Listopadowe Mamy 2014- część II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 22:18   #1621
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja tez o gaciach slyszalam i najlepiej znoszonych buhahaha
A z tym jajkiem, bo mala nie spi spokojnie i nie spi w lozku i dzieki temu wg Tesciowej bedzie. Taaaaa... bawic to ja ich a nie oni mnie tyle w temacie. I w ogole powiedziala,ze wkurza ja jak H. placze nie rozumiem jak tak mozna. Kazde dziecko placze i plakac bedzie, inaczej nie umie pokazac emocji. Grrrrrr...

No ale zostawmy gacie, tam gdzie ich miejsce i jajka tez zostawmy

U mnie znow sypie snieg! Ciekawe, czy jutro przez zaspy przejade wozkiem

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Zanet mialam podyptac z ciekawosci : jak dokarmiasz mm, to ile razy dziennie? I ile wtedy zje? A czy wiesz ile od poprzedniego posiku mija?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 01:09   #1622
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

No dziec zamiast o 4 jak miaal to wzyczaju budzic sie obudzila sie teraz. Zjadla i lezy. Wzielam ja do siebei do lozka bo tz wyjechal
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 02:22   #1623
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
No dziec zamiast o 4 jak miaal to wzyczaju budzic sie obudzila sie teraz. Zjadla i lezy. Wzielam ja do siebei do lozka bo tz wyjechal
Alekaz u nas od 2 dni to samo. Chyba mamy kolejny skok bo mała jest strasznie marudna.
Walka o kp jest trudna... wczoraj mieliśmy 10 karmien i łącznie 4 godziny przy cycku. Przerwy średnio dwugodzinne. Wczoraj dostała w sumie 3 butle jak juz cycki były oproznione a ona dalej głodna. Razem 270 ml. Chyba nie dam rady zejść tylko do butli na noc...

Na pocieszenie kupiłam sobie śliczny czarny komplet z Alles, zapłaciłam z konta tz
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 04:43   #1624
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Sweet chyba na serio skok. Bo mloda obydzila sie przed 5 i koniec spania.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 04:47   #1625
Beata Marcina :0
Raczkowanie
 
Avatar Beata Marcina :0
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 458
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Przyzwyczaiłam się do fb i bardzo mi tu brakuje opcji Lubie to! ;-)

Z odkurzaczem nie pomogę, mamy zwykły zakurzacz, a w domu planujemy zrobić centralny, podobno najzdrowszy.

Na nebulizatorach tez się nie znam, ale jak któraś może polecić konkretny model to chętnie posłucham. Chyba dobrze by było kupić na spokojnie żeby pieniądze oszczędzić, ja mam astmę, dziecko w domu, to tylko patrzeć kiedy będzie potrzebny.

martha bo gdybyś od razu czerwoną kokardke przypiela nie byłoby problemu. Teraz to tylko jajko Ci zostaje, następnym krokiem juz będzie szeptucha ;-)

U mnie kolejna noc nie przespana pod kątem wspomnień poporodowych. Ale przynajmniej mam już napisana skargę do rzecznika praw pacjenta... I chyba musze w końcu zapisać się do terapeutki, mam wrażenie ze przez zachowanie położnej całe z trudem wypracowane poczucie bezpieczeństwa straciłam. Tylko raz ciężko się.z domu wyrwać i nie chce się tego całego ambarasu, a dwa jak przychodzi dzień człowiek myśli ze może to.była ostatnia taka noc i teraz będzie lepiej.
Beata Marcina :0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 05:09   #1626
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Sweet powiem Ci, ze 4 h to nawet nieduzo. Naprawde. Jesli z ta laktacja powaznie, to nawet jak Ci sie wydaje, ze piersi puste, to powinnas podawac. Bo mleko produkowac sie bedzie na zadanie i ssanie dziecka. Ja wien, ze tak sie latwo mowi... ale podaj pierwsza, druga, potem znow do pierwszej, do drugiej...
Ja tez niby tylko ko,ale czasem brak mi silnej woli i podaje wieczorem nm, przewaznie 90-120ml zjada mi Hania.

Beata Marcina akurat czerwona kokarde mam orzy wozku :-P haha
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 05:22   #1627
tiera
Raczkowanie
 
Avatar tiera
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: K-K
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja mam ten http://www.ceneo.pl/10847191 -działać działa i tyle mogę o nim powiedzieć, pewnie jakieś tańsze też są dobre. Mam maskę dla niemowląt i nie jest jakaś niezbędna bo i tak muszę ją trzymać. Ogólnie TZ mają rację, nie jest to jakaś niezbędna rzecz ale wiele rzeczy kiedyś nie było a teraz są np. zmywarki. Jak kupiłam zmywarkę to moja teściowa stwierdziła że po to są kobiety by po mężach zmywały a teraz jak wszyscy dookoła mają zmywarki to ona marudzi że musi stać przed zlewem i że tyle wody leci. Nebulizator chyba nam pomógł przy ostatnim katarze, nie wiem na pewno czy to jego zasługa ale katar szybko minął.

Nas też czeka w tym roku wesele, ale małą na pewno zostawię u babci, albo babcia przyjdzie do nas. Zresztą znając życie i tak nic tam nie wypiję bo będę robić za kierowce - mój szwagier robi wesele na jakimś zadupiu - bardzo daleko i nie mam pojęcia jak się tam dostanę

Już tłusty czwartek? O jejku ale to zleciało.
tiera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 06:24   #1628
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Ja tez o gaciach slyszalam i najlepiej znoszonych buhahaha
A z tym jajkiem, bo mala nie spi spokojnie i nie spi w lozku i dzieki temu wg Tesciowej bedzie. Taaaaa... bawic to ja ich a nie oni mnie tyle w temacie. I w ogole powiedziala,ze wkurza ja jak H. placze nie rozumiem jak tak mozna. Kazde dziecko placze i plakac bedzie, inaczej nie umie pokazac emocji. Grrrrrr...

No ale zostawmy gacie, tam gdzie ich miejsce i jajka tez zostawmy

U mnie znow sypie snieg! Ciekawe, czy jutro przez zaspy przejade wozkiem

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Zanet mialam podyptac z ciekawosci : jak dokarmiasz mm, to ile razy dziennie? I ile wtedy zje? A czy wiesz ile od poprzedniego posiku mija?
Nasz harmonogram karmienia
7.00-8.00 Cyc + 50-60ml mm ale nie zawsze zje
11.00-12.00 Cyc + sporadycznie 50-60 ml mm
15-15.30 mm 130-150 ml
19.00 Cyc
20.30-21.00 cyc

Czasami ok tej 19.00 zdarza się mała porcja mm. Tu muszę karmić bo do kąpieli by juz nie wytrzymala, kiedyś było darcie wiec karmimy trochę o tej porze i po kąpieli ostatnie jedzenie ale wylacznie cycem
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 06:46   #1629
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

I wytrzymuje Ci na pieciu karmieniach? I noc? to fajnie.

Musze sprawdzic jak to u nas jest. Tak orientacyjnie : zaczne od poludnia, bo tak mi wygodniej :
Godz ok 12:30 cyc lub gdy bardzo glodna mm 60-120ml zalezy
Spacer 13-14:30/15
15 cyc
17:30 cyc
19 cyc ale tyko troche dla zaspokojenia glodu
19:30 kapiel
20:30 cyc
22:30 mm 70-120ml
W nocy to ciezko mi liczyc, bo H spi ze mna i trzyma cyca i czasem ssie,ale z pewnoscia je
Miedzy 3-4 cyc
Ok 5:30-6 cyc
9 cyc ( troche by zasnac )
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017



Edytowane przez martha330
Czas edycji: 2015-02-04 o 06:48
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:23   #1630
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Do niedawna było 6 karmienia, jedno więcej w południe. Ale teraz staram się by mała przyzwyczaila się do min 3h przerwy pomiędzy karmieniami. Wiadomo jak po 2.5h bardzo marudzi to daje jej jeść, nie glodze ale staram sie utrzymywać przy tej liczbie karmien
Jak lekko marudzi to ja zabawiam zajmuje czyms. Kiedys Silesianna pisała by starać sięwwydłużać przerwy o 15 minut i tak tez zrobilam. Wydaje mi SOE tez ze dziecko dochodzi do pewnego etapu więcej je a rzadziej.

Edytowane przez Zanet84
Czas edycji: 2015-02-04 o 07:30
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:36   #1631
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Dzien Dobry
O gaciach brudnych i koszulce brudnej koniecznie meskiej tez slyszalam zeby nie bylo od tesciowej
O kokardce tez od tesciowej ale nie mam nie wierze w zabobony

Beata marcina - kurcze musisz jakos zadzialac w takim razie, bardzo mocno trzymam kciuki zebys poczula sie lepiej

Fiorella - Nie bylam w Saint Tropez, dojechalismy wybrzezem z San Barolomeo (Wlochy) tylko do Cannes a, ze bylismy tam tylko tydzien to juz czasu nie starczylo bo wybrzezem jedzie sie bardzo dlugo wiec potem juz jezdzilismy autostradą ogolnie najbardziej mi sie podoba samo wybrzeze widoki sa obledne no i te posiadlosci w oblednych miejscach...


U nas noc w miare ok. jedno zarcie i potem od 6 juz nie spimy i jemy teraz zasnal sam w lozeczku W nocy tez w miare zasypia jak sie obudzi wiec jakis postep jestwieczorem tez odkladam lekko przytomnego i zasypia co najwyzej budzi sie na dopicie a potem juz spi.

Najgorsze, ze butelki caly czas odmawia, wczoraj 15 minut ryku i probowalam przez ponad godzine i naprawde byl juz glodny i nie zassal...
Nie mam juz pomyslu jak go przekonac do butli...ale z dwojga zlego wole zeby jakos spal niz jadl z butli, no jakos jeszcze te 3 miesiace wytrzymam a potem zacznie jesc jeszcze cos innego i tyle...

U nas tak sypie, ze szok wiec chyba ze spaceru nic i zostajemy pierwsza noc sami...tzet wyjezdza a jutro mamy bioderka wiec dopiero jutro pojade do rodzicow ale mama rano przyjedzie wiec pomoze mi sie zapakowac i skocze do lidla, nie ma jak mama

Zamowilam juz swiece i szatke na chrzest i zostala koszula i mam wszystko, rolady juz tez zrobione w zamrazarce reszte zrobimy w sobote za tydzien bo chrzciny robimy u rodzicow w mojej starej parafi.

Marta a jak wasze chrziny udalo sie cos ustalic?
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 08:06   #1632
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kostka super ze postęp w zasypianiu jest i faktycznie od poniedzialku wprowadzilas samodzielne zasypianie ?

Kurde my musimy się wziąć za chrzest w końcu... Tylko jakoś mój maz nie myśli o tym, jak ja nie zarzuce tematem to on nic..jemu nie pasuje ze ja chce w lokalu....ale w domu nie mamy warunków do tego...

Chętnie podpatrze co zamawiacie i gdzie jeśli chodzi o świece itp możecie wrzucić linki :-P

Edytowane przez Zanet84
Czas edycji: 2015-02-04 o 08:08
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 08:19   #1633
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Hmm opinie ma całkiem całkiem, no prócz poziomu glosnosci

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Czy którąś stosowane ala kiedyś dla takiego maluszka do inhalacji inhalol? Tak na pościel lub do kubka z gpraca woda i postawić w pokoju? Na ulotce pisze od 7 lat, mowilam aptekarce ze to 3.5 mies dziecko. Powiedziala ze można....no i nie wiem....
Ja polecam masc pulmex baby - można posmarowac pod noskiem, przypominało mi się ze smarowalam tez stopki bo masc rozgrzewa.
A z olejków olbas- daje 1-2 kropelki na pościel i lepiej się oddycha.
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 08:37   #1634
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Hmm opinie ma całkiem całkiem, no prócz poziomu glosnosci

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Czy którąś stosowane ala kiedyś dla takiego maluszka do inhalacji inhalol? Tak na pościel lub do kubka z gpraca woda i postawić w pokoju? Na ulotce pisze od 7 lat, mowilam aptekarce ze to 3.5 mies dziecko. Powiedziala ze można....no i nie wiem....
Ten nebulizator mama kupiła mi w aptece, jak poprzedni odmówił współpracy, a był potrzebny na teraz, więc braliśmy co było.

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Chyba tak

Co do przecierania - ja słyszałam o męskiej skarpecie
Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
skarpety nie zaryzykuje, gaci tym bardziej. Niech ryczy
Cytat:
Napisane przez tiera Pokaż wiadomość
Ja mam ten http://www.ceneo.pl/10847191 -działać działa i tyle mogę o nim powiedzieć, pewnie jakieś tańsze też są dobre. Mam maskę dla niemowląt i nie jest jakaś niezbędna bo i tak muszę ją trzymać. Ogólnie TZ mają rację, nie jest to jakaś niezbędna rzecz ale wiele rzeczy kiedyś nie było a teraz są np. zmywarki. Jak kupiłam zmywarkę to moja teściowa stwierdziła że po to są kobiety by po mężach zmywały a teraz jak wszyscy dookoła mają zmywarki to ona marudzi że musi stać przed zlewem i że tyle wody leci. Nebulizator chyba nam pomógł przy ostatnim katarze, nie wiem na pewno czy to jego zasługa ale katar szybko minął.

Nas też czeka w tym roku wesele, ale małą na pewno zostawię u babci, albo babcia przyjdzie do nas. Zresztą znając życie i tak nic tam nie wypiję bo będę robić za kierowce - mój szwagier robi wesele na jakimś zadupiu - bardzo daleko i nie mam pojęcia jak się tam dostanę

Już tłusty czwartek? O jejku ale to zleciało.
Kocham moją zmywarkę, mam krótko, może z 2 lata, ale to wielie ułatwienie i oszczędność wody. A komentarze twojej teściowej, to zwalają z nóg.

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Dzien Dobry
O gaciach brudnych i koszulce brudnej koniecznie meskiej tez slyszalam zeby nie bylo od tesciowej
O kokardce tez od tesciowej ale nie mam nie wierze w zabobony

Beata marcina - kurcze musisz jakos zadzialac w takim razie, bardzo mocno trzymam kciuki zebys poczula sie lepiej

Fiorella - Nie bylam w Saint Tropez, dojechalismy wybrzezem z San Barolomeo (Wlochy) tylko do Cannes a, ze bylismy tam tylko tydzien to juz czasu nie starczylo bo wybrzezem jedzie sie bardzo dlugo wiec potem juz jezdzilismy autostradą ogolnie najbardziej mi sie podoba samo wybrzeze widoki sa obledne no i te posiadlosci w oblednych miejscach...


U nas noc w miare ok. jedno zarcie i potem od 6 juz nie spimy i jemy teraz zasnal sam w lozeczku W nocy tez w miare zasypia jak sie obudzi wiec jakis postep jestwieczorem tez odkladam lekko przytomnego i zasypia co najwyzej budzi sie na dopicie a potem juz spi.

Najgorsze, ze butelki caly czas odmawia, wczoraj 15 minut ryku i probowalam przez ponad godzine i naprawde byl juz glodny i nie zassal...
Nie mam juz pomyslu jak go przekonac do butli...ale z dwojga zlego wole zeby jakos spal niz jadl z butli, no jakos jeszcze te 3 miesiace wytrzymam a potem zacznie jesc jeszcze cos innego i tyle...

U nas tak sypie, ze szok wiec chyba ze spaceru nic i zostajemy pierwsza noc sami...tzet wyjezdza a jutro mamy bioderka wiec dopiero jutro pojade do rodzicow ale mama rano przyjedzie wiec pomoze mi sie zapakowac i skocze do lidla, nie ma jak mama

Zamowilam juz swiece i szatke na chrzest i zostala koszula i mam wszystko, rolady juz tez zrobione w zamrazarce reszte zrobimy w sobote za tydzien bo chrzciny robimy u rodzicow w mojej starej parafi.

Marta a jak wasze chrziny udalo sie cos ustalic?
Mój syn długo nie chciał pić mleka z butelki, ani mojego ani modyfikownego, miałam różne próbki, robiłam, wylewałam całe, zmieniałam butelki, a wracałam po pół roku do pracy i miałam stresa, co on będzie jeść, ale w pewnym momencie załapał i było ok.


U mnie nasypało śniegu, dzieci się cieszą i ja też
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:04   #1635
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość

No ale zostawmy gacie, tam gdzie ich miejsce i jajka tez zostawmy


Ehmm w sensie że jajka w gaciach? :P

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość

Na pocieszenie kupiłam sobie śliczny czarny komplet z Alles, zapłaciłam z konta tz
No to Twoje trudy zostały wynagrodzone
Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Sweet chyba na serio skok. Bo mloda obydzila sie przed 5 i koniec spania.
U Was przy skoku a my tak codziennie zaczynamy od 5 dzień, jak zyć?

Cytat:
Napisane przez Beata Marcina :0 Pokaż wiadomość
Przyzwyczaiłam się do fb i bardzo mi tu brakuje opcji Lubie to! ;-)

U mnie kolejna noc nie przespana pod kątem wspomnień poporodowych. Ale przynajmniej mam już napisana skargę do rzecznika praw pacjenta... I chyba musze w końcu zapisać się do terapeutki, mam wrażenie ze przez zachowanie położnej całe z trudem wypracowane poczucie bezpieczeństwa straciłam. Tylko raz ciężko się.z domu wyrwać i nie chce się tego całego ambarasu, a dwa jak przychodzi dzień człowiek myśli ze może to.była ostatnia taka noc i teraz będzie lepiej.
Też mi brak opcji lubię to

Nie wiem jakie masz wspomnienia poporodowe bo mi umkneło ale pozwać i zaskarżyć popieram. Sama napisałam skargę na połóżną z mojego szpitala
Cytat:
Napisane przez tiera Pokaż wiadomość

Już tłusty czwartek? O jejku ale to zleciało.
Kurcze falstart przyszły czwartek to ten tłusty :P popyrkało mi się

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość

Chętnie podpatrze co zamawiacie i gdzie jeśli chodzi o świece itp możecie wrzucić linki :-P
http://allegro.pl/show_item.php?item=4907851276

ja stad zamawiałam i wyszło super ze zdjeciem robiłam wzor g11

GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:19   #1636
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Zanet ja tez bede zamawiac, tam gdzie Gonia sama podrzucila mi link, wiec skorzystam.
Co do chrzcin, to zostal termin 12 kwietnia. Dzis popoludniu jestesmy umowieni w restauracji i dogramy menu i cene, ale chyba uda nam sie w okolicach 50-60zl placic z czego niezmiernie sie ciesze. A jutro do ksiedza, bo mam juz zaswiadczenie od chrzestnego.
I zostalo tak, ze w sobote bawimy sie na weselu, a niedziela to chrzciny.... coz nie chce sie juz wkurzac bardziej na TZ z tego powodu, bo...grrrr...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:45   #1637
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

ktora Wam sie najbardziej podoba?
http://www.smyk.com/szukaj/produkt?q...type=basicForm
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:59   #1638
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Martha, Gonia, Happy, jak z waszą dieta po porodzie? Ja po porodzie od razu praktycznie wróciłam do wagi sprzed ciąży ale przez to ze zaczęłam jeść normalnie przytyłam juz 4 kg. ..

U nas od 5 pobudka co godzina. O 6 zjadła oba cyce i ryk bo głodna. Dałam mm ale i tak jest niespokojna, kręci i rzuca się strasznie.

Może spróbować dawać jednego cyca za drugim ale wtedy juz wcale nie będę spać :/
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:06   #1639
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Kostka super ze postęp w zasypianiu jest i faktycznie od poniedzialku wprowadzilas samodzielne zasypianie ?

Kurde my musimy się wziąć za chrzest w końcu... Tylko jakoś mój maz nie myśli o tym, jak ja nie zarzuce tematem to on nic..jemu nie pasuje ze ja chce w lokalu....ale w domu nie mamy warunków do tego...

Chętnie podpatrze co zamawiacie i gdzie jeśli chodzi o świece itp możecie wrzucić linki :-P
http://allegro.pl/biala-szatka-i-swi...009241748.html

Ja tu zamowilam wzor 5 tylko obrazek z aniolkiem i dwa imiona

Zanet wprowadzilam, byl ryk jak nie wiem chociaz przychodzilam i bralam na rece jak plakal potem odkladalam i w koncu zasnal, czulam sie podle
A wczoraj zjadl i zasnal na lozko potem tylko przenioslam, on po prostu zjada wypluwa cyca i spi...musialabym go budzic i wtedy odkladac do lozeczka ale wtedy to jest ryk....
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 10:09   #1640
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Mi zebra i zielony krokodyl
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:12   #1641
Mamulunda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Mi też zielony krokodyl. Nie wiem czy kupować mojemu takie Przytulanki czy uczyć go samodzielnego zasypiania.'bo jak narazie nic mu nie wtykam ani pieluchy tylko smoczek czasami 😁
__________________
Wojtuś 21.11.2014
Mamulunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:20   #1642
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Wlasnie mysle nad zebra bo najbardziej mi wpadla w oko ale kroliczek tez fajny bo ma uszka do memlania moj nie chce smoczka dlatego mysle zeby mu kupic taki kocyk bo mamy juz takiego malego misia plaskiego i z nim spi
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:22   #1643
Mamulunda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja martwię się ze mój mały nie chce leżeć na brzuchu. Teraz będzie miał 11 tygodni. Jednynie to podnosi główkę ale przez chwile bo zaraz zaczyna płakać i doic piąstkę . dzisiaj to ciężko było go uspokoić . jemu się trochę ulewa i czytałam że dzieci które ulewają nie lubią być na brzuchu bo jeszcze bardziej mu się cofa mleko i ma niesmak w przełyku. ale czy to akurat jest przyczyną u mojego??do tego znowu zaczął stekac nad ranem. Nie dawałam mu rumianku ostatnio tylko koperek. może to dlatego?? Już sama nie wiem.
__________________
Wojtuś 21.11.2014
Mamulunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:30   #1644
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Martha, Gonia, Happy, jak z waszą dieta po porodzie? Ja po porodzie od razu praktycznie wróciłam do wagi sprzed ciąży ale przez to ze zaczęłam jeść normalnie przytyłam juz 4 kg. ..

U nas od 5 pobudka co godzina. O 6 zjadła oba cyce i ryk bo głodna. Dałam mm ale i tak jest niespokojna, kręci i rzuca się strasznie.

Może spróbować dawać jednego cyca za drugim ale wtedy juz wcale nie będę spać :/
Moja dieta...po porodzie była waga jak przed ciąża. Potem była wizyta w szpitalu i teraz ciągły stres który zajadam słodyczami. Na bank mi sie przytyło, ale boje sie wejść na wagę. Muszę spiąć tyłek i zacząć ćwiczyć.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:36   #1645
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kostka zebra i zajac my mamy zajaca,ale jeszcze brak zainteresowania nim.

Mamaluda mija w ogole nie chce na brzuchu,w ogole!!! Wytrzymuje 5 sekund lub minute jak jest spiaca, nie podnoszac przy tym glowki w ogole... ryk w nieboglosa! smutno mi z tego powodu, ze nie umialam nauczyc.

Sweet! Moja waga tez wyzsza niz przed ciaza, cukier ok, ja wpycham w siebie slodycze... cwiczyc jeszcze nie moge, bo po cc i nawet nie mialabym kiedy...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:37   #1646
Mamulunda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Kostka zebra i zajac my mamy zajaca,ale jeszcze brak zainteresowania nim.

Mamaluda mija w ogole nie chce na brzuchu,w ogole!!! Wytrzymuje 5 sekund lub minute jak jest spiaca, nie podnoszac przy tym glowki w ogole... ryk w nieboglosa! smutno mi z tego powodu, ze nie umialam nauczyc.

Sweet! Moja waga tez wyzsza niz przed ciaza, cukier ok, ja wpycham w siebie slodycze... cwiczyc jeszcze nie moge, bo po cc i nawet nie mialabym kiedy...
Ja po cc i lekarz daj zielone światło na ćwiczenia
__________________
Wojtuś 21.11.2014
Mamulunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:58   #1647
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Mamulunda Pokaż wiadomość
Ja po cc i lekarz daj zielone światło na ćwiczenia
mnie pozwolila plywac
z reszta tak jak pisze, byłoby mi ciężko znalazc czas przy mojej kruszynce. ona taka absorbujaca
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:02   #1648
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Moja tez się wsciekala na brzuchu a teraz juz lubi i coraz wyżej dźwiga głowę bo ciekawa także probujcie dalej po kilka razy dziennie a na krotko
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:08   #1649
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Wlasnie mysle nad zebra bo najbardziej mi wpadla w oko ale kroliczek tez fajny bo ma uszka do memlania moj nie chce smoczka dlatego mysle zeby mu kupic taki kocyk bo mamy juz takiego malego misia plaskiego i z nim spi
mi tez kroliczek i dalmatynczyk nie wiem czemu w Twoim zestawieniu go nie ma

http://www.smyk.com/diinglisar-przyt...y-dla-dzieci-p

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Martha, Gonia, Happy, jak z waszą dieta po porodzie? Ja po porodzie od razu praktycznie wróciłam do wagi sprzed ciąży ale przez to ze zaczęłam jeść normalnie przytyłam juz 4 kg. ..

U nas od 5 pobudka co godzina. O 6 zjadła oba cyce i ryk bo głodna. Dałam mm ale i tak jest niespokojna, kręci i rzuca się strasznie.

Może spróbować dawać jednego cyca za drugim ale wtedy juz wcale nie będę spać :/
Dupa nie dieta ;/ cięzko przy mojej małej jesc regularnie. Ogólnie nadal pełnoziarniste jem posmakowały mi i teraz normalny makaron jest blee. Ale jem mega nieregularnie

Edytowane przez GoniaaaS
Czas edycji: 2015-02-04 o 11:11
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:34   #1650
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
zebra i krowa
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 09:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.