Jak nie przytyć rzucając papierosy? POMÓŻCIE...! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 17:46   #1
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57

Jak nie przytyć rzucając papierosy? POMÓŻCIE...!


Hej dziewczyny! Błagam o rady i podzielenie się swoimi doswiadczeniami na temat rzucania papierosow... Mam zamiar rzucic to świństwo jak najszybciej..zwlekam z tym juz zbyt długo.. najsmieszniejsze jest to, że nie chciałam rzucac bo bałam się ze przytyje heh ale teraz zdrowie na 1 miejscu... dodam, że jestem niedługo po skonczonej diecie dlatego też wczesniej nie mialam głowy do rzucania tych fajek... "nie jedzenie" i "nie palenie" to było dla mnie za duzo.. udało mi się zrzucić 11 kg, trzymam od pół roku tą samą wage i nie wracam do starych nawyków... wiekszość zasad mojej diety została już ze mna na stałe tylko co teraz...? bez papierosow zaraz zaczne miec ochote na 1000 ton czekolady i jeszcze wiecej :/ zwariuje...
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:11   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Jak nie przytyć rzucając papierosy? POMÓŻCIE...!

Moja mama rzucajac papierosy, gdy chcialo jej sie cos slodkiego, zula gume lub gdy miala sile po pracy, to zabiegala checi czekoladowe, biegala po osiedlu do momentu az jej sie odechcialo i nogi w tylek jej wchodzily ;d. Jadla tez takie cos ala chipsy z suszonych owocow, jakies banany itp. duzo kalorii to nie ma a slodkie jest. Smiesznie to wygladalo ale jej pomoglo, wyciagnela tez tate z nalogu.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 11:13   #3
rzucilamfajki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 9
Dot.: Jak nie przytyć rzucając papierosy? POMÓŻCIE...!

Jeżeli nie zaczynamy podjadać to nie tyjemy po odstawieniu papierosów.
Ale, jeśli czujemy stratę po rzuceniu i zaczynamy a to cukiereczka jeść, a to deserek, a to orzeszki w między czasie, no to po miesiącu już będzie widać.
Wiem po swoim wujku, który jadł cukierki miętowe i przytył parę kilo.
Ja się też bałam przytycia, no bo o tym wszyscy trąbią. Ale okazuje się, że jeśli rzuci się dzięki najlepszej metodzie na świecie to czlowiek jest po prostu wolny i nie musi mieć nic w zamian. Zachęcam do szukania najlepszej metody. Można ją znaleźć w książce i na szkoleniu. NIe podam Wam nazwy bo wyjdzie że reklama
rzucilamfajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:34   #4
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Jak nie przytyć rzucając papierosy? POMÓŻCIE...!

Nie żreć Ewentualnie jeść zdrowo - orzechy, marchew, jabłka. Pamiętać, aby zawsze były pod ręką. Nadmierny apetyt minie, o ile w ogole sie pojawi. Ja np w ogole nie miałam nadmiernego apetytu kiedy przestałam palić.
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-22 19:34:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.