Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia ONYX!

Notka

Konkurs Delia ONYX!

Marzysz o efektownym makijażu a jednocześnie chciałabyś aby kosmetyki kolorowe pielęgnowały Twoją skórę? Pokaż nam swój ulubiony look i wygraj zestaw bio-mineralnych kosmetyków do makijaży Delia ONYX.
Wykonaj wiosenny makijaż dzienny lub wieczorowy i opisz w jaki sposób osiągnęłaś taki efekt! Zdjęcia oraz opisy należy zamieszczać na założonym przez siebie wątku na forum konkursowym.

Do wygrania zestawy kosmetyków Delia ONYX! Więcej o linii Delia ONYX tutaj >> https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Delia-Onyx

Prosimy, aby w opisie makijażu nie pojawiały się nazwy innym marek.


 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 18:47   #1
Megan J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
GG do Megan J

Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:)


Nie jestem profesjonalistką, lecz uwielbiam bawić się kolorami i eksperymentować z makijażem
Pierwszy z nich (mianowicie smoke eye) to połączenie czerni i jasnego śliwkowego koloru.Niestandardowe połączenie, lecz na wiosnę można pogłębić makijaż oka jakimś odważniejszym kolorem. Jasny śliwkowy odcień nakładany jest na wewnętrzny kącik oka mniej więcej do połowy powieki ruchomej, natomiast czarny (matowy!!!) cień nakładamy na zewnątrz powieki ruchomej , lecz ważnym jest aby nie nakładać czerni powyżej załamania (dało by to moim zdaniem efekt przepełnienia). Jeśli chodzi o dolną część naszego oka, należało by również potraktować ją nieco ciemnym kolorem (czernią) lecz tylko do mniej więcej 3/4 dlugości (nie chcemy przecież aż tak zmniejszyć optycznie oka). Natomiast im bliżej nosa tym mniej powinien być widoczny. Kąciki oka możemy rozjaśnić np. lekko złotawo/perłowym cieniem. Na koniec lekko rozcieramy pędzelkiem, aby makijaż wyglądał naturalnie i nie był zbyt ciężki.
Twarz: standardowo podkład , puder sypki , róż
Usta: Tu nalożona została bardzo jasna pomadka w odcieniu cielistym (nude) z odrobiną bezbarwnego błyszczyka Usta nie mogą być ciemne , gdyż wyglądało by to zbyt scenicznie.

Dzienny
Oczy : Nic skomplikowanego , makijaż dzienny nie może być cięzki i przytłaczający, tym bardziej , że wiosna to czas kiedy jest już gorąco. Uroku i drapieżności doda nam eyeliner (kreska powinna przebiegać od wewnętrznego kącika ku zewnętrznemu i w jego kierunku lekko się pogrubiać ) jeśli chcemy uzyskać efekt nieco kocich oczu możemy zrobić odrobinę dłuższą kreseczkę. Jeśli natomiast chodzi o cienie , jak widać na zjęciach są prawie niewidoczne . Całą ruchomą powiekę pokryłam jasnym beżowym odcieniem (nude) , natomiast przy zewnętrznym kąciku nalożyłam bardzo blady , zgaszony róż i roztarłam pędzelkiem ku środkowi powieki.
Twarz : podkład , puder sypki matujący, delikatny róż (nie za wiele żeby nie niszczyć efektu, a jedynie podkreślić policzki , ewentualnie możemy zanurzyć pędzelek w perłowym cieniu i dosłownie raz przejechać nim po kości policzkowej - trochę blasku nie zaszkodzi )
Usta: jasny delikatny perłowo- różowy błyszczyk zdecydowanie wystarczy na wiosenny dzień!

Dziekuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smoke eye.jpg (38,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienny (1).jpg (41,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienny (2).jpg (64,4 KB, 76 załadowań)
Megan J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:42   #2
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:)

Śliczna jesteś, a makijaż niesamowicie podkreśla Twoją urodę
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:05   #3
Megan J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
GG do Megan J
Dot.: Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:)

Dziękuję bardzo za miły komplement
Megan J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:15   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:)

Takie nie do końca z wiosną mi się kojarzące, ale na ostatnim zdjęciu widać, że masz piękne! oczy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:21   #5
Megan J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
GG do Megan J
Dot.: Wieczorowy i dzienny - dwie odsłony wiosny:)

Faktycznie nie są one zbyt kolorowe Z doświadczenia wiem, że nie wyglądam dobrze w kolorach zieleni, żółci itp.. więc postawiłam na moje ulubione makijaże, bo z reguły to one przodują u mnie wiosną i nie tylko jest to wyłącznie moje subiektywne spojrzenie i nie dostosowuję się do ogólnych trendów Pozdrawiam
Megan J jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia ONYX!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.