Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 23:40   #3601
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jezu dziewczyny,nie nadążam za Wami...Były domy,usta,buty usta...a pomiędzy tym wszytkim Cosmelan..uff A jeszcze w międzyczasie Paypal czyli "jak płacić by nie stracić" .... Ide spać..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 03:24   #3602
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie kochane.

Nie miałam prądu cały dzień i znowu stres.
Kochane ależ piszecie zprędkościa światła, nie macie czasem odcisków na paluszkach?:eek :, nie nadażam z czytaniem ale nadrabiam jak sie da od 3 w nocy.
OJ SPAĆ NIE MOGE.
Buty, żony, gętse włosy i zakupy, płatności przez paypal- kurcze musze sie podszkolić

NAWET FACET NA FORUM:mdl eje:
TY FACET11- a czy ty też miałeś przygode z cosmelanem???????

Buczacza- WIELKIE SŁOWA POCHAŁY I WIELKI POKŁON DLA CIEBIE ŻE TAK SIE POŚWIĘCIŁAŚ DLA NAS I DLA NAUKI .
normalnie jako pierwsza i jedyna przyznaje Tobie cosmelanowską nagrode nobla.


madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 03:44   #3603
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

annaluizo- dopiero teraz Ci odpowiadam- moja skóra przed cosmelanem: tłusta do granic mozliwości, pełno syfów, zaskórników, przebarwień , blizenek i zmarszczek od nadmiernego opalania sie- jeden wielki koszmar!!!!! i depresja!!!!!!
cosmelan to fakt podszusza skóre, ale dla mnie to istny CUD!!!!! mam teraz piękną i czystą cere. Stosuje zwykly krem nawilżający i to mi wystarcza. Po dwoch zabiegach skóra zrobiła mi się delikatna i troszke wrażliwa, ale to mi wcale nie przeszkadza. (chociaz wrażliwość nasiliła mi sie głównie po serii zabiegów stężonymi kwasami TCA, jeszcze przed cosmelanem). Więc trudno coś doradzić w Twoim przypadku, chyba muszisz sobie dobrać odpowiednio dobry krem nawilżająco-odżywczy, albo sam odżywczy. Bo nawilżanie skóry po cosmelanie to chyba za mało, musi być dodatkowo odżywianie i natłuszczanie.

kamilio- podziel sie gęstwiną włosów.

KTO WIDZIAŁ MOLLY, AGNIESZKE KIS I CASSATTE?????
GDZIE SIE PODZIEWAJĄ TE WŁÓCZĘGI??????

No wiecie co robi sie już widno no i ide lulu.
dobranoc cosmelanki-cosmitki
ależ dobrze mi z wami, to forum to jak mój drugi dom
aż sie wzruszyłam

buczacza-masz racje tu naprawde mozna być w 100% sobą i nie trzeba grać jak realnym codziennym życiu.
I NOBLA DLA TEGO KTO WYMYŚLIŁ TE WIRTUALNE ŻYCIE
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 06:01   #3604
reniax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzień Doberek Bladym Świtem

Hej kobitki z dłuzszym cosmelanowym stażem

Napiszcie coś o trwałości efektów tego zabiegu.
Wyczytałam opinie dziewczat na innym portalu, iż owszem efekt jest spektakularny ale niestety krótkotrwały, jak po wszystkich tego typu zabiegach.
Zdarza się, że plamy wracają jeszcze w większej ilości.Sama tak miałam po kwasach.

Zdaje się, ze jedyne co te zabiegi zmniejszją to stan naszego konta
Najpierw nas nafaszerowali antykoncepcją teraz wyciagaja pieniądze na walke z jej efektami ubocznymi
Chyba zainwestuje w dobry puder i polubie te plamiska.

Oj lewą nogą chyba wstałam
reniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 07:22   #3605
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez reniax Pokaż wiadomość
Dzień Doberek Bladym Świtem

Hej kobitki z dłuzszym cosmelanowym stażem

Napiszcie coś o trwałości efektów tego zabiegu.
Wyczytałam opinie dziewczat na innym portalu, iż owszem efekt jest spektakularny ale niestety krótkotrwały, jak po wszystkich tego typu zabiegach.
Zdarza się, że plamy wracają jeszcze w większej ilości.Sama tak miałam po kwasach.

Zdaje się, ze jedyne co te zabiegi zmniejszją to stan naszego konta
Najpierw nas nafaszerowali antykoncepcją teraz wyciagaja pieniądze na walke z jej efektami ubocznymi
Chyba zainwestuje w dobry puder i polubie te plamiska.

Oj lewą nogą chyba wstałam
Reniax-Ja też czytałam te opinie ,ale nie wiele mnie to obeszło.Przetestowałam już
wszystko co tylko można było przetestować .Niezliczoną ilość kremów wybielających aptecznych i tych z górnej półki..Ostatnio testowałam dr Brandta- serum wybielajace zakupione w Sephorze za ok.450 zł.Zupełna klapa. Seria kwasów u kosmetyczki też nic nie pomogła.Pozostał już mi tylko cosmelan do sprawdzenia.I wiesz co? WIERZĘ ,że pomoże
Ale teraz jest inny problem.Jak go zdobyć w miarę szybko,tanio i bezpiecznie:rol leyes:

Edytowane przez jozefinka888
Czas edycji: 2008-08-09 o 11:07
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 07:26   #3606
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez reniax Pokaż wiadomość
Dzień Doberek Bladym Świtem

Hej kobitki z dłuzszym cosmelanowym stażem

Napiszcie coś o trwałości efektów tego zabiegu.
Wyczytałam opinie dziewczat na innym portalu, iż owszem efekt jest spektakularny ale niestety krótkotrwały, jak po wszystkich tego typu zabiegach.
Zdarza się, że plamy wracają jeszcze w większej ilości.Sama tak miałam po kwasach.

Zdaje się, ze jedyne co te zabiegi zmniejszją to stan naszego konta
Najpierw nas nafaszerowali antykoncepcją teraz wyciagaja pieniądze na walke z jej efektami ubocznymi
Chyba zainwestuje w dobry puder i polubie te plamiska.

Oj lewą nogą chyba wstałam
Reniax- nawet jeżeli wracają, to na jakiś czas masz spokój - pytanie, czy wróciły MIMO smarowania cos 2 ? Bo to nie cud , że ich nie ma, tylko stałe ich powstrzymywanie przed pojawieniem się znowu. Poza tym, ze plamy ci schodzą lub się zmniejszają, to masz też spektakularny efekt poprawienia się jakości skóry. Jeżeli masz ich więcej niż 40 - lat - nazywa się to odmłodzeniem. Ja mam 40 i to widzę . . Nie ma chyba bardziej odmładzającego składnika w kremie niż retinol i jego odmiany i pochodne..Teraz czekam na przesyłkę a apteki int. "Roc" - serum z retinolem. do szyi i dekoltu
Też miałam wielokrotnie robione kwasy - też miałam najpierw ok, a potem znowu. I ok - taka karma ( dla psów ). Teraz znowu prawie nie mam plam, ale licze się z tym,że jeżeli nie będe latała z tym kremem z filtrem plus cos2 to wrócą. To jak ze skłonnością do wspomnianej tu opryszczki - po prostu jest . Możesz zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia, ale go nie zlikwidujesz.

Madziusiu -te moje włosy to po dla mnie najsilniejsza częsc mojego ciała - nawet , kiedy wiele lat temu, jako nastolatka miałam dramatyczne problemy z hormonami i zgodnie z instrukcją obsługi człowieka powinnam łysiec plackowato i to od dawna -moje włosy dzielnie walczyły o swoje miejsce na głowie i w ogóle nie wypadły.
To trzeba przyznać, że mi wyszło .Bo nie wyszło
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 08:23   #3607
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=lidiaM;8523686]

ivonako - ale masz maleńkie stopeczki... z pewnością masz problem z kupnem butów, biedaku!

Niestety tylko włoskie i drogie buciska na mnie pasują

Kochane
dziś z ranka otwieram pocztę i mam 2 maile od mojej czy mojego freedomusa123
Koleś jest na wakacjach ale skontaktuje się ze swoim asystentem i zorientuje się bo przed jego wyjazdem spodziewali się dostawy cosmelanu z Barcelony ale został zatrzymany na granicy.Odpisze w ciągu 24 godzin.
W drugim mailu ,że asystent pyta czy chcę również cosmelan2 w tej mojej wysyłce bo będą mieli tylko 3 opakowania.

Więc jest nadzieja, że faktycznie Wasza glo też ma problem z otrzymaniem towaru.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 08:48   #3608
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DZIEWCZYNY !!! Jak można tak wczesnie wstawać ...
Chociaż jak mnie coś męczy to też wybudzam się jak ta kura ... i wstaje nieprzytomna o 5 rano ... cały dzień warcząc na cały świat ..
buczaczka: , szkoda mi Twoich usteczek, wiem co to opryszczka pieprzona w bambus, jak ja mam jej wysiew to ... mówią na mnie w domu...TUKAN, zawsze dopomieszczenia wchodzi najpier moja opryszczka, a potem dopiero ...ja
ivonako:Temat freedomusa potwierdza relację Anki ( glo-cośtam) Mesoestetic zrealizował jedynie 50% otrzymanych zamówień. Swoją drogą to jakaś masakra, że z Hiszpani idzie produkt do Stanów, a potem do Polski i jest i tak jeszcze połowę tańszy niż u nas !!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 09:17   #3609
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja też mam duże skłonności do opryszczki ale zawsze w torebce mam tubkę antyviru i jak tylko coś mnie smyra to smaruję i nie wychodzi. Działa pod warunkiem, że się odpowiednio wcześnie nałoży.
Masima to nawet dużo wcześniej może... bo o 4 rano się krząta...
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 10:49   #3610
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

www.skinstore4less.com/pages-products/cosmelan/cosmelan2.html

znalazłam taką stronkę ,niestety mój angielski kuleje,może ktoś sprawdzi czy istnieje możliwość kupna
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 11:06   #3611
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczaczo- czy nadal używasz jedwabnego pudru do ciała dr.Hauschta czy jakoś tam?
Parę dni temu pisałaś,że wyskoczył Ci po nim syfek na twarzy.Nie ukrywam,ze ja też przymierzałam się do jego zakupu.Ale ten syfek trochę mnie zniechęcił.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 11:53   #3612
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ech - przyznam się - tez raz sobie posmarowałam usta cos2 i mam opryszczkę. To już podwójna próba ( Buczaczo - siostro ). Dziewczyny - nie idżcie w nasze ślady

Acha - i zamówiłam w jakiejś aptece internetowej emulsję avene 50+. W żadnej ziemskiej aptece nie udało mi się jej kupić ( tylko kremy są), a i mojej zaprzyjaźnionej aptece, nie udało się jej zamówić. Jeżeli dojdzie - bo jakaś tak dziwna ta apteka, ale ze za pobraniem, wiec nie ryzykuję, to podam namiar .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 12:43   #3613
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinka,po tym pudrze to mnie zapchalo,ale to nie znaczy,ze Ciebie tez moze.Bardzo duzo bab jest zadowolonych.
kamilia,no co Ty.Mialas zaczekac na moj eksperyment i zobaczyc co sie bedzie dzialo.Moja opryszczka sie doskonale rozwija,rosnie jak na drozdzach.Uzywam teraz(moim zdaniem najlepsza masc) Lomaherpan.Nie dosc,ze syf na ustach ,to i jeszcze skora mi na brodzie schodzi.Pieknosc jestem
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:12   #3614
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jozefinka,po tym pudrze to mnie zapchalo,ale to nie znaczy,ze Ciebie tez moze.Bardzo duzo bab jest zadowolonych.
kamilia,no co Ty.Mialas zaczekac na moj eksperyment i zobaczyc co sie bedzie dzialo.Moja opryszczka sie doskonale rozwija,rosnie jak na drozdzach.Uzywam teraz(moim zdaniem najlepsza masc) Lomaherpan.Nie dosc,ze syf na ustach ,to i jeszcze skora mi na brodzie schodzi.Pieknosc jestem
ale wiesz, już nie pisałam tego na forum, bo mi wstyd było , ale zrobiłyśmy zupełnie przypadkiem ten eksperyment dokładnie w tym samy czasie, tylko mnie ta opryszczka na pół mojego pyszczka , ciut później wyszła . Ja mam krem - vratizolin i mam w domu heviran - to go sobie zaaplikowałam Może mi się tak nie rozwinie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:45   #3615
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
www.skinstore4less.com/pages-products/cosmelan/cosmelan2.html

znalazłam taką stronkę ,niestety mój angielski kuleje,może ktoś sprawdzi czy istnieje możliwość kupna
Sprzedają do Stanów i Canady i cena trochę chyba za wysoka. Napisałam do nich ile za wysyłkę do Polski liczą.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Acha - i zamówiłam w jakiejś aptece internetowej emulsję avene 50+. W żadnej ziemskiej aptece nie udało mi się jej kupić ( tylko kremy są), a i mojej zaprzyjaźnionej aptece, nie udało się jej zamówić. Jeżeli dojdzie - bo jakaś tak dziwna ta apteka, ale ze za pobraniem, wiec nie ryzykuję, to podam namiar .
Wszystko jakoś pod górkę ! Poszłam do mojej apteki, gdzie zawsze kupowałam avenkę i okazało się, że tutaj czegoś takiego nigdy nie mieli . Aptekarka totalnie niezorientowana o jakiejś emulsji do ciała zaczęła opowiadać. Chciało mi się ją udusić. Końcem końców zmusiłam ją, żeby zapisała zamówienie w kajet, bo ja to tu zawsze kupuję. Powiedziała, że może zamówić ale nie wie kiedy będzie bo muszą zebrać 20 zamówień a maja dopiero 10. Zdarła ze mnie 30 zł. zaliczki Słuchajcie, jak za komuny.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ale wiesz, już nie pisałam tego na forum, bo mi wstyd było , ale zrobiłyśmy zupełnie przypadkiem ten eksperyment dokładnie w tym samy czasie, tylko mnie ta opryszczka na pół mojego pyszczka , ciut później wyszła . Ja mam krem - vratizolin i mam w domu heviran - to go sobie zaaplikowałam Może mi się tak nie rozwinie.
heviran zovirax antivir awirol acyclovir herpesin supraviran to wszystko to samo tylko cena inna

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-08-09 o 14:10
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 14:05   #3616
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jozefinka,po tym pudrze to mnie zapchalo,ale to nie znaczy,ze Ciebie tez moze.Bardzo duzo bab jest zadowolonych.
kamilia,no co Ty.Mialas zaczekac na moj eksperyment i zobaczyc co sie bedzie dzialo.Moja opryszczka sie doskonale rozwija,rosnie jak na drozdzach.Uzywam teraz(moim zdaniem najlepsza masc) Lomaherpan.Nie dosc,ze syf na ustach ,to i jeszcze skora mi na brodzie schodzi.Pieknosc jestem
Buczacza - dzięki za odpowiedź.Czy ja dobrze pamiętam,że ten puder można aplikować już po ok 3 tygodniach od położenia cos1 ?
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 14:15   #3617
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Sprzedają do Stanów i Canady i cena trochę chyba za wysoka. Napisałam do nich ile za wysyłkę do Polski liczą.





Wszystko jakoś pod górkę ! Poszłam do mojej apteki, gdzie zawsze kupowałam avenkę i okazało się, że tutaj czegoś takiego nigdy nie mieli . Aptekarka totalnie niezorientowana o jakiejś emulsji do ciała zaczęła opowiadać. Chciało mi się ją udusić. Końcem końców zmusiłam ją, żeby zapisała zamówienie w kajet, bo ja to tu zawsze kupuję. Powiedziała, że może zamówić ale nie wie kiedy będzie bo muszą zebrać 20 zamówień a maja dopiero 10. Zdarła ze mnie 30 zł. zaliczki Słuchajcie, jak za komuny.



heviran zovirax antivir awirol acyclovir herpesin supraviran to wszystko to samo tylko cena inna
Ja zamówiłam od razu dwie te avenki - z przesyłką za pobraniem ( innej opcji nie ma ) - 104 złotych. Powinnam mieć w przyszłym tygodniu - dojdzie, to znaczy ze źródło do wykorzystania pzrez te Was, które szukają emulsji.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:31   #3618
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Oraju jakie mam zaleglosci nie bylo mnie tylko 2 dni a tu jaz tak daleko
Zaczelam smarowac cos pod oczy super efekt
znalazlam na ebya cosmelan caly zestaw i tak sie zastanawiam czy mam sobie go kupic ile bedzie wazna ta maska bo jak narazie jej nie bede potrzebowala szkoda ze nie ma tylko kremu cos2
ja nie wiem czemu tak szybko mi go tu ubywa Madziusia pisalas ze po zabiegu starcza na 3 miechy a u mnie jeszcze nie ma miesiaca i mam mniej jak pol moze za duzo laduje na moja gebusie
Dziewczyny kochane co robicie dzisiaj ciekawego lecicie na jakies party ??????
buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:49   #3619
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

KUrcze dziewczyny doczytalam strone 120 i co sie dowiaduje , ze strach jest zamawiac na ebya o kurcze dobrze ze nie jeszcze nic nie zrobilam w tym kierunku
Buczacza co ty na to pisalas ze znasz jakis inny lacznik na cosmelan
prosze podaj jakies namiary bo oszaleje po nocach sni mi sie ze juz nie ma cos 2 i budze sie z rykiem cala mokra
nie wiem co ja mam robic jestem uzalezniona od cosmelanu potrzebuje jak nie wiem co na swiecie
Poratujcie :sli na: poradzcie co mam zrobic
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 15:50   #3620
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

NIkogo nie ma
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:58   #3621
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja jeszcze jestem,tu masz te strone.Tylko tam zamawiasz telefonicznie
http://www.dermaestetica-berlin.de/pageID_3509837.html
Czytalam,ze od poniedzialku do piatku ta baba dostepna.Czytalam,ze uczciwa jest,tylko nie wiem po ile sprzedaje

jozefinka,mozesz puder nakladac,bo bez pigmentow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:04   #3622
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja jeszcze jestem,tu masz te strone.Tylko tam zamawiasz telefonicznie
http://www.dermaestetica-berlin.de/pageID_3509837.html
Czytalam,ze od poniedzialku do piatku ta baba dostepna.Czytalam,ze uczciwa jest,tylko nie wiem po ile sprzedaje

jozefinka,mozesz puder nakladac,bo bez pigmentow
Buczacza dzieki kochanie za namniar weszlam na ten link ale nie moge znalezc tam zadnego numeru tel.
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:13   #3623
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Buczacza dzieki kochanie za namniar weszlam na ten link ale nie moge znalezc tam zadnego numeru tel.
bylam na tym forum-brigitte.de.I przeczytalam,ze placa 350Euro.To troche duzo.Jak chcesz poszukam numer tel.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:14   #3624
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://www.dermaestetica-berlin.de/pageID_3510023.html
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:15   #3625
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No nie wiem czy ja poprostu nie moge znalezc tego numeru do tej babki
Buczacza a jaki to puder o ktorym pisalas ktory mozna po 3 tygodniach uzywac ???
A masz moze ten numer ???
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:18   #3626
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
No nie wiem czy ja poprostu nie moge znalezc tego numeru do tej babki
Buczacza a jaki to puder o ktorym pisalas ktory mozna po 3 tygodniach uzywac ???
A masz moze ten numer ???
puder dr.haushki(jedwabny)
podalam Ci link z calym adresem
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:21   #3627
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
bylam na tym forum-brigitte.de.I przeczytalam,ze placa 350Euro.To troche duzo.Jak chcesz poszukam numer tel.
No 350 euro to duzo a nawet bardzo na zlotowki to prawie 1200
i tyle chca za caly zestaw ??? no kurcze bede musiala zadzwonic
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:24   #3628
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
No 350 euro to duzo a nawet bardzo na zlotowki to prawie 1200
i tyle chca za caly zestaw ??? no kurcze bede musiala zadzwonic

caly zestaw 350 Eu,a cosmelan2 chyba 150 EU.
I co,masz adres?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:24   #3629
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Boje sie zamowic na ebya bo jak takie przekrety sa
na ebya nigdy jeszcze nie zamawialam nawet nie wiem na czym to polega czy najpierw trzeba wplacic kase na konto a potem czekac na przesylke ?? bo jak tak to strach jak nie wiem kase dostana a ja cosmelanku nie zobacze
No sama nie wiem co mam teraz zrobic ZALAMKA
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:26   #3630
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza a jak ty zamawialas to gdzie ???
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.