Nocowanie u chłopaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 01:44   #31
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Zdarzyło się i zanim upłynął miesiąc,tylko u mnie była o tyle dogodna sytuacja,że mogłam rano uniknąć spotkania z jego rodzicami,i być zupełnie niezauważona,bo mój TŻ ma spory rodzinny dom.Jednak jak pomyślę,że rano wychodząc spotkałabym wzrok mamy i babci....nie
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 02:49   #32
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Myślę, że to zły pomysł.
Ja u swojego spałam po pół roku.
Po miesiącu bym się czuła bardzo niekomfortowo wobec jego rodziny.
Jakby mieszkał sam to co innego, a jak mieszka z rodziną to zdecydowanie nie.
Jakbym musiała już spać to bym poprosiła o oddzielny pokój.

No i jak jedna z dziewczyn napisała, po miesiącu to jeszcze praktycznie obcy człowiek
ano właśnie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 07:42   #33
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Ja spałam u TŻ przez tydzień od dnia, w którym zaczęliśmy być razem. On u mnie wcześniej, jak jeszcze się kumplowaliśmy. Ale obu sytuacjach była wolna chata. Po miesiącu nocować u siebie, gdy reszta rodziny w domu- .
Zresztą, nieważne jaki staż- nie wyobrażam sobie na chwilę obecną nocowania u siebie nawzajem.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-07-22 o 07:50
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 08:19   #34
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Teraz wiem,że msc to zdecydowanie za mały staż na spanie z facetem-jakiekolwiek, w moim przypadku.
Spałam u mojego byłego już drugiego dnia odkąd zaczelismy sie spotykać ( znalismy sie wczesniej prawie rok, on mieszkał sam).
Nigdy juz nie pojde z nikim do łóżka po tak krótkim czasie..ew. po 2-3 msc nie wczesniej.
Natomiast jesli chodzi o spanie przy rodzinie, jesli ani Ty ani Oni nie czujecie sie niekomfortowo w tej sytuacji to śpij dziewczyno, acz ja uwazam,ze to za wcześnie.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 08:25   #35
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Nocowanie u chłopaka

miesiac to za malo, ale tylko ze wzgledu na fakt, iz nie mieszka sam. W innym wypadku rozwazylabym taka ewentualnosc...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:35   #36
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nocowanie u chłopaka

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3544281 3][/QUOTE]
Dlaczego Cię to rozśmieszyło? Dla niektórych ludzi, np. dla mnie, jest oczywiste że miesiąc znajomości to za wcześnie by u kogoś spać. Warto też nadmienić, że nie jestem już nastolatką.

Każdy ma prawo do własnego zdania i wcielania w życie swoich poglądów i przekonań. Nawet, jeśli ktoś wychodzi z założenia, że zostanie dziewicą do końca życia czy też ma ochotę pruć się w wiejskich remizach z każdym, kto ma fajne spodnie.

Autorko - sprawa jest oczywista. Skoro masz wątpliwości, to oznacza, że nie jesteś jeszcze na to gotowa
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:48   #37
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dlaczego Cię to rozśmieszyło? Dla niektórych ludzi, np. dla mnie, jest oczywiste że miesiąc znajomości to za wcześnie by u kogoś spać. Warto też nadmienić, że nie jestem już nastolatką.

Każdy ma prawo do własnego zdania i wcielania w życie swoich poglądów i przekonań. Nawet, jeśli ktoś wychodzi z założenia, że zostanie dziewicą do końca życia czy też ma ochotę pruć się w wiejskich remizach z każdym, kto ma fajne spodnie.

Autorko - sprawa jest oczywista. Skoro masz wątpliwości, to oznacza, że nie jesteś jeszcze na to gotowa
Dla jednych na drugim spotkaniu to za późno a dla innych po roku za wcześnie.
Najlepiej niech każdy żyje zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale Autorka chyba już spała u swojego chłopaka i temat założyła, żeby się dowiedzieć, czy według nas zrobiła dobrze, czy źle.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 09:48   #38
kokosowe ciasteczko87
Raczkowanie
 
Avatar kokosowe ciasteczko87
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto scyzoryków
Wiadomości: 125
Dot.: Nocowanie u chłopaka

ale po co się tak spieszyć z tym nocowaniem.. miesięczny związek to przecież kilka spotkań. Czas ten powinno się wykorzystywać na randki,a nie od razu na wspólną noc ze śniadaniem. Ja osobiście nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji, nawet gdybym mieszkała sama.
__________________
Kiedy rodzi sie człowiek, z nieba spada dusza..
i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do Kobiety druga do Mężczyzny... Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy...".
kokosowe ciasteczko87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:06   #39
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez kokosowe ciasteczko87 Pokaż wiadomość
ale po co się tak spieszyć z tym nocowaniem.. miesięczny związek to przecież kilka spotkań. Czas ten powinno się wykorzystywać na randki,a nie od razu na wspólną noc ze śniadaniem. Ja osobiście nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji, nawet gdybym mieszkała sama.
My się spotykaliśmy prawie codziennie przez ten miesiąc, więc zdąrzyliśmy się lepiej poznać.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:22   #40
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
Tylko spaliśmy chcieliśmy po prostu zasnąć razem przytuleni i obudzić się razem.Jego rodzina naprawdę nie miała nic przeciwko, chyba byli do tego przyzwyczajeni.
A do czego byli przyzwyczajeni? Bo to tak zabrzmiało jakby ten chłopak co miesiąc inną dziewczynę na noc przyprowadzał
Btw. Nie da się kogoś poznać przez miesiąc nawet widując się z nim codziennie A ile masz w ogóle lat?

Edytowane przez aquarelka199
Czas edycji: 2012-07-22 o 10:23
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:29   #41
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Spotykali się 30 dni codziennie i już się znają jak łyse konie.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 10:46   #42
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Spotykali się 30 dni codziennie i już się znają jak łyse konie.
Nie jak łyse konie, ale na pewno lepiej niż jak byśmy się spotkali tylko kilka razy.Mam 22 lata.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:00   #43
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
A do czego byli przyzwyczajeni? Bo to tak zabrzmiało jakby ten chłopak co miesiąc inną dziewczynę na noc przyprowadzał
Btw. Nie da się kogoś poznać przez miesiąc nawet widując się z nim codziennie A ile masz w ogóle lat?
Również tak to odebrałam.
I powiem szczerze, że by mnie to zaniepokoiło, gdyby rodzice mojego chłopaka sprawiali wrażenie przyzwyczajonych do takiego stanu rzeczy

Myślę, że na początku związku ludzie zawsze starają się przedstawić siebie z tej najlepszej strony.
W związku z tym ciężko kogoś poznać po miesiącu, nawet jeśli w tym czasie osoby widują się codziennie. Co najwyżej można oswoić się z obecnością partnera/partnerki

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2012-07-22 o 12:01
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:09   #44
Nessigri
Raczkowanie
 
Avatar Nessigri
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 388
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Po miesiącu znajomości nie Po kilku miesiącach może raz na jakiś czas, ale też nie za często, bo jeśli on mieszka jeszcze z rodziną, to nie czułabym się w pełni komfortowo.
Nessigri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:12   #45
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Nocowanie u chłopaka

zdecydowanie nie
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:20   #46
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
Nie jak łyse konie, ale na pewno lepiej niż jak byśmy się spotkali tylko kilka razy.Mam 22 lata.
Jestem z chłopakiem ponad 2 lata, widywaliśmy się bardzo często (teraz i ja pracuję i On także widujemy się rzadziej), wyjeżdżamy razem na wakacje, ferie a i tak uważam że poznam go dobrze dopiero jak zamieszkamy razem Po za tym, moim zdaniem ten miesiąc to za krótko żeby zostać na noc. Zresztą do tej pory jakoś głupio mi zostać na noc u tż (jeszcze mieszka z rodzicami) mimo że Jego rodzicom to nie przeszkadza. Ale to jest indywidualna sprawa
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:45   #47
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
Jestem z chłopakiem ponad 2 lata, widywaliśmy się bardzo często (teraz i ja pracuję i On także widujemy się rzadziej), wyjeżdżamy razem na wakacje, ferie a i tak uważam że poznam go dobrze dopiero jak zamieszkamy razem Po za tym, moim zdaniem ten miesiąc to za krótko żeby zostać na noc. Zresztą do tej pory jakoś głupio mi zostać na noc u tż (jeszcze mieszka z rodzicami) mimo że Jego rodzicom to nie przeszkadza. Ale to jest indywidualna sprawa
Przecież nie mówię, że znałam go bardzo dobrze, poza tym teraz już się znamy o wiele dłużej.Wiem od niego, że jego byłe dziewczyny szybko u niego zostawały na noc.Ja mówiłam mu, że nie wiem czy to dobry pomysł, ale on zawsze mowił, że nie mam się czego krępować, że jego rodzina nic sobie o mnie złego nie pomyślą, tym mnie przekonał.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:52   #48
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Nocowanie u chłopaka

A ja zostałam po okolo miesiąca na noc u mojego Tż ( a domownikow z tego co wymienilas ma dokladnie identycznych ) oraz tez mieszka w domku jednorodzinnym.
Tylko u nas byla inna sytuacja, nie zdażyłam na ostatni autobus, byla 12 w nocy, nie miałam jak wrocic ( Tż nie mogł mnie odwieżc bo sobie wypilismy po piwku ).
Nie wiem, dla mnie to nie jest takie 'nie do pomyslenia' zależy jak bardzo wasz związek jest intensywny..
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:40   #49
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
nie, po pół roku może tak, po miesiącu byłoby mi jakoś głupio
Dokładnie.
Ja bym najpierw 'zbadała teren', poprzychodziła do niego w ciągu dnia na obiadki czy co tam, pogadała z mamą, babcią, dała się poznać i dopiero ewentualne noclegi. Opcja 'dzień dobry, jestem nową dziewczyną X, a to moja szczoteczka do zębów' dla mnie w ogóle nie wchodzi w grę.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 14:23   #50
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Ja bym najpierw 'zbadała teren', poprzychodziła do niego w ciągu dnia na obiadki czy co tam, pogadała z mamą, babcią, dała się poznać i dopiero ewentualne noclegi. Opcja 'dzień dobry, jestem nową dziewczyną X, a to moja szczoteczka do zębów' dla mnie w ogóle nie wchodzi w grę.
No właśnie u mnie tak było najpierw przyjeżdżałam do niego w weekendy bez nocowania, gadałam z jego mamą i w ogóle, dopiero potem zanocowałam u niego.Choć z tą szczoteczką, śmiesznie zabrzmiało.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 14:25   #51
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
A do czego byli przyzwyczajeni? Bo to tak zabrzmiało jakby ten chłopak co miesiąc inną dziewczynę na noc przyprowadzał
Btw. Nie da się kogoś poznać przez miesiąc nawet widując się z nim codziennie A ile masz w ogóle lat?
Mi to identycznie zabrzmiało, i to jest niepokojące raczej bo odkrywa pewną prawdę i o nim i jego rodzinie. Jak można być przyzwyczajonym do zmieniania panienek przez syna i jeszcze bez zmrużenia oka przyzwalać tym przewijającym się pannom nocować u siebie To hostel czy schronisko jakieś? Nieco mi się w głowie nie mieści. Ale nie dziwię się, że syn korzysta ile się da

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie tak było najpierw przyjeżdżałam do niego w weekendy bez nocowania, gadałam z jego mamą i w ogóle, dopiero potem zanocowałam u niego.Choć z tą szczoteczką, śmiesznie zabrzmiało.
A ile tych weekendów było w ciągu miesiąca gdy tak poznałaś dobrze mamę? Piszesz jakby tak było przez kilka lat
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 14:42   #52
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Kurde, ja jestem ze swoim facetem niecale dwa miesiace. Znamy sie rok i jakos dwa tygodnie temu nocowalam u niego, gdy byl jego ojciec..
teraz tak sie nad tym zastanawiam i faktycznie glupia sprawa. Szczegolnie, ze musze przejsc przez pokoj ojca zeby wejsc do lazienki. Rano cale szczescie go nie bylo, chociaz tyle.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:19   #53
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mi to identycznie zabrzmiało, i to jest niepokojące raczej bo odkrywa pewną prawdę i o nim i jego rodzinie. Jak można być przyzwyczajonym do zmieniania panienek przez syna i jeszcze bez zmrużenia oka przyzwalać tym przewijającym się pannom nocować u siebie To hostel czy schronisko jakieś? Nieco mi się w głowie nie mieści. Ale nie dziwię się, że syn korzysta ile się da

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



A ile tych weekendów było w ciągu miesiąca gdy tak poznałaś dobrze mamę? Piszesz jakby tak było przez kilka lat
No 3 weekendy.No dla mnie też to było dziwne , że tak w ogóle nie mieli nic przeciwko.Z poprzednim chłopakiem byłam ponad rok razem i jego mama ( z mamą tylko mieszkał) nie wyrażała zgody na to.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:34   #54
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
No 3 weekendy.No dla mnie też to było dziwne , że tak w ogóle nie mieli nic przeciwko.Z poprzednim chłopakiem byłam ponad rok razem i jego mama ( z mamą tylko mieszkał) nie wyrażała zgody na to.
A skąd wiesz, że nie mieli nic przeciwko?
Czasami rodzice nic nie mówią, bo nie chcą spowodować kłótni, nie wypada powiedzieć gościowi, że ma iść do domu, chcą się pokazać z tej sympatycznej strony, itp. a mimo tego swoje myślą.
Oczywiście nie twierdzę, że tak musiało być w Twoim przypadku, ale pewności, że tak nie było również nie mamy

Ja pamiętam jaka byłam przerażona po pół roku związku z facetem, gdy u niego spałam. Rano wstydziłam się jego rodziców i chciałam, żeby mnie o 6 rano do domu odwiózł Bałam się co o mnie pomyślą, że u faceta spałam.
Teraz nawet bym nie została u faceta, który mieszka z rodzicami. Z wiekiem coraz poważniej podchodzę do takich sytuacji.

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2012-07-22 o 15:36
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:45   #55
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie mieli nic przeciwko?
Czasami rodzice nic nie mówią, bo nie chcą spowodować kłótni, nie wypada powiedzieć gościowi, że ma iść do domu, chcą się pokazać z tej sympatycznej strony, itp. a mimo tego swoje myślą.
Oczywiście nie twierdzę, że tak musiało być w Twoim przypadku, ale pewności, że tak nie było również nie mamy

Ja pamiętam jaka byłam przerażona po pół roku związku z facetem, gdy u niego spałam. Rano wstydziłam się jego rodziców i chciałam, żeby mnie o 6 rano do domu odwiózł Bałam się co o mnie pomyślą, że u faceta spałam.
Teraz nawet bym nie została u faceta, który mieszka z rodzicami. Z wiekiem coraz poważniej podchodzę do takich sytuacji.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:46   #56
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie mieli nic przeciwko?
Czasami rodzice nic nie mówią, bo nie chcą spowodować kłótni, nie wypada powiedzieć gościowi, że ma iść do domu, chcą się pokazać z tej sympatycznej strony, itp. a mimo tego swoje myślą.
Oczywiście nie twierdzę, że tak musiało być w Twoim przypadku, ale pewności, że tak nie było również nie mamy

Ja pamiętam jaka byłam przerażona po pół roku związku z facetem, gdy u niego spałam. Rano wstydziłam się jego rodziców i chciałam, żeby mnie o 6 rano do domu odwiózł Bałam się co o mnie pomyślą, że u faceta spałam.
Teraz nawet bym nie została u faceta, który mieszka z rodzicami. Z wiekiem coraz poważniej podchodzę do takich sytuacji.
Otóż to! Ja jeszcze 3 lata temu siedziałam u mojego w domu do późnych godzin nocnych. Teraz mi z tego powodu głupio i nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:48   #57
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie mieli nic przeciwko?
Czasami rodzice nic nie mówią, bo nie chcą spowodować kłótni, nie wypada powiedzieć gościowi, że ma iść do domu, chcą się pokazać z tej sympatycznej strony, itp. a mimo tego swoje myślą.
Oczywiście nie twierdzę, że tak musiało być w Twoim przypadku, ale pewności, że tak nie było również nie mamy

Ja pamiętam jaka byłam przerażona po pół roku związku z facetem, gdy u niego spałam. Rano wstydziłam się jego rodziców i chciałam, żeby mnie o 6 rano do domu odwiózł Bałam się co o mnie pomyślą, że u faceta spałam.
Teraz nawet bym nie została u faceta, który mieszka z rodzicami. Z wiekiem coraz poważniej podchodzę do takich sytuacji.

Właśnie tego nie wiem on mówił, że nie mają nic przeciwko.A ja może to dziwne, ale ja w ogóle nie czułam skrępowana, może dlatego, bo nie spotykałam od razu domowników, nie wchodzili jak razem spaliśmy rano.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:50   #58
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
No 3 weekendy.No dla mnie też to było dziwne , że tak w ogóle nie mieli nic przeciwko.Z poprzednim chłopakiem byłam ponad rok razem i jego mama ( z mamą tylko mieszkał) nie wyrażała zgody na to.
Ja bym podobnie się zachowała do tamtej mamy, a sama jestem mamą nastoletniego dziecka Po pierwsze dla mnie chłopak czy dziewczyna po miesiącu byłby obcą osobą, po drugie dając przyzwolenie na kolejne panienki/chłopców w domu dawałabym przyzwolenie na lekkie traktowanie związków i bawienie się ludźmi. Tak to widzę.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
Właśnie tego nie wiem on mówił, że nie mają nic przeciwko.A ja może to dziwne, ale ja w ogóle nie czułam skrępowana, może dlatego, bo nie spotykałam od razu domowników, nie wchodzili jak razem spaliśmy rano.
Bo byli może taktowni, nie chcieli abyś poczuła się niezręcznie..ale to nie znaczy, że cieszyła ich ta sytuacja.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:53   #59
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

Tzn, że jakby on mieszkał z rodziną kilka lat nawet, to nie zostalibyście u niego na noc?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja bym podobnie się zachowała do tamtej mamy, a sama jestem mamą nastoletniego dziecka Po pierwsze dla mnie chłopak czy dziewczyna po miesiącu byłby obcą osobą, po drugie dając przyzwolenie na kolejne panienki/chłopców w domu dawałabym przyzwolenie na lekkie traktowanie związków i bawienie się ludźmi. Tak to widzę.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Bo byli może taktowni, nie chcieli abyś poczuła się niezręcznie..ale to nie znaczy, że cieszyła ich ta sytuacja.
No może, ale nie wyglądali na niezadowolonych.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:55   #60
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nocowanie u chłopaka

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
Tzn, że jakby on mieszkał z rodziną kilka lat nawet, to nie zostalibyście u niego na noc?
Ja nie mam tego problemu bo mam swoje mieszkanie ale teoretyzując to musiałyby to być okoliczności typu, że np. on mieszka na drugim końcu Polski i nie mam jak wrócić do domu. Co to za przyjemność spędzać intymne chwile z rodzicami za ścianą? Wyjechalibyśmy gdzieś razem np jak byśmy chcieli być razem ale zupełnie nie kręci mnie spanie pod wspólnym dachem..
No i tak jak dziewczyny pisały, na wszystko jest czas, nie warto, naprawdę przyspieszać biegu wydarzeń i robić wszystko od końca bo wiele rzeczy Was omija i początki tracą swój urok. Na spanie razem macie wiele wiele lat jeszcze
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.