Yorkshire terrier, york - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 16:47   #781
Szan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: York (pomóżcie)

Cytat:
Napisane przez aferaa Pokaż wiadomość
Kilka lat temu zadawałam szpan w Łebie z moją yorką, która najlepiej aportowała patyki z morza, nie regowała na inne psy a pani z pokoju obok po tygodniu naszego pobytu dorwała mnie na korytarzu i ze zdziwieniem oooo to państwo mieszkają z psem, bo yorki to podobno szczekają??
.
Szczekliwość zależy chyba od charakterku psa, nie ogólnie rasy - yorka. Ja mam dwa yorki. Jeden szczeka bez najmniejszego powodu - schodze ze schodów-szczeka, wstaje-szczeka, cos puknie-szczeka. Szału można dostać. Z kolei drugi jest cichutki. Awantury robi tylko pod bramą, ale w domu jest cichutki jak myszka.
__________________
Byle do lata..
Szan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:34   #782
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: York (pomóżcie)

Troszke szczekliwosc zalezy od rasyGlosne sa jamniki,pomeraniany,goncz e,male rasy wlasnie typu york...
Bez glosne basenji,praktycznie charty,chow chowy,haskacze i rasy pierwotne.
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:27   #783
malgosiaisabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Yorkshire terrier...

jeżeli ktoś nie ma zamiaru jeżdzić z pieskiem po wystawach ani go rozmnażać to jak najbardziej niech kupuje pieska bez rodowodu!!! po co wywalać tyle kasy !!
malgosiaisabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:35   #784
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
jeżeli ktoś nie ma zamiaru jeżdzić z pieskiem po wystawach ani go rozmnażać to jak najbardziej niech kupuje pieska bez rodowodu!!! po co wywalać tyle kasy !!

zaraz Cie za ta wypowiedz zlinczuja
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:48   #785
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
jeżeli ktoś nie ma zamiaru jeżdzić z pieskiem po wystawach ani go rozmnażać to jak najbardziej niech kupuje pieska bez rodowodu!!! po co wywalać tyle kasy !!
A ja nie rozumiem dlaczego ktoś wydaje na takie psy od kilkuset złotych w wzwyż jak jest tyle psów do adopcji
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:54   #786
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez winogronek Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem dlaczego ktoś wydaje na takie psy od kilkuset złotych w wzwyż jak jest tyle psów do adopcji

Bo moze od zawsze marzyla mu sie konkretna rasa ? ja od zawsze chcialam miec Yorka, nie dlatego ,ze wszyscy maja i zeby go ubierac i nosic w torebce. Oprocz tego mam ala owczarka niemieckiego ze schroniska, oraz drugiego kundelka ,ktorego znalazlam w lesie. Uwierz mi,ze to ,ze ktos chce kupic konkretna rase to nie oznacza,ze nie pomaga potrzebujacym zwierzetom.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:07   #787
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Yorkshire terrier...

Dla mnie ktoś, kto marzy o psie rasowym, i kupuje psa bez metryki zachowuje się zupełnie nielogicznie. I powiem więcej - działa tym samym na niekorzyść psów tej rasy. I gdzie tu miłość do yorków, bo ja jej nie widzę.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 14:09   #788
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez gunia 23 Pokaż wiadomość
Dla mnie ktoś, kto marzy o psie rasowym, i kupuje psa bez metryki zachowuje się zupełnie nielogicznie. I powiem więcej - działa tym samym na niekorzyść psów tej rasy. I gdzie tu miłość do yorków, bo ja jej nie widzę.
Całkowita racja LUDZIE EDUKUJCIE SIĘ
http://www.psy.info.pl/o/dlaczego_rodowodowy.html
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:39   #789
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: wszystko o Yorkach

Dziewczyny dziękuję bardzo za odpowiedzi
W niedziele byłam z Kajtkiem na pierwszym spacerze,troszke był wystraszony ale teraz z dnia na dzień jest co raz lepiej
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:40   #790
Szan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: York (pomóżcie)

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
Troszke szczekliwosc zalezy od rasyGlosne sa jamniki,pomeraniany,goncz e,male rasy wlasnie typu york...
Bez glosne basenji,praktycznie charty,chow chowy,haskacze i rasy pierwotne.
niektóre rasy może i uchodzą za szczekliwe i głośne, ale to nie znaczy, że każdy pies danej rasy jest "szczekaczem". I nie są to wyjątki. Ale z pewnością tych głośnych jest zdecydowanie więcej
__________________
Byle do lata..
Szan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:54   #791
Szan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko o Yorkach

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję bardzo za odpowiedzi
W niedziele byłam z Kajtkiem na pierwszym spacerze,troszke był wystraszony ale teraz z dnia na dzień jest co raz lepiej
Ja już się nie mogę doczekać, kiedy pójdę na dwór z moją sunią Narazie ma kwarantanne :p
__________________
Byle do lata..
Szan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:38   #792
malgosiaisabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
zaraz Cie za ta wypowiedz zlinczuja
pewnie tak

dla mnie jeżeli pies wyglada jak jamnik to jest jamnikiem jeżeli wygląda jak owczarek niemiecki to jest owczarkiem i tak samo ma sie sprawa z yorkami nie jestem jurorem na psich wystawach i mi do niczego metryka psa nie jest potrzebna. psy z metrykami wymyślili ci co prowadzą ,,metrykowe" hodowle i robią na tym dużą kasę bo ceny yorków jeszcze jakiś czas temu sięgały 2500 zł

forum jest po to aby wypowiadać własne zdanie a nie myśleć tak jak inni chcą abym myślała

i niech mi nikt nie mówi że ktoś oddaje yorki do schroniska nie sadze aby ktoś dał 1000 zł za psa a pózniej oddał do schroniska

a jeszcze co do linczu to powinno się linczować właścicieli hodowli tych metrykowych również bo niestety zdarzają sie tacy ( zaznaczam że zdarzają) którzy kryją suczke dwa razy w roku a pózniej jak sunia nie może już rodzić to przecież trzeba sie jej pozbyć!!! to własnie jest straszne a nie to że ludzie chcą mieć w domu psa!!!! oraz takich którzy krzyżują pomiędzy sobą psy różnych ras tego zdecydowanie nie popieram!!!
oraz takich którzy biorą psa obojętnie jakiej rasy a póżniej szkoda im kasy na sterylizację i właśnie dzięki temu zapełniają się schroniska!

Edytowane przez malgosiaisabella
Czas edycji: 2010-03-10 o 17:41
malgosiaisabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:42   #793
brykiet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
pewnie tak

dla mnie jeżeli pies wyglada jak jamnik to jest jamnikiem jeżeli wygląda jak owczarek niemiecki to jest owczarkiem i tak samo ma sie sprawa z yorkami nie jestem jurorem na psich wystawach i mi do niczego metryka psa nie jest potrzebna. psy z metrykami wymyślili ci co prowadzą ,,metrykowe" hodowle i robią na tym dużą kasę bo ceny yorków jeszcze jakiś czas temu sięgały 2500 zł
Chińskie podróbki adidasów też wyglądają prawie jak oryginały ale to nie oznacza, że nimi są.

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
i niech mi nikt nie mówi że ktoś oddaje yorki do schroniska nie sadze aby ktoś dał 1000 zł za psa a pózniej oddał do schroniska
Oj, chyba nigdy w schronisku nie byłaś, bo o ile co do Yorków (tych z rodowodem) to co napisałaś jest prawdą to w przypadku psów w typie mylisz się bardzo.
brykiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 10:41   #794
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
pewnie tak

dla mnie jeżeli pies wyglada jak jamnik to jest jamnikiem jeżeli wygląda jak owczarek niemiecki to jest owczarkiem i tak samo ma sie sprawa z yorkami nie jestem jurorem na psich wystawach i mi do niczego metryka psa nie jest potrzebna. psy z metrykami wymyślili ci co prowadzą ,,metrykowe" hodowle i robią na tym dużą kasę bo ceny yorków jeszcze jakiś czas temu sięgały 2500 zł
Chyba czas abyś zapoznała się z pojęciem hodowli bo właśnie na tych hodowlach z metrykami, na udokumentowaniu pochodzeniu opiera się od stuleci hodowla psów rasowych. Psy rasowe nie wzięły się znikąd...Co do dużej kasy, to chyba właśnie jest na odwrót, gdyż zarobek ludzi rozmnażających psy bez papierów jest o wiele większy.

Cytat:
forum jest po to aby wypowiadać własne zdanie a nie myśleć tak jak inni chcą abym myślała
Tak masz rację. Jeśli chcesz reprezentować ciemnogród i kompletną niewiedzę na temat podstaw genetyki i hodowli, to Twoja sprawa. Myślę, że nikt z choćby elementarną wiedzą z zakresu psów nie podziela Twojego zdania.

Cytat:
i niech mi nikt nie mówi że ktoś oddaje yorki do schroniska nie sadze aby ktoś dał 1000 zł za psa a pózniej oddał do schroniska
O widzisz, mało rzeczy widziałaś na świecie.

Cytat:
a jeszcze co do linczu to powinno się linczować właścicieli hodowli tych metrykowych również bo niestety zdarzają sie tacy ( zaznaczam że zdarzają) którzy kryją suczke dwa razy w roku a pózniej jak sunia nie może już rodzić to przecież trzeba sie jej pozbyć!!! to własnie jest straszne a nie to że ludzie chcą mieć w domu psa!!!! oraz takich którzy krzyżują pomiędzy sobą psy różnych ras tego zdecydowanie nie popieram!!!
oraz takich którzy biorą psa obojętnie jakiej rasy a póżniej szkoda im kasy na sterylizację i właśnie dzięki temu zapełniają się schroniska!
Ależ my linczujemy tych wszystkich (pseudohodowców i pseudohodowców zrzeszonych), którzy źle traktują zwierzęta. Założony został nawet temat jak wybrać dobrą hodowlę. Prawda jest taka jednak, że to właśnie psy w typie ras zasilają schroniska coraz częściej, a te rodowodowe to znikomy procent. Trzeba pamiętać, że psy z rodowodem są trwale oznaczone tatuażem i można dojść do hodowcy, a psy bez metryk to jak psy bez tożsamości.

Edytowane przez gunia 23
Czas edycji: 2010-03-12 o 10:47
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:48   #795
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Yorkshire terrier...

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
pewnie tak

dla mnie jeżeli pies wyglada jak jamnik to jest jamnikiem jeżeli wygląda jak owczarek niemiecki to jest owczarkiem i tak samo ma sie sprawa z yorkami nie jestem jurorem na psich wystawach i mi do niczego metryka psa nie jest potrzebna. psy z metrykami wymyślili ci co prowadzą ,,metrykowe" hodowle i robią na tym dużą kasę bo ceny yorków jeszcze jakiś czas temu sięgały 2500 zł
Czytając Twoją wypowiedź wydaje mi się, że nie masz pojęcia o rodowodach. To właśnie pseudo zarabiają kasę na psach. Dla nich nie liczy się pies tylko kasa. Kupując psa z rodowodem masz pewność po jakich jest rodzicach i przodkach. Kupując z pseudo nie możesz często stwierdzić, które psy są jego rodzicami, nie mówiąc już o przodkach. W pseudo nie dobiera się rodziców, kryją sukę psem, którego akurat mają. Nie zwracają uwagi na charakter psa, już nie mówiąc o chorobach genetycznych.
Rodowód to nie zwykły papier, to dokument stwierdzający, że pies należy to danej rasy i jest jej przedstawicielem. Wpisane jest tam drzewo genealogiczne naszego psa, do 4-go pokolenia wstecz. Także masz pewność co kupujesz. Ponadto, podpisujesz z hodowcą umowę i przy odbiorze szczeniaka dostajesz jego metrykę (na jej podstawie wyrabia się rodowód).

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
forum jest po to aby wypowiadać własne zdanie a nie myśleć tak jak inni chcą abym myślała
Oczywiście, że każdy może mieć własne zdanie. Jednak należy też przemyśleć argumenty innych i jeśli są słuszne to się do nich przekonać a nie uparcie trwać przy swoim.

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
i niech mi nikt nie mówi że ktoś oddaje yorki do schroniska nie sadze aby ktoś dał 1000 zł za psa a pózniej oddał do schroniska
Psów w typie yorka, asta, dalmatyńczyka, Onka itp jest pełno w schroniskach. Psy z pseudo nie mają tatuaży ani chipów i często są porzucane, bo trudniej odszukać właściciela.
Psa z rodowodem też można w schronisku znaleźć, ale jest to o wiele mniejszy odsetek.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:01   #796
ja270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

Cytat:
Napisane przez Dotka Pokaż wiadomość
Kochane! moze ktoras mi pomoze.
Chce kupic psa Yorkshire Terrier'a, jestem z lubuskiego i nie moge nic znalezc, tam gdzie jest miot to wszystkie szczeniaki sa zarezerwowane. Czy nie orientujecie sie moze czy ktos teraz ma do sprzedania yorki. Moze byc dolny śląsk, albo wielkopolska, i pieski nie musza miec rodowód!
Bardzo prosze dajcie znac jak cos będziecie wiedzialy.
moja siostra ma yorki do sprzedania w Gorzowie Wlk. chcę ktoś??
ja270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:36   #797
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

Rasowe z rodowodem?
Czytam te wypowiedzi o kuwetkach i mi troche wlos staje na glowie
York to terier...
Rasa hodowowana by tepic gryzonie...
To nie sa koty ktore poradza sobie same w domu i beda szczesliwe ze maja kuwete
To pies,potrzebujacy ruchy,zabawy,zajecia...
Jak ktos nie ma czasu na psa lepiej niech go po prostu nie kupuje
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:12   #798
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:40
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:39   #799
miyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 119
GG do miyya
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

W życiu nie wyobrażam sobie żeby dorosły pies miał sikać w domu na podkład czy inne tego typu wynalazki i maty ...Ja ze swoim wychodzę 4 razy dziennie i w nagłych wypadkach gdy sygnalizuje że chce koniecznie wyjść ... wydaje mi się że to mu wystarczy ... jakoś nie widzi mi sie zasikana mata na moim przedpokoju ;/
miyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 22:29   #800
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

Yyyy dorosly pies siakajacy na mate?
Nie wyobrazam sobie tego
Ok,szczeniak niech bedzie.Ale ja mowie o psach doroslych zalatwiajacych sie do kuwet czy innych wynalazkow ludzi z lenistwa-bo inaczej tego nazwac chyba nie mozna
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:43   #801
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Yorki - gdzie kupic?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:35
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 17:32   #802
ka_rina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Red face York- przyjaciel człowieka

hej:PP Tak mnie naszło więc postanowłam założyc wątek oooo YORKACH ) mam suczkę-Sonię.Jest śliczna.Kiedy ją kupiłam była malutka ale teraz ma juz rok. Nie wyobrażam sobie zycia bez niej. Bardzo się do niej przywiązałam, nie lubi się kąpać i czesać ale okropnie lubi wychodzic na spacer ) wogóle yorki są słodkie i przepadają za zabawą... ale boją się same zostawać w domu, więc Sonię zabieram wszedzie gdzie tylko mogę...jest przesłodka

A Wy macie yorki? prawda że są śliczne?
ka_rina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:09   #803
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: York- przyjaciel człowieka

tak, ale jestem pewna, że na forum jest już kilka tematów o yorkach
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 11:29   #804
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

witam was też kupiłam tydzień temu yorka suczkę za niską cene z książeczką zdrowia i rodowodem... musze przyznać że to bardzo żywe pieski pozdrawiam was
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:34   #805
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
witam was też kupiłam tydzień temu yorka suczkę za niską cene z książeczką zdrowia i rodowodem... musze przyznać że to bardzo żywe pieski pozdrawiam was

Oj, żywe, żywe w końcu to teriery

Ile zapłaciłaś za yorka z rodowodem ?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:21   #806
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

jak ci powiem to nie uwierzysz... jedyne 600 zł facet miał kilka piesków i zależało mu szybko sprzedac
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:31   #807
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

A jaka to hodowla tak z ciekawości?
Chodzi mi o przydomek hodowlany
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:37   #808
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Dotka90 szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi?
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:40   #809
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

No skoro masz rodowód pieska, to tam będzie napisane, jaki ma przydomek hodowlany
Inaczej mówiąc: pytam, w jakiej hodowli kupiłaś pieska, jak się hodowla nazywa
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:09   #810
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Yorkshire terrier... ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
jak ci powiem to nie uwierzysz... jedyne 600 zł facet miał kilka piesków i zależało mu szybko sprzedac
To rzeczywiście bardzo tanio jak na psa z rodowodem. Podaj jeszcze nazwę hodowli Powinnaś mieć to napisane na metryce, którą powinnaś otrzymać przy odbiorze psa.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 06:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.