Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-11-03, 11:54   #1321
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny co s±dzicie o Garnier Belle Color Ciemny Blond? Czy wyjdzie z tego taki jasno-¶redni z³oty br±zik? Bo taki efekt pragne uzyskaæ a odpowiedniej farby ni w z±b znale¼æ nie moge :/
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-03, 12:16   #1322
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny co s±dzicie o Garnier Belle Color Ciemny Blond? Czy wyjdzie z tego taki jasno-¶redni z³oty br±zik? Bo taki efekt pragne uzyskaæ a odpowiedniej farby ni w z±b znale¼æ nie moge :/
kiedy¶ malowa³am w³osie ta farb± i wysz³o co¶ w takim stylu jak piszesz. Zawiod³am siê jednak na jej trwa³o¶ci i tym, ¿e wysuszy³a mi trochê w³oski
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:21   #1323
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no to mnie pocieszy³a¶, bo ju¿ myslalam ze zkaupi³am 3 farbê, której nie odwa¿ê siê zastosowaæ i bedzie lezeæ w szafce :P. No to jak Casting mi siê zmyje to próbujê Garniera
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:45   #1324
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
no to mnie pocieszy³a¶, bo ju¿ myslalam ze zkaupi³am 3 farbê, której nie odwa¿ê siê zastosowaæ i bedzie lezeæ w szafce :P. No to jak Casting mi siê zmyje to próbujê Garniera
Znalaz³am jakie¶ stare fotki, ¿eby Ci mniej wiêcej przybli¿yæ kolor. Wyj¶ciowy mia³am jasny sprany br±z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba1.JPG (19,1 KB, 194 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlos.JPG (101,6 KB, 501 za³adowañ)

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2007-11-14 o 11:28
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:53   #1325
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

¶liczny ten kolorek hmmm ja mam teraz taki sprany br±z to mo¿e to by by³o niez³e rozwi±znie
__________________

wampirek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-03, 19:12   #1326
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

o kurcze BOSKI ten kolorek Praline . W³a¶nie taki efekt chcê uzyskaæ . No nic, na razie bede cieszyc sie czekoladk± z Castinga
a tak na marginesie, to mam identyczne prawie ciêcie w³osków i równie¿ grzyweczkê
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:10   #1327
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

.

Edytowane przez kosmita77
Czas edycji: 2007-11-04 o 18:47
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 09:12   #1328
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczny ten kolorek hmmm ja mam teraz taki sprany br±z to mo¿e to by by³o niez³e rozwi±znie
Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
o kurcze BOSKI ten kolorek Praline . W³a¶nie taki efekt chcê uzyskaæ . No nic, na razie bede cieszyc sie czekoladk± z Castinga
a tak na marginesie, to mam identyczne prawie ciêcie w³osków i równie¿ grzyweczkê
dziêkujê dziewczyny to by³o z rok temu ! A co do ciêcia to pozostawi³am je, tylko, ¿e teraz mam d³u¿sze w³oski
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:25   #1329
Agath_a
Przyczajenie
 
Avatar Agath_a
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 20
GG do Agath_a
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny mam do was pytanie jedno. Mianowicie zamierzam sie zrobic na szatynke ale mam jedn± watpliwosc, a nie zabardzo sie na tym zna, wole jednak nie eksperymentowac. Aktualnie na glowie mam blond pasemka(duzo), moje naturalne wlosy sa koloru hmm... ciemny blond bardzo tudziez braz jasny. chialabym teraz na ciemny braz zafarabowac jednak nie wiem czy na pasemkach wyjdziemi ten sam odcien. Pomyslalam ze powinien ten sam byc ale skoro nie ejstem ekspertem wole zapytac kogos, moze Wy bedziecie mi mogly pomoc. z gory Dziekuje
__________________
>>> Piêkne sa tylko chwile <<<
Agath_a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:37   #1330
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agath_a Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam do was pytanie jedno. Mianowicie zamierzam sie zrobic na szatynke ale mam jedn± watpliwosc, a nie zabardzo sie na tym zna, wole jednak nie eksperymentowac. Aktualnie na glowie mam blond pasemka(duzo), moje naturalne wlosy sa koloru hmm... ciemny blond bardzo tudziez braz jasny. chialabym teraz na ciemny braz zafarabowac jednak nie wiem czy na pasemkach wyjdziemi ten sam odcien. Pomyslalam ze powinien ten sam byc ale skoro nie ejstem ekspertem wole zapytac kogos, moze Wy bedziecie mi mogly pomoc. z gory Dziekuje
a mo¿e wybierz siê do fryzjera i zapytaj? ³atwiej jest doradziæ "naocznie"
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:01   #1331
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 2 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Musze wam powiedziec ostatnio dziewczyny po wakacjach kiedy to moje wlosy rozjasnilo (a mialam ciemny br±z farbowany) chcialam dla rownomiernosci koloru zafarbowac wlosy kupilam Palette ¶redni br±z krystaliczny - ostrzegam bo wychodzi jak czarny a tego nie chcialam bo chce powoli wychodzic na jasne brazy a tu znowu ten ciemny mi wyszedl...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 18:46   #1332
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

od kilku dni mam na glowie garnier belle color szatyn, bardzo podoba mi sie efekt, bo wloski maja brazy poblask. zobaczymy jak ze spieraniem bedzie ale jak zmniejszam zdjecia to robia sie piksele widoczne... i to psuje efekt... gdzie moge jeszcze na forum zdjecia zamiescic zeby byly widoczne w normalny sposob?
edit: nie potrafie zrobic wlasnej galerii wiec wkleje zdjecie jakie mam, te nierownosci to wina zmniejszania w paintcie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ascstf.JPG (113,0 KB, 328 za³adowañ)
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:34   #1333
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej
mam w³osy teraz...hmm ¶redni blond, kiedy¶ by³y ja¶niejsze...nigdy nie farbowa³am..ale ju¿ na te blond patrzeæ nie mogê chcia³abym jaki¶ br±z najlepiej ciep³y...tylko, ¿e póki co szamponetka...mo¿ecie mi jakie¶ konkretne poleciæ? dziêki za pomoc
__________________
"pamiêtaj...z wszystkich rzeczy wiecznych mi³o¶æ trwa najkrócej.."

*****

Daje moim w³osom 2 lata, na to, ¿eby ZNOWU by³y d³ugie...wszystkim "zapuszczalskim" ¿yczê piêknych, d³ugich w³osów damy radê
aniraka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:44   #1334
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no wiec by³am u fryzjera w piatek i teraz mam praktycznie czarne w³osy, bardzo ciemny braz, a jestem naturalna ciemna popielata blondynka (myszka) )
mam zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem w³osy...
kolor ktory teraz mam w sumie mi sie podoba, ale wola³abym jednak cos jasniejszego za pare tyg bede mia³a ciemno-blond odrosty i co wtedy? znowu farbowac na ten sam kolor?

dekoloryzacja niszczy w³osy, wiec myslalam po prostu o rozjasnianiu u fryzjera powoli, stopniowo, ale boje sie 2 rzeczy :
1. bede ruda, tzn rozjasniajaca farba nada tym czarnym w³osom jakis brzydki odcien.
2. rozjasniajaca farba nie pokryje w³osów i tam gdzie zosta³y czarne, bede czarne, a tam gdzie by³y odrosty z³apie zupe³nie inny kolor..
i co tu teraz robic ?

nie bede czekac az mi odrosna, bo jak to bedzie wygladac? odrosty na po³ g³owy

zgole sie chyba na ³yso i kupie ³adn± perukêê hehe... a tak naprawde marzy mi sie ¶redni naturalny br±z
__________________
moje ¿ycie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:21   #1335
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

czy która¶ z Was dziewczyny u¿ywa³a Brillance Mystic Romance Tajemniczy Czerwony Br±z? Pilnie zalezy mi na opiniach/zdjêciach
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-05, 22:53   #1336
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kosmita, ¶liczne.
podoba mi siê taki te¿.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg claudia25td0.jpg (20,5 KB, 342 za³adowañ)
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-05, 23:05   #1337
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
czy która¶ z Was dziewczyny u¿ywa³a Brillance Mystic Romance Tajemniczy Czerwony Br±z? Pilnie zalezy mi na opiniach/zdjêciach
Kochana, gdybym nie byla w trakcie regeneracji bieglabym wlasnie po ta farbe. Jest super super super. Szkoda, ze robi sie moda na cieple kolory.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-06, 06:34   #1338
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Iam Poka¿ wiadomo¶æ
kosmita, ¶liczne.
podoba mi siê taki te¿.
kolor fajny i wloski tez ale ta laska a szczegolnie jej twarz mnie przeraza..gdyby bardziej sie usmiechnela to...trach!
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-06, 08:00   #1339
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 879
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez imago84 Poka¿ wiadomo¶æ
Musze wam powiedziec ostatnio dziewczyny po wakacjach kiedy to moje wlosy rozjasnilo (a mialam ciemny br±z farbowany) chcialam dla rownomiernosci koloru zafarbowac wlosy kupilam Palette ¶redni br±z krystaliczny - ostrzegam bo wychodzi jak czarny a tego nie chcialam bo chce powoli wychodzic na jasne brazy a tu znowu ten ciemny mi wyszedl...
mi niestety tez...
i teraz mimo centymetrowego odrostu dalej jestem ciemna .
aaaaaaaaa damnnnn
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 12:35   #1340
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Iam Poka¿ wiadomo¶æ
kosmita, ¶liczne.
podoba mi siê taki te¿.
dzieki te na zdjeciu maja faktycznie bardzo ciekawy odcien
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-06, 14:20   #1341
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomo¶ci: 1 291
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jejciu mnie te¿ siê marz± br±zowe w³oski, jakis delikatny ¶redni br±z, ale sama nie wiem czy bêdzie mi pasowa³. Mam jasn± akrnacjê, niebieskie oczy, raczej jasn± oprawê oczu. Moje naturalne w³osy to ¶redni blond chyba troche popielaty. Aktualnie mam jasny blond taki pomiêdzy popielatym, a slonecznym Jak my¶licie da rade co¶ ze mnie zrobiæ? Na pocz±tek my¶la³am o pasemkach b±d¼ baleyage z br±zem...
__________________

slonce00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:45   #1342
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ten jest te¿ ¶;liczny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0f7dd710000a8bf84717257an9.jpg (30,3 KB, 231 za³adowañ)
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-06, 23:49   #1343
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez slonce00 Poka¿ wiadomo¶æ
Jejciu mnie te¿ siê marz± br±zowe w³oski, jakis delikatny ¶redni br±z, ale sama nie wiem czy bêdzie mi pasowa³. Mam jasn± akrnacjê, niebieskie oczy, raczej jasn± oprawê oczu. Moje naturalne w³osy to ¶redni blond chyba troche popielaty. Aktualnie mam jasny blond taki pomiêdzy popielatym, a slonecznym Jak my¶licie da rade co¶ ze mnie zrobiæ? Na pocz±tek my¶la³am o pasemkach b±d¼ baleyage z br±zem...
S±dz±c po opisie i avatarku (domy¶lam siê, ¿e to Ty) bardzo odradzam. S³oneczny lub piaskowy blond bardzo Ci pasuje, nie oszpecaj siê!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-09, 13:19   #1344
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam
Bêd±c wczoraj na zakupach wypatrzy³am fajn± farbê, farby maj± podzia³ na ciep³e, zimne i neutralne, w oko wpad³ mi fajny ch³odny br±zik o nazwie "neutral medium brown". Jest to farba Clairol nice'n easy, niedostêpna w Polsce (chwilowo jestem w Irlandii). Jak tylko zafarbuje w³oski to pochwalê siê efektem. O ile farbka siê sprawdzi to zabiorê ze sob± 50 opakowaæ
Zaznaczone jest, ¿e to zimny br±z <jupi>

Ju¿ mi rudziej± w³oski na czubku g³owy po mro¼nym kasztanie (a by³y fioletowe ) wrrr

Do tej pory najlepszym dla mnie by³ jasny br±z castinga ale na moich w³osach krótko siê trzyma³, no i ¶mierdziuchy z Garnier Natural Colors, zobaczymy teraz ten Clairol.

Ale siê rozpisa³am, widze na tym w±tku tyle piêknych br±zów a ja... koñce czarne czubek rudo, fioletowo jaki¶ tam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg box_118.jpg (8,6 KB, 84 za³adowañ)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:49   #1345
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomo¶ci: 310
Cool Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

czesc Dziewczyny!
Przejrzalam caly watek i juz coraz bardziej jestem napalona na jakis brazik,choc troche szkoda mi tych moich blondow platynowo-slomkowychNosze je juz od prawie 3 lat z roznymi wariacjami,ale juz wczsniej zanim trafilam na ten watek coraz bardziej bralo mnie na te brazy i jak glupia ogladalam sie za laskami w tych kolorkachKiedys nosilam bardzo dlugo brazy...przeszlam chyba wszystkie farby,choc wybieralam bardziej zawsze te czekoladowe,ciemny brazy z roznymi poswiatami...az byly bardzo ciemne,prawie czarne.Mimo to tez sie super czulam i w takich.Tak samo jak teraz w blondach.Jak pisalam troche mi szkoda ich,wszyscy mowia ze mi lepiej niz w ciemnych,ale jakos tak mnie kurcze kreci teraz na te brazy.No i wloski by odpoczely troche od tego rozjasniania i jak pomysle,ze tu wizyta gdzie jestem kosztuje tyle....Ach majatek bym stracila na fryzjeraA juz po tym watku to na maxamnie kreca mnie te brazyPo nocach mi sie te fotki sniai sama juz nie wiem co robic?Warjuje juz na maxa.Raz chce,a raz mi szkoda blondow,o ktore tak ciezko walczylam.
Doradzcie co?
Na poczatek myslam o jakims jasniejszym,tylko boje sie ze bede ruda szybko,a tego nie nawidze jak mi te jakies rudosci zaczynaja wylazic.Brrr....
Teraz mialam u fryza robione 3 miesiace temu ciemna gorzka czekolade laczona z czernia i kolorek byl super,ale teraz po spraniu jest taki jakis ciemny karmelowy.No i troche jednak nie dla mnie takie laczenia pol na pol.Zle sie z tym czuje w sumie.

Dodam,ze kiedys jak mialam rozjasniane wlosy z czerni z poswiata czerwona/Pallet na dodatek/.Bo sobie jeszcze przed samym rozjasnianiem trzeplam na wloski by wyrownac odrost,to o dziwo rozjaslio sie super...mialam kilka marchewkowych pasemek.Jedno nawet kolo oka i super wygladalo z moimi oczkami,bo bardziej zielone sie zrobily wtedy i pamietam ze polozono mi zeby wyrownac koloryt koniak z czyms tam.Fajny kolorek byl,wiec polecam jak ktos chce jasny brazik.Z tym ze taki kolorek to dostepny tylko u fryza chyba

Jestem w wielkim szkou,ze ciemne blondy wychodza tak ciemnoKto je wogle nazwal blondami?Przeciez to ciemne brazy,a nie blondy.W zyciu bym nie przypuszczala,ze takie jasne z nazwy kolorki wychodza tak ciemno.Jestem w wielkim szoku
I jak pomysle ze kiedys swoje wloski katowalam takimi ciemnymi kolorami,a wystarczylo wziazsc tylko ciemny blond lub jakis jasny brazik by miec rownie ciemne wloski


Co do mnie to jestem z tego co wyszlo na analizie kolorystycznej chlodym typem o szaro zielonych oczkach.Z tego co mi napisano jestem typem urody lato.Cera raczej blada,ziemista.Za to lubie zdecydowane kolorki...turkusy,niebies kie,czarne,czekoladowe brazy,czerwienie,zolcie/ tylko takie ladne odciene/,jasne beze i inne zdecydowane.Roze i ciemne beze odpadaja.Zle sie w nich czuje.O rudosci nie wspomne...Nienawidze we wszelkiej postaci.No moze na lisiach jesienia
Naturalny kolor.wloskow,to..ciemny blond,jasny szatyn z szara poswiata.Roznie fryzjerzy mowia i sami do konca nie sa pewni jaki to kolor w sumieZimna wpadajece w zielen zmieszana z woda po mopie

Wklejam aktualna fotke....w ciemnych nie mam na razie przy sobie.
Pomozcie co?Bo jak sie farbne i pozniej znow rozjasniac do blonu,to moje wlosy chyba juz tego nie zniosaA nie chce popelnic bledu.
W jakim kolorku byscie mnie widzialy?Tym bardziej,ze mam teraz zrobiony dosc ciemny makijaz permamentny/Brwi nie sa czarne, jak na fotkach, tylko takie ciemno brazowe z szarym odcieniem i musze je niestety jeszcze przyciemnic,bo odznaczaja sie moje wloski na brwiach od koloru polozonego i troche glupio to wyglada z bliska

Bardzo podobaja mi sie kolorki jakie wychodza po bell color Garniera szatyn i ciemny szatyn,ale nie wiem co by wyszlo jakbym polozyla na takie rozjasnione od razu...Hmmm
Jest jakas moze szamponetka,ktora w razie czego jakby mi sie jednak nie podobalo to by z takich blondow wyjalowionych by zeszla do konca nie zostawiajac zadnego sladu istnienia?Chetnie bym na probe zrobila czyms takim,by zobaczyc czy jednak farbnac sie,czy zostac przy blondzie?Tylko czy sie spierze do konca cos takiego?

dalsze zdjecia to kolorki ktre mi sie podobaja,ale juz sama nie wiem czy i ktory zrobic...mamo ale mam metlik w glowie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg braz z pasemkami.jpg (47,5 KB, 80 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg brazik.jpg (14,5 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy karmelekowe.jpg (31,5 KB, 77 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pasemka ciemno brazowe.jpg (56,0 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond ciemny.JPG (36,2 KB, 69 za³adowañ)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-13, 23:23   #1346
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Thumbs down Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja 2 dni temu pomalowa³am w³osy szamponetk± Joanny-br±z.Szamponetka w ogóle nie chce siê zmywaæ i jestem w¶ciek³a bo mia³am swój naturalny nie farbowany kolor w³osów.Powiedzcie mi czy zejdzie ca³kiem?Czy nadal bêdê mia³a swój kolorek?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg BRAZOWOWLOSE.JPG (63,7 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg brazowowlose2222.JPG (89,3 KB, 86 za³adowañ)
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-14, 05:22   #1347
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja 2 dni temu pomalowa³am w³osy szamponetk± Joanny-br±z.Szamponetka w ogóle nie chce siê zmywaæ i jestem w¶ciek³a bo mia³am swój naturalny nie farbowany kolor w³osów.Powiedzcie mi czy zejdzie ca³kiem?Czy nadal bêdê mia³a swój kolorek?
Zejdzie calkiem Cierpliwosci. Joanna sie troche nieciekawie splukuje - ja mialam zolto-zielone refleksy. Ale zeszla.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-14, 07:52   #1348
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam nadziejê
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:18   #1349
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

praline, kosmita77, nusia2605 - fajne kolorki, takie g³êbokie br±zy, praline, ¿e te¿ mi siê tak fajnie nie spiera kolorek
Agath_a kurcze nie wiem jak z Tob±, ale ja mia³am tylko pare pasemek na koronie i to z pó³ roku temu, do dzisiaj po ró¿nych farbach nie chc± siê pokryæ idealnie i lekko siê odznaczaj± (sa ja¶niejsze i pierwsze siê spieraja, na rudo :/)
Zafarbowa³am te moje hairy tym Clairolem nice'n easy, efekt na zdjêciu, w³osy wreszcie nie wysz³y czarne jupiii, ale, ale, ale zawsze jakie¶ jest, odrosty mi rozja¶ni³o na jaki¶ karmel czy cu¶ , ale lepsze to ni¿ g³êboka czerñ
elliz76 - a¿ boj± sie doradziæ bo widzê, ¿e jeste¶ dumna ze swoich jasnych w³osków, ale jestem przekonana, ¿e w br±zowych w³oskach by³oby Ci ³adnie. Je¿eli chcesz farbowac sama to tylko szamponetk±, tak na wszelki wypadek i wiesz jak to z tak jasnymi w³osami bywa, mo¿e trzeba bêdzie powtórzyæ zabieg
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (87,1 KB, 238 za³adowañ)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:56   #1350
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Bêd±c wczoraj na zakupach wypatrzy³am fajn± farbê, farby maj± podzia³ na ciep³e, zimne i neutralne, w oko wpad³ mi fajny ch³odny br±zik o nazwie "neutral medium brown". Jest to farba Clairol nice'n easy, niedostêpna w Polsce (chwilowo jestem w Irlandii). Jak tylko zafarbuje w³oski to pochwalê siê efektem. O ile farbka siê sprawdzi to zabiorê ze sob± 50 opakowaæ
Zaznaczone jest, ¿e to zimny br±z <jupi>

Ju¿ mi rudziej± w³oski na czubku g³owy po mro¼nym kasztanie (a by³y fioletowe ) wrrr

Do tej pory najlepszym dla mnie by³ jasny br±z castinga ale na moich w³osach krótko siê trzyma³, no i ¶mierdziuchy z Garnier Natural Colors, zobaczymy teraz ten Clairol.

Ale siê rozpisa³am, widze na tym w±tku tyle piêknych br±zów a ja... koñce czarne czubek rudo, fioletowo jaki¶ tam
mia³am ta farbe, tylko, ¿e w kolorze czarnym, jak dla mnie jest ona najlepsza ¶wietnie pokry³a wreszcie moje w³osy, no i ich nie zniszczy³a

ale nie wiediz³am w ich ofercie takiego mega ciemnego br±zu bo teraz w³asnie taki kolor chce sobie zrobic, a z czarnego ciêzko jest przej¶c na br±z
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.