Suknia marzeń cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 21:32   #31
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem na etapach poszukiwania sukni, natknęłam się na jedna ale nie mogę za nic znaleźć od kogo ta sukienka jest. Dlatego jak któraś z was kojarzy ten model ze proszę pisać
piękna do takiej to tylko figura modelki
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 23:00   #32
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam, ostatnio zaliczyłam maraton po salonach w Krakowie.... i opłacało się-znalazłam swoją wymarzoną suknię. Niestety salon nie ma strony internetowej i nigdzie nie moge znaleźć zdjęcia salon jest na Filipa, nazwa M.E.C. ale byłam też na ul. Długiej i tez jest sporo ciekawych kiecek trzeba się uzbroić w cierpliwość i wybrać srodek tygodnia (byłam w sobotę i wszędzie kolejki)
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:00   #33
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem na etapach poszukiwania sukni, natknęłam się na jedna ale nie mogę za nic znaleźć od kogo ta sukienka jest. Dlatego jak któraś z was kojarzy ten model ze proszę pisać
Śliczna! Taka romantyczna, i ten welon. Chociaż moja suknia jest zupełnie w innym stylu to ta mi się strasznie podoba. Mierzyłaś już w ogóle jakieś suknie?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:27   #34
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Śliczna! Taka romantyczna, i ten welon. Chociaż moja suknia jest zupełnie w innym stylu to ta mi się strasznie podoba. Mierzyłaś już w ogóle jakieś suknie?

Nie mierzyłam, ślub dopiero we wrześniu i mam jeszcze trochę czasu.Poza tym do marca nie ma mnie w kraju. Ta suknia z mojego załącznika bardzo mi się podoba, a jestem wysoka i jak na swój wzrost dużo nie ważne (173cm/56kg) wiec myślę ze byłaby dobra, tylko nie wiem od kogo ta sukienka jest
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:54   #35
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
Nie mierzyłam, ślub dopiero we wrześniu i mam jeszcze trochę czasu.Poza tym do marca nie ma mnie w kraju. Ta suknia z mojego załącznika bardzo mi się podoba, a jestem wysoka i jak na swój wzrost dużo nie ważne (173cm/56kg) wiec myślę ze byłaby dobra, tylko nie wiem od kogo ta sukienka jest
Masz jeszcze sporo czasu. Niestety ja Ci nie pomogę, bo też nie wiem czyja to suknia. Mam ślub w sierpniu, a suknię kupiłam miesiąc temu Ale jestem pewna jej na 120%.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:22   #36
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

MySSaaa Przeglądałam dzisiaj butki ślubne na allegro i znalazłam te co Ci się podobają http://moda.allegro.pl/nowa-kolekcja...348723063.html
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:34   #37
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
MySSaaa Przeglądałam dzisiaj butki ślubne na allegro i znalazłam te co Ci się podobają http://moda.allegro.pl/nowa-kolekcja...348723063.html
fajne, szkoda że takie to drogie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:22   #38
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
moja suknia ślubna ( zdjęcia zapożyczone z neta swoich niestety nie mam na kompie )
model KENZO

i bardzo jestem napalona na te buciki ale nie moge ich znaleźć
Buty Menbur są we Wrocławiu w Outlecie w cenie ok. 250 zł. Też się w nich zakochałam i miałam je kupić, ale w końcu zrezygnowałam. O ile na początku wydawało mi się, że są bardzo wygodne (pomimo wysokiego obcasa) i świetnie leżą, to po paru minutach łażenia po sklepie zaczęły mnie lekko "pić". Stwierdziłam, że jednak nie przetańczę w nich całej nocy . Ale wina chyba moich stóp- są wąskie i przez to leciały trochę do przodu mimo żelowych wkładek. Może inaczej też by było na gołą nogę... Sama nie wiem. Na razie ładniejszych nie widziałam, ale bez sensu kupić buty i martwić się, że się obsuwają czy obcierają.
Oczywiście w outlecie nie ma pełnej numeracji, więc można nawet wcześniej zadzwonić i dowiedzieć się co mają na sklepie.
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:36   #39
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

To mój pierwszy post na forum, także witam wszystkich.
Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć suknię moich marzeń.Teraz zastanawiam się nad dodatkami, jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8416_big_pKYe.jpg (17,0 KB, 678 załadowań)
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:38   #40
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem na etapach poszukiwania sukni, natknęłam się na jedna ale nie mogę za nic znaleźć od kogo ta sukienka jest. Dlatego jak któraś z was kojarzy ten model ze proszę pisać
San Patrick, model Prado
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:53   #41
Madlenw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 67
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

śliczne buciki
Madlenw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 13:59   #42
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
To mój pierwszy post na forum, także witam wszystkich.
Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć suknię moich marzeń.Teraz zastanawiam się nad dodatkami, jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie
Co to za model?
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:06   #43
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
moja suknia ślubna ( zdjęcia zapożyczone z neta swoich niestety nie mam na kompie )
model KENZO

i bardzo jestem napalona na te buciki ale nie moge ich znaleźć
ja też szaleję za tymi butami.. znalazłam je w sklepie internetowym ale wolałabym zmierzyć przed kupnem... i nie mam pojęcia gdzie je znaleźć u mnie w mieście raczej mi się nie uda
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:07   #44
Madlenw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 67
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
skoro nowy wątek to ja jeszcze raz pokażę swoją suknię
http://www.bestbridalprices.com/imag...e/lutecia.html
śliczna, ale na moją figurę ja będę miała zupełnie inną
Madlenw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:18   #45
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
MySSaaa Przeglądałam dzisiaj butki ślubne na allegro i znalazłam te co Ci się podobają http://moda.allegro.pl/nowa-kolekcja...348723063.html
cudne są.. już dawno sobie je upatrzyła.. tylko czemu one są takie drogie..
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:31   #46
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Co to za model?
Blue by Enzoani model Emily
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:47   #47
pcheuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Red face Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Dziewczyny! Prośba o pomoc. co myślicie o mojej sukni? Czułam się w niej bosko! Ale nie mogę jej sprzedać, wiecie gdzie (oprócz forum wizaz) można się ogłosić? Nie byłam bardzo zaangażowana w poszukiwania, po prostu poszłam do salonu madonny, przymierzyłam i to była TA, dlatego nie wiem gdzie sprzedać używaną suknię. (allegro nie podziałało, dlatego proszę was bardzo o pomoc!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mali_2.jpg (11,0 KB, 412 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mali!!!.jpg (73,0 KB, 683 załadowań)
pcheuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:50   #48
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez pcheuka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Prośba o pomoc. co myślicie o mojej sukni? Czułam się w niej bosko! Ale nie mogę jej sprzedać, wiecie gdzie (oprócz forum wizaz) można się ogłosić? Nie byłam bardzo zaangażowana w poszukiwania, po prostu poszłam do salonu madonny, przymierzyłam i to była TA, dlatego nie wiem gdzie sprzedać używaną suknię. (allegro nie podziałało, dlatego proszę was bardzo o pomoc!)
Na tym forum się nie sprzedaje.
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:17   #49
Insomnia_ja
Przyczajenie
 
Avatar Insomnia_ja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez polkadot Pokaż wiadomość
Mnie się marzy zwiewna sukienka, z prostą górą i delikatnym, pierzastym, zwiewnym, tiulowym dołem, składającym się z wielu warstw. Mam na myśli coś takiego: http://www.sukniesplendor.pl/public/img/48.jpg ewentualnie: http://www.sukniesplendor.pl/public/img/578.jpg Problem w tym, że jestem wysoka- prawie 180 cm, szczupła i mam duży biust. Z jednej strony, gorset będzie miał się na czym "trzymać", z drugiej jednak ramiączka podtrzymają, co trzeba Jak myślicie?
Myślę, że druga opcja. Wydaje mi się, że ramiączka powinny utrzymać na miejscu duży biust, z gorsetami bywa niebezpiecznie. Do kościoła pewnie i tak będziesz miała jakieś bolerko, ale na weselu w ferworze zabawy może być ryzykowne Widziałam gdzieś w internecie kolekcję Splendor Royal na rok 2011, nie mogę odnaleźć tej strony. Czy ktoś mógłby mi pomóc? W przeciwieństwie do Ciebie mam troszkę ciałka i też nie powinnam przekombinować z żadnymi bezami, falbankami, sukienkami a'la księżniczka etc., żeby nie wyglądać śmiesznie. Z tego, co pamiętam, w ich kolekcji były raczej proste, klasyczne, skromne sukienki.
Insomnia_ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 17:50   #50
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
San Patrick, model Prado
wielkie dzięki przejrzalam suknie z 2010 i na 2011 a ta jest z 2009 i dlatego jej nie moglam znalesc, jeszcze raz dziekuje
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:08   #51
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki przejrzalam suknie z 2010 i na 2011 a ta jest z 2009 i dlatego jej nie moglam znalesc, jeszcze raz dziekuje
Już jest ciężko dostać suknie z kolekcji 2009
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:16   #52
Tasiorek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Jestem nowa na forum więc witam was serdecznie dziewczyny
Ja szukanie sukni rozpoczęłam od przeglądania kolekcji i komisów w necie. W końcu jednak poszłam do pierwszego salonu (wybrałam akurat salon Madonny w Wawie) przymierzyłam pierwszą sukienkę i to było TO . Jestem malutka, szczuplutka i na dodatek "małobiuściasta";p a sukienka leży na mnie idealnie. Moja przyjaciółka aż się popłakała, ja też ja usłyszałam cenę- prawie 7 000zł babeczka w salonie zaproponowała mi jednak zamówienie tej samej sukni tylko uszytej z materiału syntetycznego (koszt kuszący bo 2 990zł). Tylko czy inny materiał będzie tak samo pięknie układał się na sukni??? niby pokazała mi jeszcze później model Valdemar w dwóch opcjach (materiał naturalny i syntety) i ja wcale nie widziałam różnicy nawet w dotyku, ale krawcowa nie jestem i na tych sprawach się nie znam. Dlatego proszę was o pomoc. Czy któraś z dziewczyn miała może taką suknie, albo mierzyła gdzieś suntetyk??? niestety nie wiem czy uda się sprowadzić chociaż skrawek tego materiału przed zamówieniem,a kupować tak w ślepo...... doradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clara.jpg (20,5 KB, 682 załadowań)
Tasiorek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:22   #53
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Już jest ciężko dostać suknie z kolekcji 2009

No własnie tak patrzałam na net i jakas 40 znalazlam i to tez ogloszenie stare jak swiat.. ale najwyzej wybiore cos innego
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:30   #54
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Zaczęłam poszukiwania sukni. W sumie byłam w dwóch salonach. W jednym do soboty jest super promocja. Na wypożyczenia 50% zniżki. Spodobały mi się 2 sukienki. Są z kolekcji 2011 i jeszcze nikt ich nie wypożyczał więc kusząca oferta. Tylko nie wiem co zrobić. Szukać jeszcze czy zdecydować się na ten salon. Trochę tak szkoda nie przymierzyć więcej modeli. Moja wizja ślubu to cywilny w pięknym ogrodzie a potem obiad, kolacja dla najbliższych (jakieś 20 osób). Co doradzacie?? Dodam że jestem chudzinką, 165cm i niecałe 50kg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E231134lamarie.jpg (30,3 KB, 639 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G231116lamarie.jpg (30,7 KB, 650 załadowań)
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:02   #55
Asandraa
Raczkowanie
 
Avatar Asandraa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 198
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Izunia_1985 ta druga piękna Masz zdjęcie jak leży na tobie? A to moja zastanawiam się nad dodatkami jak myślicie? i nad welonem czy w ogóle go zakładać bukiet będę miała z piwonii i sale ustrojoną tymi kwiatami
http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=50.edimb urgo

Edytowane przez Asandraa
Czas edycji: 2010-12-15 o 14:03
Asandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:08   #56
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Zaczęłam poszukiwania sukni. W sumie byłam w dwóch salonach. W jednym do soboty jest super promocja. Na wypożyczenia 50% zniżki. Spodobały mi się 2 sukienki. Są z kolekcji 2011 i jeszcze nikt ich nie wypożyczał więc kusząca oferta. Tylko nie wiem co zrobić. Szukać jeszcze czy zdecydować się na ten salon. Trochę tak szkoda nie przymierzyć więcej modeli. Moja wizja ślubu to cywilny w pięknym ogrodzie a potem obiad, kolacja dla najbliższych (jakieś 20 osób). Co doradzacie?? Dodam że jestem chudzinką, 165cm i niecałe 50kg.
Nr 1 to mój typ
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:45   #57
pcheuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

przepraszam w takim razie.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasiorek86 Pokaż wiadomość
Jestem nowa na forum więc witam was serdecznie dziewczyny
Ja szukanie sukni rozpoczęłam od przeglądania kolekcji i komisów w necie. W końcu jednak poszłam do pierwszego salonu (wybrałam akurat salon Madonny w Wawie) przymierzyłam pierwszą sukienkę i to było TO . Jestem malutka, szczuplutka i na dodatek "małobiuściasta";p a sukienka leży na mnie idealnie. Moja przyjaciółka aż się popłakała, ja też ja usłyszałam cenę- prawie 7 000zł babeczka w salonie zaproponowała mi jednak zamówienie tej samej sukni tylko uszytej z materiału syntetycznego (koszt kuszący bo 2 990zł). Tylko czy inny materiał będzie tak samo pięknie układał się na sukni??? niby pokazała mi jeszcze później model Valdemar w dwóch opcjach (materiał naturalny i syntety) i ja wcale nie widziałam różnicy nawet w dotyku, ale krawcowa nie jestem i na tych sprawach się nie znam. Dlatego proszę was o pomoc. Czy któraś z dziewczyn miała może taką suknie, albo mierzyła gdzieś suntetyk??? niestety nie wiem czy uda się sprowadzić chociaż skrawek tego materiału przed zamówieniem,a kupować tak w ślepo...... doradźcie
Ja miałam podobną suknię z Madonny i wg. mnie największą ich zaletą jest to, że pięknie leżą na większości dziewczyn ponieważ są świetnie uszyte z fantastycznych materiałów. Twoja jest z jedwabiu lub muślinu? Syntetyk to nie będzie to samo. Syntetyki tak nie oddychają, zmieniają zapach skóry, powodują potliwość. Próbowałaś znaleźć ten model używany?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Tsiorek! Spróbuj tu http://allegro.pl/manuel-mota-clara-...323110288.html
pcheuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:22   #58
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

pcheuka, mam nadzieję, że Twój post nie jest ofertą sprzedaży. Na tym forum nie handlujemy bądź cierpliwa na allegro, skorzystaj też z komisu w swoim mieście.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:43   #59
tinussia90
Raczkowanie
 
Avatar tinussia90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 50
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam cieplutko
Chciałabym się dołączyć do Was, no i oczywiście pokazać Wam moją suknię
Powiedzcie co o niej myślicie
Moja jest cała biała, aplikacje również i bolerko mam takie samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anabel.jpg (49,9 KB, 540 załadowań)
__________________
Razem od 25.05.2006r.

Zaręczyny - 24.05.2009r.

Ślub - 4.06.2011r.
tinussia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:53   #60
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
No własnie tak patrzałam na net i jakas 40 znalazlam i to tez ogloszenie stare jak swiat.. ale najwyzej wybiore cos innego
Ja zamówiłam suknię w sobotę i mam z kolekcji 2009- z tym,że ona była potem wznowiona w 2010 r. Mimo wszystko na tamten moment jeśli chodzi o mój model to oprócz tych sukienek,które były na ekspozycji były jeszcze tylko 2 w Hiszpanii.
Możesz podzwonić i popytać czy jest jeszcze szansa na upatrzony przez Ciebie model
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.