nowa twarz po operacji nosa! Załamka! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-16, 17:47   #1
Bajkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1

nowa twarz po operacji nosa! Załamka!


Czesć
Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi ale jestem cała roztrzęsiona. 2lipca miałam całkowitą korektę nosa. Jestem już trzeci dzień po zdjęciu gipsu i totalna załamka! W chwili gdy ujrzałam się w lustrze krzyknęłam" o ☠☠☠☠a! co to jest? Ja nie chciałam tak wyglądać!"
Moja twarz wygląda jak z plasteliny jak żółw franklin wyglądam. Trochę też przypominam żywego kena. Mam wrażenie (i tak jest!) że nos jest płaski , krótki i wygląda mega sztucznie. Twarz jest mega opuchnięta a ja wyglądam jak zupełnie inna osoba. Oczywiście dużo gorzej!Dziś mój znajomy mnie zobaczył i się przestraszył . Gęba wygląda jakby mi ktoś patelnią przywalił. Lekarz twierdzi ,że efekt jest za☠☠☠isty i zaje wyglądam. Wiecie co, to jest skandal zapłaciłam 15tysięcy a ☠☠☠☠a a lekarz mnie zbywa i gada że może nie powinnam robić operacji... Jak tak dalej pójdzie to już nigdy z domu nie wyjdę! Napiszcie proszę czy też tak mieliście? Czy to przechodzi? Czy wasze twarze też wyglądały zupełnie inaczej? opiszcie proszę mi swoje doświadczenia...
PS
Jestem tak załamana ,że proszę mi nie pisać hejtów ani tekstów że przesadzam.
Bajkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 10:31   #2
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Oj kobieto... Zanim zdecydowałaś się na operację nosa to nie oglądałaś żadnych zdjęć? Nie widziałaś jak wyglądają inni po zdjęciu gipsu? Nie spodziewałaś się, że 2 tygodnie po operacji będziesz opuchnięta? Ja wiem, że to ciężko patrzeć w lustro póki co, ale trochę cierpliwości. I nie dziwię się, że lekarz cię zbywa, jeśli na żywo też reagujesz tak jak w tym swoim poście. Każdy goi się inaczej, ja przez dobry miesiąc miałam prostą linię od czoła do nosa, ale nie dramatyzowałam, bo później oczywiście wszystko się wchłonęło, nos się zmienia jeszcze przez długie miesiące. A ty jesteś tydzień po zdjęciu gipsu, no to litości...
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:44   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Ja do 3 miesiąca wyglądałam gorzej niz przed, a pozniej tylko lepiej. To chyba normalne. Wystarczy troche przeczytać o całym procesie zanim sie na niego zdecydujesz.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 11:13   #4
__I_g_a__
Przyczajenie
 
Avatar __I_g_a__
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Myślę, że po pierwsze musisz się oswoić z nowym nosem, a po drugie jest zbyt szybko po operacji, żeby to ocenić. Operacja to nie takie hop-siup, wszystko musi się zagoić, odbudować i dopiero będzie widać efekt! Głowa do góry.
__I_g_a__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 16:54   #5
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Moja znajoma zrobiła nos jakiś czas temu. Była opuchnięta kilka tygodni a nos po operacji "układał się" kilka miesięcy. Lekarz ja o tym uprzedził. Też wyglądała kiepsko na początku ale teraz jest super Musisz uzbroić się w cierpliwość, na pewno będzie dobrze
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:14   #6
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Racja trzeba być cierpliwym od razu nie będzie super wyglądać musi się zagoic itp. tak jest z każdą operacją. Moja znajoma miała w orthosie operacje nosa i też z dobre 2 - 3 tyg była opuchnięta. Ale nie wyglądało to jakoś strasznie siedziała z tym w domu aż mineło teraz nie ma ani śladu po operacji.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 19:51   #7
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

Dokładnie tak jak dziewczyny pisały. Moja psiapsióła robiła nosek u doktora xxx i też była przerażona zaraz po, ale z każdym dniem wyglądała ładniej, opuchlizna zeszła, siniaki też, a teraz po czasie to już nie pamięta, że w ogóle się operowała. Noski tak mają, że na efekt trzeba trochę poczekać.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-19 o 20:54
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 12:48   #8
patinos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: nowa twarz po operacji nosa! Załamka!

najlepiej skonsultuj to z innym lekarzem
on podpowie czy można jeszcze cos zrobic https://abc-diety.pl/poznaj-wlasciwosci-witaminy-b7/

Edytowane przez patinos
Czas edycji: 2018-03-01 o 14:58
patinos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-18 13:48:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.