Problemy pierwszego świata + ot, część 7. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-06, 14:34   #4981
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
To trwało bardzo długo, niestety metoda prób i błędów (nie tylko moich ale też lekarzy na mojej drodze). Generalnie najbardziej pomogło mi wprowadzenie kolostrum i cierpliwość, aż rzeczywiście zaczęło działać (po ok pół roku zauważyłam zmiany). Do tego zakwasy buraczane, oczyszczanie jelit preparatami z krzemionką i tego typu cuda wianki. Ale łapałam sie już wszystkiego bo biegunki to była moja codzienność. No i świadomość tego co mogę jeść bez problemów, na co uważać, a co w ogóle omijać. Chyba bym już mogła napisać doktorat ze swoich jelit
A no i do tego regularnie uprawiany sport, staram się tez wyciszać w ciągu dnia żeby cały organizm łącznie z jelitami uspokoić (to też zalecenie od osteopaty przy okazji). Trochę z tym wszystkim roboty, ale przynajmniej mogę czasem poszaleć jedzeniowo na mieście
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Wiem, że w takich przypadkach to zawsze jest długa droga. Wizyta u ostetopaty też pomaga na układ pokarmowy, czy to było przy innej dolegliwości, jeśli mogę zapytać?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 14:52   #4982
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź

Wiem, że w takich przypadkach to zawsze jest długa droga. Wizyta u ostetopaty też pomaga na układ pokarmowy, czy to było przy innej dolegliwości, jeśli mogę zapytać?
Tak, też. U mnie jakby głównym problemem była miednica/biodra ale... Przy okazji opowieści o swoich problemach dowiedziałam się ze niektóre metody które on stosuje mają wpływ na cały organizm, udrożnienie płynów itd itp. Im człowiek więcej o tym się dowiaduje/czyta tym ma wrażenie że mniej wie tak naprawdę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 14:26   #4983
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Przesunęłam sobie dzień niepracujacy na piątek, siedzę i zamulam, a wczoraj snulam ambitne plany na dzis. Chyba wyczerpało mnie wrzucenie 2 bluzek na Vinted

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 14:36   #4984
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Tak, też. U mnie jakby głównym problemem była miednica/biodra ale... Przy okazji opowieści o swoich problemach dowiedziałam się ze niektóre metody które on stosuje mają wpływ na cały organizm, udrożnienie płynów itd itp. Im człowiek więcej o tym się dowiaduje/czyta tym ma wrażenie że mniej wie tak naprawdę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Osteopatka wyleczyła mi bole żołądka na ktore do końca życia przyjmować leki.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 14:38   #4985
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Tak, też. U mnie jakby głównym problemem była miednica/biodra ale... Przy okazji opowieści o swoich problemach dowiedziałam się ze niektóre metody które on stosuje mają wpływ na cały organizm, udrożnienie płynów itd itp. Im człowiek więcej o tym się dowiaduje/czyta tym ma wrażenie że mniej wie tak naprawdę
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, z pogrubionym tak bardzo się zgadzam. I też mam takie doświadczenia, że organizm należy traktować, jak całość, a nie wycinkowo, co czyni większość lekarzy niestety.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 16:19   #4986
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89622383]Osteopatka wyleczyła mi bole żołądka na ktore do końca życia przyjmować leki.[/QUOTE]Wierzę, mój sam sobie zaradził na problemy z refluksem Ten specjalista to było moje odkrycie tego roku.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, z pogrubionym tak bardzo się zgadzam. I też mam takie doświadczenia, że organizm należy traktować, jak całość, a nie wycinkowo, co czyni większość lekarzy niestety.
Tak, niestety trzeba samemu poszukiwać i lekarza i często metod które służą człowiekowi jako jednostce. Holistyczne spojrzenie na organizm jeszcze u nas mega kuleje.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:33   #4987
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ulicą przy której mieszkam przeszła parada równości. Okropny hałas generują, to jest gorsze, niż te nielegalne wyścigi w nocy, które na tej ulicy urządzają. Jestem chora, bardzo źle się czuję, chciałam pospać i mnie obudzili :-/


Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-10, 02:00   #4988
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Dlaczego jak się już kończy to wszystko na raz? Myślałam, że mam zapasy kosmetyczne kilku rzeczy, że ho ho, a tu nagle pusto. Znowu wydatki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 10:10   #4989
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dlaczego jak się już kończy to wszystko na raz? Myślałam, że mam zapasy kosmetyczne kilku rzeczy, że ho ho, a tu nagle pusto. Znowu wydatki.
Bo wszystko na raz kupujesz

Dużo bardziej wolę koniec wszystkiego na raz, gdzie zamówię sobie dużą paczkę i spokój. A tak tu krem, tu odżywka ... Wszystko potrzebne, jednej rzeczy zamawiać nie będę i trzeba co sklepu biegać.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 14:42   #4990
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ja totalnie dzisiaj po opłatach się załamałam.. Niespodziewane wydatki mnie dobiły. Co ten samochód to ja nawet nie wiem. W piątek mechanik, ale już opony inne wyszły 700 zł A gdzie tu jeszcze naprawa ewentualna?
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 15:21   #4991
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Ja totalnie dzisiaj po opłatach się załamałam.. Niespodziewane wydatki mnie dobiły. Co ten samochód to ja nawet nie wiem. W piątek mechanik, ale już opony inne wyszły 700 zł A gdzie tu jeszcze naprawa ewentualna?
Sciskam mocno, mam nadzieje, ze jakos sobie poradzicie. Jak to mawiala moja babcia: przyjdzie dzien, przyjdzie rada.
Czasami trzeba chwile odetchnac i sprawy same sie ukladaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-10, 20:32   #4992
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

U mnie w firmie zwalniają mnóstwo ludzi i nie wiem, szukać nowej roboty "na już" czy dojść do wniosku, że te kilka dni różnicy nie zrobi a latem i tak trudno coś znaleźć.

Jestem mocno wkurzona, bo zamierzałam zostać w firmie dobrych parę lat, a tutaj nie dość że zwolnienia to jeszcze oczekiwania robienia po kilkanaście h dziennie (bo zwolniono mnóstwo ludzi to i robić nie ma komu) i bardzo słaba atmosfera, taki gaslighting jak próbujesz poprawić sytuację chociaż odrobinę. Pracę znajdę, mam doświadczenie. Może trochę gorzej płatną, ale who cares.

Ja wiem, że powinnam się cieszyć, że mam robotę. Ale jest jak jest. Wykończona jestem.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 20:58   #4993
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Poczekać, rozpoznać sytuację. Latem rekrutacji mało lub są bardzo wydłużone
Rozumiem, że ty jesteś na liście 'zostajesz'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 21:04   #4994
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Poczekać, rozpoznać sytuację. Latem rekrutacji mało lub są bardzo wydłużone
Rozumiem, że ty jesteś na liście 'zostajesz'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem na jakiej liście jestem, bo nikt nie wie. Co kilka dni kolejne osoby dowiadują się, że "awansują na rolę klienta" i nikt nie wie, jak długo to potrwa.

Natomiast fakt, że odbywa się to w czasie gdzie jednocześnie jestem zawalona robotą (z powodu słabego managementu, niczego innego) sprawia, że żyć się mi odechciewa.

Edytowane przez avocado77
Czas edycji: 2023-07-10 o 21:05
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 21:06   #4995
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Szukać zawsze warto, a nuż trafi się jakaś okazja. Nie musisz brać pierwszej z brzegu póki nie ciśnie Cię konieczność znalezienia czegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 07:54   #4996
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

moje miasto jest tak rozkopane, rozryte, pozamieniane są kierunki ruchu, porobione objazdy, pozamykane ulice, ze boje sie już po nim jeździć, bo błądzę, wjeżdżam gdzie nie można, nie umiem zawrócić, jadę pod prąd, łamie wszytkie przepisy a potem i tak nie wiem jak jechać, żeby jakoś dojechać..
Masakra.
I tak od jakichś już chyba 4 lat z rzędu. Wieczny remont wszystkiego wszędzie, co jeden skończą to ryją od nowa i tak w kółko. Bez końca.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 09:46   #4997
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
moje miasto jest tak rozkopane, rozryte, pozamieniane są kierunki ruchu, porobione objazdy, pozamykane ulice, ze boje sie już po nim jeździć, bo błądzę, wjeżdżam gdzie nie można, nie umiem zawrócić, jadę pod prąd, łamie wszytkie przepisy a potem i tak nie wiem jak jechać, żeby jakoś dojechać..
Masakra.
I tak od jakichś już chyba 4 lat z rzędu. Wieczny remont wszystkiego wszędzie, co jeden skończą to ryją od nowa i tak w kółko. Bez końca.
Znam to.
Odkąd skończyłam studia na mojej trasie praca-dom zawsze w którymś miejscu był remont, i to gruby.
Dopiero teraz jest spokój.
Za to z jednego zwykłego skrzyżowania ze światłami zrobili w zasadzie trzypoziomowe podwójne rondo ze światłami*. I to w taki sposób, że jeśli na początku nie ustawię się na właściwym pasie, to potem nie wyjadę tam, gdzie bym chciała. A ze względu na poziom skomplikowania trudno zapamiętać, który pas jest właściwy Skrzyżowanie funkcjonuje już chyba dwa lata, a do dzisiaj na 100% dobrze jestem w stanie przez to przelecieć tylko na linii wschód-zachód, wjazd od innej strony albo wyjazd gdzieś indziej to loteria

* to wygląda jeszcze gorzej, niż brzmi.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 10:44   #4998
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Muszę się wygadać bo sie we mnie gotuje!
Zus odmówił mi przyznania świadczenia (ze względu na stan zdrowia) , mimo, że już kilkukrotnie je dostawałam, okoliczności się nie zmieniły. Wniosłam sprzeciw od decyzji lekarza (nie widział mnie, wszystko na podstawie dokumentów), miała być komisja lekarska - no i była, przysłali mi papier podpisany tym razem przez trzech a nie jednego lekarza, na podstawie tych samych dokumentów, nikt mnie nie wezwał, wszystko zaocznie. Na końcu dostarczyli mi odmowę na zły adres, mimo że we wniosku podałam inny i do tej pory wszystko szło na ten właśnie adres....
Jak człowiek ma czuć w tym momencie jakąkolwiek pewność co do ich orzekania??

I od razu moje myśli idą w stronę 800 plus, i do tego dla Ukraińców też... jasne, komuś trzeba zabrać żeby innym dać :/

Idę do sądu z nimi i na samą myśl mnie trzęsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 13:55   #4999
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Muszę się wygadać bo sie we mnie gotuje!
Zus odmówił mi przyznania świadczenia (ze względu na stan zdrowia) , mimo, że już kilkukrotnie je dostawałam, okoliczności się nie zmieniły. Wniosłam sprzeciw od decyzji lekarza (nie widział mnie, wszystko na podstawie dokumentów), miała być komisja lekarska - no i była, przysłali mi papier podpisany tym razem przez trzech a nie jednego lekarza, na podstawie tych samych dokumentów, nikt mnie nie wezwał, wszystko zaocznie. Na końcu dostarczyli mi odmowę na zły adres, mimo że we wniosku podałam inny i do tej pory wszystko szło na ten właśnie adres....
Jak człowiek ma czuć w tym momencie jakąkolwiek pewność co do ich orzekania??

I od razu moje myśli idą w stronę 800 plus, i do tego dla Ukraińców też... jasne, komuś trzeba zabrać żeby innym dać :/

Idę do sądu z nimi i na samą myśl mnie trzęsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem trzeba niektórych przeciągnąć po sądach, żeby przyznano ci rację, ja już się do tego przyzwyczaiłam i zamierzam stosować w przyszłości (tyle, że ja mam dużo wolnego czasu i lubię chodzić po urzędach).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-11, 16:23   #5000
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Podziwiam, ja nie znoszę tego chodzenia z papierkami wszędzie, w sądzie będę pierwszy raz i oby ostatni szewc bez butów chodzi bo pracuję w urzędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 17:57   #5001
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Muszę się wygadać bo sie we mnie gotuje!
Zus odmówił mi przyznania świadczenia (ze względu na stan zdrowia) , mimo, że już kilkukrotnie je dostawałam, okoliczności się nie zmieniły. Wniosłam sprzeciw od decyzji lekarza (nie widział mnie, wszystko na podstawie dokumentów), miała być komisja lekarska - no i była, przysłali mi papier podpisany tym razem przez trzech a nie jednego lekarza, na podstawie tych samych dokumentów, nikt mnie nie wezwał, wszystko zaocznie. Na końcu dostarczyli mi odmowę na zły adres, mimo że we wniosku podałam inny i do tej pory wszystko szło na ten właśnie adres....
Jak człowiek ma czuć w tym momencie jakąkolwiek pewność co do ich orzekania??

I od razu moje myśli idą w stronę 800 plus, i do tego dla Ukraińców też... jasne, komuś trzeba zabrać żeby innym dać :/

Idę do sądu z nimi i na samą myśl mnie trzęsie.

Współczucia. Straszne to, jak w tym kraju trzeba się o wszystko, co ci się niby należy, wyprosić.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-13, 15:06   #5002
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-13 16:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.