ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 07:03   #1351
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko Skoro zamierzam uzywac AD co drugi dzien, to tak samo mam robic z filtrem, czy jednak nakladac go codziennie?

Zdecydowanie codziennie
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 23:20   #1352
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a teraz pytanie z innej beczki: kiedy po odstawieniu AD(musialam to zrobic, bo mi ewidentnie pogorszyl buzie, choc caly czas mialam nadzieje, ze bedzie jednak lepiej ) moge przestac używac filtra?? bo ten iwostin to tez mnie zapycha maksymalnie!!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 07:58   #1353
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
a teraz pytanie z innej beczki: kiedy po odstawieniu AD(musialam to zrobic, bo mi ewidentnie pogorszyl buzie, choc caly czas mialam nadzieje, ze bedzie jednak lepiej ) moge przestac używac filtra?? bo ten iwostin to tez mnie zapycha maksymalnie!!

Z tego co wyczytałam na forum wiem, że dalej musisz używać filtra (co najmniej przez 28 dni aż się zregeneruje naskórek). Może po prostu zmień filtr na inny? Poproś w aptece o próbkę. Nie ryzykuj. Zdrowa i ładna cera to podstawa, a kluczem do tego są filtry
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 11:19   #1354
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Unhappy Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

przeczytałam parę postów, i jestem po prostu lekko przerażona. wcześniej używałam Skinorenu, teraz Acne-derm i ani wtedy ani teraz nie używałam filtrów. prawdę powiedziawszy nigdy ich nie stosowałam. a tu sie okazuje że przy stosowaniu tych specyfików to jest konieczne. troszkę mnie to podłamało.... jutro chyba biegnę do apteki i muszę coś kupić... jestem też zła na moją dermatolog że mi tego nie powiedziała gdybym od początku używania kwasów używała filtrów może cera wyglądała by lepiej... ehhhhhh....
doradźcie proszę, w jaki filtr najlepiej się zaopatrzyć??
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 11:36   #1355
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

cashmere mi też lekarz nie powiedział o konieczności stosowania filtrów, dowiedziałam się tego na forum, na szczęście zanim zaczęłam stosować maści i kremy.
Z filtrami jest tak (z resztą jak z innymi kosmetykami), że każdemu będzie odpowiadało co innego. Nie będę oryginalna, jeśli powiem, że najlepsze będą apteczne stabilne filtry. Najlepiej z wysoką ochroną (powyżej 50, wg mnie). Nie znam się tak dobrze na tym, dlatego nie chcę się wypowiadać, bo nie jestem osobą kompetentną w tym zakresie Przeszukaj forum i poczytaj co dziewczyny piszą o poszczególnych filtrach. Najlepiej byłoby uzyskac próbkę w aptece, żeby nie stracić pieniędzy jeśli okaże się, że filtr nie jest dla Ciebie (ale nie wszędzie chcą dawać). Należy pamiętać o składnikach zawartych w podkładach "gryzących" się z filtrami i o zalecanej dawce kremu (2,5 ml na twarz). Ale dokładniej poczytaj w wątkach filtromaniaczek One się znają najlepiej, ja ciągle zgłębiam wiedzę na ten temat.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 12:10   #1356
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nie no jestem po prostu tym załamana.....
muszę koniecznie zagłębić się w ten temat, i dokładniej poczytać o filtrach. ale potrzeba sporo czasu żeby przekopać się przez te wątki, więc przy jutrzejszej wizycie w aptece chyba się póki co tylko rozejrzę i spróbuję 'wycyganić' jakieś próbki.
swoją drogą dlaczego dermatolodzy nam nie mówią o konieczności używania filtrów podczas kuracji kwasami ?! grrrr
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 12:25   #1357
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
nie no jestem po prostu tym załamana.....
muszę koniecznie zagłębić się w ten temat, i dokładniej poczytać o filtrach. ale potrzeba sporo czasu żeby przekopać się przez te wątki, więc przy jutrzejszej wizycie w aptece chyba się póki co tylko rozejrzę i spróbuję 'wycyganić' jakieś próbki.
swoją drogą dlaczego dermatolodzy nam nie mówią o konieczności używania filtrów podczas kuracji kwasami ?! grrrr
Poszperaj na KWC jakie opinie mają poszczególne filtry. Popytaj w aptece o próbki. Jak ja byłam pytać w aptece o filtry, to babka mało co wiedziała o stabilnych i niestabilnych Dlatego lepiej iść już z jakąś wiedzą
A co do lekarzy, to może dlatego nic o tym nie mówią, bo większość z nich jest już starych i nie uczyli się o tym. No, ale powinni zgłębiać wiedzę, bo wiadomo w medycynie wszystko szybko się zmienia.
Wiem, że pełno tu wątków o filtrach i czytanie tego wszystkiego to istne szaleństwo, ale trzeba przez to przejść Lepiej przez to jak potem przechodzić przez przebarwienia....
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 12:45   #1358
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

zgadzam się, też wolę się 'pomęczyć' z czytaniem tych wątków niż później się męczyć nad przebarwieniami
i by się zgadzało - moja Pani dermatolog ma już swoje lata, i zawsze mówiłam że jest świetna, ale mimo to tego jej nie wybaczę
pociesza mnie fakt że teraz gdy jest więcej słońca uzywałam AD na noc i tylko na brodę...
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:21   #1359
wisnia500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Na przebarwienia po pryszczach dermatolog zapisała mi AD i stosuje go od kilku dni, rzeczywiscie juz zauwazyłam zmiany. Moj problem polega na tym ze uwielbiam sie opalać, i zastanawia mnie czy ma sens na noc smarowac sie AD a w ciagu dnia wyskimi filtrami i sie opalac oczywiscie!?Dzis tak zrobiłam i opaliłam sie troszke a plamki nie zrobiły sie od razu gigantyczne..Jakie polecacie kremy na dzien z wysokimi filtrami? Dzieki za pomoc
wisnia500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:35   #1360
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wisnia500 uważam, że powinnaś zrezygnować z opalania na czas stosowania AD. Musisz wybrać - albo używasz kwasów i walczysz z przebarwieniami, albo masz ciemną cerę i rezygnujesz z kwasów. Można to pogodzić Możesz przecież używać samoopalacza nie rezygnując z AD i stosując filtry.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:11   #1361
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiec w takim razie odradzasz opalanie sie z AD nawet pomimo uzywania wysokich filtrow..? No to ladnie, teraz juz w ogole nie wiem co robic
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 18:30   #1362
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wiec w takim razie odradzasz opalanie sie z AD nawet pomimo uzywania wysokich filtrow..? No to ladnie, teraz juz w ogole nie wiem co robic
Ja absolutnie zrezygnowałam z opalania twarzy i w ogóle unikam słońca.
Filtry powinno się aplikować co 2-3 godz. Ale wiadomo jak to na plaży - ścierają się itp. więc ja bym mimo wysokich filtrów nie ryzykowała Jak mówiłam ekspertem w dziedzinie filtrów nie jestem. Pewnie częste aplikowanie wysokich stabilnych filtrów powinno chronić wystarczająco... ale ja nie ryzykuje
Ale co wam szkodzi użyć samoopalacza Wiem, że to nie to samo, ale na jakiś czas może warto zrezygnować z opalania na rzecz samoopalacza?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 22:02   #1363
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

też mam ochotę się poopalać, a tu klops przez te kwasy... ale dzielnie się smaruję balsamem brązującym mogłabym być nawet śnieżnobiała gdybym miała w zamian idealną cerę o której marzę
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 08:14   #1364
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam na forum wiem, że dalej musisz używać filtra (co najmniej przez 28 dni aż się zregeneruje naskórek). Może po prostu zmień filtr na inny? Poproś w aptece o próbkę. Nie ryzykuj. Zdrowa i ładna cera to podstawa, a kluczem do tego są filtry
Oz kurcze!! Aż tyle? ojoj, to niedobrze...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 08:30   #1365
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
też mam ochotę się poopalać, a tu klops przez te kwasy... ale dzielnie się smaruję balsamem brązującym mogłabym być nawet śnieżnobiała gdybym miała w zamian idealną cerę o której marzę
Ja od zawsze jestem biała (szczególnie twarz mam białą, aż nienaturalnie to wygląda, jak reszta ciała jest opalona a twarz biała; latem zawsze się trochę opaliłam, ale nie tym razem- teraz filtry i koniec opalania twarzy), ale wystarczy puder czy samoopalacz i po problemie. Też nie mam zamiaru ryzykować- wolę być bladziochą niż opaloną (i z przebarwieniami).
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 17:28   #1366
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja absolutnie zrezygnowałam z opalania twarzy i w ogóle unikam słońca.
Filtry powinno się aplikować co 2-3 godz. Ale wiadomo jak to na plaży - ścierają się itp. więc ja bym mimo wysokich filtrów nie ryzykowała Jak mówiłam ekspertem w dziedzinie filtrów nie jestem. Pewnie częste aplikowanie wysokich stabilnych filtrów powinno chronić wystarczająco... ale ja nie ryzykuje
Ale co wam szkodzi użyć samoopalacza Wiem, że to nie to samo, ale na jakiś czas może warto zrezygnować z opalania na rzecz samoopalacza?
To ja wole w takim razie swa "kuracje" przesunac na jesien Wiem po prostu ze w lecie bede czesto na plazy, moj TZ uwielbia wprost sie opalac (ku mojemu utrapieniu). Ponadto bedac na plazy trudno jest uniknac opalania twarzy, wiec na jakis czas rezygnuje z kwasu, ale w filtr apteczny sie zaopatrze.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 17:33   #1367
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
To ja wole w takim razie swa "kuracje" przesunac na jesien Wiem po prostu ze w lecie bede czesto na plazy, moj TZ uwielbia wprost sie opalac (ku mojemu utrapieniu). Ponadto bedac na plazy trudno jest uniknac opalania twarzy, wiec na jakis czas rezygnuje z kwasu, ale w filtr apteczny sie zaopatrze.
Całkiem rezygnować chyba nie musisz. Jeśli będziesz pamiętać o częstym aplikowaniu wysokich filtrów (ja dodatkowo zaopatrzyłabym się w jakiś kapelutek i osłaniała twarz). Popytaj dziewczyn na jakimś filtrowym wątku co one radzą.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:42   #1368
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

a ja mam takie pytanie. brat ma przebarwienia po trądziku, ale nie na całej twarzy tylko gdzieniegdzie. ogólnie cerę ma ładną. czy może więc uzywac AD tylko miejscowo? i czy konieczne są filtry?
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:49   #1369
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

AD nie używam się miejscowo, chyba, że brat chce mieć 'cętki' na twarzy.
filtry są obowiązkowe.

na następny raz, proszę, przeczytaj wątek w którym się wypowiadasz. wtedy od razu możesz otrzymać gotową odpowiedź
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 19:34   #1370
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny mam pytanie i bylabym wdzieczna gdyby jakas dobra istota zechciala odp otoz mam cere naczynkowa swoja droga jeszcze nadwrazliwa i udalo mi sie pouzywac AD jakies 2 tygodnie potem musialam miesiac leczyc twarz mimo ze na zaskorniki pory itd dziala rewelacyjnie i stad moje pytanie z tego co pamietam troche mi twarz rozjasnil ale znowu nie do przeasady wiec myslicie ze mozna stosowac go tylko na nos i brode bo moj stan tych czesci twarzy wola o pomste do nieba oczywiscie mam bioderme 50 nie opalam sie wogole jestem blada jak sciana wiec pod tym wzgedem przestrzegam regul wszelkich bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:06   #1371
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie i bylabym wdzieczna gdyby jakas dobra istota zechciala odp otoz mam cere naczynkowa swoja droga jeszcze nadwrazliwa i udalo mi sie pouzywac AD jakies 2 tygodnie potem musialam miesiac leczyc twarz mimo ze na zaskorniki pory itd dziala rewelacyjnie i stad moje pytanie z tego co pamietam troche mi twarz rozjasnil ale znowu nie do przeasady wiec myslicie ze mozna stosowac go tylko na nos i brode bo moj stan tych czesci twarzy wola o pomste do nieba oczywiscie mam bioderme 50 nie opalam sie wogole jestem blada jak sciana wiec pod tym wzgedem przestrzegam regul wszelkich bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam

Skoro jesteś blada, nic Ci nie wybieli jeszcze bardziej, to na pewno możesz stosować AD w ten sposób, czemu nie
Piszesz, że musiałaś leczyć twarz, ale chodzi Ci o leczenie po użyciu AD? Była przesuszona, podrażniona, naczynka szalały? Trochę trudno czyta sie tekst bez interpunkcji.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 23:21   #1372
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Juz sie poprawiam tak dokladnie takie reakcje skorne ktore opisalas mialam watpliwa przyjemnosc obserwowac. Dzieki za odp a moze sie orientujesz jeszcze czy przy takiej cerze zabieg glebokiego oczyszczania algami wchodzi w gre??ponoc jest dobry-dziala jak kwasy tylko delikatniej
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:47   #1373
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Gdy skóra reaguje w nieprawidłowy sposób, to przerywasz kurację AD i nawilżasz a potem znowu sięgasz po AD. Nie musisz stosować codziennie.


Niestety gabi, nie orientuję sie zupełnie w temacie alg. Musisz pytać i szukać dalej
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:21   #1374
mikaci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam
Czytam sobie i czytam o tym cudownym specyfiku i pod Waszym wpływaem, przyznaję zaczęłam go używać 3 tubki temu. Kremu uzywam tylko na noc, mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami, wagrami i przebarwieniami. Na początku, po aplikacji kremu twarz bardzo mnie piekła, teraz odczuwam jedynie delikatne mrowienie. Czy to znaczy że skóra przyzwyczaiła się i może powinnam użyć czegoś mocniejszego?
Doradźcie dziewczyny, proszę
mikaci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:48   #1375
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mikaci, to że ADjuż nie podrażnia nie znaczy wcale, że nie działa. Działanie kwasów poznajemy po oczyszczeniu skóry czy stopniowym znikaniu przebarwień, a nie po ich właściwościach drażniących . Widzisz efekty działania AD? Jeśli tak, to nie ma potrzeby zmieniać pielęgnacji.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 06:58   #1376
mikaci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziekuję za podpowiedź, w takim razie będę mu wierna
mikaci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:14   #1377
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mi Acne pomaga, ale boje ze czy moge dostac przebarwien bo filtrow uzywam z doskoku jak wychodze doraznie na ostre slonce, a tak normalnie jak jestem w domu albo jak jest zachmurzone to nie
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:24   #1378
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Mi Acne pomaga, ale boje ze czy moge dostac przebarwien bo filtrow uzywam z doskoku jak wychodze doraznie na ostre slonce, a tak normalnie jak jestem w domu albo jak jest zachmurzone to nie
Fajnie, że Tobie pomaga (mi jakoś nie bardzo). Niby AD nie jest fotouczulający, ale ja nie ryzykuję i zawsze gdy wychodzę na dwór nakładam filtry (jak siedzę w domu nie nakładam). Ty też powinnaś tak robić (czyli nakładać nawet w pochmurny dzień), bo może nie teraz, ale za parę lat mogą pojawić się jakieś przebarwienia (czego nie życzę).
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 14:02   #1379
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Używałam Acne Derm przez 2 tygodnie. Pogorszył stan buzi. Wyskakiwało coraz więcej ropnych wyprysków, skóra była zaczerwieniona i piekąca. Odstawiłam go. Na trądzik biorę homeopaty, które bardzo mi pomogły zastanawiam się czym mogłabym wybielić buzię?
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 14:13   #1380
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a jeśli używam acne-dermu tylko na noc to tez powinnam uzywac filtrów? jesli tak to podajcie mi jakies nazwy
mam cere tłustą, wrażliwą i cała opalam się raczej na czerwono...
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.