Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 08:19   #3661
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
OOOOOOOOO Kochanie nie ma mowy... to ja tutaj stoję jak tawierna nie mylić z TAWERNĄ, chodzi o TĘ WIERNĄ, gdyż cierpię za Twoje cosmelankowe usta a TY ...mi wowisz, że ja nie Schatz dla Ciebie?????
Kochana, ja już zaczynam wpadać w depresję z powodu najgrubszego tyłka na forum...więc tego emotiona mnie nie dodawaj ... :wink o:Chyba się upiję lub kupię sobie kolejne kozaki

No co Ty!!! Gdziez bym smiala taaakie okropnosci pisac do Ciebie.
Cytuje ;"vergess mein schatz",czyli zapomnij skarbie.Chodzilo mi o Vi peel!!!ON NIE JEST DLA CIEBIE!!!
I co Ty z tym tylkiem,co? Ja tu inny problem z nim mam.Zanik widze,doslownie ZANIK d....Nie wiem o co tu chodzi? Przyciaganie ziemskie,czy co!Musze poszukac w necie jakies domowe sposoby(sporcik np.przy gotowaniu)na jedrny posladek.Aerobic cos nie pomaga


megi,ja to bym chetnie bez tych dolegliwosci sobie pozyla.Poki co w krzyzu jeszcze nie strzyka.Moja 40cha,mnie zalamuje,a Karwowski dla mnie to symbol KONCA mlodzienczych czasow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 08:43   #3662
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No co Ty!!! Gdziez bym smiala taaakie okropnosci pisac do Ciebie.
Cytuje ;"vergess mein schatz",czyli zapomnij skarbie.Chodzilo mi o Vi peel!!!ON NIE JEST DLA CIEBIE!!!
I co Ty z tym tylkiem,co? Ja tu inny problem z nim mam.Zanik widze,doslownie ZANIK d....Nie wiem o co tu chodzi? Przyciaganie ziemskie,czy co!Musze poszukac w necie jakies domowe sposoby(sporcik np.przy gotowaniu)na jedrny posladek.Aerobic cos nie pomaga


megi,ja to bym chetnie bez tych dolegliwosci sobie pozyla.Poki co w krzyzu jeszcze nie strzyka.Moja 40cha,mnie zalamuje,a Karwowski dla mnie to symbol KONCA mlodzienczych czasow
Buczaczo - stres pourazowy po 40- stkowy trwa jakiś miesiąc.Potem zaczynasz sie identyfikować z tą dziesiatką Twojego życia i patrząc na inne kobiety z tego przedziału cieszyć się, że Ty jesteś dopiero na jej począteczku a one. ...Potem, gdy lata miną, pewnie wymyślisz nowy argument, by cieszyć się ,że nie masz jeszcze więcej, albo że masz tyle, ale nie wyglądasz . Ja przed urodzinami i po, miałam autentyczny dół - mogiłę wręcz, czułam jak się sie rozkładam. Kiedy wymieniałam lubemu przed snem wszystko, co mi sie nagle posypało fizycznie, czułam się jak podczas obchodu na oddziale geriatrycznym. Skarbie, przejdzie i się usmiechaj dużo, to podobno wtedy skóra z pośladków się podnosi . Mnie oprycha też zanika! Nie rozwinęła sie jakoś. może heviran ją zatrzymał

Dome - Żono - Ty czekasz na cos i robisz sobie peeling? Będziesz miała podrażnioną buźkę.Czy to Twoje zdjęcie jest koło Twojego nicku? Ta laska w oparach mgły to Ty ? Dome - jeżeli tak, to Ty Venus jesteś! Ty możesz w samych gaciach i w tych Twoich ukochanych kozakach chodzić
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 08:49   #3663
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi - czy Ty masz ten puder mineralny ? Uważasz, że gdyby go zmieszać z emulsją czy kremem z filtrem, byłoby ok na twarzy ? Bo znalazłam w necie jakiś puder mineralny firmy Rhea ( nie znam jej ) i tam też jest transparentny. tylko czy warto kombinować, czy w końcu wyjdzie na to, że wyglądam tam samo , jak emulsja i na to zwykły puder sypki..
Dziewczyny - czy któras z Was ma możliwość zrobić taki eksperyment ? Albo wybić mi z głowy ten pomysł?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:00   #3664
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Kamilia! A prówbowałaś może uzywać kremu koloryzowanego Avene 50+ ? Ja go mieszam z drugim z tej serii, ale białym i nie rażę tak białością mego lica. Można je spokojnie łączyć - sprawdzałam.
Bo o to chodzi, tak? Żeby nie być takim białym po filtrach ?
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:01   #3665
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny, piszecie o tych kosmetykach mineralnych, ale jak ja mam je rozpoznać, skąd ja bede wiedzieć które są mineralne a które nie ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:01   #3666
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Megi - czy Ty masz ten puder mineralny ? Uważasz, że gdyby go zmieszać z emulsją czy kremem z filtrem, byłoby ok na twarzy ? Bo znalazłam w necie jakiś puder mineralny firmy Rhea ( nie znam jej ) i tam też jest transparentny. tylko czy warto kombinować, czy w końcu wyjdzie na to, że wyglądam tam samo , jak emulsja i na to zwykły puder sypki..
Dziewczyny - czy któras z Was ma możliwość zrobić taki eksperyment ? Albo wybić mi z głowy ten pomysł?
ja sobie na rece wymieszalam mineralny puder(bezowy) z avene emulsja.I masakra u mnie,podkreslilam tylko pory.Pozostane przy emulsja i na to puder.
kamilia,ale na Twoim miejscu wyprobowalabym.Kto wie,moze przypadnie Ci do gustu.Ja tam jestem za eksperymentami.Bez nich bylby mi nudno.
Wracajac do dome,to ja tez nie wiem o co tej babie chodzi.Cudo gebusia,Cudo cialo.I zrozum tu kobite
Na bialosc po filtrach to ja teraz Terracote uzywam.Sa tez ciemne pudry mineralne,to i pewnie mozna je uzyc jak terracote,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:21   #3667
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8535635]Buczaczo - stres pourazowy po 40- stkowy trwa jakiś miesiąc.Potem zaczynasz sie identyfikować z tą dziesiatką Twojego życia i patrząc na inne kobiety z tego przedziału cieszyć się, że Ty jesteś dopiero na jej począteczku a one. ...Potem, gdy lata miną, pewnie wymyślisz nowy argument, by cieszyć się ,że nie masz jeszcze więcej, albo że masz tyle, ale nie wyglądasz . Ja przed urodzinami i po, miałam autentyczny dół - mogiłę wręcz, czułam jak się sie rozkładam. Kiedy wymieniałam lubemu przed snem wszystko, co mi sie nagle posypało fizycznie, czułam się jak podczas obchodu na oddziale geriatrycznym. Skarbie, przejdzie i się usmiechaj dużo, to podobno wtedy skóra z pośladków się podnosi . Mnie oprycha też zanika! Nie rozwinęła sie jakoś. może heviran ją zatrzymał

Jejku!!! To jeszcze kilka dni i przejdzie mi ta PSYCHOZA???.To gdzies okolo 22 sierpnia bede uzdrowiona:ju pi:.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 09:29   #3668
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Hej Kamilia! A prówbowałaś może uzywać kremu koloryzowanego Avene 50+ ? Ja go mieszam z drugim z tej serii, ale białym i nie rażę tak białością mego lica. Można je spokojnie łączyć - sprawdzałam.
Bo o to chodzi, tak? Żeby nie być takim białym po filtrach ?
Ja staram się, tak długo, jak mi się uda, unikać po cos1 ( w ten piątek minęły dwa tygodnie), unikać zgodnie z zaleceniem lekarki, używania czegokolwiek z jakimkolwiek pigmentem. Stąd w grę wchodzi jedynie matowienie pudrem transparentnym
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:35   #3669
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja sobie na rece wymieszalam mineralny puder(bezowy) z avene emulsja.I masakra u mnie,podkreslilam tylko pory.Pozostane przy emulsja i na to puder.
kamilia,ale na Twoim miejscu wyprobowalabym.Kto wie,moze przypadnie Ci do gustu.Ja tam jestem za eksperymentami.Bez nich bylby mi nudno.
Wracajac do dome,to ja tez nie wiem o co tej babie chodzi.Cudo gebusia,Cudo cialo.I zrozum tu kobite
Na bialosc po filtrach to ja teraz Terracote uzywam.Sa tez ciemne pudry mineralne,to i pewnie mozna je uzyc jak terracote,co?
Moja Ty kochana Królico Doświadczalna Dorwę może gdzieś próbkę tego pudru, bo nie chcę znowu wydawać i potem oddawać, zmieszam i zobaczę. Powiedz mi tylko jeszcze proszę, czy ten puder, jak się na niego patrzy gołym okiem, wygląda inaczej niż zwykły sypki ? Czy lekko np. połyskuje ? bo ja nigdy takiego nie używałam z połyskiem bo wtedy pory , fakt, bardziej widać. Tyle, że ja po cos 1 i cos 2 , prawie nie mam rozszerzonych porów !!!!!
Dome - jeżeli to ona na tym zdjęciu - to kokietuje. Bez dwóch zdań. Houk
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:46   #3670
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Moja Ty kochana Królico Doświadczalna Dorwę może gdzieś próbkę tego pudru, bo nie chcę znowu wydawać i potem oddawać, zmieszam i zobaczę. Powiedz mi tylko jeszcze proszę, czy ten puder, jak się na niego patrzy gołym okiem, wygląda inaczej niż zwykły sypki ? Czy lekko np. połyskuje ? bo ja nigdy takiego nie używałam z połyskiem bo wtedy pory , fakt, bardziej widać. Tyle, że ja po cos 1 i cos 2 , prawie nie mam rozszerzonych porów !!!!!
Dome - jeżeli to ona na tym zdjęciu - to kokietuje. Bez dwóch zdań. Houk
Mineralny wyglada jak normalny sypki.Mam z Art Deco.Matuje troche,a na avenke jak naloze to sztucznie wyglada.Jakbym twarz otynkowala.
Ale jak sie moja znajoma nim pomalowala,to cudnie wygladala.Gebusia gladka,niedoskonalosci cery ukryte.Ona ma normalna skore,a ja mieszana(teraz sucha) z kilkoma KRATERMI z czasow tradzikowych
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 09:57   #3671
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A to niespodzianka dla przyszlych cosmelanek i nie tylko
http://pl.youtube.com/watch?v=cmArbL-bcR8
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 10:02   #3672
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mineralny wyglada jak normalny sypki.Mam z Art Deco.Matuje troche,a na avenke jak naloze to sztucznie wyglada.Jakbym twarz otynkowala.
Ale jak sie moja znajoma nim pomalowala,to cudnie wygladala.Gebusia gladka,niedoskonalosci cery ukryte.Ona ma normalna skore,a ja mieszana(teraz sucha) z kilkoma KRATERMI z czasow tradzikowych
Ech ,cała moja WCZESNA młodość, to nieustanne problemy z cerą.Cud, że nie mam śladów po swoim wyciskaniu.
To ja zostanę przy tym, co mam - filtr, puder sypki bez koloru. Przyznam, że jestem zaskoczona, że to całkiem fajnie wygląda. Jedyne, czego używam to tusz, maluję też trochę kreski, i rozświetlacz SEPPHORY (świetny! ), w kącik oka i na powiekę. I błyszczyk na usta. W życiu się tak mało nie malowałam! Już będąc dzieckiem w kolebce....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:18   #3673
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc kobitki
podobno dobry jest sypki puder mineralny IsaDora mineral translucent powder
cena okolo 78 zlotych
chce go kupic i wyprobowac ma go moja kolezanka jest zadowolona.mam nadzieje ze ja tez bede.
mam fajny przepis na sok pomidorowy troche inaczej:

okolo kilo pomidorow sparz i obierz ze skory. przekruj na polowe i wydraz pestki.polowki zmiksuj na papke.rozcienczyc woda mineralnado takiej gestosci jaka sie lubi.sok mozna przygotowac na rozne smaki.mozna je zmiksowac np.ze swieza bazylia, tartym imbirem lub czosnkiem.doprawiac naj lepiej przyprawami ziolowymi zamiast soli.


ja juz i musze powiedziec ze smakuje niezle.
mam jeszcze przepis na sok z burakow ale nie wiem czy bedziecie zanteresowane.

buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:26   #3674
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ech ,cała moja WCZESNA młodość, to nieustanne problemy z cerą.Cud, że nie mam śladów po swoim wyciskaniu.
To ja zostanę przy tym, co mam - filtr, puder sypki bez koloru. Przyznam, że jestem zaskoczona, że to całkiem fajnie wygląda. Jedyne, czego używam to tusz, maluję też trochę kreski, i rozświetlacz SEPPHORY (świetny! ), w kącik oka i na powiekę. I błyszczyk na usta. W życiu się tak mało nie malowałam! Już będąc dzieckiem w kolebce....
Kamilia jak tam twoje oblicze po 2 tygodniach od zabiegu ???
ja tak samo jak ty nic nie uzywam a nawet wychodze na ulice bez pomalowania oka i bez czpeczki na glowie bo jak mialam plamy i nie chcialo mi sie malowac to sie chowalam pod daszkiem a teraz zupelny relaksik
wiesz ja tez mam ten puder sypki bez koloru z vichy ale nie uzywam chce sobie kupic ten mineralny z kolorem.
wlasnie zapisalam sobie nazwe tego rozswietlacza.

agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:38   #3675
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Kamilia jak tam twoje oblicze po 2 tygodniach od zabiegu ???
ja tak samo jak ty nic nie uzywam a nawet wychodze na ulice bez pomalowania oka i bez czpeczki na glowie bo jak mialam plamy i nie chcialo mi sie malowac to sie chowalam pod daszkiem a teraz zupelny relaksik
wiesz ja tez mam ten puder sypki bez koloru z vichy ale nie uzywam chce sobie kupic ten mineralny z kolorem.
wlasnie zapisalam sobie nazwe tego rozswietlacza.

Rozswietlacz - ivory - najjaśniejszy jaki mają . Używam już drugie opakowanie.

A ten mineralny z kolorem już teraz chcesz używać ? chyba jesteś niecały miesiąc po cos1 ? Ja się tak boję, że mi te kolorowe pigmenty pobrudzą skórę, że jakoś chcę wytrzymać te dwa miesiace po cos 1 bez nich. A drugiej strony, nie znalzłam w necie info, że nie można. Wiem to od lekarki, która mi robił cosmelan1 . I co tu zrobić ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:40   #3676
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
A to niespodzianka dla przyszlych cosmelanek i nie tylko
http://pl.youtube.com/watch?v=cmArbL-bcR8

Buczacza woo super filmik!!! teraz widze jak moj lekarz oszczedzil na mnie maske cos1 on mi tyle nie nalozyl co ten lekarz w filmie , on to tyle zeby przykrylo troche skory i dotego nakladal paluchem oczywiscie mial rekawiczke ale bardzo cieniutka warstwe mialam cholerny naciagacz.
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:42   #3677
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia no ja nie wiem ale dziewczyny pisza ze ten mineralny nie zawiera pigmentu i dobrze dziala z filtrami a ten rozswietlacz to sobie napewno sprawie
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:47   #3678
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Kamilia no ja nie wiem ale dziewczyny pisza ze ten mineralny nie zawiera pigmentu i dobrze dziala z filtrami a ten rozswietlacz to sobie napewno sprawie
Jeżeli jest transparentny - nie zawiera pigmentu. Ale jeżeli ma - to musi . Nawet, jeżeli to naturalny pigment, to chyba jednak pigment ? Sok z buraka tez natura, a weź go spierz :-(.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:56   #3679
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

do DOME: czyli jak nie mam karty kredytowej a jedynie płatniczą, to nici z kupowania przez PayPal??? :-(
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 11:02   #3680
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez qqqwerty Pokaż wiadomość
do DOME: czyli jak nie mam karty kredytowej a jedynie płatniczą, to nici z kupowania przez PayPal??? :-(
zobacz, czy z tyłu, tam gdzie sie podpisujesz na karcie, masz jakieś cyferki. Jeżeli masz- możesz. Jeżeli masz kartę z pekao sa - nawet nie sprawdzaj -nie masz
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:07   #3681
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam

Buczacza ..dzieki za filmik...wynika, ze to prościzna i na serio nie ma potrzeby chodzic do dermatologów aby tam robic zabieg...tylko teraz trzeba sie sprężyć i go tanio zakupić...hmmm mialam juz kupowac u słynnej Anny amerykanki czyli glo revitalize ale po Waszych postach troche sie obawiam...poczekam, czy w koncu wysle Wam cosmelan..a moze przy okazji pojawi sie ktos nowy, co bedzie na ebayu sprzedawał...w kazdym razie przyczajona jestem za krzaczkami i obserwuje cosmelan na ebayu...
a na razie dokonałam zakupów na mazidlach i BU i oczekuje na cudenka..i bede stosowac tonik migdałowy a potem pyling migdałowy na plamiska, kupiłam tez masło cupuacu..bo chyba na watku cosmelanowum wyczytałam , ze to jakies cudo nawilzajace, a ze walcze tez o piekne włosy to alma i inne indyjskie zioła , ktore mam zamiar stosowac na włoski, olej kokosowy, jedwab , niacynamide , wit E...
na twarz ten pyling plus sera z wit C..bo zauwazyłam, ze na twarz z plamami super działa wit C...
co do kosmetykow mineralnych..nie posiadam..ale cos mi sie obiło o uszy , ze jakis puder Loreala jest mineralny i tez super...kolejny zakup w takim razie- wogole, to okazuje sie, ze odkad odkryłam wizaz i biochemie...to po 1. zmieniam spsob pielegnacji cery, co oczywiscie wiaze sie, z metoda prob i błedów plus kasa na to..ale efekty juz sa..i pomimo plam..to ja sama zauwazam, ze mam lepsza cere..ale i otoczenie łacznie z moim ojcem, ktory sie pyta..co sie stało, ze mi sie cera poprawiła...szok przezyłam, ze własny ojciec dostrzegł zmiany nie wspominajac juz o TZ
tak wiec daje swojego nobla ...za cała biochemie...niech sie kosmetyczki i dermatolodzy schowaja...do wiedzy wizazu i wizazek...
pozdrawiam
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:13   #3682
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Szelma29 Pokaż wiadomość
Witam

Buczacza ..dzieki za filmik...wynika, ze to prościzna i na serio nie ma potrzeby chodzic do dermatologów aby tam robic zabieg...tylko teraz trzeba sie sprężyć i go tanio zakupić...hmmm mialam juz kupowac u słynnej Anny amerykanki czyli glo revitalize ale po Waszych postach troche sie obawiam...poczekam, czy w koncu wysle Wam cosmelan..a moze przy okazji pojawi sie ktos nowy, co bedzie na ebayu sprzedawał...w kazdym razie przyczajona jestem za krzaczkami i obserwuje cosmelan na ebayu...
a na razie dokonałam zakupów na mazidlach i BU i oczekuje na cudenka..i bede stosowac tonik migdałowy a potem pyling migdałowy na plamiska, kupiłam tez masło cupuacu..bo chyba na watku cosmelanowum wyczytałam , ze to jakies cudo nawilzajace, a ze walcze tez o piekne włosy to alma i inne indyjskie zioła , ktore mam zamiar stosowac na włoski, olej kokosowy, jedwab , niacynamide , wit E...
na twarz ten pyling plus sera z wit C..bo zauwazyłam, ze na twarz z plamami super działa wit C...
co do kosmetykow mineralnych..nie posiadam..ale cos mi sie obiło o uszy , ze jakis puder Loreala jest mineralny i tez super...kolejny zakup w takim razie- wogole, to okazuje sie, ze odkad odkryłam wizaz i biochemie...to po 1. zmieniam spsob pielegnacji cery, co oczywiscie wiaze sie, z metoda prob i błedów plus kasa na to..ale efekty juz sa..i pomimo plam..to ja sama zauwazam, ze mam lepsza cere..ale i otoczenie łacznie z moim ojcem, ktory sie pyta..co sie stało, ze mi sie cera poprawiła...szok przezyłam, ze własny ojciec dostrzegł zmiany nie wspominajac juz o TZ
tak wiec daje swojego nobla ...za cała biochemie...niech sie kosmetyczki i dermatolodzy schowaja...do wiedzy wizazu i wizazek...
pozdrawiam
A to masło gdzie kupiłaś ?
Sprawdż tylko, jeżeli zamierzasz zrobić cosmelan, na ile wcześniej musisz odstawić cokolwiek z kwasami. Nawet kwas tak lekki jak migdałowy. A serum C jest , fakt - świetne. I krem sojowy na to i widzę efekty - szyja i dekolt lepiej wygladają
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:18   #3683
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Na bialosc po filtrach to ja teraz Terracote uzywam.Sa tez ciemne pudry mineralne,to i pewnie mozna je uzyc jak terracote,co?
Terracota - rozumiem puder brązujący Guerlain'a
Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
czesc kobitki

mam jeszcze przepis na sok z burakow ale nie wiem czy bedziecie zanteresowane.


Daj ten przepis na sok z buraków bo ja tu chyba jako jedyna lubię sok z buraków (piję go z butelki to wtedy nie śmierdzi)
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:40   #3684
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamila ..masło cupuacu i inne cuda..hydrolanty , serum z wit C, olejki, alme itd itd zakupiłam w sklepach internetowych ;
www.mazidla.com www.biochemiaurody.pl www.zrobsobiekrem.pl
ale masło akurat na mazidłach...
nie wiedziałam , ze nie mozna cosmelanu od razu po kwasach..musze to doczytac..ale ze na razie cosmelanu brak u mnie..to stawiam na tonik i pyling midałowy a potem odczekam i cosmelan..na razie na ebayu go nie ma..długo sie czeka na przesyłke...wiec zaczne działac migdałkami

Dziewczynki podaje Wam sprawdzony przepis na sok z buraka
Przepis amazoński..wyprobowany..s ok pyszny a raczej kwas buraczany

2 kg buraków,
3 litry przegotowanej wody,
3 płaskie łyżki soli,
1 główka czosnku,
1-2 kromki chleba razowego

Buraki obrać, pokroić w plastry i ułożyć na dnie kamionkowego lub szklanego naczynia.
Czosnek obrać, a ząbki pokroić wzdłuż na połówki i położyć na burakach.
Wodę osolić trzema płaskimi łyżkami soli, wystudzić do temperatury pokojowej i zalać nią buraki.
Na wierzch położyć kromki chleba (ważne, aby był to prawdziwy razowiec na zakwasie, a nie jakieś inne wynalazki).
Odstawić w ciepłe miejsce na kilka dni (tydzień).
Po tym czasie na powierzchni utworzy się warstwa pleśni, którą należy zdjąć razem z chlebem.
Gotowy napój można rozlać do butelek lub pić od razu. Można go też zastosować do przygotowania czerwonego barszczu.

sok z buraka jest bardzo zdrowy i jest zalecany do picia w trakcie chemioterapii, odbudowuje krew , działa wzmacniajaco i oczyszczająco...samo zdrowie ..

pomyslcie..ludzie w trakcie chemii go pija i sok potrafi odbudowac krew..tak ze maja dobre wyniki...a przeciez chemia to trucizna straszna..wiec same widzicie co burak potrafi zdziałac...wiem co pisze...burak to najzdrowsze warzywo swiata...

sama musze znowu wyprodukowac soczku z buraka...mniam mniam mniam...
pozdrawiam
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:41   #3685
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Szelma,a co Ty myslalas,ze ja tak dla jaj namawiam,zeby samemu robic zabieg?
Kochana! To latwizna i do tego bezpieczna(jak sie usta omija)

ivonako,dokladnie tej firmy.Kupilam Light 02,nie jest za ciemny.

agnieszka,objadlam sie pomidorami.Sprubuje twego soczku

a gdzie moja GERMANISTKA?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:51   #3686
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jeszcze mi sie przypomniało tak a propo soku z buraka...mozna dodac tez korzen chrzanu i z poł łyzeczki małej kminku ...do zestawu...zalac woda i niech sie kisi...dobry jest juz nawet po 5 dniach..do 7 dni...i uwaga..jak sok sie zleje..to nie wyrzucamy tego tylko jeszcze raz zalewamy woda i nowy razowiec i znowu wyprodukujemy soczek..po dwoch razach do wyrzucenia...
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 12:02   #3687
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochane a gdzie te zdjęcia Dome-czki? Znowu na coś się spóźniłam, znowu coś przespałam Mówicie o zdjęciu z avatarka Nie no tam buzi nie widać.

Szelma, peeling migdałowy też już przerabiałam - z mazideł. Ukręciłam sobie 20% i tonik 5%.

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-08-10 o 12:29
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 12:28   #3688
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kochane a gdzie te zdjęcia Dome-czki? Znowu na coś się spóźniłam, znowu coś przespałam Mówicie o zdjęciu z avatarka Nie no tam buzi nie widać.
kilka stron wczesniej,jak alkoholem sie odurzalysmy,to domciu wstawila fotki z plamkami.Coz plamy nie bylo widac,ale za to PIEKNE lico

Madziusi,tez nie ma
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 12:35   #3689
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kobiety Piękne - Buczacza ma rację - jeżeli możecie czekać na cosmelan z ebay'a - czekajcie i róbcie same. Ja robiłam u lekarza - to prawda. Prawda była tez taka, ze drożej by mi wychodziło, gdybym chciała czekać, ąż kupię gdzieś i zrobić zabieg w innym terminie. bo tylko teraz mogłam sobie pozwolić na spowolnienie i lekkie odosobnienie. Mniej mnie to teraz biło po kieszeni bo ja zarabiam tylko wtedy, gdy pracuję i o żadnym zwolnieniu mowy nie ma bo nie mam wtedy pieniędzy. Moja wolność zawodowa ma tez takie koszty.
Jeżeli w przyszłym roku plamy mi wyjdą bo przecież mogą bo mam skłonność do nich , to kupuję i robię sama. I postanowiłam, ze cos2 stosuję do końca życia. Skóra jest po nim super!!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 13:25   #3690
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny lecicie jak burza nie mogę nadążyć za czytaniem, mam nie regulowany czas pracy czyli pracuję 24h na dobę i baardzo dużo podróżuję Co do tych osób które czekają na cosmelan z internetu to proszę się nie martwić uspokajam, pierw były strajki w Hiszpanii i nie tylko a teraz mają przerwy urlopowe ( firmy zamykają na 2 -3 tygodnie fabryki - ludzie mają urlopy) w Hiszpanii właśnie trwają do 25 tygodnia
Buczacza ach babo chyba usta u ciebie w porządku.
Szelma olej kokosowy - koszmar, tłuścioch- ale odkryłam że przed umyciem można go nałożyc na włosy na 15 min i zmyć super. Co do almy itp uważaj żeby ci nie przebarwiło włosów i rozpuszczaj w ciepłej wodzie. Mogę ci poradzić że jeżeli masz cerę skłonną do naczynek nie używaj AHA podrazniaja naczynkowa cere tylko BHA.
Dostałam zwrot nadpłaconego podatku idę na zakupy
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.