Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 19:44   #1
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11

Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią


Cześć dziewczyny!

Przychodzę do Was z moim problemem. Mam regularne cykle 26dniowe. Jeszcze nie rozpoczęłam współżycia (mam 22lata). Ostatnio z moim chłopakiem zaczęliśmy jednak o tym myśleć i wyszła taka sytuacja, że się do siebie trochę zbliżyliśmy, ale polegało to tylko na pocieraniu. Było to dość spontaniczne. Trzy dni po tej sytuacji dostałam okresu, ale jakoś stresowałam się mimo wszystko, że mogę być w ciąży. Mam chyba jakąś fobię już na tym punkcie... Tydzień po miesiączce wykonałam test, który wyszedł negatywnie. Następny okres dostałam w terminie, był bolesny, taki jak zwykle. Nie pomyliłam go raczej z plamieniem implantacyjnym. Przez ten cały stres źle się czułam, byłam osłabiona, śpiąca, ciągle mi było niedobrze. Zrobiłam badania, morfologia i reszta w porządku. Lekarz zrzucił winę na nerwicę. W ostatnich dniach miałam dni płodne. Dzisiaj już było sucho, ale niedawno zauważyłam śluz zabarwiony krwią i na nowo się przeraziłam. Największym problemem jest jednak ciągłe oddawanie moczu i uczucie, że nie wysikałam się do końca. Nie jest to żadne zapalenie pęcherza, bo tak jak pisałam wyniki są w normie. Męczy mnie to już psychicznie i fizycznie też, bo nie mogę nigdzie wyjść, gdzie nie ma wc Czy jest jakaś możliwość bycia w ciąży, pomimo tego, że dwa razy miałam normalnie okres? Oczywiste jest dla mnie, że przecież tak nei może być, a jednak jakoś podświadomie się nadal tym martwię... I jeszcze do tego ta krew w śluzie Proszę Was o pomoc
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:50   #2
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Miałam podobną sytuację przy rodzeniu piasku/kamyczka z nerek. Jesteś pewna, że śluz jest z pochwy, a nie z pęcherza? Wyniki, wynikami - ale może dopiero teraz ruszył Ci jakoś kamyczek.

Szczerze wątpię byś była w ciąży, tym bardziej, że wyniki dobre, test negatywny + dwie miesiączki za Tobą.

Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, bo parcie na pęcherz z śluzem zabarwionym krwią nie jest normalne i może "przypałętała" Ci się jakaś infekcja dopiero teraz.

P.S.
robiłaś morfologię, ale mocz też badałaś?
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2014-09-03 o 19:52
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:03   #3
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Tak, zrobiłam wszystkie podstawowe badania na mocz i morfologię, plus cukrzycę i TSH. Lekarz powiedział: jest pani zdrowa jak ryba, co oczywiście nie znaczy, że będzie się pani czuła idealnie.

W tych badaniach na mocz myślę, że wyszłaby jakaś ewentualna infekcja. Poza tym nie odczuwam żadnego pieczenia ani świądu. Ja już dzisiaj nie mam siły z tym ciągłym zamartwianiem się. Co wpiszę w google moje objawy to za każdym razem wyskakuje jedno - CIĄŻA... I już w to zupełnie nie wierzyłam, gdyby nie fakt, że w kółko sikam. Czy coś wypiję czy nie to sikam. A jak się wysikam to i tak od nowa chce mi się sikać..

Planuję wybrać się do ginekologa, ale dopiero po 14 sierpnia, czyli też pewnie po kolejnej miesiączce, jeśli taką dostanę.
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:06   #4
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Może dla pewności zrób test ciążowy jeszcze jeden, albo betę, która da Ci na 100% pewność, czy to ciąża.

Ja takie objawy miałam jak rodziłam kamień. Ciągłe parcie na mocz, krew. Dopadło mnie nagle chociaż wszystkie wyniki też miałam idealne .

Bez obaw - o ciążę wcale nie jest tak łatwo w dzisiejszych czasach.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:09   #5
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

No tak, zwłaszcza, że nawet nie doszło do stosunku, a moje miesiączki są bardzo bolesne, więc raczej ciężko je pomylić z plamieniem implantacyjnym.

A czy w tych standardowych badaniach z moczu nie wyszłyby ewentualnie kamienie?
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:10   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

nie, kamienie nie wyjdą. Nie jesteś w ciąży. Zrób posiew moczu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:15   #7
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Czyli muszę się udać do innego lekarza, bo ten niestety zbagatelizował wszystko i zwalił na nerwicę. Może faktycznie też część z tych objawów jest spowodowana stresowaniem się. Sama już nie wiem, dziś mam wyjątkowo już słaby dzień przez te nerwy.

Dziękuję Wam za pomoc i odpowiedzi gdybyście miały jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam, bo trochę mnie uspokoiłyście mam nadzieję, że się to wyjaśni bo my z TŻ już chyba obydwoje nie dajemy rady.

Edytowane przez humanata
Czas edycji: 2014-09-03 o 20:16
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 20:40   #8
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Spokojnie, spokojnie i bez obaw dla Ciebie i TŻ, idź do innego lekarza - przedstaw mu swoje objawy i nie pozwól zbagatelizować sprawy.

Daj znać jak będziesz wiedziała co Ci dolega.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:49   #9
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Jasne, że dam znać Przede wszystkim to się obawiałam tej ciąży, no ale to chyba musiałby być jakiś cud po tych miesiączkach. Chyba potrzebowałam, żeby ktoś mnie tak właśnie uspokoił Będę szukać dalej przyczyny zatem!
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:47   #10
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Dzisiaj byłam u lekarza, polecił mi tabletki ziołowe na częstomocz, wit C i herbatkę żurawinową. Dzisiaj jest jakby od rana lepiej, bo nawet wypiłam herbatę i nie było tak źle z tym sikaniem tylko nadal mam twardy brzuch i on mnie martwi.
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:12   #11
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez humanata Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u lekarza, polecił mi tabletki ziołowe na częstomocz, wit C i herbatkę żurawinową. Dzisiaj jest jakby od rana lepiej, bo nawet wypiłam herbatę i nie było tak źle z tym sikaniem tylko nadal mam twardy brzuch i on mnie martwi.
Ale jaka ciąża, skoro stosunku nie było?
Zrobiłaś test ciążowy, masz 22 lata, a brzmisz jak 15 latka. Wytłumacz mi jak można zajść w ciążę bez stosunku?

Żadnej ciąży nie ma, albo wyluzuj albo nie bierz się za zabawy z chłopakiem.

To pewnie zapalenie pęcherza, mi też wtedy leci krew z moczem
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 14:04   #12
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie, kamienie nie wyjdą. Nie jesteś w ciąży. Zrób posiew moczu.
No cóż, obecność kamieni w moczu, czy piasku nie będzie oznaczone tytułem "kamienie", czy "piasek". Ale jeżeli coś z tych dwóch rzeczy jest podejrzewane, to na papierze z wynikami zobaczymy "zawartość szczawianu wapnia", który jest budulcem dla nieprzyjaciół z nerek.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:53   #13
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

niekoniecznie, ja miałam piasek w nerkach a wyniki jak z książki. A miałam różne objawy ze strony pęcherza.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:29   #14
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Ale jaka ciąża, skoro stosunku nie było?
Zrobiłaś test ciążowy, masz 22 lata, a brzmisz jak 15 latka. Wytłumacz mi jak można zajść w ciążę bez stosunku?

Żadnej ciąży nie ma, albo wyluzuj albo nie bierz się za zabawy z chłopakiem.

To pewnie zapalenie pęcherza, mi też wtedy leci krew z moczem
Wiem, że jest to niemożliwe i że brzmię śmiesznie, ale jak się ma takie objawy, a lekarz mówi, że wszystko w porządku to szuka się odpowiedzi w googlach, które dają tylko jedną odpowiedź. W związku z czym ja już jakieś dziwne historie zaczęłam podejrzewać :P
Dzisiaj już z pęcherzem lepiej, zażywam Urosept i nie muszę co 10 min do łazienki. Ciągle jednak mam twardy brzuch i brązową wydzielinę.
Lekarz dziś mi powiedział, że szukam na siłę sobie choroby. Powoli zaczynam wierzyć, że może ma rację i moje objawy są spowodowane stresem. Mam nadzieję, że wkrótce ten napięty brzuch ustąpi.
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:08   #15
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez humanata Pokaż wiadomość
Wiem, że jest to niemożliwe i że brzmię śmiesznie, ale jak się ma takie objawy, a lekarz mówi, że wszystko w porządku to szuka się odpowiedzi w googlach, które dają tylko jedną odpowiedź. W związku z czym ja już jakieś dziwne historie zaczęłam podejrzewać :P
Dzisiaj już z pęcherzem lepiej, zażywam Urosept i nie muszę co 10 min do łazienki. Ciągle jednak mam twardy brzuch i brązową wydzielinę.
Lekarz dziś mi powiedział, że szukam na siłę sobie choroby. Powoli zaczynam wierzyć, że może ma rację i moje objawy są spowodowane stresem. Mam nadzieję, że wkrótce ten napięty brzuch ustąpi.
Hmm... jakbym czytała o sobie... Ale powiem Ci jedno. Szukanie informacji w googlach kończy się w 90% paniką, dołkami a w skrajnych przypadkach depresją i nerwicą. Naczytałam się jakiś czas temu różnych potworności i od tego czasu nie mogę sobie poradzić ze stresem, który całkowicie paraliżuje moje ciało kilka razy dziennie. Stanowczo nie polecam ;P
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:50   #16
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez humanata Pokaż wiadomość
Wiem, że jest to niemożliwe i że brzmię śmiesznie, ale jak się ma takie objawy, a lekarz mówi, że wszystko w porządku to szuka się odpowiedzi w googlach, które dają tylko jedną odpowiedź. W związku z czym ja już jakieś dziwne historie zaczęłam podejrzewać :P
Dzisiaj już z pęcherzem lepiej, zażywam Urosept i nie muszę co 10 min do łazienki. Ciągle jednak mam twardy brzuch i brązową wydzielinę.
Lekarz dziś mi powiedział, że szukam na siłę sobie choroby. Powoli zaczynam wierzyć, że może ma rację i moje objawy są spowodowane stresem. Mam nadzieję, że wkrótce ten napięty brzuch ustąpi.
Krew w moczu i ciągłe parcie na pęcherz to wyszukiwanie sobie choroby na siłę? Co za %$@# z tego lekarza!
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:55   #17
humanata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Cytat:
Napisane przez Lysanelle Pokaż wiadomość
Hmm... jakbym czytała o sobie... Ale powiem Ci jedno. Szukanie informacji w googlach kończy się w 90% paniką, dołkami a w skrajnych przypadkach depresją i nerwicą. Naczytałam się jakiś czas temu różnych potworności i od tego czasu nie mogę sobie poradzić ze stresem, który całkowicie paraliżuje moje ciało kilka razy dziennie. Stanowczo nie polecam ;P
Ja już mam stwierdzoną nerwicę, więc takie informacje dodatkowo mnie przerażają. No i szukam dziury w całym, taka prawda, że wymyślam niestworzone historie i dopadowuję sobie np. taką ciążę trochę na siłę, bo wszystko się zgadza, doktor mówi, że wszystko okej, no to cóż innego być, no musi być to, choć to niemożliwe, ale jakoś musi... A lekarzom wygodnie jest wszystko zwalić na nerwy. A pewnie jedno wynika z drugiego. Najpierw się zestresowałam, nakręciłam, naczytałam i pewnie wiele z tych objawów wywołują nerwy. Dziś było troszkę lepiej, więc mam nadzieję, że codziennie będzie do przodu. Kupiłam clotrimazolum, więc mam nadzieję, że w połączeniu z Uroseptem, wit c i żurawiną coś pomogą )
humanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 17:32   #18
izxxa
Przyczajenie
 
Avatar izxxa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ciągłe oddawanie moczu i śluz z krwią

Hej ! Mam bardzo podobne objawy jak Ty, oprócz nerwicy ktora mnie hamuje i powoduje strach to mam dziwne uczucie zimna w kosci ! Do tego ciagla sennosc, apatia i apetyt na slodkie. Skora sucha, blyszczaca , matowa, swedzaca .Moje wyniki to tsh 2.6 , ft3 to 3,1 , a f4 to 1,23 co radzicie ? Jaki dobry lekarz w krakowie ? Jak sie skutecznie wyciszyc i obudzic ? Pomozcie proszę....
izxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 18:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.