Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 16:12   #31
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Kilka late temu był wątek gdzie laski próbowały nawet moczu na włosy
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:27   #32
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

jakby to działało to chyba nawet mąż mógłby mnie olać...;P nie no...
ale w sumie nie dziwię się - dla włosów wiele z nas zrobiłby dużo... ciekawa jestem tej kozieratki...jak i pokrzywy jantaru i drożdży..
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 21:08   #33
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Skończę Joannę Rzepę i ruszam z kozieradką. mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:07   #34
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Przy moczu jednak bym się chwilę zastanowiła. No i ewentualnie tylko na noc. Haha
Jak dla mnie połączenie drożdży z kozieradką lub joanną - rzepa jest rewelacyjne. w ciągu dnia wypadnie mi może 10 włosów? Jak szarpnę przypadkiem. Jestem zadowolona z jednego i drugiego,naprawdę! A podkreślam, że kiedyś mogłabym zrobić perukę z zawartości szczotki.
p.s pytałam lekarza i mówi, że tylko w dużych ilościach (chodzi o % udział sterydów np. w kremie, maści - jak ktoś ma łuszczycę, to często używa maści z dużą zawartością sterydów) i wcierane w duże obszary ciała może ewentualnie wpłynąć na hormony lub picie takich specyfików,ale nie sądzi, żeby wcieranie kozieradki nawet w minimalny sposób wpłynęło na gospodarkę hormonalną organizmu. Swoją drogą trochę był zdziwiony moim problemem
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:55   #35
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

w tym tygodniu zaczęłam jantar i pokrzywe pić ale kozieratke i olej kokosowy tez kupię wczoraj miałam maskę na włosach zsunal mi się czepek, a ja pod recznikiem tego nie czułam i mam pomarańczowe czoło hahaha! serio! głupia baba ze mnie mam nadzieje ze z jutrzejszym myciem mi to zejdzie bo trochę ....Justyna steczkowska ma takie długie piękne włosy?? o.0
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:03   #36
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Co do Steczkowskiej, to nie do końca ma te włosy Ona wydaje na nie bodajże 3 000 miesięcznie. Są to sztuczne, doczepiane włosy, które na pewno nie są jej Doczepia jedne z najdroższych i stąd taki efekt. Niestety, nas, śmiertelniczek na to nie stać.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:57   #37
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

no wlasnie cos podejrzanie ladne i geste... 3000 miesiecznie na wlosy fiufiu.... za mala ma glowa zeby to ogarnac....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 20:59   #38
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Te wszystkie gwiazdki, to albo z doczepkami latają, albo w perukach.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:10   #39
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Dziewczyny, postanowiłam wypróbowac dzisiaj kozieradkę. Wmasowałam w skórę głowy i przeciągnęłam ręką włosy. Jakie było moje ździwienie gdy włosy zaczęłam wyciągać garściami! Pełno baby hair i długich włosów. Nigdy nie miałam tak po wcierkach, nigdy jednorazowo nie wypadło mi tyle włosów! Pobiegłam szybko umyć głowę, żeby zmyć kozieradkę ze skóry. Potem przez cały dzień wypadł mi już jeden włos. To dziwne, wszystko wskazuje na kozieradkę, ale czy to możliwe, że dosłownie natychmiast po wmasowaniu wypadlo mi tyle włosów?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:13   #40
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Może Twoja skóra głowy nie lubi masażu? Albo chwilowo jest jakieś osłabienie? Dieta, stresy, etc. Lub inny wynalazek kosmetyczny nasilający wypadanie? U mnie to np. SLS
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:25   #41
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Może Twoja skóra głowy nie lubi masażu? Albo chwilowo jest jakieś osłabienie? Dieta, stresy, etc. Lub inny wynalazek kosmetyczny nasilający wypadanie? U mnie to np. SLS
Masuję od X czasu joanna rzepą i nic nie wypadało. Normalnie włosy też mi nie wypadają, tylko dzisiaj po wmasowani kozieradki. Jak zmyłam ją z głowy, to i wypadać włosy przestały. Dziwna sprawa
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 21:31   #42
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cóż, warto nadmienić, że kozieradka może być dla skóry agresywna, czego udało mi się już doświadczyć. Zresztą na opakowaniu w działaniach niepożądanych mam napisane "Po kilkukrotnym zastosowaniu zewnętrznym mogą wystąpić niepożądane reakcje skórne". Mnie pomogło rozcieńczenie. Zamiast standardowej łyżki na 3/4 szklanki mam tej łyżki tylko pół.
Jeżeli coś takiego nie pomoże to nie mam pojęcia. widocznie Twoja głowa nie lubi kozieradki
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 09:22   #43
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Może masz na nią alergię? Przed każdym zastosowaniem czegokolwiek zrób taką próbę właśnie jak powyżej. Mądrze zrobiłaś Ale wiesz, mi więcej włosów wypadnie jak mam mokre włosy po prostu, bo są "cięższe". Spróbuj najpierw zrobić 1 łyżeczkę na 100 ml. i tym próbuj i tylko w skórę głowy z masażem. A jeśli będziesz tak miała jak masz - to nie używaj kozieradki!
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:39   #44
natiii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

a ktoś może mógłby doradzić co można stosować dodatkowo prócz kozieradki na wypadanie włosów? Włosy wypadają mi jak szalone, robiłam sobie dużo badań, ale wyniki są w normie. Codziennie wypada mi ok 50 włosów jak nie wiecej. Moja podłoga po dwóch dniach jest cała we włosach. Żadne szampony, odżywki z drogerii jak i te z apteki nie wzmocniły włosów. Kozieradki używam od tygodnia, biorę też skrzyp od dłuższego czasu, piję pokrzywę ale nic nie pomaga.
__________________
http://naattka.blogspot.com/
natiii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:48   #45
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Codziennie wypada mi ok 50 włosów jak nie wiecej.
Taka ilość włosów jest nawet poniżej normy. O ile nie masz ich ekstremalnie rzadkich, żadne wcierki nie są Ci potrzebne. Chyba, że to wypadanie jest zdecydowanie większe niż było.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:56   #46
natiii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

pisałam oczywiście w przybliżeniu, dopiero teraz przeczytałam ile może wypadać w ciągu dnia. Myślę że jest ich o wiele więcej, ponieważ za każdym razem kiedy przeczeszę palcami włosy wyciągam je garściami, plus szczotkowanie, przy myciu i w ciągu dnia. Włosy mam wszędzie. Nie mogę wejść do kuchni z rozpuszczonymi włosami bo zaraz są w jedzeniu. Nie wiem czy przesadzam, ale włosów na mojej głowie jest coraz mniej i widzę przerzedzenia.
__________________
http://naattka.blogspot.com/
natiii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 15:52   #47
anwa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Ja używam kozieradki od jakiś 2tygodni i jestem zachwycona efektem. Między moimi włosami pojawił się dość gęsty "jeżyk" z młodych włosów. Czuć to pod palcami jak dotykam suchej głowy. Po prostu genialna jest kozieradka. Od poniedziałku zaczynam ją stosować na swoim mężczyźnie, a nóż i jemu włosy zgęstnieją!
Jedyny jej minus to zapach. O ile ja mogę spać włosami pachnącymi rosołem (wcieram kozieradkę na noc, rano myje włosy) to mój luby ciężko znosi "śmierdziucha" w łóżku
anwa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 18:14   #48
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez anwa20 Pokaż wiadomość
Ja używam kozieradki od jakiś 2tygodni i jestem zachwycona efektem. Między moimi włosami pojawił się dość gęsty "jeżyk" z młodych włosów. Czuć to pod palcami jak dotykam suchej głowy. Po prostu genialna jest kozieradka. Od poniedziałku zaczynam ją stosować na swoim mężczyźnie, a nóż i jemu włosy zgęstnieją!
Jedyny jej minus to zapach. O ile ja mogę spać włosami pachnącymi rosołem (wcieram kozieradkę na noc, rano myje włosy) to mój luby ciężko znosi "śmierdziucha" w łóżku
A jaki napar wcierasz? Świeży czy nie? Przerzuciłam się na wyłącznie świeży, mój chłop też kozieradkę zawsze wyniuchał, ale teraz nie rejestruje. Taki dwudniowy, zleżały napar daje mocno rosołem, nigdy już do tego nie wrócę

-biorę płaską filiżankę/bulionówkę, sypię odrobinę kozieradki, zalewam wodą, tak aby zakryć nasiona, woda jest lekko żółta. Moczę palce i wcieram w świeżo umyte włosy, suszę i jest ok. Efekty też są, może spróbuj czegoś takiego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:15   #49
anwa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Jak na razie stosuję ten sam napar dwa dni. Wolę jednak świeży, bo wmasowuje go sobie jak jest jeszcze przyjemnie ciepły. Ciekawe uczucie dla skóry.
Do porannego stosowania (tzn po umyciu włosów) chyba się nie przekonam. Spać w specyficznym zapaszku mogę, ale już wychodzić gdzieś tak na zewnątrz.. niekoniecznie.

Kupiłam zmieloną kozieradkę, więc jakbym zalała to wodą jak Ty, miałabym tylko gęstą papkę Zastanawiam się właśnie, czy całe nasiona nie byłyby lepsze?

Dzięki za rady.
anwa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:10   #50
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Hej Ostatnimi czasu zauważyłam u siebie silne wypadanie włosów. Jestem przekonana że ponad 2 miesiące stresu musiały w końcu wyjść na jaw. Od 3 dni wcieram kozieradke nawet 2 razy dziennie ;p Zobaczymy jak sobie z tym poradzi. Wcześniej używałam jej przy mniejszym wypadaniu i dobrze się sprawowała, zobaczymy jak będzie tym razem.
Zastanawiałam się ostatnio czy może moim włosom przestał odpowiadać jakiś kosmetyk, lecz ja w zasadznie nic nowego nei stosuję od dawien dawna. Co prawda jakiś czas temu skończyłam wcierkę jantar, ale po niej nie widziałam żadnych negatywnych skutków ( dziś wręcz zauważyłam całą armię małych bejbików ;p )
Stosuję tez tabletki na włosy HUMAVIT, co prawda nie regularnie ale się staram. Myślicie, że mogą być one w pewien sposób przyczyną wypadania? Wcześniej nei stosowałam tabletek o tak małym składnie
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:59   #51
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez paulisska23455 Pokaż wiadomość
Stosuję tez tabletki na włosy HUMAVIT, co prawda nie regularnie ale się staram. Myślicie, że mogą być one w pewien sposób przyczyną wypadania?
Hm, Humavit ma przecież hamować wypadanie i poprawiać ogólną kondycję włosów/paznokci/cery Możliwe, że jesteś wyjątkiem od reguły?

Ja od 3 tyg.wcieram kozieradkę, włosy mniej się przetłuszczają, ale nie widzę poprawy w kwestii wypadających włosów...cierpliwie będę walczyła dalej, ale zapach kozieradkowy zaczyna mi przeszkadzać. Wczoraj wieczorem nieopatrznie zaciągnęłam się wonią ze słoiczka i to był błąd..oj..
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 19:35   #52
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

[QUOTE=werty;41662761]Hm, Humavit ma przecież hamować wypadanie i poprawiać ogólną kondycję włosów/paznokci/cery

Poprawę widzę tylko jeśli chodzi o cerę Mam wrażenie, żę włosy są bez większych zmian.
Ja na początku stosowania kozieradki nie miałam większych problemów z tym zapachem, lecz teraz im częściej ją stosuję tym bardziej mnie drażni Staram się ją robić w większych ilościach żeby było w miarę znośnie
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:34   #53
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

odpowiadam za swoje własne pytanie sprzed kilku postów - pytałam o to, jak się ma kozieradka do pigułek anty. zapytałam dzisiaj gina i powiedział, że pić absolutnie nie wolno, bo to się "żre" - tak dokładnie powiedział co więcej - nie wolno wychodzić na słońce mając kozieradkę na sobie. ale skuteczność antykoncepcji przez samo wcieranie nie powinna być zmniejszona.
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 19:08   #54
KatyAnnCarly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Dziewczyny, a macie może jakiś sprawdzony i skuteczny sposób na zabicie zapachu kozieradki? Co prawda jeszcze jej nie użyłam, ale leży w moim pokoju w zamkniętej saszetce i już czuję jak śmierdzi :P No i ja zamierzam stosować ją na przyśpieszenie porostu włosów, a nie wypadanie.

I jeszcze takie głupiutkie pytanie z mojej strony - wiem, że zioła mogą uczulać. Jak się robi próbę uczuleniową? :P
KatyAnnCarly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:21   #55
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Stosuje kozieradkę od kilu tygodni i mocno przesuszyła mi skórę głowy odczekam jakiś czas i spróbuje robić mniej intensywny napar, ale mam jeszcze pytanie - można robić większe ilości naparu np. na kilka dni i przechowywać w lodówce? Czy trzeba robić na świeżo?
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:32   #56
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

???
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 10:13   #57
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Nymeria007 Pokaż wiadomość
Stosuje kozieradkę od kilu tygodni i mocno przesuszyła mi skórę głowy odczekam jakiś czas i spróbuje robić mniej intensywny napar, ale mam jeszcze pytanie - można robić większe ilości naparu np. na kilka dni i przechowywać w lodówce? Czy trzeba robić na świeżo?
Spróbuj robić codziennie świeży, ale małą ilość. Ja stosuję napar z małej ilości kozieradki, dosłownie szczypty, woda jest żółtawa, ale niezbyt intensywnie.

Przechowywanie kozieradki w lodówce kończyło się w najlepszym wypadku bardziej intensywnym zapachem rosołu, w najgorszym pojawiała się zwyczajna pleśń
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 01:01   #58
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A jaki napar wcierasz? Świeży czy nie? Przerzuciłam się na wyłącznie świeży, mój chłop też kozieradkę zawsze wyniuchał, ale teraz nie rejestruje. Taki dwudniowy, zleżały napar daje mocno rosołem, nigdy już do tego nie wrócę

-biorę płaską filiżankę/bulionówkę, sypię odrobinę kozieradki, zalewam wodą, tak aby zakryć nasiona, woda jest lekko żółta. Moczę palce i wcieram w świeżo umyte włosy, suszę i jest ok. Efekty też są, może spróbuj czegoś takiego
pardon - jaka to jest płaska filiżanka? w sensie ten spodek od filiżanki? o so chodzi?
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 07:08   #59
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
pardon - jaka to jest płaska filiżanka? w sensie ten spodek od filiżanki? o so chodzi?
Niska, z szerokim dnem, coś jak bulionówka. Z takiej mi najwygodniej korzystać, ale każdy niech używa czego chce, to nie jest bardzo istotne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:44   #60
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Pytanie troszkę z innej beczki, czy któraś z was zauważyła żeby kozieradka wypłukiwała bardziej farbę?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 16:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.