gadżety dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 16:34   #1
vib
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

gadżety dla faceta


myśle o sprezentowaniu facetowi zestawu gadżetów erotycznych (np. wibrator, pierścień wibrujący, kajdanki itp)

pytanie chyba bardziej do panów - jak zareagowalibyście na taki zestaw od długoletniej partnerki? i co chcielibyście w takim zestawie dostać?
vib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:34   #2
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: gadżety dla faceta

Jesteś długoletnią partnerką rzeczonego pana i nie wiesz jak by zareagował na taki prezent?!
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:48   #3
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: gadżety dla faceta

Wibrator raczej byłby dla Ciebie, ale różni ludzie - różne potrzeby
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:34   #4
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: gadżety dla faceta

co facet to inne patrzenie na takie sprawy, więc może po prostu go podpytaj, bo inny facet Ci nie powie, co lubi Twój partner....
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 11:46   #5
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: gadżety dla faceta

moj facet jakby dostal ode mnie wibrator, to by mi kazal sie nim wypchac...

i akurat w naszym przypadku najlepiej dziala jakies zaskoczenie w postaci nowej bielizny, dobrze skomponowanej - koronkowa koszulka + ponczochy, szpilki. Ostatnio zaszalalam i zakupilam stroj do roleplay. Ale wibrator czy pierscien wibrujacy? nie sadze, by w ogole kiedykolwiek cos takiego go podniecilo Ale jezeli jestes pewna, ze Twoj facet rozwaza takie rzeczy, to mu kup.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!

Edytowane przez Nebula
Czas edycji: 2012-05-09 o 11:52
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:20   #6
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: gadżety dla faceta

Pierścień wibrujący wzmaga doznania. Nie jakoś tak bardzo mocno, ale wzmaga. Sama jego budowa i dedykowane miejsce założenia mają wpływ na tą całą fizjologię.

Nie zgadzam się z przesłaniem autorki posta powyżej- dlaczego z góry zakładasz, że coś, kogoś nie podnieci.

Ludzie są bardzo różni, mają różne fantazje i różny stopień otwartości na seks.

Facet w 100% hetero doświadcza mega doznań, gdy pieści się jego odbyt pewnie nie każdy, ale po prostu trzeba się przełamać i być otwartym.

I jeszcze jedno- takie zabawy są wskazane tylko dla par o dużym zaufaniu
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:43   #7
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: gadżety dla faceta

Dla mnie to jakieś zboczenie jak facet używa wibratora i jest hetero...
Chyba bym czegoś takiego nie zaakceptowała, na szczęście mojego faceta nie interesują takie pseudo zabawy
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 00:21   #8
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Pierścień wibrujący wzmaga doznania. Nie jakoś tak bardzo mocno, ale wzmaga. Sama jego budowa i dedykowane miejsce założenia mają wpływ na tą całą fizjologię.

Nie zgadzam się z przesłaniem autorki posta powyżej- dlaczego z góry zakładasz, że coś, kogoś nie podnieci.

Ludzie są bardzo różni, mają różne fantazje i różny stopień otwartości na seks.

Facet w 100% hetero doświadcza mega doznań, gdy pieści się jego odbyt pewnie nie każdy, ale po prostu trzeba się przełamać i być otwartym.

I jeszcze jedno- takie zabawy są wskazane tylko dla par o dużym zaufaniu
mowilam o moim TZ - 'nie sadze by GO to podniecilo'. akurat mojego znam na tyle by wiedziec
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 06:33   #9
201608260900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 171
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakieś zboczenie jak facet używa wibratora i jest hetero...
Chyba bym czegoś takiego nie zaakceptowała, na szczęście mojego faceta nie interesują takie pseudo zabawy
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że pieszczoty faceta wibratorem nie są jednoznaczne z penetracją tyłka.. Bardzo przyjemne jest np. przyłożenie wibratora do penisa w odpowiednim miejscu albo do policzka kobiety podczas pieszczot oralnych.
201608260900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 08:21   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakieś zboczenie jak facet używa wibratora i jest hetero...
Chyba bym czegoś takiego nie zaakceptowała, na szczęście mojego faceta nie interesują takie pseudo zabawy
wiem ,że jestem radykalna, ale... zawsze trafiałam na facetów, którzy ię tego bali! a szkoda, chętnie bym się zajęła tyłeczkiem

pseudo zabawy

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:22
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:05   #11
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wiem ,że jestem radykalna, ale... zawsze trafiałam na facetów, którzy ię tego bali! a szkoda, chętnie bym się zajęła tyłeczkiem

pseudo zabawy
Musiałabyś poszukać takich, którzy mają do tego ciągotki...
Np. na stronie www.zbiornik.com zapewne jest dział miłośników strapon itp.


Prawdą jest że większość facetów broni tyłka jak niepodległości.
Kupowanie wibratora/anerosa/nexusa dla nich będzie traktowane jak "próba zamachu".
Przykład z komedii "young people f*g"
http://video.soha.vn/watch/5/video/1...g-tanhthi.html

O ile nie sprawisz tego wcześniej "palcem", że jest chętny to nie licz na ciepłe przyjęcie...

Swoją kobietę bym pogonił...

Pierścień wibrujący, kajdanki to jak najbardziej.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 17:14   #12
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez tomus666 Pokaż wiadomość
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że pieszczoty faceta wibratorem nie są jednoznaczne z penetracją tyłka.. Bardzo przyjemne jest np. przyłożenie wibratora do penisa w odpowiednim miejscu albo do policzka kobiety podczas pieszczot oralnych.
Co kto lubi mi wibrator nie jest potrzebny, sam facet mnie zadowala i potrafi zaspokoić..
Mi akurat właśnie chodziło głównie o wkładanie wibratora do tyłka partnera - dla mnie to obrzydliwe i kojarzy mi się z gejami..

Wybaczcie ci, których uraziła moja opinia. Nie musicie się z nią zgadzać
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:09   #13
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Mi akurat właśnie chodziło głównie o wkładanie wibratora do tyłka partnera - dla mnie to obrzydliwe i kojarzy mi się z gejami..
Wyobraź sobie że ktoś spłatał facetom figla i punkt G umieścił im właśnie tam. Ponoć orgazmy "z tamtej strony" są odlotowe.


Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Wybaczcie ci, których uraziła moja opinia. Nie musicie się z nią zgadzać
Z twoją opinią zgadza się większość facetów-to zamach na nas...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 23:51   #14
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie że ktoś spłatał facetom figla i punkt G umieścił im właśnie tam. Ponoć orgazmy "z tamtej strony" są odlotowe.



Z twoją opinią zgadza się większość facetów-to zamach na nas...

Oj, są
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 00:16   #15
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: gadżety dla faceta

vib, Ty powinnaś wiedzieć najlepiej co Twój facet lubi najbardziej . A jeśli nie wiesz, to kup mu coś w miarę neutralnego, jak np. kajdanki .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:01   #16
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Oj, są
Aha, rozumiem, że ten avatar to zmyła i jesteś facetem, że to wiesz?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 01:32   #17
DosSantos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: gadżety dla faceta

No to może ja jako facet wypowiem się. Jakby partnerka kupiła mi wibrator to bym pomyślał, że chyba sobie jaja ze mnie robi albo, że jej nie zaspokajam i kupiła go po to, żebym jej dobrze zrobił nim. A jeśli byłby przeznaczony do tego, żeby ona mi cokolwiek tym robiła to bym chyba na pewien czas stracił ochotę na seks z nią. Może niektórzy faceci lubią takie zabawy, ale raczej jest to mały procent. Tak samo jakieś gmeranie palcem w odbycie, żeby pobudzić prostatę odpada.
DosSantos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:08   #18
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: gadżety dla faceta

V

Edytowane przez Jeanne1990
Czas edycji: 2019-01-16 o 15:17
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 22:35   #19
Bennas_101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 2
Dot.: gadżety dla faceta

To teraz ja odpowiem jako Facet, mężczyzna. Szczerze wibrator nwm jakbym zareagował bo z nienacka taki sprzet troche różnie jest, lepiej powiedzieć : hej kupiłam coś fsjnego dla nas i dać to juz inne znaczenie ma. Ale prostata jako narząd daje NAJLEPSZE Oorgazmy, po prostu faceci sie wstydzą, ze w oczach kobiet będą jeleniami, wykorzystywanie itd l to cbodzi. Ale ten orgazm to jest jedno z najpiękniejszych rzeczy, bje dość ze długi 2min i potem dochodzę do siebie jeszcze to mega intensywny i leci tez płyn z prostaty. Szkoda ze wielu mężczyzn nie daje sobie nic zrobić. Bo to DUPA. a prostata to jest jak lechtaczka u kobiet. Myślę ze faceci nie odkryli jeszcze tego, kobiety w tym pomagają troche mężczyznom bardziej niż oni sami. Zevh odmawiać sobie orgazmu, tego ja nie rozumiem, to po co żyć pełnia życia i być z kobietą bez sensu. Prostata sama przez skórę mkedsy jądrami jest tak czuła że daje ulge. A co dopiero nasowana przez kobietę. Dla mbje to jest odmawianie przyjemności. A zarazem mówię nje jestem jakimś typem bi, czy homo. Raczej bardziej wolę dać w mordę heh . Ale sprawy seksu w tym masaże prostaty traktuje intymnie jak kobiety. Nje wstydzę sje tego, wręcz uwielbiam. Faceci myślą ze wy byście pewno chciały go straponem od razu. Trzeba troche myślenie zmienić. Dziś mężczyzna jest inny. I co innego znaczy dziś męskość, to juz nie siła. Pozdrawiam panów ) : decydujcie się, bo zycie mija, ale orgazmy tez mijają. :/ no szkoda, piękna zabawa.
Bennas_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-05, 00:05   #20
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez Bennas_101 Pokaż wiadomość
Raczej bardziej wolę dać w mordę heh .
To teraz ja odpowiem jako baba, kobieta. Podziwiam jak świetnie uchwyciłeś w jednym poście swoje zamiłowanie do pieszczenia prostaty wraz z prostackim zachowaniem. Trzeba trochę myślenie zmienić. Dziś ludzie są inni. I co innego znaczy dziś przemocowe rzucanie takich tekstów, to już nie bycie kozakiem.
A tak serio - czemu ta wstawka była dla Ciebie taka niezbędna? Z jednej strony zachęcasz facetów, żeby się nie wstydzili i podkreślasz, że wiele tracą siedząc w stereotypie 'bo to DUPA', a z drugiej sam ukazujesz to stereotypowe zachowanie, gdzie koniecznie trzeba zaznaczyć, że nie jesteś gejem/bi, pisząc coś tak bardzo poniżej poziomu.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 20:53   #21
Bennas_101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 2
Dot.: gadżety dla faceta

To teraz ja odpowiem jako baba, kobieta. Podziwiam jak świetnie uchwyciłeś w jednym poście swoje zamiłowanie do pieszczenia prostaty wraz z prostackim zachowaniem. Trzeba trochę myślenie zmienić. Dziś ludzie są inni. I co innego znaczy dziś przemocowe rzucanie takich tekstów, to już nie bycie kozakiem.

A tak serio - czemu ta wstawka była dla Ciebie taka niezbędna? Z jednej strony zachęcasz facetów, żeby się nie wstydzili i podkreślasz, że wiele tracą siedząc w stereotypie 'bo to DUPA', a z drugiej sam ukazujesz to stereotypowe zachowanie, gdzie koniecznie trzeba zaznaczyć, że nie jesteś gejem/bi, pisząc coś tak bardzo poniżej poziomu.

Już ci się śpieszę z odpowiedzią . Ale jakie stereotypowe? Napisałem jaki ja jestem w środku naprawdę, to się głównie ma do mojej przeszłości, że wolałem dać w mordę, teraz taki nie jestem i się z tego cieszę, bo wszystko załatwiam argumentami . Coś źle mnie zrozumiałaś ale postaram sie odpowiedzieć. Czemu przyczepiałaś się do jednego słowa o mnie? Dysonans wyczułaś? Że chce coś udowodnić, mówiąc że dalej jestem facetem ( co używa siły)? Prosiłbym o konkrety jak piszesz, żebym mial jak odpowiedzieć. Taki kiedyś byłem, nic na to nje poradzę, widocznie nie napisałem że to przeszłość. Ale tak w młodości bylem mocno do przodu. jest to refleksja że facet jajami nie musi juz mieć dziś jaj, dziś może je mieć kobieta, a mężczyzna być w roli kobiety. Nie pisz mi żebym myślenie zmienił, mówisz A to mów B. Co dokładnie? Ty naprawdę patrzysz widzę z jednej strony, że facet zawsze musi pokazać, coś napiąć żeby go nie wzieli za bi. Lubię gejów, i próbowałem z facetem powiem więcej + dużo rzeczy z BDSM. ale na co dzień jestem zwykłym typkiem. Daje Refleksje, że można! Będąc normalnym sportowym chłopakiem od dziecka. A pierwsse fetysze podłapałem mieszkając z 5 lat starszą siostrą, jak ona robila mi masaże, malowała mnie. Dzieki temu wiem co mi sie dziś podoba. Mieszklem w luźnym domu, co siostra po domu chodzila w stringach, czasem bez. Wisiałem jak dorasta kobieta. Pamietam jak podglądała mnje jak się myłem, zamykać sie ze mna w łazience. Dzis dopiero wiem ze to bylo podglądanie. a dziś ona jest vice-dyrektorem w logistycznej firmie Schenker, a ja analitykiem finansowym. Mimo wielu lubianych przeze mnie fetyszy żyje jak facet i nie muszę tego udowadniać. A pierwsse spotkanie z gejami prawdziwymi, mialem bo pomyliłem sauny i soe okazało ze to byla sauna bi dla gejów. A ja jako obserwator zostałem tam dwie godziny. Chociaż to juz nie mój klimat, troche mnje wkurzało łapanie mnie za faje przy przechodzeniu bez pytania. Ale takie sa zasady ze można. Co chcesz wiedzieć więcej? Na wszystko cj odpowiem, ale pisz konkretnie, a nie ironicznie : "świetnie uchwyciłeś w jednym poście swoje zamiłowanie do pieszczenia prostaty wraz z prostackim zachowaniem". Nie rusza mnie to . Swietnie wyczuwam ironię i sarkazm. Wydajesz opinie, nje wiedząc jaki jestem naprawdę po prostu i grubo sie mylisz. A tak ogólnie pierwszy raz słyszę ze jestem prostacki. I co ci sie nje podoba? Jedno słowo, ze wolałem dać w mordę, widze zmieniło ci światopogląd na moj temat. Tak taki byłem. Dziś po terapiach mam wiele rzeczy przepracowane. Nie utożsamiam już siły z męskością, bo nie muszę i nie chce. Wydaje mi sie ze kazdy facet w glebi troche taki jest, tego kobiety nje zrozumieją. Może w głębi duszy jestem prostakiem ( wg Ciebie oczywiście), ale mam gołębie serce i dużo czułości w sobie jakbyś nje wiedziała, ale tego ci nie pokaże, bo na forach u człowieka ludzie widzą tylko te źle strony. Dobrych nie dostrzegają. Chyba masz dość zły obraz faceta, albo tak sobie myślisz. Ale Ja - prostak brzmi świetnie, bo tego jeszcze nie słyszałem od kobiety ank nikogo innego. Umiem się z siebie równie dobrze śmiać aż do rozpuku. Jaki jest wg Ciebie, dzisiejszy obraz faceta? , Przemocowiec pewno co? Sie domyślam . W życiu jestem sobą, dla kogoś mogę być nawet zbirem, jesli. Ktoś mnie takiego kocha. Może ty prostacko to zinterpretowałaś? Po męsku facet to drań, to dziwisz się, że jeszcze prostak? Hehe
Bennas_101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 21:33   #22
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez Bennas_101 Pokaż wiadomość
To teraz ja odpowiem jako baba, kobieta. Podziwiam jak świetnie uchwyciłeś w jednym poście swoje zamiłowanie do pieszczenia prostaty wraz z prostackim zachowaniem. Trzeba trochę myślenie zmienić. Dziś ludzie są inni. I co innego znaczy dziś przemocowe rzucanie takich tekstów, to już nie bycie kozakiem.

A tak serio - czemu ta wstawka była dla Ciebie taka niezbędna? Z jednej strony zachęcasz facetów, żeby się nie wstydzili i podkreślasz, że wiele tracą siedząc w stereotypie 'bo to DUPA', a z drugiej sam ukazujesz to stereotypowe zachowanie, gdzie koniecznie trzeba zaznaczyć, że nie jesteś gejem/bi, pisząc coś tak bardzo poniżej poziomu.

Już ci się śpieszę z odpowiedzią . Ale jakie stereotypowe? Napisałem jaki ja jestem w środku naprawdę, to się głównie ma do mojej przeszłości, że wolałem dać w mordę, teraz taki nie jestem i się z tego cieszę, bo wszystko załatwiam argumentami . Coś źle mnie zrozumiałaś ale postaram sie odpowiedzieć. Czemu przyczepiałaś się do jednego słowa o mnie? Dysonans wyczułaś? Że chce coś udowodnić, mówiąc że dalej jestem facetem ( co używa siły)? Prosiłbym o konkrety jak piszesz, żebym mial jak odpowiedzieć. Taki kiedyś byłem, nic na to nje poradzę, widocznie nie napisałem że to przeszłość. Ale tak w młodości bylem mocno do przodu. jest to refleksja że facet jajami nie musi juz mieć dziś jaj, dziś może je mieć kobieta, a mężczyzna być w roli kobiety. Nie pisz mi żebym myślenie zmienił, mówisz A to mów B. Co dokładnie? Ty naprawdę patrzysz widzę z jednej strony, że facet zawsze musi pokazać, coś napiąć żeby go nie wzieli za bi. Lubię gejów, i próbowałem z facetem powiem więcej + dużo rzeczy z BDSM. ale na co dzień jestem zwykłym typkiem. Daje Refleksje, że można! Będąc normalnym sportowym chłopakiem od dziecka. A pierwsse fetysze podłapałem mieszkając z 5 lat starszą siostrą, jak ona robila mi masaże, malowała mnie. Dzieki temu wiem co mi sie dziś podoba. Mieszklem w luźnym domu, co siostra po domu chodzila w stringach, czasem bez. Wisiałem jak dorasta kobieta. Pamietam jak podglądała mnje jak się myłem, zamykać sie ze mna w łazience. Dzis dopiero wiem ze to bylo podglądanie. a dziś ona jest vice-dyrektorem w logistycznej firmie Schenker, a ja analitykiem finansowym. Mimo wielu lubianych przeze mnie fetyszy żyje jak facet i nie muszę tego udowadniać. A pierwsse spotkanie z gejami prawdziwymi, mialem bo pomyliłem sauny i soe okazało ze to byla sauna bi dla gejów. A ja jako obserwator zostałem tam dwie godziny. Chociaż to juz nie mój klimat, troche mnje wkurzało łapanie mnie za faje przy przechodzeniu bez pytania. Ale takie sa zasady ze można. Co chcesz wiedzieć więcej? Na wszystko cj odpowiem, ale pisz konkretnie, a nie ironicznie : "świetnie uchwyciłeś w jednym poście swoje zamiłowanie do pieszczenia prostaty wraz z prostackim zachowaniem". Nie rusza mnie to . Swietnie wyczuwam ironię i sarkazm. Wydajesz opinie, nje wiedząc jaki jestem naprawdę po prostu i grubo sie mylisz. A tak ogólnie pierwszy raz słyszę ze jestem prostacki. I co ci sie nje podoba? Jedno słowo, ze wolałem dać w mordę, widze zmieniło ci światopogląd na moj temat. Tak taki byłem. Dziś po terapiach mam wiele rzeczy przepracowane. Nie utożsamiam już siły z męskością, bo nie muszę i nie chce. Wydaje mi sie ze kazdy facet w glebi troche taki jest, tego kobiety nje zrozumieją. Może w głębi duszy jestem prostakiem ( wg Ciebie oczywiście), ale mam gołębie serce i dużo czułości w sobie jakbyś nje wiedziała, ale tego ci nie pokaże, bo na forach u człowieka ludzie widzą tylko te źle strony. Dobrych nie dostrzegają. Chyba masz dość zły obraz faceta, albo tak sobie myślisz. Ale Ja - prostak brzmi świetnie, bo tego jeszcze nie słyszałem od kobiety ank nikogo innego. Umiem się z siebie równie dobrze śmiać aż do rozpuku. Jaki jest wg Ciebie, dzisiejszy obraz faceta? , Przemocowiec pewno co? Sie domyślam . W życiu jestem sobą, dla kogoś mogę być nawet zbirem, jesli. Ktoś mnie takiego kocha. Może ty prostacko to zinterpretowałaś? Po męsku facet to drań, to dziwisz się, że jeszcze prostak? Hehe
Uh, ja też jako facet różne rzeczy w seksie robiłem, i mam tu łatkę tego "złego patologicznego seksisty" ale wypowiadając się na forum warto zabrać parę rzeczy pod uwagę.


Po 1 jest coś takiego jak akapit, aby chciało się w ogóle przeczytać to co masz do powiedzenia.


Po 2 jak już coś masz, to lepiej założyć wątek i sobie pogadać, a nie podbijać temat który "wymarł" 10 lat temu.


Po 3 dupa dupą, różne zabawy są, dla wielu osób to nadal temat tabu, granica nie do przekraczania. Więc polecanie dla faceta wibratora do zabaw analnych, odnosząc się do tematu, gdzie jest wieloletni związek, bez gadżetów, nie znając preferencji, to jak strzelać z armaty do muchy, i wszystko fajnie, ale chyba lepiej zacząć od jakichś kajdanek, przebrań, czy drobnych gadżetów.


A o tym co kto i gdzie lubi sobie wkładać można pogadać w odpowiednich tematach lub możesz założyć nowy
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-11, 18:01   #23
katpiotrowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 17
Dot.: gadżety dla faceta

Mój były mąż z mojego rocznika ('78) dostawał szału jak próbowałam do sypialni przemycić jakiekolwiek zabawki. Miał bardzo konserwatywne podejście, wręcz zahaczające o stwierdzenie "seks tylko dla prokreacji". Aktualnie 3 lata po rozwodzie mam partnera 27 lat (wiem, że młody ale super się dogadujemy), który ma zupełnie inne podejście do tego tematu niż mój ex... Mamy mnóstwo zabawek zarówno dla mnie jak i dla niego. Wibratory, pierścienie, masażery prostaty, kajdanki, kneble - mogłabym wymieniać cały wieczór. Młodzi teraz mają zupełnie inne podejście do seksu... Chyba taka różnica pokoleń...
katpiotrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 15:29   #24
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: gadżety dla faceta

Cytat:
Napisane przez vib Pokaż wiadomość
myśle o sprezentowaniu facetowi zestawu gadżetów erotycznych (np. wibrator, pierścień wibrujący, kajdanki itp)

pytanie chyba bardziej do panów - jak zareagowalibyście na taki zestaw od długoletniej partnerki? i co chcielibyście w takim zestawie dostać?
Różnie byśmy zareagowali.
Jeżeli masz ochotę na wprowadzenie zabawek do łóżka, to lepiej aranżować jakieś spontaniczne pogadanie w temacie.
Są lepsze prezenty dla faceta od gadżetów erotycznych.
Jedni by nie zareagowali, inni by zareagowali tak jak Ty byś zareagowała na krem na zmarszczki od długoletniego partnera, a jeszcze inni by zareagowali tak, że następny post będziesz pisać w wątku "penis opada".
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-22 16:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.