Listopadowe Mamy 2014- część II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 06:25   #1441
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Dzisiaj i ja popijam wywar bo mnie meeeega katar dopadl. Eclariss mnie tez kiedys ktos dal przepis na ten wywar cieszę się po prostu ze Ci przeszlo i zadna w tym moja zasługa

A w ogole poczytalam trochę o skoku rozwojowym, ktory nas czdka a tam pisze ze mozd zaczac się w 14 tyg i trwac nawet 6 tygodni. Także powiem będzie jazda

Moj szkrab jutro zaczyna 14 tydzień a Klara chyba dzis?

Moja na chrzcie postanowila zglodniec na 3 minuty prsed msza, poczekalysmy chwile zrobilismy znak krzyza i na zakrystie poszlam ja nakarmić potem jux grzeczna byla. Głównie spala a w najważniejszym momencie tylko popatrzyła i sie uśmiechnęła wkońcu kąpiel zfobili i nabalsamowali
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 06:41   #1442
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez kita1987 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny

chciałam się przywitać i napisać wam że czytam was prawie od początku ...ja urodziłam córeczkę 14 listopada 2014
Mała ma na imię Natalia ma teraz 11 tygodni i jeden dzień waży 6500 urodziła się 3900 ale ze szpitala wyszła 3570 karmię mm
ciążę przeszłam bezproblemowo.... tylko końcówka to była TRAGEDIA spuchłam jak bania chodzić nie mogłam ciśnienie miałam bardzo wysokie i brałam mnóstwo leków na ciśnienie a i tak miałam wysokie 180/100 i więcej.... ostatnie dwa tygodnie ciąży byłam w szpitalu a oni czekali aż wody mi odejdą a wody były seledynowe...dobrze ze mi odeszły a jakby nie to wolę nie myśleć co by było z moją malutką kluseczką


MAM PYTANIE do mam karmiących mm czy wasze dzieci dają wam znać że są głodne ???? ja mam problem z moją małą ona mi nie sygnlizuje ze jest głodna je w porywach 120 co 3,5-4 godziny ale to ja tych godzin się trzymam czy wasze dzieci płaczą z głodu czy czekają na swoją godzinę...porę karmienia...bo moja mogłaby sie bawic potem iść spać a o jedzeniu zapomina jak jej dam to je ale nie sygnalizuje ze jest głodna nawet po 7 godzinach snu w nocy
Hej . Wpierw do pierwszego posta ja fez ur 14.11.14 i tez Natalie
A co do mm to moja jak jadla 120 mijalo 3 h to zaczynala sie domavac karmienia placzem , zdenerwowaniem, i wsysala raczki
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 06:46   #1443
Frau Gizela
Rozeznanie
 
Avatar Frau Gizela
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 820
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Gonia, no no! Właśnie zaczęliśmy czternasty tydzień. Jak tan czas gna! a w Limie fiesta! niespodzianka się udała, Młodzi zobaczyli film z życzeniami :-D
Frau Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 06:59   #1444
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Frau Gizela Pokaż wiadomość
Gonia, no no! Właśnie zaczęliśmy czternasty tydzień. Jak tan czas gna! a w Limie fiesta! niespodzianka się udała, Młodzi zobaczyli film z życzeniami :-D

Super takie są najfajniejsze i pamiątka pozostaje! A tam w Limie u nas od 5 rano również fiesta! Julcia twierdzi, że karnawał czas zacząć od samego rana. Swoją drogą zawsze chciałam jechac do Peru piękny kraj
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 07:14   #1445
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

heja

z mmbnie pomoge, bo nie uzywam

Frau, o slubie swojej przyjaciolki piszesz? W ogole czemu w Peru? jaka niespodzianke wymyslilas?

Mnie Peru/Lima kojarza sie z telenowelami
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 07:54   #1446
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Dzien dobry!

Brawa dla Julki i Clary za 14 tygodni jak to juz nam dziewczyny urosly pieknie! No,no,no

Ha,telenowele? Jak bylam jeszcze w gimnazjum to ogladalam albo to jeszcze w podstawowce bylo! Zbuntowany aniol to bylo to! Yeah! I jeszcze jedna.. leci na tv4 nawet powtorka,ale tytulu nie pamietam...o dziewczynie,co pewien czas wzroku nie miala,a potem odzyskala.
To byly czasy! Mialo sie duuuuzo czasu na glupoty!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 07:58   #1447
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Wakacje fajna sprawa ale w tyn roku nie spieszy mi sie grzecznie czekam bo do tego czasu jeszcze tyyyyyle fajnych rzeczy. Chciałabym zeby sie dluzyl ten rok macierzyńskiemacierzynski ego. .. to ostatni taki rok przed emerytura no chyba ze bede siedziala bez pracy ale to wtefy zero przyjemności tylko stres wiec musze korzystać teraz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Brawa dla Julki i Clary za 14 tygodni jak to juz nam dziewczyny urosly pieknie! No,no,no

Ha,telenowele? Jak bylam jeszcze w gimnazjum to ogladalam albo to jeszcze w podstawowce bylo! Zbuntowany aniol to bylo to! Yeah! I jeszcze jedna.. leci na tv4 nawet powtorka,ale tytulu nie pamietam...o dziewczynie,co pewien czas wzroku nie miala,a potem odzyskala.
To byly czasy! Mialo sie duuuuzo czasu na glupoty!
Taaaak zbuntowany anioł byl obowiazkowy!

A wlasnie ja tez 86 rocznik
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 08:05   #1448
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Tez ogladalam zbuntowanego. Pptem polska brzydule i tyle z telenowel ale zadna z nich nie bula w Peru takze Fiorella przyznawaj sie co ogladalas :p
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:09   #1449
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

No ja dziś chyba trochę lepiej ale w nocy nie mogłam spać... Jak Nadia usunęła o 21 to ja chyba ok 1 dopiero.... Wypocilam chyba wszystko heh ale katar kichanie dalej są. A tu taka pogoda piękna. Maz mi oznajmił ze pójdzie sam na spacer z mała.... Pierwszy raz sam....

Kita 1987Witam nowa mamę

Ela jak mi się marzą wakacje wyjechać gdzieś...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Gratuluje 14 tygodni

My mamy juz 3.5 mca
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:10   #1450
91Agulina91
Raczkowanie
 
Avatar 91Agulina91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 85
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Wlsnie glownie mi o ta reszte chodzi a tez myje patyczkiem z ogranicznikiem. To nie bede nic zmieniac. Dzieki za odp.


Agulina, i jak po pierwszej samodzielnej nocce???
Po pierwszej nocce było ok, ja dlużej pospałam, bo budzilam sie dopiero gdy uslyszałam jak mała płacze, a nie tak jak to było gdy usłyszałam jej ruch, czy głębszy oddech Druga była gorsza, mała nie mogła zasnąć i budziła się częściej niż zwykle..
__________________


Nadia 27.11.2014
Zaręczyny 24.12.2014
Ślub 19.08.2017
91Agulina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:34   #1451
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Kostka tez sie czaje na ten latte... na all znalazlam za 67zl, to chyba dobra cena?
Choc powiem Wam, ze mam te z H&M miekkie do karmienia i poko co tez sobie chwale. Dwa kupilam za 50zl, bo mialam znizke
http://allegro.pl/biustonosz-do-karm...858270345.html

Tu kupilam



Witamy sie i dzisiaj konczymy 3 miesiac
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 08:46   #1452
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja kupowalam na all u belcantosklep za 66,39 rozmiar kupilam taki jak nosze i jest idealny

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Kostka za 3 mce

Moje dziecko usnelo samo w lozeczku teraz rano ale śpitylko 45-60 minut...

Fajnie ze zasypia sama ale mogłaby dłużej pospac
...w dzień tak samo
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:04   #1453
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
Chciałabym zeby sie dluzyl ten rok macierzyńskiemacierzynski ego. .. to ostatni taki rok przed emerytura
Co za straaaszna perspektywa... A emertyura w wieku 67lat. Porazka. I co czlowiek ma z tego zycia ehh




Cytat:
Napisane przez 91Agulina91 Pokaż wiadomość
Po pierwszej nocce było ok, ja dlużej pospałam, bo budzilam sie dopiero gdy uslyszałam jak mała płacze, a nie tak jak to było gdy usłyszałam jej ruch, czy głębszy oddech Druga była gorsza, mała nie mogła zasnąć i budziła się częściej niż zwykle..
My tez juz mamy zarezerwowane wakacje na Mazurach. Ostatni tydz. lipca i pierwszy sierpnia. Oby tylko pogoda byla

Co do telenowel... moj nick mowi sam za siebie :-D ogladalam Fiorelle i Luz Marie. Oba z ta sama aktorka.
Lubilam ogladac te brazylijske seriale bo ci akorzy sa ladni, zawsze nienagannie ubrani z pieknymi fryzurami i makijazami
Ale tak jak Marta pisze- byly to czasy pdstawowki czy gimnazjum. I zostal mi taki nick niestety nie mozna tego zmienic... heh
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:16   #1454
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Dziewczyny ktore karmią specjalnym mm. Kiedy przechodzicie na zwykłe? Ja teraz karmie bebilon comfort ale juz myśle o zwykłym Bebilon. Wy kiedy macie zamiar przejsc o ile wogole macie Narazie odstawiam Delicol i juz daje 2x dziennie i nie placze infacol jeszcze teoche zostawie bo to na bączki
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:26   #1455
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

zacytoqalam Aguline a nie skomentowalam... z rana zawsze jestem niewyspana :/ czyli piewrsza noc ok a druga-zorientowal sie, ze jest sam
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:37   #1456
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Co za straaaszna perspektywa... A emertyura w wieku 67lat. Porazka. I co czlowiek ma z tego zycia ehh






My tez juz mamy zarezerwowane wakacje na Mazurach. Ostatni tydz. lipca i pierwszy sierpnia. Oby tylko pogoda byla

Co do telenowel... moj nick mowi sam za siebie :-D ogladalam Fiorelle i Luz Marie. Oba z ta sama aktorka.
Lubilam ogladac te brazylijske seriale bo ci akorzy sa ladni, zawsze nienagannie ubrani z pieknymi fryzurami i makijazami
Ale tak jak Marta pisze- byly to czasy pdstawowki czy gimnazjum. I zostal mi taki nick niestety nie mozna tego zmienic... heh
My tez planujemy w tym czasie mazury
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:38   #1457
91Agulina91
Raczkowanie
 
Avatar 91Agulina91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 85
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
zacytoqalam Aguline a nie skomentowalam... z rana zawsze jestem niewyspana :/ czyli piewrsza noc ok a druga-zorientowal sie, ze jest sam
Hmm.. Możliwe, mam nadzieję, ze szybko się przyzwyczai
__________________


Nadia 27.11.2014
Zaręczyny 24.12.2014
Ślub 19.08.2017
91Agulina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:57   #1458
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
Wakacje fajna sprawa ale w tyn roku nie spieszy mi sie grzecznie czekam bo do tego czasu jeszcze tyyyyyle fajnych rzeczy. Chciałabym zeby sie dluzyl ten rok macierzyńskiemacierzynski ego. .. to ostatni taki rok przed emerytura no chyba ze bede siedziala bez pracy ale to wtefy zero przyjemności tylko stres wiec musze korzystać teraz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------


Taaaak zbuntowany anioł byl obowiazkowy!

A wlasnie ja tez 86 rocznik
oo! Ela to wszystkie za rok robimy 30tke! hahaha będzie winko i spiewy!

co do roku wolnego, to ja licze jeszcze na jeden macierzynki wiec luzik! tylko kiedy to będzie... na razie wyliczyłam powrot do pracy na jakiegoś 8 stycznia 2016r, bo to po macierzyńskim urlopy zalegle


Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/biustonosz-do-karm...858270345.html

Tu kupilam



Witamy sie i dzisiaj konczymy 3 miesiac
dzięki za linka, dodałam do obserwowanych, może zakupie jak wyplata przyjdzie


3 miesiące! brawo!!!!! klask i:


Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Co za straaaszna perspektywa... A emertyura w wieku 67lat. Porazka. I co czlowiek ma z tego zycia ehh






My tez juz mamy zarezerwowane wakacje na Mazurach. Ostatni tydz. lipca i pierwszy sierpnia. Oby tylko pogoda byla

Co do telenowel... moj nick mowi sam za siebie :-D ogladalam Fiorelle i Luz Marie. Oba z ta sama aktorka.
Lubilam ogladac te brazylijske seriale bo ci akorzy sa ladni, zawsze nienagannie ubrani z pieknymi fryzurami i makijazami
Ale tak jak Marta pisze- byly to czasy pdstawowki czy gimnazjum. I zostal mi taki nick niestety nie mozna tego zmienic... heh
czyli do Polski przyjezdzacie? supcio! jade na Mazury i ja..a tak serio, to nigdy nie bylam. gdzie jedziecie? Mazury to okolice Augustowa, czy to nie te rejony?



Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore karmią specjalnym mm. Kiedy przechodzicie na zwykłe? Ja teraz karmie bebilon comfort ale juz myśle o zwykłym Bebilon. Wy kiedy macie zamiar przejsc o ile wogole macie Narazie odstawiam Delicol i juz daje 2x dziennie i nie placze infacol jeszcze teoche zostawie bo to na bączki
tez daje jeszcze infacol i mam dwa opakowania zakupione na gemini, wiec je zużyjemy, a i tak sa z data do marca, wiec jak znalazł.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:33   #1459
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
czyli do Polski przyjezdzacie? supcio! jade na Mazury i ja..a tak serio, to nigdy nie bylam. gdzie jedziecie? Mazury to okolice Augustowa, czy to nie te rejony?
Augustów to nie Mazury. Jestem rodowitą Augustowianka. Augustów to pojezierze Augustowsko-Suwalskie. Mazury zaczynaja sie od Ełku w stronę Gdańska. Niby miedzy Augustowem, a Elkiem różnica 46 km, ale to juz inna kraina. Zawsze na geografii kładli nam do głów.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman






Edytowane przez happywoman
Czas edycji: 2015-02-01 o 10:35
happywoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 10:41   #1460
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Tez nie byłam nigdy na mazurach....
Przeważnie morze, sporadycznie gory
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:11   #1461
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja byłam na mazurach jak mialam naście na obozie i dwa lata temu na imprezie firmowej na 4 dni spalismy na żaglówkach super bylo, cala firma 16 żaglowek i cale jezioro alkoholu, w dzien zeglowanie wieczorami ogniska, imprezy przy jeziorze aleee bylo super.
A wczoraj moja siostra zarezerwowala noclegi w augustowie w gościniec "molo" w super cenie, osrodek z basenem sniadania i obiadokolacje tydzien za dwie osoby 1300 zl
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:24   #1462
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Ja byłam na mazurach jak mialam naście na obozie i dwa lata temu na imprezie firmowej na 4 dni spalismy na żaglówkach super bylo, cala firma 16 żaglowek i cale jezioro alkoholu, w dzien zeglowanie wieczorami ogniska, imprezy przy jeziorze aleee bylo super.
A wczoraj moja siostra zarezerwowala noclegi w augustowie w gościniec "molo" w super cenie, osrodek z basenem sniadania i obiadokolacje tydzien za dwie osoby 1300 zl
OOo fajna cena a myślicie ze to dobre tereny na wakacje z maluszkiem ? W sensie czy jest tam gdzie spacerować z wózkiem....no i komary zawsze tego jakoś obawialam sięnad jeziorami
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:26   #1463
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
OOo fajna cena a myślicie ze to dobre tereny na wakacje z maluszkiem ? W sensie czy jest tam gdzie spacerować z wózkiem....no i komary zawsze tego jakoś obawialam sięnad jeziorami
Okolica przepiekna. Miejsc na spacery nie brakuje. Powietrze bardzo czyste. Ludzie przemili. Jedzenie pyszne.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:32   #1464
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Lola, to jest Augustów czy Mrągowo? Chciałam sobie obejrzeć

Zastanawiamy czy czy w tym roku nie nad morze a jakieś jezioro właśnie może pojechać

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez happywoman Pokaż wiadomość
Okolica przepiekna. Miejsc na spacery nie brakuje. Powietrze bardzo czyste. Ludzie przemili. Jedzenie pyszne.
Brzmi kuszaco
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:38   #1465
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Lola, to jest Augustów czy Mrągowo? Chciałam sobie obejrzeć

Zastanawiamy czy czy w tym roku nie nad morze a jakieś jezioro właśnie może pojechać

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------



Brzmi kuszaco
Tak Mrągowo, czytalam o Augustowie i mi sie tak udzieliło gosciniec nad samym jeziorem, wyglada naprawde fajnie. Ini skorzystali z tych pakietow na ich stronie
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:41   #1466
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Happy od razu ze kiepska jestem z geografii :d
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:44   #1467
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Tak Mrągowo, czytalam o Augustowie i mi sie tak udzieliło gosciniec nad samym jeziorem, wyglada naprawde fajnie. Ini skorzystali z tych pakietow na ich stronie
No juz go ogladalam, wygląda fajnie

A może zgadajmy się wszystkie w jednym miejscu na wakacje maluchy w podobnym wieku będą, może grupowo niższe ceny zaoferuja
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:45   #1468
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Na mazurach nocami jest przepiekne niebo(najladniejsze w polsce), w tamtych rejonach najlepiej widac gwiazdy a to dlatego ze malo tam wielkich miast, zakladow ktore oswietlaja niebo Mazury sa piekne, ale najlepiej jak ktos zegluje z malym dzieckiem fajni bo czyste powietrze, mozna spacerowac
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:47   #1469
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Happy od razu ze kiepska jestem z geografii :d
No wiesz Ty co! Przecież nie było to do Ciebie skierowane, a ogólnie. Wszyscy w Polsce to mylą. To żaden "grzech". Moim obowiązkiem jest uswiadamiac.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:30   #1470
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja pochodze z pogranicza Warmii i Mazur ale moja miejscowość jest jeszcze po stronie MazurAle i tak na mazury jezdze co roku w Wakacje- taka lokalna patriotka ze mnie. Za dzieciaka z rodzicami, pozniej ze znajomymi, a w tym roku po raz pierwszy z wlasna rodzina Mój TŻ byl w tym roku pierwszy raz na Mazurach (pochodzi z Wroclawia)i sie zakochał. O 5 rano juz go w domku nie było, bo chodził na ryby uwielbiam zapach lasów sosnowych, drewnianego domku, jeziorko. Tak jak Lola pisze- piękne gwiaździste niebo. Świetnie jest Mazury rowerem zwiedzac.
Mój TŻ tak sie napalil, ze juz taki drewniany domek chciał kupować.

W tym roku komarów dużo nie bylo. Za to byla masa os. Ale bylo tez ich dużo u mnie w mieście wiec nie wiem
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 09:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.