Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 10:23   #4261
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Czy życie zmienia się po op? OCZYWISCIE czy chwalę się piersiami i pięknym dekoltem? Oczywiście! Ale tylko tam gdzie mogę sobie na to pozwolić i z głową pokochałam siebie na nowo i nabrałam dużo więcej pewności siebie
Ale Ty w ogóle masz piękne ciało, więc chwal się nim, jest czym!
No a o piersiach to nawet nie wspominam! Jedne z najpiękniejszych okrągłych na forum, bo wyglądaja naprawdę naturalnie.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:40   #4262
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Ale Ty w ogóle masz piękne ciało, więc chwal się nim, jest czym!
No a o piersiach to nawet nie wspominam! Jedne z najpiękniejszych okrągłych na forum, bo wyglądaja naprawdę naturalnie.
Ojej no takiego komplementu to nawet od męża nie słyszałam jeszcze dziękuję
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:07   #4263
Delilahh1
Raczkowanie
 
Avatar Delilahh1
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziękuje dziewczyny za taki odzew,jesteście kochane !!
Ja już mam roczna córeczkę i nie karmiłam piersią (problemy już mamy w genetyce ze pokarmu brak) wiec to dla mnie najmniejsze zmartwienie.

Sama nosze teraz mega pushupy i z zazdrością przechodzę koło pięknych koronkowych staniczków chce to w tym roku zmienić.

A co myślicie o operacji teraz? W lato? Lepiej poczekać na jesień?

Dziewczyny chciałabym zobaczyć zdjęcia przed i po. Dodałam was do przyjaciół i wrzuciłam swoje zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delilahh1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:10   #4264
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za taki odzew,jesteście kochane !!
Ja już mam roczna córeczkę i nie karmiłam piersią (problemy już mamy w genetyce ze pokarmu brak) wiec to dla mnie najmniejsze zmartwienie.

Sama nosze teraz mega pushupy i z zazdrością przechodzę koło pięknych koronkowych staniczków chce to w tym roku zmienić.

A co myślicie o operacji teraz? W lato? Lepiej poczekać na jesień?

Dziewczyny chciałabym zobaczyć zdjęcia przed i po. Dodałam was do przyjaciół i wrzuciłam swoje zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja bym zaczekała na jesień, bo od ręki nie zrobisz. Badania, konsultacja , termin operacji pewnie najwcześniej byś miała w sierpniu. Zrobiłabym jednak po wakacjach. Upały w pancerniku... do tego jednak możesz źle znosić rekonwalenscencje. Ja 2 tygodnie byłam mocno ograniczona i wyjęta z życia. Szkoda lata...
Ale są dziewczyny, które latem robiły, robią , więc Twoja decyzja, kiedy Ci będzie najlepiej to czasowo zgrac
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:21   #4265
Delilahh1
Raczkowanie
 
Avatar Delilahh1
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Właśnie moja klientka jedzie 4 lipca stad moje pytanie.

A są tu dziewczyny które maja porównanie A.Ś i A.D? Mogę napisać na priv do was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delilahh1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:28   #4266
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dobra dziewczyny, nie będę wiśnia - z bólem serca, ale wstawiłam swoje rozjechane krzywulce.
Na pocieszenie wrzuciłam też zdjęcie w staniczku Anity.


Peg, nie martw się tymi lekami, bierz, jak Cię boli. Po trzech dniach powinno minąć, a w tak krótkim czasie nie zdążysz sobie jakoś bardzo zaszkodzić. Pamiętaj tylko o osłonowych.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:47   #4267
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, nie będę wiśnia - z bólem serca, ale wstawiłam swoje rozjechane krzywulce.
Na pocieszenie wrzuciłam też zdjęcie w staniczku Anity.


Peg, nie martw się tymi lekami, bierz, jak Cię boli. Po trzech dniach powinno minąć, a w tak krótkim czasie nie zdążysz sobie jakoś bardzo zaszkodzić. Pamiętaj tylko o osłonowych.


no i powiedz mi co Ty chcesz od tych cycków .....trzyma mięsień bo mto gołym okiem widaćććć!!!!!!!!!!

one sie ułożą ile tY PO OPERCEEE JESTEŚŚŚŚŚ????
UZUPEŁNIJ STOPKĘĘĘĘ!!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-06-23 o 11:49
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 11:58   #4268
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

A czy ktoś orientuje się jak to jest z kolejnymi operacjami piersi? Czy druga i kolejna, to większe ryzyko powikłań? Jest w ogóle taka zależność?

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
byłam wczoraj w Cubusie, pomierzyłam sobie kilka usztywnianych biustonoszy 70E, wszystkie idealnie leżały. Cena od 40 do 60 zł za biustonosz, więc... super
Nie kupiłam nic, bo i tak na razie w sportowcach biegam, ale dobrze wiedzieć , że leżą ok. Ani razu jeszcze w fiszbinach nie wyszłam z domu, ciekawe jak długo bym wytrzymała. Póki co tak bardzo mi wygodnie w topach i sportowcach, że ciężko z tego zrezygnować , nawet na rzecz pięknych koronek na fiszbinach.
Zamówiłam on line 1 biustonosz Ewy Bien i 2 balkonetki koronkowe na fiszbinach z Wiesmann. zobaczę jak przyjdą jak to będzie
ALe w takim usztywnianym z cubusa cyc wydawał się no...sporawy nawet
Ismenko, ale szalejesz z tymi stanikami . Ja mam dopiero cztery komplety od kiedy zrobiłam op
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:32   #4269
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Komtesa i inne niecierpliwe czas.... Czas... Czas... To jest wasz wyznacznik teraz Komtesa jak Twoje piersi się ułoża będą na prawdę piękne! Są idealnie dobrane do sylwetki, zgrabne nie za duże, bardzo do ciebie pasują ale... No właśnie daj im czas ⏳ to że niektóre dziewczyny dochodzą do siebie po 2 tygodniach to nie znaczy że każda tak ma. Inne potrzebują kilku Miesięcy! Żeby piersi zaczęły się porządnie układać. Moje po 6 tygodniach ponad dopiero ruszyły i cały czas czuje że się układają, wiedzę to po biustoniszach i ciuchach - wszystkie biustonosze które kupiłam w 7 tygodniu po op teraz są za małe, nie pasują miski niewygodnie mi w nich, a dlaczego? No właśnie dlatego że to nie jest jeszcze ich ostateczny wygląd i kształt
Kiedyś któraś doświadczona i długoterminowa - sorki za określenie napisała żeby nie kupować staników wcześniej niż po 3/4 miesiącu po operacji... I co? I miała kurde święta rację! A ja "madra" 6 tygodniowa cycolinka mówiłam wtedy "pff co za głupota przecież dr powiedział że mogę chodzić już w każdym biustonoszu, więc co za różnica czy kupie teraz biustonosz czy za 3 miesiące?" a no teraz już wiem że jest różnica bo wydałam kasę na marne... Teraz już nawet nie kupuję żadnego tylko czekam do końca wakacji i pierwszy fajny biustonosz dopiero kupię po 7 miesiącach od zabiegu licząc że będzie dobry na dłużej niż 2 tygodnie i zwracam jej honor bo miała święta rację! cycuszki ci się ułoża i będą piękne tylko daj im tyle czasu ile potrzebują i pielegnuj je najlepiej jak tylko potrafisz a na pewno ci się odwdzięcza
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:04   #4270
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A czy ktoś orientuje się jak to jest z kolejnymi operacjami piersi? Czy druga i kolejna, to większe ryzyko powikłań? Jest w ogóle taka zależność?



Ismenko, ale szalejesz z tymi stanikami . Ja mam dopiero cztery komplety od kiedy zrobiłam op
wiem wiem,to chore. I na pewno mi się te cycki jeszcze zmienia. Ale nie umiem się powstrzymać! !!! To takie cudowne uczucie mieć na co założyć ten stanik.
hschick ja jestem niecałe 3 miesiące po operacji a już tyle tych staników kupiłam. dobrze ze się wczoraj w cubusie powstrzymałam od zakupu. Oby mi te zamówione koronki pasowaly.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

komtesa ,dokładnie to co dziewczyny napisały! Czas! U mnie byłotak samo,zże jeden mocno trzymał. ciągle jeszcze nie jest idealnie równo ,ale już prawie całkiem puścił. poczekaj min. do 6 tygodnia na ocenę. Piersi maszlładne, ułoża się i będziesz z dumą je pokazywać. zobaczysz.!!!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:50   #4271
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzięki dziewczyny.


Niestety moja prawa pierś od wczoraj nie dawała mi spokoju, a dzisiaj to nawet różnicę w ubraniu widziałam. Wysłałam więc zdjęcie doktorowi.
Zadzwonił do mnie i kazał przyjechać. Trochę był zaniepokojony. Powiedział, że musi te piersi obejrzeć, że chyba trzeba będzie dać pas, a do tego czasu mogę sobie tę pierś masować, tak jakby ściągając ją w dół.
Idę w środę.
Pas w te upały. Pięknie Ale mogę się nawet zabandażować, byleby potem było ładnie.


Ismenko, Ty miałaś pas? Ile czasu nosiłaś?

Edytowane przez komtesa
Czas edycji: 2016-06-23 o 22:14
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 14:09   #4272
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Komtesa kiedy miałaś operacje?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Coś mi się kojarzy ze 31.05 ale ręki nie dam sobie uciac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:21   #4273
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.


Niestety moja prawa pierś od wczoraj nie dawała mi spokoju, a dzisiaj to nawet różnicę w ubraniu widziałam. Wysłałam więc zdjęcie doktorowi.
Zadzwonił do mnie i kazał przyjechać. Trochę był zaniepokojony. Powiedział, że musi te piersi obejrzeć, że chyba trzeba będzie dać pas, a do tego czasu mogę sobie tę pierś masować, tak jakby ściągając ją w dół.
Idę w środę.
Pas w te upały. Pięknie Ale mogę się nawet zabandażować, byle by potem było ładnie.


Ismenko, Ty miałaś pas? Ile czasu nosiłaś?
Dasz rade. Tylko zeby efekt tego byl. Ja tez chodziłam z pasem jak było gorąco.
Moja szalona siostra wymyśliła wakacje z okazji mojego powrotu do życia. Połowałam wczoraj po sklepach i jak zwykle skończyło się na calzedonii. Efekty w galerii. Piękne uczucie kiedy w zasadzie wszystko idealnie pasuje - oprócz tych mocno usztywniany trojkatow
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:31   #4274
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

komtesa ja nie nosiłam pasa. piers sama zaczęła w końcu schodzic. ale bałam się ,że nie pusci . dobrze ze skonsultowalas to z dr. pas powinien pomóc. dobrze będzie!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:57   #4275
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ismenko, ja po prostu taki typ, który być może i by chciał nowe i piękne rzeczy, ale nie lubi buszować po sklepach, a przez net nigdy nie wiem co będzie pasować i w końcu nic nie kupuję
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 16:32   #4276
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny czy któraś z was ma triumph triaction energy N? Dobry on jest wg Was? Wczoraj na wyprzedaży kupiłam sobie biały i czarny i nie wiem cy mogę nosić go. Mam.wrazenie ze on mnie bardziej uciska tj splaszcza biust w porównaniu do tego stanika który dostalam po op.ale to chyba bez znaczenia bo przecież pancerniki TEZ tak splaszczaja;p komtesa jeśli chodzi o gojenie to nie bierz mnie za przykład. Na.mnie wszystko goi się w ekspresowym tempie. Po chirurgicznym usuwaniu 8 wraz z kością (usunęli mi wszystkie na raz ) nie.minely 2 h,ledwo znieczulenie zeszło a ja juz jadłam czipsy; ( a na nast dzień poleciałam do pracy. U Ciebie ewidentnie jeszcze trzyma miesien. U mnie również. Piersi są bardzo napięte jeszcze .olejkuje ile wlezie bo mam tendencje do rozstępów ;(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 17:18   #4277
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez emmanuelle89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was ma triumph triaction energy N? Dobry on jest wg Was? Wczoraj na wyprzedaży kupiłam sobie biały i czarny i nie wiem cy mogę nosić go. Mam.wrazenie ze on mnie bardziej uciska tj splaszcza biust w porównaniu do tego stanika który dostalam po op.ale to chyba bez znaczenia bo przecież pancerniki TEZ tak splaszczaja;p komtesa jeśli chodzi o gojenie to nie bierz mnie za przykład. Na.mnie wszystko goi się w ekspresowym tempie. Po chirurgicznym usuwaniu 8 wraz z kością (usunęli mi wszystkie na raz ) nie.minely 2 h,ledwo znieczulenie zeszło a ja juz jadłam czipsy; ( a na nast dzień poleciałam do pracy. U Ciebie ewidentnie jeszcze trzyma miesien. U mnie również. Piersi są bardzo napięte jeszcze .olejkuje ile wlezie bo mam tendencje do rozstępów ;(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle nie żartuj!!!
Moja przyjaciółka miala 4 ósemki usuwane na raz w tym dwie z kości i mowila że jak ją znieczulenie puszczalo w aucie jak wracala z rodzicami z kliniki do domu to miala ochote sie zabicccc!!!!!
Rodzice jej tramal zalatwiali a dochodzila do siebie 1,5 tygodniaaaa........
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:40   #4278
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Emmanuelle jesteś terminator, zazdroszczę! Ja bardzo cierpię Byłam na zmianie opatrunku, doktor nic mi nie doradził w kwestii leków, powiedział, że ketonal jest najmocniejszy i że złe samopoczucie to raczej przez ten drugi lek. Wzięłam więc jeszcze raz ketonal i nie dość, że zero poprawy to znowu zaczęło mnie mdlić A biorę osłonowe i łykam tabsy tylko po jedzeniu. Dlatego odstawiam to cholerstwo, nie mam zamiaru się męczyć...:/ Kupiłam starą sprawdzoną Pyralgine, zobaczymy czy to pomoże.

Generalnie czuję jakbym miała przyspawane dwa głazy do klaty albo jakby mi się fiszbiny zbyt ciasnego biustonosza wbijały w ciało. Cały czas się łapię na tym, że chcę je obniżyć, poluzować, a to przecież biust mnie ciśnie

Mój doktorek nic nie mówił o pasach... ciekawa jestem od czego to zależy, że jednym dziewczynom lekarze zalecają pas, a innym nie?
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:45   #4279
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A czy ktoś orientuje się jak to jest z kolejnymi operacjami piersi? Czy druga i kolejna, to większe ryzyko powikłań? Jest w ogóle taka zależność?



Ismenko, ale szalejesz z tymi stanikami . Ja mam dopiero cztery komplety od kiedy zrobiłam op
Ja nie wiem ale przeraża mnie nieco wizja kilku operacji w życiu tej samej części ciała. Jejciu super byłoby gdyby raz wystarczył 😉
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 20:16   #4280
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Peg no dokładnie jest takie uczucie jak piszesz. Raczej Cię nie pociesze, ale mnie tak całkowicie to minęło po 6 tyg. wcześniej miałam wrażenie jakby mi ktoś cegły przywiercil z całej siły i przy każdym ruchu ociera je o wnętrza mojej klaty. koszmar. oczywiście najgorsze były pierwsze dni,ale na pewno długo to czułam.

wiccanka dokładnie! Obym nie musiała robić operacji ponownie. ew. za 15 lat wymiana
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 20:46   #4281
Delilahh1
Raczkowanie
 
Avatar Delilahh1
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ile czasu lekarze trzymali was w klinice? Po jakim czasie byłyście w stanie coś podnieść? Mam córkę roczna i sama jeszcze nie chodzi ,wiec zastanawiam się ile czasu wam ktoś w codziennym życiu pomagał,lub dochodziliście "w miarę" do siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delilahh1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:41   #4282
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Mi pomagali wstawać przez pierwsze trzy dni generalnie do tej pory nie dźwigam bo nie chce nic sobie tam narobić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:46   #4283
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Ile czasu lekarze trzymali was w klinice? Po jakim czasie byłyście w stanie coś podnieść? Mam córkę roczna i sama jeszcze nie chodzi ,wiec zastanawiam się ile czasu wam ktoś w codziennym życiu pomagał,lub dochodziliście "w miarę" do siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej!moja córeczka też będzie miała roczek jak będę mieć operke i już wiem,że na pierwsze dwa tyg muszę mieć pomoc.. a potem się okaże.Ciężko będzie mi nie móc wziąć jej na ręce :-( chciałbym,żeby była bardziej samodzielna jak mój syn ma 5 lat,najlepiej byłoby jakby już chodziła do przedszkola.... ale to jeszcze tyle czasu a ja już nie chcę dłużej czekać... ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:50   #4284
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Emmanuelle jesteś terminator, zazdroszczę! Ja bardzo cierpię Byłam na zmianie opatrunku, doktor nic mi nie doradził w kwestii leków, powiedział, że ketonal jest najmocniejszy i że złe samopoczucie to raczej przez ten drugi lek. Wzięłam więc jeszcze raz ketonal i nie dość, że zero poprawy to znowu zaczęło mnie mdlić A biorę osłonowe i łykam tabsy tylko po jedzeniu. Dlatego odstawiam to cholerstwo, nie mam zamiaru się męczyć...:/ Kupiłam starą sprawdzoną Pyralgine, zobaczymy czy to pomoże.

Generalnie czuję jakbym miała przyspawane dwa głazy do klaty albo jakby mi się fiszbiny zbyt ciasnego biustonosza wbijały w ciało. Cały czas się łapię na tym, że chcę je obniżyć, poluzować, a to przecież biust mnie ciśnie

Mój doktorek nic nie mówił o pasach... ciekawa jestem od czego to zależy, że jednym dziewczynom lekarze zalecają pas, a innym nie?
Moja bidulko, ściskam Cię mocno. Oby szybciutko Ci przeszło.

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Ile czasu lekarze trzymali was w klinice? Po jakim czasie byłyście w stanie coś podnieść? Mam córkę roczna i sama jeszcze nie chodzi ,wiec zastanawiam się ile czasu wam ktoś w codziennym życiu pomagał,lub dochodziliście "w miarę" do siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z kliniki wyszłam na drugi dzień. Na początku, jak mąż wychodził do pracy, to mówiłam mu, co ma mi np. zdjąć z górnych półek.
Operację miałam we wtorek - 31.05 :jezyk: - a w sobotę już byłam w sklepie po bluzkę, potem na koncercie (siedziałam i słuchałam muzyki), potem w knajpie na obiadku. Jednak wtedy przy każdym kroku czułam, jak mi się piersi napinały. Męczyłam się.
Teraz, po trzech tygodniach, czuję jeszcze, jak mnie ciągnie przy podnoszeniu rąk, przy przekrajaniu bułki, przy otwieraniu ciężkich drzwi w sklepach, ale to nie jest ból. Chodzę już po mieście normalnie, ale nie dźwigam ciężkich zakupów. Ostatnio poprosiłam o kilogram ziemniaków. Pani zważyła 1,20 i zapytała, czy może zostać. Poprosiłam o odłożenie. Wzięłam jeszcze pomidory i szparagi i dwie siatki, żeby rozłożyć na dwie ręce.
Gdybym chciała zrobić sobie kucyk wysoko, to jeszcze byłoby mi trudno. Aha i niewygodnie się wciera twarde masła do ciała czy też czyści blat - generalnie takie naciskanie, uciskanie.
To moje odczucia. Może dziewczyny mają inaczej.
Mnie po operacji nie bolało. Przeciwbólowych nie brałam. Najbardziej cierpiałam przy wstawaniu. Dziecka bym jeszcze na ręce nie wzięła, chyba, żeby się złapało za szyję i samo trzymało, to może wtedy, ale pewnie nie, bo ja z tych ostrożnych.
A i przy prowadzeniu samochodu, czuję piersi, jak kręcę kierownicą.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Jeszcze jedno, radzę dobrze naostrzyć noże.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:58   #4285
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, nie będę wiśnia - z bólem serca, ale wstawiłam swoje rozjechane krzywulce.
Na pocieszenie wrzuciłam też zdjęcie w staniczku Anity.


Peg, nie martw się tymi lekami, bierz, jak Cię boli. Po trzech dniach powinno minąć, a w tak krótkim czasie nie zdążysz sobie jakoś bardzo zaszkodzić. Pamiętaj tylko o osłonowych.
Komtesa faktycznie taki efekt może sprawiać,że zamiast się cieszyć to nie cierpisz tych cycków.Ale to na szczęście przejściowe.One się ułożą! Przecież wszystkie dziewczyny o tym trąbią!! Daj im czas. Co do rozmiaru narazie ciężko stwierdzić cokolwiek. Pewnie są dobrane do figury i będą w sam raz. Czas,czas,czas... jedne potrzebują mniej inne więcej czasu!! pół roku i będziesz mówić inaczej ;-) :-*

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za taki odzew,jesteście kochane !!
Ja już mam roczna córeczkę i nie karmiłam piersią (problemy już mamy w genetyce ze pokarmu brak) wiec to dla mnie najmniejsze zmartwienie.

Sama nosze teraz mega pushupy i z zazdrością przechodzę koło pięknych koronkowych staniczków chce to w tym roku zmienić.

A co myślicie o operacji teraz? W lato? Lepiej poczekać na jesień?

Dziewczyny chciałabym zobaczyć zdjęcia przed i po. Dodałam was do przyjaciół i wrzuciłam swoje zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na lato... hmmm ja tam czekam do jesieni,z kilku powodów... ale jak jesteś z tych "na już" to rób ;-)

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Emmanuelle jesteś terminator, zazdroszczę! Ja bardzo cierpię Byłam na zmianie opatrunku, doktor nic mi nie doradził w kwestii leków, powiedział, że ketonal jest najmocniejszy i że złe samopoczucie to raczej przez ten drugi lek. Wzięłam więc jeszcze raz ketonal i nie dość, że zero poprawy to znowu zaczęło mnie mdlić A biorę osłonowe i łykam tabsy tylko po jedzeniu. Dlatego odstawiam to cholerstwo, nie mam zamiaru się męczyć...:/ Kupiłam starą sprawdzoną Pyralgine, zobaczymy czy to pomoże.

Generalnie czuję jakbym miała przyspawane dwa głazy do klaty albo jakby mi się fiszbiny zbyt ciasnego biustonosza wbijały w ciało. Cały czas się łapię na tym, że chcę je obniżyć, poluzować, a to przecież biust mnie ciśnie

Mój doktorek nic nie mówił o pasach... ciekawa jestem od czego to zależy, że jednym dziewczynom lekarze zalecają pas, a innym nie?
Bidulka... myśl o tym,że ból przeminie a zostaną cudne cyce ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 06:33   #4286
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzien dobry

Peg bidulko trzymaj sie mocno! Za dzien lub dea poczujesz ogromna ulge! U mnie doba po operacji byla koszmarem a na trzeci dzien spacerowalam juz po miescie

Wyliczanka:



beauty and smart - 11.07 - 17





manka1807 - 18.07 - 24






kamila2805 - 10.08 - 47






szann - 16.09 - 84






balonoowa - 16.09 - 84
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:53   #4287
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

dzień dobry w ten upalny poranek
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:09   #4288
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dzień dobry w ten upalny poranek

Ismenka nie drażnij
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:18   #4289
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Ismenka nie drażnij

Najważniejsze, że piątek, piąteczek, piątunio!

Biyadhoo jak tam cyce się mają? Zbliżają się lub ruchomieją już coś?

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

FancyDesire, co u Ciebie? Wstaw coś nowego Kiedy idziesz do dr na kontrole?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:29   #4290
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam w ten piękny dzień - dodałam moje wyjściówki do albumu - zapraszam!

---------------
11.07.16 - okrągłe 350cc Dr M.K.
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.