Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 20:02   #571
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

jeszcze przyszło mi do głowy, że Twój mąż mógł mieć z tą laską normalny romans i z jakiegoś powodu ona zaczęła go szantażować, że powie Ci o wszystkim. więc strzelił Ci lajtową bajeczkę, że to ona go nagabywała, a on się dzielnie opierał. a wszystko po to, że jak dziewoja przyjdzie do Ciebie Cię poinformować, to on zacznie się bronić, że dziewczyna jest wariatką, że kłamie, że latała za nim, a on ją zlewał, że przecież Ci nawet o niej mówił.
czyli może sobie przygotowywać grunt.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:02   #572
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
I gdybyś nie ciągnęła i nie "zawracała mu dupy" to nie musiałby wymyślać historyjki dla zamydlenia Ci oczu. Jejku, Anonimko, przestań być taką naiwniarą. Robisz straszną krzywdę swojemu dziecku.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Myślisz, że lepiej by było gdybym nie wiedziała?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:04   #573
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Cool Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Czemu każdy udaje, że Autorka nie jest trollem?
Chyba wszystkim nam się trochę nudzi. Ale masz rację - troll jak nic. Pewnie za jakiś czas znowu będzie update ze smaczkami typu "dziewczyna twierdzi, że to jego dziecko".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:06   #574
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jeszcze przyszło mi do głowy, że Twój mąż mógł mieć z tą laską normalny romans i z jakiegoś powodu ona zaczęła go szantażować, że powie Ci o wszystkim. więc strzelił Ci lajtową bajeczkę, że to ona go nagabywała, a on się dzielnie opierał. a wszystko po to, że jak dziewoja przyjdzie do Ciebie Cię poinformować, to on zacznie się bronić, że dziewczyna jest wariatką, że kłamie, że latała za nim, a on ją zlewał, że przecież Ci nawet o niej mówił.
czyli może sobie przygotowywać grunt.
Gdy już mi to wszystko opowiadał widać było, że jest to ze szczerego serca bo płakał więc mysle, że o romansie seksualnym tez by w koncu powiedział

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Chyba wszystkim nam się trochę nudzi. Ale masz rację - troll jak nic. Pewnie za jakiś czas znowu będzie update ze smaczkami typu "dziewczyna twierdzi, że to jego dziecko".
Nie jestem.... ale wierz mi, chciałabym być
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:08   #575
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Autorko. Masz dwa wyjścia. Uwierzyć mu i zostać albo odejść.



Nawet jeżeli teraz mu uwierzysz, to i tak zawsze w duszy i w głębi serca, a przede wszystkim na własny rozum będziesz wiedziała, że to zwykły kłamca i że Cię zdradził. Choćbyś nie wiem jak to sobie wszystko tłumaczyła, ta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. Tej pięknej, idealnej miłości już nigdy między wami nie będzie, bo już zawsze będziesz wiedziała, że on jest kłamcą. Mało tego, będziesz wiedziała, że skoro Cię zdradził i na dodatek kłamał w żywe oczy, to tak naprawdę jest cwany, jest sprytny, potrafi grać - ale na pewno Cię nie kocha.



Nawet nie widzisz tego, co jest w tym wszystkim najbardziej niepokojące - że on sam Ci o tym powiedział. Po co? Dlaczego?

Musiał się czegoś mocno wystraszyć. A przede wszystkim zakładać, że bezpieczniej będzie, kiedy Ci o niej powie...



Trzymam za Ciebie kciuki, bo byłam w bardzo podobnej sytuacji i wiem co czujesz. Powiem jedno, będzie Ci ciężko, ale dasz radę to przeżyć. Ja dałam radę. Wybierz siebie i trzymaj się!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:12   #576
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Dajcie tej dziewczynie spokoj. Ktora z was jeszcze wierzy, ze jej tu można pomóc?
Zgadzam się całkowicie z Twoim postem.

Autorka nie jest w stanie dopuścić do siebie myśli, że jej facet może kłamać i że najpewniej ją zdradził. Możemy jej mówić, a ona i tak na wszystko odpowie upartym bronieniem tego człowieka.

Jej nie jest potrzebne internetowe forum, ale dobry psychoterapeuta.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-22 o 20:15
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:12   #577
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Gdy już mi to wszystko opowiadał widać było, że jest to ze szczerego serca bo płakał więc mysle, że o romansie seksualnym tez by w koncu powiedział

no płakał, bo kochanka o ciasnej pochwie z nim zerwała (a może go nawet szantażuje) i została mu tylko jojcząca, wisząca na nim żona


halo, pobudka! facet Cię zdradza/ł, a Ty w kółko swoje. nie odejdziesz od niego, ani nawet awantury nie zrobisz, więc po co w ogóle o tym co z tą dziewczyną robił rozmyslasz. są takie żony co udają, że nic nie widzą i nie słyszą, byle mąż wypłatę do domu przyniósł to zniosą wszystko. skoro jesteś w tej grupie, to po co to rozstrząsać.

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2021-10-22 o 20:13
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 20:13   #578
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Gdy już mi to wszystko opowiadał widać było, że jest to ze szczerego serca bo płakał więc mysle, że o romansie seksualnym tez by w koncu powiedział

po pierwsze to Ty nie jesteś zdolna do rozpoznania, czy ten facet jest szczery czy nie, bo patrzysz na niego przez jakieś chore okulary. koleś by naopowiadał, że w lesie ufoludka spotkał, a Ty byś mu uwierzyła, bo jesteś w niego nienormalnie zapatrzona.
po drugie to uważam, że on Cię jednocześnie kocha i nienawidzi. kocha Cię za te lata, gdy było Wam fajnie, i nienawidzi za horror, który mu zgotowała Twoja chora psychika. dam sobie rękę uciąć, że gdyby ktoś mu zaproponował, że zabierze go daleko od Ciebie i nigdy go nie znajdziesz, to przyjąłby tę propozycję w oka mgnieniu. koleś boi się Ciebie zostawić, bo jest przekonany, że popełnisz samobójstwo i będzie mieć Cię na sumieniu. dlatego co jakiś czas w ramach osobistej zemsty znęca się nad Tobą, opowiadając Ci takie historyjki o młodych siksach, którym się bohatersko opiera. on uważa, że cierpi w Waszym związku i wyżywa się na Tobie, bo jego zdaniem ciągniesz go na dno. jego cieszy, gdy przez niego cierpisz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:15   #579
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88960606]Autorko. Masz dwa wyjścia. Uwierzyć mu i zostać albo odejść.



Nawet jeżeli teraz mu uwierzysz, to i tak zawsze w duszy i w głębi serca, a przede wszystkim na własny rozum będziesz wiedziała, że to zwykły kłamca i że Cię zdradził. Choćbyś nie wiem jak to sobie wszystko tłumaczyła, ta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. Tej pięknej, idealnej miłości już nigdy między wami nie będzie, bo już zawsze będziesz wiedziała, że on jest kłamcą. Mało tego, będziesz wiedziała, że skoro Cię zdradził i na dodatek kłamał w żywe oczy, to tak naprawdę jest cwany, jest sprytny, potrafi grać - ale na pewno Cię nie kocha.



Nawet nie widzisz tego, co jest w tym wszystkim najbardziej niepokojące - że on sam Ci o tym powiedział. Po co? Dlaczego?

Musiał się czegoś mocno wystraszyć. A przede wszystkim zakładać, że bezpieczniej będzie, kiedy Ci o niej powie...



Trzymam za Ciebie kciuki, bo byłam w bardzo podobnej sytuacji i wiem co czujesz. Powiem jedno, będzie Ci ciężko, ale dasz radę to przeżyć. Ja dałam radę. Wybierz siebie i trzymaj się![/QUOTE]

Ale on mnie nie zdradził, to była tylko przyjaźń, rozmowy to też jest zdrada?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
po pierwsze to Ty nie jesteś zdolna do rozpoznania, czy ten facet jest szczery czy nie, bo patrzysz na niego przez jakieś chore okulary. koleś by naopowiadał, że w lesie ufoludka spotkał, a Ty byś mu uwierzyła, bo jesteś w niego nienormalnie zapatrzona.
po drugie to uważam, że on Cię jednocześnie kocha i nienawidzi. kocha Cię za te lata, gdy było Wam fajnie, i nienawidzi za horror, który mu zgotowała Twoja chora psychika. dam sobie rękę uciąć, że gdyby ktoś mu zaproponował, że zabierze go daleko od Ciebie i nigdy go nie znajdziesz, to przyjąłby tę propozycję w oka mgnieniu. koleś boi się Ciebie zostawić, bo jest przekonany, że popełnisz samobójstwo i będzie mieć Cię na sumieniu. dlatego co jakiś czas w ramach osobistej zemsty znęca się nad Tobą, opowiadając Ci takie historyjki o młodych siksach, którym się bohatersko opiera. on uważa, że cierpi w Waszym związku i wyżywa się na Tobie, bo jego zdaniem ciągniesz go na dno. jego cieszy, gdy przez niego cierpisz.
Ale ja go się sama wypytywałam o ta historyjkę, zaczął płakać , więc pociągnęłam temat, sam od siebie by mi o tym nie powiedział raczej..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:21   #580
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale ja go się sama wypytywałam o ta historyjkę, zaczął płakać , więc pociągnęłam temat, sam od siebie by mi o tym nie powiedział raczej..

słuchaj, cokolwiek my tutaj nie powiemy, to Ty i tak wiesz swoje. po co Ci nasze zdanie? po co chcesz wiedzieć, co my o tym wszystkim myślimy, skoro Ty i tak bezgranicznie wierzysz mężowi? po co zadajesz tutaj te wszystkie pytania, skoro w gruncie rzeczy nie interesują Cię odpowiedzi? ŻADNA odpowiedź nie daje Ci do myślenia. ZAWSZE wierzysz mężowi. po co więc to wszystko?


on płacze, bo ma Ciebie dosyć. ma dosyć tego Twojego drążenia tematu i wypytywania o każde g*wno. ma dosyć swojego życia. nie spełnia się ani jako mąż, ani jako kochanek. ciekawe, czy chociaż ojcem jest dobrym. on uważa się za życiowego nieudacznika, przegrywa. ma 36 lat i jest w czarnej d*pie. i dlatego płakał!

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2021-10-22 o 20:22
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:30   #581
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślisz, że lepiej by było gdybym nie wiedziała?
Lepiej by było, jakby Twój mąż nie 'przyjaźnił' się z napaloną nastolatką, która mówi wprost, że chce go przelecieć.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 20:39   #582
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

po co w ogole piszesz na tym forum skoro masz zupelnie w dupie to co my tu piszemy?
malo ze robisz z siebie ofiare przed mezem i corka, potrzebujesz jeszcze uwagi na forum?
ludzie poswiecaja Ci czas i emocje, staraja sie wesprzec, doradzic i to wszystko jak krew w piach
tutaj tylko jedna rzecz mozna doradzic idz do psychiatry i terapeuty, a najlepiej do szpitala psychiatrycznego i ratuj swoje zycie bo w tej chwili nie jestes osoba tylko jakas skorupa
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:47   #583
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Też mu to mówiłam, ale on stwierdził, że jestem strasznie sztywna, drętwa i abym nie przesadzała bo nic się nie stało przecież...
nic sie nie stalo to dlaczego plakal niby?
powiem ci dlaczego
bo za kilka dni ta dziewczyna do ciebie napisze albo zadzwoni albo zapuka do drzwi z lepszymi rewelacjami
a on powie ze sie przyczepila i wymysla bo on ja odrzucil
a ty udasz ze mu wierzysz bo tak ci wygodnie
przerazajace

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jeszcze przyszło mi do głowy, że Twój mąż mógł mieć z tą laską normalny romans i z jakiegoś powodu ona zaczęła go szantażować, że powie Ci o wszystkim. więc strzelił Ci lajtową bajeczkę, że to ona go nagabywała, a on się dzielnie opierał. a wszystko po to, że jak dziewoja przyjdzie do Ciebie Cię poinformować, to on zacznie się bronić, że dziewczyna jest wariatką, że kłamie, że latała za nim, a on ją zlewał, że przecież Ci nawet o niej mówił.
czyli może sobie przygotowywać grunt.
o widze ze ktos to juz przede mna napisal
;-)
dokladnie w punkt
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:01   #584
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ale on mnie nie zdradził, to była tylko przyjaźń, rozmowy to też jest zdrada?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------





Ale ja go się sama wypytywałam o ta historyjkę, zaczął płakać , więc pociągnęłam temat, sam od siebie by mi o tym nie powiedział raczej..
Kto normalny placze z takiego powodu? Bo jakaś laska coś chciała, a on nie chciał? To jest powód do płaczu? Jak sądzisz?
Weź, daj spokój, jak nie chcesz rady, to wracaj do mężusia, przeproś i płaszcz się przed nim dalej. Tylko dziecka szkoda. Okropnie krzywdzisz swoją córkę taką postawą, ale mam wrażenie że i tak masz ją w tyłku, najważniejsze żeby mąż Cię przy sobie trzymał (bo o miłości z jego strony raczej nie ma mowy). Totalnie nie rozumiem takich kobiet jak Ty.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:14   #585
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

niech pomyśle, jak ktoś płacze, to znaczy może, że nerwy mu puszczają. Albo sytuacja przerasta.
ciekawe, ciekawe...oczekiwałabym niedługo jakiś grubszych rewelacji związanych z tą "kolezanką" - moze nawet od niej samej
zresztą, nawet jakby Ci wyrzygali oboje w twarz, że mieli romans to i tak nie uwierzysz
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:21   #586
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Prosiłabym o zamknięcie wątku i usunięcie mojego profilu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:22   #587
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Powoli zaczynam wierzyc, ze autorce po prostu wygodniej byc z mezem, ktory ja poniza, bo mimo wszystko dzieki niemu nie musi wychodzic ze swojej strefy komfortu (do pracy, do ludzi), a on jest jaki jest, ale za mieszkanie i jedzenie placi. A jak ma dobry dzien to nawet stowke na lekarza sypnie. Ale tylko raz na miesiac.

Plot twist: byc moze maz jest totalnie sterroryzowany przez niezrownowazona zone, ktora grozi, ze cos sobie zrobi jak ja zostawi. Byc moze nie zostawia jej dlatego, ze ona go w ten sposob terroryzuje. Byc moze to on jest tutaj ofiara.

Ciezko wierzyc w opisy sytuacji osoby, ktora ewidentnie ma ze soba problemy.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:22   #588
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale chyba wyciąganie informacji z innych wątków jest niedozwolone? Nawet jeżeli łączą się one w całość z aktualnym wątkiem?
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:25   #589
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 21:40   #590
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jeszcze przyszło mi do głowy, że Twój mąż mógł mieć z tą laską normalny romans i z jakiegoś powodu ona zaczęła go szantażować, że powie Ci o wszystkim. więc strzelił Ci lajtową bajeczkę, że to ona go nagabywała, a on się dzielnie opierał. a wszystko po to, że jak dziewoja przyjdzie do Ciebie Cię poinformować, to on zacznie się bronić, że dziewczyna jest wariatką, że kłamie, że latała za nim, a on ją zlewał, że przecież Ci nawet o niej mówił.
czyli może sobie przygotowywać grunt.
Dokładnie

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ty może dosłownie nic ale Wizażanki wcześniej, wszyscy wiedzą o jaką treść wątku chodzi bo padła ona tu wiele razy. Na to sama autorka zaznaczyła że tamten wątek nie ma znaczenia, najpóźniej wtedy moim zdaniem moderacja powinna zareagować a nie pytać a dlaczego nie. Regulamin to regulamin, nie powinno się go stosować wybiórczo.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 21:41   #591
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skasowana historia z Google Chrome przez ukochanego

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-10-22 o 21:52
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 22:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.