Fryzjer w Tychach - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 11:32   #211
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam

możecie mi AKTUALNIE polecic dobrego fryzjera w tychach?

chcialabym zafarbowac i podciac wlosy.
chcialam sie umowic do p. Kamila na Dąbrowskiego ale okazalo sie ze juz tam nie pracuje - podobno otworzyl cos swojego? wie ktos cos o tym?? bardzo prosze o odpowiedzi, to dosyc pilne ;/
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:08   #212
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej, też sporo przeszłam z fryzjerami, grzywka zawsze w strasznym stanie, no ale po przeczytaniu opini na tym forum, wybrałam się rok temu do p. Magdy Sojki, i nie pożałowałm, obcięła bardzo fajnie i wreszcie miałam grzywkę tej długości co chciałam, następnym razem trafiłam do p. Artura, też z tego salonu i również byłam pozytywnie zaskoczona, wybieram się w tym tygodniu na wizytę, więc zobaczę jak wyjdzie ale szczerze mogę polecić ten salon

edit:
Jak wspomniałam, byłam dzisiaj u p. Magdy i jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy tam zawsze tak jest, czy tylko ja mam takie szczęście, że przychodzę i od razu mogą mnie obciąć, bez wcześniejszego umawiania się, tak sie zastanawiałam, bo do poprzedniej mojej fryzjerki to ze 2 tyg zawsze musiałam czekać

Edytowane przez green3en
Czas edycji: 2011-04-19 o 23:20
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 19:45   #213
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124
Dot.: Fryzjer w Tychach

Jakie sa ceny u p. Sojki za strzyzenie dlugich wlosow? Probuje sie dostac od kilku dni na strone internetowa salonu, ale niestety nie dziala
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:13   #214
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Zawsze płace 40 zł za długie, wydaje mi się, że nie jest to dużo
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:24   #215
ierojustyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer w Tychach

moze mi ktos powiedziec cos o tym salonie p. sojki? gdzie to jest?
nie bylam ufryzjera 2 lata i chciałam je troche podciąć , i poszukuje fryzjera dla którego 2cm to 2cm a nie 10...
ierojustyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:59   #216
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Wypowiem się na temat 2 salonów fryzjerskich.
W zeszłym roku poszłam do salonu p. Kasi Bronkowskiej na Balbinie. Pani Kasia jest przemiłą osobą. Poporosiłam o zmianę fryzury i rozjaśnienie włosów. Ładnie podcięła włosy, kolor też wyszedł ok, więc wyszłam zadowolona, pomimo,że trochę mnie to kosztowało 160zł. W między czasie wysłałam męża na cięcie + mycie, 33zł i też był b. zadowolony
Po miesiącu... włosy mi zżółkły i przestały się układać. Ale nie zrażona postanowiłam iść na kolejne farbowanie. Poprosiłam o większe podcięcie, bo lepiej układają mi się krótsze włosy...niestety nie doprecyzowałam długości i Pani Kasia ścięła mnie b. krótko, nie umiałam się przyzwyczaić przez miesiąc... kolor ładny miałam przez kilka dni... a tygodniu moje jasne włosy, zrobiły się rude chyba źle działają na mnie farby L'oreala,i to zadecydowało o zmianie fryzjera.

Po przeczytaniu pozytywnych opinii, postanowiłam iść do salonu p. Magdaleny Sojka na Damrota. Pani Magda jest również bardzo sympatyczną osobą Powiedziałam o jaką fryzurę mi chodzi,bardzo dobrze mnie ścięła, dodała też propozycję od siebie, więc postanowiłam rozjaśnić włosy. Pani Magda zaproponowała pasemka 2 kolory. Od wizyty mięło ponad miesiąc, włosy nadal pięknie się układają, a kolor nie żółknie, nie rudzieje, jest b. ładny. Koszt 130zł.
Na wizycie był też mój mąż, strzyżenie 15zł (bez mycia) i również wyszedł bardzo zadowolony tak jak wcześniej u p. Bronkowskiej, ale tam strzyżenie kosztowało drożej...

Porównując oba salony, jestem bardziej zadowolona z p. Magdy Sojki, ma profesjonalne podejście do klienta i jest taniej
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:07   #217
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez ierojustyn Pokaż wiadomość
moze mi ktos powiedziec cos o tym salonie p. sojki? gdzie to jest?
nie bylam ufryzjera 2 lata i chciałam je troche podciąć , i poszukuje fryzjera dla którego 2cm to 2cm a nie 10...
salon jest na starych Tychach, obok kościoła Marii Magdaleny, po schodach do góry, na damrota, jak napisała "anii7" zauważyłam, że zlikwidowali strone internetową, ciekawe dlaczego...
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 15:41   #218
ilonka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Tychach

A ja zawiodłam się oststnio w salonie na Bukowej, studio urodu bodajże. czułam się jak 5 koło u wozu, bo aż 3 fryzjerki biegały koło jednej klinetki. Mnie posadzono gdzies na uboczu, ale ok, też miesce. Nawet przy okazji nie zaproponowano kawy (robiono inej klientce). No dobra, wkońcu byłam tam krócej, bo tylko się obcinałam. Najważiejsze na co zwracam uwage to: Pani przed wycieiowaniem moich lekko falujących włosyów WYPROSTOWAŁA JE, niewiadomo po co, bo 1 raz sie z tym spotkałam. moje włosy zawsze najlepiej wyglądają wycieniowane takie jakie są na codzień, a poza tym przed ich prostowaniem niczym nie "psiknęła", nie nałożyła żadnego preparatu ochronnego an włosy, a ja robię to obowiązkowo jak już muszę wyprostować. Przecież podobno to bardzo ważne , aby chronić przed działaniem prostownicy wlosy, nie??? wciąż o tym slyszę. Może oszczędność? nie wiem. Niestety ale z tego powodu skreśliłam ten zakład, mimo, że byłam tam parę razy i byłam jak dotąd zadowolona. Szkoda, bo muszę szukać innego.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Teraz ide wypróbować studio kasia na hotelowcu nad fotografem. może ktoś ma jakieś doświadczenia związaen z tym salonem??? mnie polecała koleżanka
ilonka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 17:25   #219
monik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam
W salonie u P.Magdy Sojki Artur już nie pracuje, jest Marcela. Czy ktoś już był u niej?
monik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:30   #220
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czy ma ktoś aktualny numer telefonu do salonu p. Magdaleny Sojki? Zgubiłam nr telefonu, a strona internetowa salonu nie działa
Z góry dziękuję
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 09:06   #221
karian2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Tychach

nr tel do salonu Pani Sojki to: 500461084
karian2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 12:01   #222
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez karian2 Pokaż wiadomość
nr tel do salonu Pani Sojki to: 500461084
Bardzo dziękuję karian2. Umówiłam się na wizytę
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 08:32   #223
Victoria11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Błagam, pomóżcie! Czy ktoś wie, gdzie podziała się p.Żaneta z salonu Magdaleny Wolnik???
Trafiłam do niej w sumie przez przypadek i byłam tak zadowolona z efektu strzyżenia (mam beznadziejne włosy, cienkie, łamliwe, większość fryzjerów to przerasta, tną tak fatalnie, że potem noszę je wyłącznie spięte) że cieszyłam się jak dziecko! Odmłodziła mnie o jakieś 10 lat. W końcu mogłam nosić rozpuszczone włosy! Już myślałam, że w końcu znalazłam fryzjerkę idealną, która rozumie o co ją proszę, tnie tyle ile trzeba (większość fryzjerów ma z tym ogromny problem) i robi to rewelacyjnie a tu ZONK! - "P. Żaneta już tu nie pracuje"
Normalnie załamać się idzie! Czy ktoś ma jakieś namiary?
Proszę!!!
Victoria11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:26   #224
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

co sadzicie o salonie fryzjerskim glamour w tychach? prosze o szybkie odpowiedzi, czy warto, jakie ceny, jak obsluga?
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:59   #225
salontrendy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Pani Żaneta pracuje w salonie TRENDY na ul. Gr.Rowieckiego 42 kolo Urzedu Skarbowego <na przeciw AZETU>
salontrendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 04:52   #226
andrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witammm,
poszukuję miejsca, gdzie aktualnie pracuje p. Ela (kiedyś udzielała się u Rańała Wypióra w Katowicach). Z góry olbrzymie dzięki
andrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 14:21   #227
merciii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja również polecam p. Magdalenę Sojkę Po 3 latach farbowania włosów na ciemny brąz (który wyglądał jak czarny), w grudniu zeszłego roku w 2h zrobiła ze mnie blondynkę Teraz chodzę co 2 miesiące na balejaż , jestem zadowolona. Czasami podcinam końcówki i wtedy 1cm to 1cm, a nie 10
merciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:49   #228
Victoria11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez salontrendy Pokaż wiadomość
Pani Żaneta pracuje w salonie TRENDY na ul. Gr.Rowieckiego 42 kolo Urzedu Skarbowego <na przeciw AZETU>
Dziękuję za info!
Victoria11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 09:39   #229
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez merciii Pokaż wiadomość
Ja również polecam p. Magdalenę Sojkę Po 3 latach farbowania włosów na ciemny brąz (który wyglądał jak czarny), w grudniu zeszłego roku w 2h zrobiła ze mnie blondynkę Teraz chodzę co 2 miesiące na balejaż , jestem zadowolona. Czasami podcinam końcówki i wtedy 1cm to 1cm, a nie 10
Hej,
widze, ze Pani Magda Sojka zbiera tutaj najwięcej pozytywnych opinii Możecie napisać na jakich farbach pracuje? Chętnie bym skorzystała z farbowania Loreal Inoa u dobrego fryzjera....
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 09:52   #230
orzechowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja poszukuję Pani Agnieszki, młodej blondynki, która parocwała w takim małym osiedlowym salonie na os H, zaraz obok Lidla. Salon "Kasia" czy cos
Pani Agnieszka była świetną fryzjerką, ale niestety od pewnego czasu jest już niedostępna. Bardzo chciałabym się dowiedzieć dlaczego i ją znaleść, ponieważ skoczyłabym za nią w ogień . Aż dziw że tak dobry fryzjer, pracował w takim małym osiedlowym salonie. I może to jest właśnie powód dla którego już tam nie pracuje???
Bardzo proszę o jakieś informacje
orzechowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:02   #231
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez bacha_ka Pokaż wiadomość
Hej,
widze, ze Pani Magda Sojka zbiera tutaj najwięcej pozytywnych opinii Możecie napisać na jakich farbach pracuje? Chętnie bym skorzystała z farbowania Loreal Inoa u dobrego fryzjera....
P. Magda pracuje na farbach firmy Matrix. Polecam, ja jestem zadowolona
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:26   #232
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dzięki
Skorzystam i obiecuje podzielić się wrażeniami.
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:02   #233
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Fryzjer w Tychach

[QUOTE=orzechowa86;2854550 9]Ja poszukuję Pani Agnieszki, młodej blondynki, która parocwała w takim małym osiedlowym salonie na os H, zaraz obok Lidla. Salon "Kasia" czy cos
Pani Agnieszka była świetną fryzjerką, ale niestety od pewnego czasu jest już niedostępna. Bardzo chciałabym się dowiedzieć dlaczego i ją znaleść, ponieważ skoczyłabym za nią w ogień . Aż dziw że tak dobry fryzjer, pracował w takim małym osiedlowym salonie. I może to jest właśnie powód dla którego już tam nie pracuje???
Bardzo proszę o jakieś informacje [/QUO
słysząłm ze któras z fryzjerek bodajze w czercwu miała wypadek na motoprze ze swoim chłopakiem i jest sparaliżowana ale niewiem czy to własnie o niachodzi bo nigdy tam nie byłam, tylko słyszłam
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:11   #234
orzechowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Powiem szczerze, ze ja rowniez slyszalam o tym, ze przydazyl sie jej jakis wypadek. Nie znalam natomiast zadnych szczegolow i szczerze nie chcialo mi sie w to wierzyc. Ale chyba rzeczywiscie jest to prawda. Dziekuje za informacje, szkoda ze to takie smutne wiesci. Pani Agnieszce natomiast zycze duzo zdrowia.
orzechowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 08:17   #235
fam nail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziewczyny, dzięki waszym opiniom poszłam zdesperowana do Pani Magdy Sojka i powiem tylko tyle, to jest prawdziwa cudotwórczyni. Przyszłam z "tragedią" na głowie a wyszłam z pięknymi, błyszczącymi włosami. Jestem zachwycona, nareszcie mam śliczne włosy!
fam nail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:27   #236
sylwianna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam, drogie wizażystki mam pytanie do was, co się stało z salonem na bocheńskiego obok Tele pizza „studio ab”, wróciłam z zagranicy i chciałam się umówić a tu patrzę nie ma salonu… ;( czy został gdzieś przeniesiony? A może wiecie gdzie teraz pracuje pani Wiola która tam pracowała, zawsze chodziliśmy do niej z mamą i byliśmy bardzo zadowolone, włosy po strzyżeniu same się układały, a teraz zupełnie nie wiem co robić? do innej fryzjerki nie chce iść, Proszę o pomoc
sylwianna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:33   #237
kinia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam znowu na forum
Pragnę sie pochwalić..w minioną sobotę wyszłam za mąż!!
i koniecznie muszę podziękować na forum i pochwalić salon pani Magdaleny wolnik!!! www.magdalenawolnik.pl fryzurę ślubną robiła mi Pani martyna mistrzyni kochana!!!! Wygladałam rewelacyjnie-wszyscy goście byli zachwyceni!!! a to co się działo w tą sobotew salonie Pani Magdy Wolnik też trzeba opisać mnostwo klijentek!! ludzie siedzieli nawet na krzeselkach przed drzwiami i czekali to chyba swiadczy o tym że pieknie robia fryzury Dziękuję za wszystko!!!! i Polecam ten salon każdemu
kinia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 08:57   #238
backgroup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

Drogie koleżanki

Po porażkach w Tychach przez przypadek trafiłam do Atelier Fryzury i Urody w Mikołowie ul. Kolejowa (przy dworcu autobusowym).
Rewelacyjny salon, w którym pracuje dwóch męskich fryzjerów, mnie osobiście farbował i obcinał Pan Bartek. Jestem strasznie zadowolona, jako gratis otrzymałam kurację odżywczą na włosy. Przede wszystkim świetnie mi doradził rodzaj fryzury.
Mogę Wam ten salon spokojnie polecić.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bacha_ka Pokaż wiadomość
Hej,
widze, ze Pani Magda Sojka zbiera tutaj najwięcej pozytywnych opinii Możecie napisać na jakich farbach pracuje? Chętnie bym skorzystała z farbowania Loreal Inoa u dobrego fryzjera....
W atelier fryzury i Urody W Mikołowie właśnie miałam robioną INOA - super efekt
Najlepiej zadzwoń nr (32)7842306, Pan Bartek na pewno ci wszystko fajnie wyjaśni
backgroup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:58   #239
zabakuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Salon p.Magdaleny Sojki
Dwa tygodnie temu w trakcie internetowych poszukiwań informacji na temat dobrego fryzjera w Tychach, trafiłam na to forum. Przewertowałam forum i Wasze wpisy zachęciły mnie do odwiedzenia salonu p.Sojki. Podzielę się wrażeniami.
Moja sprawa była dość prosta, chciałam po prostu dobrze podciąć włosy, które odrastają z "durnego" wycieniowania popełnionego w innym salonie. Do Pani Magdy nie mam specjalnych zastrzeżeń, ale też nie napracowała się specjalnie.
Ale w salonie nie ma się poczucia profesjonalizmu. Gdy przyszłam była tylko jedna klientka i trzy Panie pracujące, ale przez dłuższą chwilę nikt się mną nie zainteresował. W trakcie pracy również Panie były bardziej zajęte sobą nawzajem. Mimo to zapisałam mamę, jak prosiła, na koloryzację następnego dnia. Uprzedziłam, że odrosty łapią jej ciężko. Tym razem nie było inaczej, kolor na odrostach złapał słabiej. Zwróciła uwagę, że jest niezadowolona, Pani Magda wezwała koleżanki "na konsultację", jak można się domyślić, chórek stwierdził, że jest ok. Wydaje mi się, że zadowolenie klientki jest kluczem. Pani Magda jednak znalazła się w sytuacji i poprawiła odrost, Panie jednak nie zmyły już po poprawce farby z linii włosy-twarz, w domu szło to już bardzo ciężko. Dodatkowo poczucie niezadowolenia potęguje fakt, że na fryzjerskim krześle obok obsługiwana była jakaś znajoma p.Magdy, która głośno komentowała uroki weekendu, okraszając je imponującą ilością niewybrednych przekleństw.
Wizyta u fryzjera powinna być przyjemnością, a efekty zadowalające. O ile z "fryzur" jesteśmy w miarę zadowolone, wiemy, że do salonu Pani Sojki nie wrócimy. Mam nadzieję, że komuś mój wpis się przyda.
zabakuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:03   #240
iwet_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez zabakuma Pokaż wiadomość
Salon p.Magdaleny Sojki
Dwa tygodnie temu w trakcie internetowych poszukiwań informacji na temat dobrego fryzjera w Tychach, trafiłam na to forum. Przewertowałam forum i Wasze wpisy zachęciły mnie do odwiedzenia salonu p.Sojki. Podzielę się wrażeniami.
Moja sprawa była dość prosta, chciałam po prostu dobrze podciąć włosy, które odrastają z "durnego" wycieniowania popełnionego w innym salonie. Do Pani Magdy nie mam specjalnych zastrzeżeń, ale też nie napracowała się specjalnie.
Ale w salonie nie ma się poczucia profesjonalizmu. Gdy przyszłam była tylko jedna klientka i trzy Panie pracujące, ale przez dłuższą chwilę nikt się mną nie zainteresował. W trakcie pracy również Panie były bardziej zajęte sobą nawzajem. Mimo to zapisałam mamę, jak prosiła, na koloryzację następnego dnia. Uprzedziłam, że odrosty łapią jej ciężko. Tym razem nie było inaczej, kolor na odrostach złapał słabiej. Zwróciła uwagę, że jest niezadowolona, Pani Magda wezwała koleżanki "na konsultację", jak można się domyślić, chórek stwierdził, że jest ok. Wydaje mi się, że zadowolenie klientki jest kluczem. Pani Magda jednak znalazła się w sytuacji i poprawiła odrost, Panie jednak nie zmyły już po poprawce farby z linii włosy-twarz, w domu szło to już bardzo ciężko. Dodatkowo poczucie niezadowolenia potęguje fakt, że na fryzjerskim krześle obok obsługiwana była jakaś znajoma p.Magdy, która głośno komentowała uroki weekendu, okraszając je imponującą ilością niewybrednych przekleństw.
Wizyta u fryzjera powinna być przyjemnością, a efekty zadowalające. O ile z "fryzur" jesteśmy w miarę zadowolone, wiemy, że do salonu Pani Sojki nie wrócimy. Mam nadzieję, że komuś mój wpis się przyda.
A ja uważam, że atmosfera w salonie Pani Magdy jest świetna, a poza tym to mistrzyni w swoim fachu i nie ma co dyskutować. Ja mam nadzieję, że wpis powyżej jednak nikomu się nie przyda, bo i po co. Jak ktoś szuka relaksu i przyjemności niech się wybierze do SPA.
iwet_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.