Wrześniówki - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 14:53   #4471
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny rozdajecie już zaproszenia, albo kiedy zaczynacie?
Ja już mam prawie wszystkie rozdane zostały 3 szt, moja i TŻ praca jest na wyjazdach i w późniejszym czasie sam by musiał to zrobić wiec woleliśmy wcześniej i razem
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:36   #4472
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
A my na 10 jakby rocznice

A poza tym to witam pozostałe wrześniówki i dołączam do wątku.

My ślubujemy 17 września 2011, sprawy urzedowe za nami, restauracja zamowiona z rocznym wyprzedzeniem, orkiestra, fotograf jest, suknia, obrączki tez teraz tylko nad alkoholami sie zastanawiamy, autem do ślubu no i torcik bo bym chciala jeden mały dokrojenia i miniaturki ale nie wiem gdzie taki zamówić i jakie koszta. Może któraś z Was coś wie

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



Ja na początku też chciałam taka z obrączkę z oczkiem ale u jubilera nam odradzali ze właśnie zmniejszenie i powiększenie to problem. wiec z tamtad takie ploty. Ale wybraliśmy zwykle najzwyklejsze ale grubsze za to
hey my ślubujemy tydzień po Was, możesz amówić pogodę taką jak dzisiaj o jakich sprawach urzędowych piszesz? bo przecież wszelkie papierki ważne są 3 m-ce
Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
My pobierzemy się po ponad 9 latach bycia razem
my prawie po 7
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny rozdajecie już zaproszenia, albo kiedy zaczynacie?
my zaczynamy w czerwcu, moim zdaniem teraz jest zdecydowanie za wczesnie, chociaz co region to inny zwyczaj
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:13   #4473
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Martusia3401 Pokaż wiadomość
A my na 10 jakby rocznice

A poza tym to witam pozostałe wrześniówki i dołączam do wątku.

My ślubujemy 17 września 2011, sprawy urzedowe za nami, restauracja zamowiona z rocznym wyprzedzeniem, orkiestra, fotograf jest, suknia, obrączki tez teraz tylko nad alkoholami sie zastanawiamy, autem do ślubu no i torcik bo bym chciala jeden mały dokrojenia i miniaturki ale nie wiem gdzie taki zamówić i jakie koszta. Może któraś z Was coś wie

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



Ja na początku też chciałam taka z obrączkę z oczkiem ale u jubilera nam odradzali ze właśnie zmniejszenie i powiększenie to problem. wiec z tamtad takie ploty. Ale wybraliśmy zwykle najzwyklejsze ale grubsze za to
Ja też jestem ciekawa jakie sprawy urzędowe macie za sobą?
Pochwal się swoja suknią
Jeśli chcesz małe torciki,to spytaj się w cukierni czy zrobią takie.
U nas za 1 kg tortu weselnego liczą sobie 45-50zł

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny rozdajecie już zaproszenia, albo kiedy zaczynacie?
My zaczynamy rozdawać w czerwcu,ale ci co bedą zaproszeni,to już o tym wiedzą Czekają teraz na zaproszenia
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:25   #4474
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez martuha24 Pokaż wiadomość
[
oczywiście, że tak dziwnie zabrzmiało to pogrubione zapraszamy

Bo jestesmy już razem 3 lata i nie raz i nie dwa rozmawialismy o tym ze dobrze bylo by wziąc slub i takie tam moj N nie chcial bo mowil ze to nie jest dla niego i ze nie lubi takich uroczystosci i w ogole historie takie wymyslal ze ja juz sie pogodzilam z tym ze jednk zostaniemy juz za zawsze tylko Chlopak/Dziewczyna az ty nagle sie pozmienialo i jest ...


Przygotowania dopiero cio sie zaczeły juz jest liczba gosci orientacyjna, sala w trakcie załatwiania...narazie spokojnie sobie żyjemy chociaz musze powiedziec ze wydaje mi sie ze to bedzie juz zaraz i nie zdaze nic zrobic ...oczywiscie panikuje...chce zeby wszystko bylo jak nalezy ...ja juz sie stresuje na sama mysl a co dopiero bedzie pozniej...
ooo no to tym większa radość, że ślub mój TŻ jednak z tych przxeciwnych, gdy wiedział, że chce mnie na żone od razu się oświadczył i była to dla niego oczywista oczywistość a teraz coraz bardziej nie możemy się doczekać ślubu
Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
My pobierzemy się po ponad 9 latach bycia razem
my w dniu ślubu będziemy ze sobą prawie 7 lat


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny rozdajecie już zaproszenia, albo kiedy zaczynacie?
my zamierzamy rozdawać od maja, ale wyjdzie w praniu kiedy pójdą pierwsze
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 06:30   #4475
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki

my chcemy zaczac powoli w czerwcu - lipcu, w dniu slubu bedziemy ze soba 2lata i 1,5 miesiaca

gdzie podzialy sie posty w ktorych pokazywalam suknie na poprawn itp? z zeszlego tyg?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:27   #4476
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Wrześniówki

My sie pobieramy w osma rocznice znajmomosci Zaproszenia chcemy wysylac w przyszlym miesiacu. Potrzebuje potwierdzenie do 30 czerwca ze wzgledu na pokoje hotelowe.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:51   #4477
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
my chcemy zaczac powoli w czerwcu - lipcu, w dniu slubu bedziemy ze soba 2lata i 1,5 miesiaca

gdzie podzialy sie posty w ktorych pokazywalam suknie na poprawn itp? z zeszlego tyg?
chyba zniknęły po nie udanej próbie nowego wyglądu
my zamierzamy rozdać maj-czerwiec, bo potwierdzenia przybycia mamy do końca lipca
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 09:06   #4478
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
o jakich sprawach urzędowych piszesz? bo przecież wszelkie papierki ważne są 3 m-ce
W USC mieliśmy z 8mies wcześniej termin przez tel zaklepany bo nas w kraju nie było, a ostatnio byliśmy już wsio mamy opłacone,dokumenty dostarczone, późniejsze nazwiska wybrane itd ale nic nie słyszalam ze tylko 3 mies ważne to jest. Nas w kraju często nie ma i tak dlatego wszystko wcześnie załatwiamy, bo jak wyjadę teraz to 2 tyg przed ślubem się pojawię.
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:11   #4479
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Pochwal się swoja suknią
Suknie wrzucałam już w innym temacie ale wrzucam tu też. Na zdjęciu poprzednia właścicielka, która mam nadzieje nie urwie mi głowy za te zdjęcia jej.

Teraz szukam coś na poprawiny i różowe buty do sukni ślubnej ale na niskim obcasie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1533720722.jpg (27,5 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Martusia3401
Czas edycji: 2011-04-26 o 09:13
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:23   #4480
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki

cikawa sukienka bardzo orginalna nie powiem mi by nie pasowala bo musze miec obizony lekko stan

wklejam zatem pozniej jeszcze raz moja suknie na poprawiny
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:34   #4481
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny, a ja nadal mam chlerny problem z biżuterią myślicie, że ta biżuteria nie będzie wyglądać tandetnie? cena niska i boje się jak będzie wyglądać na żywo ta biżuteria... http://www.magraf.com.pl/cgi-bin/shop.pl?L9n=pl&Set=228 chodzi mi o kolczyki i bransoletke
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 09:40   #4482
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja nadal mam chlerny problem z biżuterią myślicie, że ta biżuteria nie będzie wyglądać tandetnie? cena niska i boje się jak będzie wyglądać na żywo ta biżuteria... http://www.magraf.com.pl/cgi-bin/shop.pl?L9n=pl&Set=228 chodzi mi o kolczyki i bransoletke
Moim zdaniem nie wygląda tandetnie... Ale wiadomo, na żywo może być inaczej... Cena nie jest wysoka, więc myślę, że możesz "zaryzykować"- jeżeli nie będzie Ci pasowało do sukni , to najwyżej będziesz ją nosiła na co dzień
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:23   #4483
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
witaj pochwal się suknia koniecznie a co do obrączek, to ja wiem jedynie tyle ze pięknie wyglądają, ale czy nie da sie zmniejszyć? być moze, w koncu jubilerzy sie znają
Moja suknia to Adam Pronovias, mam nadzieję że zrobi wrażenie Jestem wysoka i szczupła a ta suknia ładnie mnie wysmukla i podkreśla kształty.
Zastanawiam się na długim ciągnącym się welonem, taki własnie mierzyłam i wyglądało efektownie, choć na początku byłam pewna że żadnego welonu nie nałoże a postawie na jakieś ciekawe "bogate" uczesanie.

Dziś idę do kolejnego jubilera popytać się o obrączki z brylanem tak bardzo mnie ten brylant korci!!

My równiez bedziemy wysyłać zaproszenia w czerwcu (wesele 03.09.2011) myśle ze to wystarczająco wcześnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1289894187061.500x500.jpg (22,7 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez alu51
Czas edycji: 2011-04-26 o 13:24
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:28   #4484
oliweczka123
Raczkowanie
 
Avatar oliweczka123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa i dalej na wschód ;)
Wiadomości: 70
Dot.: Wrześniówki

Mi się kolczyki bardzo podobają. Myślę, że będą się ładnie świecić w słońcu czy innym świetle i nikt nie będzie przyglądał się dokładnie Pani Młodej z czego ma kolczyki. Widzą nas głównie z daleka a na weselu to już wszystko jedno

Ktoś (nie pamiętam) pisał o grawerze na obrączkach, że to jakiś problem? Nie bardzo zrozumiałam a chciałabym wiedzieć o co chodzi.
__________________
b ę d ę _ ż o n ą ! ! !

3 wrześ nia 2011
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr.
oliweczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:37   #4485
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Witaj Mamy w tym samym dniu ślub i ja np.bolerka nie kupuje, no chyba że tydzień przed okaże się, że będzie chłodno to coś wykombinuje
Wiesz ... ja też nie chciałabym bolerka, moja sukienka ma ładną górę i nie chciałabym jej zakrywać, ale wszystko zalezy od pogody, w salonie gdzie mierzyłam suknię można w razie czego wypożyczyć bolerka i to nawet fajnie pasujące do sukni ale za wypożyczenie chcą 300 zł a to chyba przesada!! za tą cenę można już kupić, dlatego właśnie rozglądam sie za jakimś ale to bliżej wrzesnia gdy będzie już znana prognoza pogody.

Już sobie wyobrażam jak wszystkie Wrzesniówki siedzą przed telewizorem/komputerem oczekując prognozy pogody na swój ślub, wrzesień niestety bywa bardzo kapryśny...
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:42   #4486
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Wiesz ... ja też nie chciałabym bolerka, moja sukienka ma ładną górę i nie chciałabym jej zakrywać, ale wszystko zalezy od pogody, w salonie gdzie mierzyłam suknię można w razie czego wypożyczyć bolerka i to nawet fajnie pasujące do sukni ale za wypożyczenie chcą 300 zł a to chyba przesada!! za tą cenę można już kupić, dlatego właśnie rozglądam sie za jakimś ale to bliżej wrzesnia gdy będzie już znana prognoza pogody.

Już sobie wyobrażam jak wszystkie Wrzesniówki siedzą przed telewizorem/komputerem oczekując prognozy pogody na swój ślub, wrzesień niestety bywa bardzo kapryśny...

300 zł?!? Oszaleli!!!
W salonie, w którym ja kupuję suknię (a do tanich on nie należy), za wypożyczenie bolerka panie chcą 50zł.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:40   #4487
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez oliweczka123 Pokaż wiadomość
Mi się kolczyki bardzo podobają. Myślę, że będą się ładnie świecić w słońcu czy innym świetle i nikt nie będzie przyglądał się dokładnie Pani Młodej z czego ma kolczyki. Widzą nas głównie z daleka a na weselu to już wszystko jedno

Ktoś (nie pamiętam) pisał o grawerze na obrączkach, że to jakiś problem? Nie bardzo zrozumiałam a chciałabym wiedzieć o co chodzi.
To ja pisałam.Mi jubilerzy tłumaczyli,że jak są brylanciki(mi się podobały trzy koło siebie) i dodatkowo grawer na całości obrączki,to nie będą w stanie powiększyć a tym bardziej zmniejszyć obrączki.No chyba,że mnie i inne koleżanki z forum okłamali
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 16:20   #4488
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja nadal mam chlerny problem z biżuterią myślicie, że ta biżuteria nie będzie wyglądać tandetnie? cena niska i boje się jak będzie wyglądać na żywo ta biżuteria... http://www.magraf.com.pl/cgi-bin/shop.pl?L9n=pl&Set=228 chodzi mi o kolczyki i bransoletke
dla mnie ekstra, wcale nie wyglądaja tandetnie, zreszta dla mnie placic 200-300zł to lekka przesada, więc ja bym zaryzykowala
Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Moja suknia to Adam Pronovias, mam nadzieję że zrobi wrażenie Jestem wysoka i szczupła a ta suknia ładnie mnie wysmukla i podkreśla kształty.
Zastanawiam się na długim ciągnącym się welonem, taki własnie mierzyłam i wyglądało efektownie, choć na początku byłam pewna że żadnego welonu nie nałoże a postawie na jakieś ciekawe "bogate" uczesanie.

Dziś idę do kolejnego jubilera popytać się o obrączki z brylanem tak bardzo mnie ten brylant korci!!

My równiez bedziemy wysyłać zaproszenia w czerwcu (wesele 03.09.2011) myśle ze to wystarczająco wcześnie.
przepiękna suknia jakbym miala bardziej kobiece kształty, to tez bym zdecydowala sie na coś takiego. Koniecznie zaloz dlugi welon, bedzie bomba!
Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Wiesz ... ja też nie chciałabym bolerka, moja sukienka ma ładną górę i nie chciałabym jej zakrywać, ale wszystko zalezy od pogody, w salonie gdzie mierzyłam suknię można w razie czego wypożyczyć bolerka i to nawet fajnie pasujące do sukni ale za wypożyczenie chcą 300 zł a to chyba przesada!! za tą cenę można już kupić, dlatego właśnie rozglądam sie za jakimś ale to bliżej wrzesnia gdy będzie już znana prognoza pogody.

Już sobie wyobrażam jak wszystkie Wrzesniówki siedzą przed telewizorem/komputerem oczekując prognozy pogody na swój ślub, wrzesień niestety bywa bardzo kapryśny...
wypluj te slowa a tak swoja droga, to pogody chyba nigdy nie da sie przewidzieć, a dla nas i tak to bedzie najpiekniejszy dzien
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:14   #4489
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja nadal mam chlerny problem z biżuterią myślicie, że ta biżuteria nie będzie wyglądać tandetnie? cena niska i boje się jak będzie wyglądać na żywo ta biżuteria... http://www.magraf.com.pl/cgi-bin/shop.pl?L9n=pl&Set=228 chodzi mi o kolczyki i bransoletke
Bardzo ładne kolczyki i bransoletka również a z naszyjnika rezygnujesz? Ja sama mam problem.Na szyi nic nie będę miała,bo gorset jest zdobiony,a kolczyki i bransoletka muszą być delikatne.Mam nadzieję,że coś znajdę.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 19:35   #4490
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolczyki i bransoletka również a z naszyjnika rezygnujesz? Ja sama mam problem.Na szyi nic nie będę miała,bo gorset jest zdobiony,a kolczyki i bransoletka muszą być delikatne.Mam nadzieję,że coś znajdę.
tak rezygnuję z naszyjnika ale nadal mnie nic nie powaliło chciałabym bransoletke taką jaką kupiłam wcześniej, ale nigdzie nie ma odpowiedniego koloru
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:15   #4491
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki

ok wiec wklejam moja suknia na poprawiny nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie - jakie dodatki byscie widzialy? nie bede miala az tak ciemnej tylko blekitna <-- taka jak ten emotek ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a54e02f5a.jpg (22,8 KB, 101 załadowań)
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:26   #4492
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ok wiec wklejam moja suknia na poprawiny nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie - jakie dodatki byscie widzialy? nie bede miala az tak ciemnej tylko blekitna <-- taka jak ten emotek ;P
piękna suknia, ja bym do niej dała tylko długie kolczyki, ew. bransoletkę. Dla mnie jest troche niepraktyczna, bo na ogol nie lubie dlugich, wiec raczej bym juz jej nie zalozyla. Ale w sumie kupilas uzywaną, więc kaska mniejsza, a wiadomo, że kobiety uwielbiaja okazje
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:48   #4493
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ok wiec wklejam moja suknia na poprawiny nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie - jakie dodatki byscie widzialy? nie bede miala az tak ciemnej tylko blekitna <-- taka jak ten emotek ;P
ooo prawie jak moja ślubna ja do niej bym widziała ten komplet co wkleiłam bardzo mi do niej pasuje. Chyba, że chcesz coś w innym stylu.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:18   #4494
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki

ja planuje ubrac ja tylko raz i jak mi sie uda odsprzedac dalej - tez myslalam o jakiejs sukience ktora jeszcze ubiore ale nie ukrywam ze kocham takie kreacje i wiecej okazji do wystapienia w nich nie bede miala wiec czemu nie? tym bardziej ze kosztowac mnie bedzie 300zł wiec porownywalnie do dobrej jakosciowo 'praktycznej' sukienki - a wspomnienia i wrazenia bezcenne oby mi pasowala
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:01   #4495
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
przepiękna suknia jakbym miala bardziej kobiece kształty, to tez bym zdecydowala sie na coś takiego. Koniecznie zaloz dlugi welon, bedzie bomba!
Mi też wydaje się ze długi welon będzie wyglądał najpiękniej (jak w załączniku) tylko co po kościele, jak tył podepne do góry to zrobi się pewnie wielki kokon no i cięzko pewnie mi będzie. A moze po kościele go odpiąć a we włosy wpiąć do zabawy np. kwiaty??

Cytat:
wypluj te slowa a tak swoja droga, to pogody chyba nigdy nie da sie przewidzieć, a dla nas i tak to bedzie najpiekniejszy dzien
Oczywiście masz racje nawet jak będzie padać to będzie dla nas to najpiękniejszy dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Adamb.jpg (92,0 KB, 27 załadowań)
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:10   #4496
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
To ja pisałam.Mi jubilerzy tłumaczyli,że jak są brylanciki(mi się podobały trzy koło siebie) i dodatkowo grawer na całości obrączki,to nie będą w stanie powiększyć a tym bardziej zmniejszyć obrączki.No chyba,że mnie i inne koleżanki z forum okłamali
Tak, tak potwierdzam!! Mi również marzyły się trzy brylanciki koło siebie i Pani od razu zaznaczyła ze nic już z tą obrączką nie bedzie można zrobić to było akurat w Aparcie, ale pytałam też u dwóch innych jubilerów i też to potwierdzili. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką która w obrączce ma na około brylanty i mówiła że już raz ją zmniejszała i nie było żadnego problemu, powiedziała że to wszystko zalezy od jubilera. Będę pytać dalej żeby zdobyć jak najwiecej opinii od jubilerów oraz osób krtóre mają takie obrączki. Ja tak łatwo nie zrezygnuje z brylancika
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:50   #4497
Martusia3401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk/Kaiserslautern/Prenzlau
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniówki

alu51 Suknia piękna ja też mierzyłam takie bo byłam zakochana w San Patric model Prado ale jakoś moja Papilio wygrała

smileofangel będziesz na pewno ładnie wyglądać, ja bym coś delikatnego dobrała żeby nie przyćmiło tak ładnej sukni.

Ja na poprawiny nadal szukam, ale coś skromniej i dopasowanego żeby figurę podkreślić i rozwiać wartościowości ze PM to zaraz w ciąży, niestety u nas taka mentalność ah...
Martusia3401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:13   #4498
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny rozdajecie już zaproszenia, albo kiedy zaczynacie?
Witam, my zaczniemy rozdawać zaproszenia w weekend majowy- jedziemy do dalszej rodziny. A resztę to myślę, że w czerwcu, najpóźniej do 10 lipca
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:28   #4499
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Tak, tak potwierdzam!! Mi również marzyły się trzy brylanciki koło siebie i Pani od razu zaznaczyła ze nic już z tą obrączką nie bedzie można zrobić to było akurat w Aparcie, ale pytałam też u dwóch innych jubilerów i też to potwierdzili. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką która w obrączce ma na około brylanty i mówiła że już raz ją zmniejszała i nie było żadnego problemu, powiedziała że to wszystko zalezy od jubilera. Będę pytać dalej żeby zdobyć jak najwiecej opinii od jubilerów oraz osób krtóre mają takie obrączki. Ja tak łatwo nie zrezygnuje z brylancika
Zapytaj ich dokładnie jaki jest problem,ja zrezygnowałam dlatego,że mi się nie spodobała na palcu,a wcześniej oglądałam tylko na zdjęciach.Z kolei mojej znajomej wypadał ten brylancik.Zajrzyj na wątek obrączki po latach
Ja miałam dylemat z suknią,wiele osób mi odradzało tiul,ale jak ubrałam taką,to powiedziałam ta i żadna inna Niech się rwie,bo i tak nie zależy mi na sprzedaży.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:35   #4500
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Zapytaj ich dokładnie jaki jest problem,ja zrezygnowałam dlatego,że mi się nie spodobała na palcu,a wcześniej oglądałam tylko na zdjęciach.Z kolei mojej znajomej wypadał ten brylancik.Zajrzyj na wątek obrączki po latach
Ja miałam dylemat z suknią,wiele osób mi odradzało tiul,ale jak ubrałam taką,to powiedziałam ta i żadna inna Niech się rwie,bo i tak nie zależy mi na sprzedaży.
Ja myślę, że może i można zmniejszyć/zwiększyć taką obrączkę, ale wiadomo, że jeśli jest w niej jakiś kamień, to może on po jakimś czasie wypaść- tak jak i z pierścionka, trzeba się z tym liczyć. jesli ktoś zamawiając jest tego świadomy, to już jego wybór.
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.