Problem z ciażą.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 08:05   #1
smutna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1

Problem z ciażą..


Witam wszystkie panie bardzo serdecznie,od 2 lat staramy sie z męzem o 2 dziecko,mamy juz jednego syna który ma 5lat,niestety nie udało nam sie drugi raz przezyc tego szcześcia,Mam troszke nietypowe pytanie czy jest mozliwe gdyz za pierwszym razem bezproblemu zaszłam w ciąze a teraz za tak powiem karta sie odwróciła..Prosze pomózcie,Może macie jakies ciekawe rady oboje z mężem nie mamy problemów według lekarza,,,,,
smutna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:07   #2
titu2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Problem z ciażą..

Moja rada. To próbujcie dalej , moja siostra tak miała przy drugim dziecku , ale po trzech latach im się w końcu udało. A dodatkowe badania na pewno Wam nie zaszkodzą.
titu2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:41   #3
negra78
Raczkowanie
 
Avatar negra78
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: Problem z ciażą..

Najważniejsze to nie przejmować się i nie myśleć zbytnio o tym. Ja po raz pierwszy zaszłam w 2007r. niestety w 10 tygodniu poroniłam później przez rok czasu miałam zalecenia aby zrezygnować z planowania dzidziusia przez ten czas byłam pod kontrolą lekarza, kiedy mi już "zezwolił" rok czasu próbowaliśmy i nic, wykonałam i ja i mąż wszystkie badania jakie były możliwe wszystko wychodziło prawidłowo, testy owulacyjne też nie pomogły, powoli zaczęłam się oswajać z myślą, że niestety nic z tego nie będzie. Przestałam liczyć dni płodne stresować i siebie i męża, że to właśnie może ten dzień, pojechałam na 2 tygodnie odpocząć i za 1,5 miesiaca okazało się, że jestem w ciąży. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa - obecnie 7 miesiąc i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła przytulić maluszka. Zatem głowa do góry. Sam lekarz powiedział, ze nie ma co liczyć dni płodnych wg tzw. kalendarzyka gdyż żyjemy w takim stresie i tempie, że wszystko się przewraca do góry nogami w organiźnie kobiety, zwykła infekcja ma na to duży wpływ a przede wszystkim psychika. Masz już jedno dziecko więc masz pewność, że jesteście oboje płodni. Nie planuj więc niczego tylko kochajcie się kiedy macie na to ochotę. Udaj się o ile nie chodzisz na wizytę kontrolną do ginekologa. Czasami przeszkodą jest jakaś torbiel czy cysta. Wierzę, że wam się uda
negra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:13   #4
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Problem z ciażą..

Przede wszystkim wyluzujcie to nie sklep, do którego się przychodzi i mówi: Dzień dobry. Poproszę dziecko. Najlepiej od razu, bo TERAZ WŁAŚNIE CHCĘ
Dla pewności możesz zrobić badania poziomu hormonów. Nie wiem czy prowadzisz obserwacje swojego cyklu? Myślę, że byłoby to bardzo pomocne
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.