Wspolne mieszkanie a finanse - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 06:54   #241
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
seriale to inna sprawa, pokazuja sprawy o jakich wiem ze sa na codzien.


akurat 4 facetow zdradzalo swoje kobiety ze mna. typowe powody - 1. chyba sie rozstajemy sie, nie dzwoni do mnie - mamy kryzys 2. ona jest be ale musza z nia byc bo mamy dziecko a chce byc blisko niego 3. ona mi sie nie chce dac, 4. nie ma zadnego powodu - mozna wnioskowac moja kobieta jest w tysiac kilometrow stad a ja sie zabawie. zreszta wesolo sie o niej nie wypowiadal, a ona mowila ze to wielka milosc i slub w planach (juz po fakcie sie dowiedzialam)

i skad mam wiedziec ze facet bedzie wierny?
Czy była byś tak uprzejma i mogła przestać rozwalać kolejny fajny wątek poprzez pisanie swoich urojonych i wymyślonych historii życiowch To naprawdę nikogo nie interesuje że się puszczałaś na lewo i prawo... A to że dałaś z siebie zrobić jelenia i jesteś tak naiwna żeby wskakiwać pierwszemu lepszemu do łóżka to jest tylko i wyłącznie Twoja wina.

Edytowane przez Milka199
Czas edycji: 2012-05-23 o 07:07
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:06   #242
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
seriale to inna sprawa, pokazuja sprawy o jakich wiem ze sa na codzien.


akurat 4 facetow zdradzalo swoje kobiety ze mna. typowe powody - 1. chyba sie rozstajemy sie, nie dzwoni do mnie - mamy kryzys 2. ona jest be ale musza z nia byc bo mamy dziecko a chce byc blisko niego 3. ona mi sie nie chce dac, 4. nie ma zadnego powodu - mozna wnioskowac moja kobieta jest w tysiac kilometrow stad a ja sie zabawie. zreszta wesolo sie o niej nie wypowiadal, a ona mowila ze to wielka milosc i slub w planach (juz po fakcie sie dowiedzialam)

i skad mam wiedziec ze facet bedzie wierny?

taaa,to,że Twoje zycie życie jest nowelą to faktycznie inna sprawa

Skąd masz wiedzieć,ze będzie wierny? a np. stąd,ze chyba sama sobie go wybierasz i wiesz jaki jest. A jesli bierzesz co popadnie ,sama wchodzisz w rolę tej trzeciej to nic dziwnego,ze masz takie zdanie o facetach....i o sobie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:20   #243
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Patalogia zawsze przyciaga patologie i tyle w temacie.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:31   #244
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
i Ty piszesz o realiżmie ucząc się zycia z "Trudnych spraw" i "Przepisu na zycie"





Ostatnio pomyślałam DOKŁADNIE tak samo jak Ty.
__________________
Have a nice day!
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:33   #245
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
seriale to inna sprawa, pokazuja sprawy o jakich wiem ze sa na codzien.


akurat 4 facetow zdradzalo swoje kobiety ze mna. typowe powody - 1. chyba sie rozstajemy sie, nie dzwoni do mnie - mamy kryzys 2. ona jest be ale musza z nia byc bo mamy dziecko a chce byc blisko niego 3. ona mi sie nie chce dac, 4. nie ma zadnego powodu - mozna wnioskowac moja kobieta jest w tysiac kilometrow stad a ja sie zabawie. zreszta wesolo sie o niej nie wypowiadal, a ona mowila ze to wielka milosc i slub w planach (juz po fakcie sie dowiedzialam)

i skad mam wiedziec ze facet bedzie wierny?
Albo jest piąty powód - jesteś łatwa i to wykorzystywali, do tego mamili Cię jakimiś głupimi historyjkami. Sama tworzysz chory świat wokół siebie gdzie wszyscy zdradzają. Chcesz tak żyć to proszę bardzo ale nie wmawiaj reszcie świata że każdy zdradza bo tak nie jest (oczywiście w normalnym społeczeństwie).

Wracając do tematu. Wczoraj uświadomiłam swoją babcię że za kilka tygodni sie wyprowadzam. I co usłyszałam? Najpierw muszą być zaręczyny dopiero potem możemy zamieszkać ze sobą, a potem że najpierw tż ma mnie zameldować a dopiero potem mogę wkładać jakieś pieniądze w remont (kupno farb, i mebli). No masakra. Co lepszego moi rodzice nawet słowem nie wspomnieli o jakiś zaręczynach (wiedzą jakie mam podejście do tego tematu) i o zameldowaniu też cisza. A zaproponowali że nam kupią sprzęty agd. Wy dziewczyny też macie podobne podejścia bliskich?
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:47   #246
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Moja teściowa miała podejście - seks po ślubie ;-)
Ale to było wiele lat temu. Z mieszkaniem oczywiście tak samo ), ale my i tak zrobiliśmy wszystko po swojemu.

I jest wszystko w najlepszym porządku.
Zdania dziadków nie znałam (i nie znam) ,bo zawsze mnie lubili i nigdy nie wytykali jaką drogą kroczymy.


Przed Nami jeszcze jaki ślub zawrzemy...


Ja bym chciała teraz , nawet w tym roku ,pod koniec, cywilka.
A później na spokojnie zbierać na kościelny (bo chcę kościelny,a mój narzeczony jeszcze bardziej).
Tylko jak zaczniemy wybierać kogo zaprosić..... To uzbiera się prawie tyle co na kościelny ;/,a nikogo z tych wymienionych nie możemy pominąć,bo to wszystko w miarę bliska rodzina z którą mamy kontakt...
I wszyscy czekają bardzo na nasz ślub....A gdzie tutaj jeszcze nasi przyjaciele?! Ich też jest sporo...
I wyszły by 2 kościelne , tylkoo jeden bez księdza...

:/

Aj zeszłam trochę, miałam napisać,że rodzina ze strony mojego narzeczonego przyjmuje do wiadomości tylko kościelny....
Bo cywilny to nie ślub.

Czyli podsumowując:
- ślub
- mieszkanie
- seks

)


Ani trochę się nie dostosowujemy.
I nikt się na nikogo nie obraził.
__________________
Have a nice day!
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 08:55   #247
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

U nas jest podobnie. Ja z moim TŻ nie mamy jeszcze ślubu ale mieszkamy ze sobą. Chociaż i tak większość dnia spędzam w domu rodzinnym a wracam dopiero chwile przed jego powrotem z pracy A ślub planujemy za najbliższe 2 lata jak rozkręci swój biznes I u nas również nikt nie ma nic przeciwko mieszkaniu razem przed slubem

Edytowane przez Milka199
Czas edycji: 2012-05-23 o 08:56
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 09:10   #248
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
taaa,to,że Twoje zycie życie jest nowelą to faktycznie inna sprawa

Skąd masz wiedzieć,ze będzie wierny? a np. stąd,ze chyba sama sobie go wybierasz i wiesz jaki jest. A jesli bierzesz co popadnie ,sama wchodzisz w rolę tej trzeciej to nic dziwnego,ze masz takie zdanie o facetach....i o sobie

a jesli sie maskuje? dwoch facetow planowalo slub, jeden z nich wzial slub bo brzuch a drugi mial. babki sie niczego nie domyslaly. dopiero tej drugiej powiedzialam bo bylam ciekawa co do za baba sie tak przyssala do niego i chcialam potwierdzenia jak ja kreuje - ze trzytma go szantazem bo jak sie przestanie odzywac to ona sobie krzywde zrobi i juz robila krzywde.
po mojej rozmowie natychmiast zazadala jego przyjazdu do pln jesli jemu zalezy

i nie jestem latwa. chcialam sie bzyknac i tyle a ich statusy mnie nie interesowaly, chociaz z tym ostatnim planowalam poromansowac, mialam wrocic do tego miasta za granica. wyobrazasz sobie my w lozku a wparowalaby ta druga bo przyleciala z pl bo trzeba obraczki kupic?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2012-05-23 o 09:11
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:16   #249
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość

Wracając do tematu. Wczoraj uświadomiłam swoją babcię że za kilka tygodni sie wyprowadzam. I co usłyszałam? Najpierw muszą być zaręczyny dopiero potem możemy zamieszkać ze sobą, a potem że najpierw tż ma mnie zameldować a dopiero potem mogę wkładać jakieś pieniądze w remont (kupno farb, i mebli). No masakra. Co lepszego moi rodzice nawet słowem nie wspomnieli o jakiś zaręczynach (wiedzą jakie mam podejście do tego tematu) i o zameldowaniu też cisza. A zaproponowali że nam kupią sprzęty agd. Wy dziewczyny też macie podobne podejścia bliskich?
U nas nie ma problemu z mieszkaniem razem, jesteśmy ze sobą bardzo długo i to mieszkanie razem przeszło jakoś tak naturalnie
Natomiast co do ślubu... Cóż, nie jestem w stanie nikomu wytłumaczyć, że ślub cywilny też jest ślubem, a nie 'tylko' cywilnym
Niby wszyscy mówią fajnie-fajnie, ale babcia mówi, że to nie ma dla niej znaczenia, że ważne żebyśmy byli szczęśliwi, a już nieważne czy kościelny czy tylko cywilny

A co do finansów - póki co każdy ma swoje konto, ja prywatne a TŻ firmowe. Po ślubie chcemy założyć kolejne konto, wspólne.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:16   #250
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
dopiero tej drugiej powiedzialam bo bylam ciekawa co do za baba sie tak przyssala do niego i chcialam potwierdzenia jak ja kreuje - ze trzytma go szantazem bo jak sie przestanie odzywac to ona sobie krzywde zrobi i juz robila krzywde.
po mojej rozmowie natychmiast zazadala jego przyjazdu do pln jesli jemu zalezy
Ty też jesteś taka babą która przyssała się do chłopa i utrzymuje go tylko przy sobie poprzez szantaże i samobójcze groźby...

Ahhh ale Cię ściska z zazdrości jak słyszysz/czytasz że ktoś bierze ślub, snuje plany na przyszłość. Aż kipisz z zazdrości na samą myśl o tym bo sama prawdo podobnie nigdy tego nie doświadczysz.
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:34   #251
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość

A co do finansów - póki co każdy ma swoje konto, ja prywatne a TŻ firmowe. Po ślubie chcemy założyć kolejne konto, wspólne.
Wspólne konto bardziej się opłaca, mniejsze opłaty, no i wpływy większe, rok linie można sobie wziąć
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 09:36   #252
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

tylko ze ich zwiazek byl na odleglosc, on byl w usa, ona pl. smieszne jest dla mnie przejmowac sie panienka ktora robi szantaze przez skype, scierpialabym to gdybym z nim mieszkala prawda? ale po powrocie do pl mniej sie kontaktowal ze mna i jak mi przestalo zalezec to niestety musialam jej prawde powiedziec, pokazalam jego zdania o niej i jak ja traktuje w oczach innych osob. ona po rozmowie z nim zazadala przyjazdu do pl, podobno przylecial, ona sie szczegolow naszego pozycia dowiedziala bo mi mowila jak bylo i gdzie. a co bylo dalej nie wiem.

a nasz zwiazek jest klasyczny, mieszkamy razem
snujemy plany na przyszlosc ale nie takie odlegle jak slub, bo moze go nie byc a moze byc tylko skromny - goscie w usc i do domu.
nikomu nie zazdroszcze wesele bo to wiocha.pl i jeszcze uzerac sie z pijanstwem i oczepinami a o 5 rano panna mloda wyglada jakby ja traktor przejechal. tak sie stroic zeby wygladac jak chodzacy menel

a nawet jak sobie zazrdroszcze to co ci do tego?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:44   #253
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
a jesli sie maskuje?
to nie facet zwykle zię maskuje,tylko kobieta widzi to co chce widzieć,albo jest na tyle głupia,ze bierze cokolwiek,byleby nie byc sama ,niech facet zdradza,ale jest,skądś to znasz,prawda? albo wierzy,że zmieni misiaczka


nie masz zasad,nie oczekuj przestrzegania ich od innych,proste
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:51   #254
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
To jest jakiś koszmar, ciekawi mnie ten temat i go sobie podczytuję bo niedługo się wyprowadzam, a tu posty agusimyszki, wiecznie o tym samym, nic nie wnoszacym, jakbym chciała poczytać lub pogadać z kimś ....... To poszlabym do mojej matki, no dziewczyno przestan zasmiecac tematy proszę, załóż sobie swój oddzielny i tam wylewaj te wszystkie absurdy

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:56   #255
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość

nikomu nie zazdroszcze wesele bo to wiocha.pl i jeszcze uzerac sie z pijanstwem i oczepinami a o 5 rano panna mloda wyglada jakby ja traktor przejechal. tak sie stroic zeby wygladac jak chodzacy menel

a nawet jak sobie zazrdroszcze to co ci do tego?
Więc jeśli u Ciebie tak wyglądają uroczystości rodzinne lub imprezy znajomych to współczuję takiej patologii, rodziny i znajomych którzy pija na umór jak menele pod monopolowym... Bo w normalnych rodzinach na imprezach takiego typu jeszcze się nie spotkałam z takim zachowaniem jakie opisałaś wyżej. Zawsze jest pełna kultura a ślub jest ważnym przeżyciem nie tylko dla młodych ale też dla rodziny i znajomych... Także współczuje środowiska w jakim się wychowałaś i obracasz.
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:57   #256
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

nie mozna kogos zbanowac za wiecznie ot??
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:45   #257
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez FammeFatale19 Pokaż wiadomość
I jest wszystko w najlepszym porządku.
Zdania dziadków nie znałam (i nie znam) ,bo zawsze mnie lubili i nigdy nie wytykali jaką drogą kroczymy.
Moi rodzice nie mają nic przeciwko temu. I tak się dziwią że tak późno się wyprowadzamy Babcia normalnie też nie komentowała aż do wczoraj. I nie chodzi o to że planujemy mieszkać bez ślubu ale o samo zameldowanie. Dla mnie to trochę bez sensu ale już nie chciałam się z nią kłócić. Co do ślubu to ślub jak najbardziej planujemy ale bez wesela
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:58   #258
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

nasi rodzice i dziadkowie nie wtracali sie. mozed moj dziade jakies drobne krzywe uwagi robil "co ty dziecko robisz", " badz z nami" ale takto luz. jego rodzice odrazu mowili zeby mnie zaprosil do mieszkania.
potem to juz byla formalnosc. raz nas nakryli, jego tata na widok gumki mowi - synu cos ci wypadlo. potem dzwonili i nie narzucali sie w ogole

dadza nam jedzenie, np dzisiaj dostalam 2 podwojne filety, tata dzwoni ze ma golabki zebysmy sobie wzieli

moj tata przyjal to normalnie. domyslil sie ze jedna corka wyfrunela to druga tez,m najpierw byl nocleg, potem kilka dni, a teraz juz przyjezdzam co chwile po rzeczy bo czegos nie mam.

odwiedzamy rodzicow jak sie da- bilety i czas. ten raz na tydzien, albo ja czesciej jak cos potrzebuje

jego dziadkowie to na luzie podchodza i jeszcze jego dziadek takie swinskie rzeczy czasem mowi np - to niech ci pawelek przeczysci dziurke jak sie zatkala (a mialam katar)
babcia sie dowiedziala wczoraj ze pigulki biore. zero reakcji - aa, a jakie? ..aha, ale sa jeszcze plastry, ja mowie ze sa widoczne, a ona zebym je na pupe nakleila (ze babcia takie rzeczy wie)

jezdzimy razem do dziadkow - zazwyczaj razem, zjemy obiad, cos pomozemy - skosimy trawe, czy plot pomaluje moj.

siostra mojego - z kolei jezdzi za granice co jakis czas do swojego lubego, a on przyjezdza na kilka dni do niej i spi w salonie.
takze mamy luzna rodzine
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 11:33   #259
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Wspólne konto bardziej się opłaca, mniejsze opłaty, no i wpływy większe, rok linie można sobie wziąć
Otóż to, poza tym będzie wygodniej
Ale nie chcemy już teraz zakładać, bo za rok trzeba będzie znów bawić się z papierologię związaną ze zmianą naszych stanów cywilnych, dowodów osobistych, zameldowania itp.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 12:21   #260
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
Moi rodzice nie mają nic przeciwko temu. I tak się dziwią że tak późno się wyprowadzamy Babcia normalnie też nie komentowała aż do wczoraj. I nie chodzi o to że planujemy mieszkać bez ślubu ale o samo zameldowanie. Dla mnie to trochę bez sensu ale już nie chciałam się z nią kłócić. Co do ślubu to ślub jak najbardziej planujemy ale bez wesela
Tyle że Babcia myśli z Was wszystkich najbardziej racjonalnie. Wprowadzasz się do jego mieszkania, tak? Powiedzmy że Cię nie melduje, Ty wkładasz pieniądze w remont, urządzanie itp a na końcu się rozstajecie i Ty wtedy zostajesz z niczym. Wprawdzie nie wiem czy samo zameldowanie coś da ale radziłabym przynajmniej na wszelkie ustrojstwa do domu kupowane przez Ciebie brać imienne faktury, tak na wszelki wypadek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 12:49   #261
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
nie mozna kogos zbanowac za wiecznie ot??
trzeba zglaszac to. wtedy jest szansa. modle sie, zeby ja zablokowali
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:09   #262
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
trzeba zglaszac to. wtedy jest szansa. modle sie, zeby ja zablokowali
Zgłaszam ją cały czas, mam nadzieję, że agusiamyszka wreszcie dostanie bana i wszystkie odetchniemy z ulgą, że tej patologii nie ma już wśród nas
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:26   #263
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Zgłaszam ją cały czas, mam nadzieję, że agusiamyszka wreszcie dostanie bana i wszystkie odetchniemy z ulgą, że tej patologii nie ma już wśród nas
dołączyłam i swój głos. Dziewczyny, to trzeba robić przy każdej wiadomości usera, czy wystarczy raz?

Autorka wykasowała posty, pewnie tyle po niej w tym wątku...
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:38   #264
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Autorka wykasowała posty, pewnie tyle po niej w tym wątku...
Proponuję to zgłosić. Im więcej osób zgłosi, tym lepiej. Ja już zgłosiłam.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:48   #265
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
dołączyłam i swój głos. Dziewczyny, to trzeba robić przy każdej wiadomości usera, czy wystarczy raz?

Autorka wykasowała posty, pewnie tyle po niej w tym wątku...
skasowane posty podchodza pod czerwone karteczki
tez ja zglaszam i
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:05   #266
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
trzeba zglaszac to. wtedy jest szansa. modle sie, zeby ja zablokowali
myslisz ze nie zaloze nowego konta? co to za problem, phii
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:09   #267
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
myslisz ze nie zaloze nowego konta? co to za problem, phii
klony zbanowanych kont tez sa banowane. a po twoim stylu pisania latwo bedzie poznac, ze ty to ty. phi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:14   #268
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

a to konto nie jest moje I. juz wczesniej bylam na forum
poza tym niech sobie blokuja. nie bede wychodzila z forum bo komus sie moje zycie nie podoba
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:16   #269
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
a to konto nie jest moje I. juz wczesniej bylam na forum
poza tym niech sobie blokuja. nie bede wychodzila z forum bo komus sie moje zycie nie podoba
tak, kot sobie zalozyl to konto i ci uzycza.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:18   #270
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Wspolne mieszkanie a finanse

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
(...)
Aquarelka- jaki ładny nick

__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.