Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 08:19   #2941
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jozefinko - ja od środy wracam do normalnej pracy......

Dziewczyny po cos 1 - nie moge znależć kartki z rozpiską - chyba zostawiłam w aucie i nie chce mi sę wychodzić, bo nie chce mi się ubrać, bo jestem leniwa Napiszcie proszę, ile po nałozeniu cos2 trzeba odczekać, by położyć hydra vital ?
Po 15-20 minutach ,nakladaj hydra vital!
Plamy mi wrocily,bo filtrow nie uzywalam jak sie powinno.A wlasciwie to wszystko robilam nie tak jak powinnam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 08:27   #2942
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Teraz kiedy już wiem,że niedługo zrobię sobie zabieg wreszcie mogę iść spokojnie na plażę.Plamy są ohydne i pewnie po powrocie z plaży mimo wysokich filtrów będę ich miała jeszcze więcej, ale co tam to tylko jeszcze miesiąc.Wytrzymałam z nimi 17 lat, to kilka plam więcej po latach unikania ,odwracania się od słońca nie robi większej różnicy.Pa!!! idę się wreszcie bezstresowo opalć i kąpać w morzu .Oby tylko było czyste!!!.Pogoda jest śliczna,niebo błękitne ,a ja wreszcie z dziećmi idę na plażę.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 08:33   #2943
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Masz rację!!!! Niech marwią się inni.Grunt to pozytywne myślenie
Och , Jozefinko, jak ja sie staram poztywnie myśleć. Aż się czerwona na twarzy od tego robię
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 08:37   #2944
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Po 15-20 minutach ,nakladaj hydra vital!
Plamy mi wrocily,bo filtrow nie uzywalam jak sie powinno.A wlasciwie to wszystko robilam nie tak jak powinnam
Buczaczo - dziękuję ;-) I oczywiście moge go nakładać parę razy w ciągu dnia - dobrze pamiętam ?
A co jeszcze robiłaś nie tak ? Napisz ku przestrodze ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 08:47   #2945
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
IVONAKO wierz mi ,że to ogromna oszczędność.Ja mieszkam w Gdańsku .Tutaj podobnie zresztą jak i gdzie indziej z tego co czytałam za zabieg chcą od 1500-1800.Gdybym zaś chciała dokupić od nich cosm2 drugi oczywiście ,bo pierwszy wliczony jest cenię zabiegu ,to chcą 450 zł Czyli razem z zabiegiem ,preparatami i drugim dodatkowym cosm2 zapłaciłabym ok.2000 zł, a nie 1100 zł.
Widzisz kochana, to tak ze mną było. Przeczytałam to co napisałaś ale widziałam tylko 1100zł. i w resztę nie wnikałam. A Ty przecież wyraźnie napisałaś że komplecik +cos2.
Ciekawa jestem tylko kiedy Ty ten cosm dostaniesz i czy Cię opłaty celne ominą. Wtedy dojdzie 22%.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 12:44   #2946
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia,to masz ku przestrodze
-stosowanie w malej ilosci i rzadko filtrow
-chetnie eksperymtowalam z kremami z silna chemia
-na poczatku cosmelanskich dni uzywalam make up
To sa moje najwieksze bledy.Przekonana jestem,ze ich wiecej bylo .
Teraz uzywam tylko i wylacznie cosm.2 ,hydro vital,Flavo C pod Avene.A od wczoraj WLASNEJ ROBOTY krem regenerujacy z BU.Mam nadzieje,ze teraz robie wszystko dobrze.
Hydra-vital mozesz uzywac tyle ile bedziesz chciala.Ja uzywam ta maske jak czuje dyskomfort na twarzy.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 12:56   #2947
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kamilia,to masz ku przestrodze
-stosowanie w malej ilosci i rzadko filtrow
-chetnie eksperymtowalam z kremami z silna chemia
-na poczatku cosmelanskich dni uzywalam make up
To sa moje najwieksze bledy.Przekonana jestem,ze ich wiecej bylo .
Teraz uzywam tylko i wylacznie cosm.2 ,hydro vital,Flavo C pod Avene.A od wczoraj WLASNEJ ROBOTY krem regenerujacy z BU.Mam nadzieje,ze teraz robie wszystko dobrze.
Hydra-vital mozesz uzywac tyle ile bedziesz chciala.Ja uzywam ta maske jak czuje dyskomfort na twarzy.
Buczaczo - jesteś kochana - dziękuję
Hydro vital kupujesz dodatkowo z cos 2 czy jeszcze Ci został z zabiegowego zestawu ?

Czy Te z Was, które już sa ponad dwa miesiace po cos1, a nawet i np. rok, nadal używają poza cos2 tego hydra vital, czy on jest potrzebny jedynie na początku ? Bo żadna z Was nie pisała, że poza polowaniem na cos2 ,kupujecie tez równolegle hydra ?


A make up już teraz,zaraz idę schować do lodówki. Dodam - silnie kryjący make up. Swoją drogą najlepszy z tych, które miałam, a próbowałam chyba wszystkich, także z tej najwyższej półki. Myślałam już , że Kanebo jest ok, a tu zwykły Revlon, kilka razy tańszy , okazał się znacznie lepszy. Ale mam nadzieję,że już nie będzie porzebny, albo tylko jego cieniutka warstwa
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 14:57   #2948
mamula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam Was kochane Cosmelanki! Od 17 go lipca też nią jestem! Jesteście fantastycznymi kobitkami! Józefinko! na migrenę polecam pochodne sumatryptanu.na receptę oczywiście. migrena mija od ręki. Wiem, bo cierpiałam tragicznie od jakichś 20 lat a teraz jestem zdrowa i bezplamiasta!!!!!!!!
mamula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 15:37   #2949
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mamula Pokaż wiadomość
Witam Was kochane Cosmelanki! Od 17 go lipca też nią jestem! Jesteście fantastycznymi kobitkami! Józefinko! na migrenę polecam pochodne sumatryptanu.na receptę oczywiście. migrena mija od ręki. Wiem, bo cierpiałam tragicznie od jakichś 20 lat a teraz jestem zdrowa i bezplamiasta!!!!!!!!
Mamulo - jak Ci po tych prawie dwóch tygodniach od zabiegu ? Ja miałam dopiero wczoraj
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 15:47   #2950
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kamilia,to masz ku przestrodze
-stosowanie w malej ilosci i rzadko filtrow
-chetnie eksperymtowalam z kremami z silna chemia
-na poczatku cosmelanskich dni uzywalam make up
To sa moje najwieksze bledy.Przekonana jestem,ze ich wiecej bylo .
Teraz uzywam tylko i wylacznie cosm.2 ,hydro vital,Flavo C pod Avene.A od wczoraj WLASNEJ ROBOTY krem regenerujacy z BU.Mam nadzieje,ze teraz robie wszystko dobrze.
Hydra-vital mozesz uzywac tyle ile bedziesz chciala.Ja uzywam ta maske jak czuje dyskomfort na twarzy.


Witam Cie Buczacza
powiedz prosze czy ten krem z filtrem mam juz uzywac jastem po tygodniu po zabiegu
no i jak najpierw cos 2 a potem krem z filtrem czy tak ????
a gdzie kupie ten Flavo C ???
i wtedy musi nto tak wygladac najpierw cos 2 Flavo c i filtr , TAK dobrze mysle ???
a no wlasnie mam jeszcze jedno pytanie bo zastanawiam sie czy ten maly sloiczek cos 2 starczy mi na 3 miesiace czy wam wystarczal?
a gdzie w stanach mozna go zamowic ??? moze macie jakies namiary ja wybieram sie we wrzesniu do Nowego Jorku i bylo by fajnie kupic to na miejscu i pewnie po lepszej cenie
a kiedy moge zaczac uzywac jakiegos podkladu i jaki bys mi mogla polecic , a moze jakas inna cosmelanka zna cos dobrego co warto wyprobowac
buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 15:53   #2951
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Witam Cie Buczacza
powiedz prosze czy ten krem z filtrem mam juz uzywac jastem po tygodniu po zabiegu
no i jak najpierw cos 2 a potem krem z filtrem czy tak ????
a gdzie kupie ten Flavo C ???
i wtedy musi nto tak wygladac najpierw cos 2 Flavo c i filtr , TAK dobrze mysle ???
a no wlasnie mam jeszcze jedno pytanie bo zastanawiam sie czy ten maly sloiczek cos 2 starczy mi na 3 miesiace czy wam wystarczal?
a gdzie w stanach mozna go zamowic ??? moze macie jakies namiary ja wybieram sie we wrzesniu do Nowego Jorku i bylo by fajnie kupic to na miejscu i pewnie po lepszej cenie
a kiedy moge zaczac uzywac jakiegos podkladu i jaki bys mi mogla polecic , a moze jakas inna cosmelanka zna cos dobrego co warto wyprobowac
buziaki
Agnieszko - jakakolwiek kolorówka ( czyli też podkład) dopiero dwa miesiace po cos1. Wcześniej - możesz mieć od niej plamy.Możesz jedynie puder sypki transparentny.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 15:56   #2952
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A Flavo C na www.biochemiaurody.com
Przed chwilą sama tam zamówiłam - teraz będę używać na szyję i dekolt bo twarz - wiadomo , przez dwa miesiące ,tylko cos 2 i hydra.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:07   #2953
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

W cosmelanie sa filtry slabe ,ale sa.agnieszka,ja uzywalam Avene na cosm.Do tej pory nie wiem ,czy dobrze robilam.
flavo c kupisz na BU,albo w aptece (bardzo drogie)

madziusia,pieczesz caly dzien,czy co?
dome,jak tam wlosy?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-07-26 o 18:43
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:13   #2954
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
W cosmelanie sa filtry slabe ,ale sa.agnieszka,ja uzywalam Avene na cosm.Do tej pory nie wiem ,czy dobrze robilam.
flavo c kupisz na BU,albo w aptece (bardzo drogie)

madziusia,pieczesz caly dzien,czy co?
dome,jak tam wlosy?
Wczoraj lekarka powiedziała, ze według założeń, przez dwa pierwsze miesiace po cos 1 należy używać jedynie cos 2 i i hydra. Chyba, że na duże słońce i na długo - wtedy ew. jakiś filtr na cos2 i hydra.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:56   #2955
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MOJE WSZYSTKIE COSMITKI KOCHANE

buczacza: moje włosy ... już polubiłam, czasami jedynie jak przechodzę koło lustra to napada mnie strach i mam ochotę z tą fryzurą żołnierza amerykańskiego na defiladę podążyć

... a wiecie CO JA DZISIAJ ZROBIŁAM ... skoro i tak czekam na zestawik cosmo CUDU ... O P A L A Ł A M S I Ę ... wiem wiem, że brzmi to jak bezeceństwo cholerne, ale pomyślałam podobnie jak józefinka888, że co mi tam, przecież i tak mam plamy, to co, że będzie ich więcej ... najwyżej więcej pasy podkładowej jutro rano nałożę mój ukochany podkład w kremie Shiseido ( o konsystencji budyniu - na twarzy na szczęście też, tworząc maskę nie do przejścia, nie mylić z karnawałową) ukryje wszystko i...plam jest więcej pomieszały się dziewczynki z piegami A może jak tak zacznę się opalać to wszystko się wyrówn i będę miała oliwkową cerę
kamilia: dzielna dziewczynka jesteś NIE MOGE POMÓĆ CI RADĄ, gdyż sama jeszcze kompletnie zielona jestem, ale jak przełknę kwotę za smart lipo i polecę tam 2-go - to dam znac - na 100 %
Żebym ja już dziecko usypiała z laptopem na kolanach ... na głowę mi już padło
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:30   #2956
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

,dome,zaluje ze sie przed zabiegiem tez nie opalalam.
Mam impreze w domu,kupa ludzi,a ja siedze z laptopem w toalecie i czytam wasze posty.ZBOCZENIE TO ,CZY NALOG?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 22:06   #2957
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
,dome,zaluje ze sie przed zabiegiem tez nie opalalam.
Mam impreze w domu,kupa ludzi,a ja siedze z laptopem w toalecie i czytam wasze posty.ZBOCZENIE TO ,CZY NALOG?
buczuś: nałóg, nałóg
A jutro idę ... do S O L A R I U M To brzmi na TYM formu jak do "AGENCJI TOWARZYSKIEJ"
kamilia ... poszła sobie i nie relacjonuje ... józefinka888 też nic nie pisze ...mam nadzieję, że z Dziećmi z tej plaży juz wróciła ... przecież cholera już ciemno
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 23:18   #2958
mamula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mamulo - jak Ci po tych prawie dwóch tygodniach od zabiegu ? Ja miałam dopiero wczoraj
No, całkiem nieźle. Mordkę mam jak osesek. Poszłam na cosmelan nie wiedząc, co mnie czeka! A tu masakra! Nie spodziewałam się takiego łuszczenia ( jak po oparzeniu wrzątkiem), spokojnie mogłam udawać, że jestem ucharakteyzowana do horroru. Ale za to teraz jestem autentycznie szczęśliwa!.smaruję się już 2 x dziennie i nie czuję się , jak po oparzeniu.Dziś mogę Ci powiedzieć, że cosmelan będzie ze mną już zawsze.Jaka jestem piękna! Podkłady, korektory, rozświetlacze i diabli wiedzą, co jeszcze - precz!
mamula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 06:43   #2959
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jestem,znowu rano!!!Tylko ja i komputer.Dzieci śpią,więc mogę się do niego dopchać!!!.Koniecznie muszę pomyśleć o laptopie.Szkoda tylko,że całe oszczędności poszły na cosmelan!!!!!!
A wracając do plaży.Moim założeniem był relaks,relaks i jeszcze raz relaks i nie martwienie się plamami.
Twarz wysmarowałam sobie kremem z wysokim filtrem jeszcze w domu ,potem co chwilę dosmarowywałam już na plaży .
Usiadłam sobie na kocyku ,oczywiście tyłem do słońca/lata nawyków dały o sobie znać/ przodem do morza niby to ,że pilnuję dzieci a tak naprawdę to cały czas pilnowałam się,aby przypadkiem słonće nie muskało mi twarzy.Zboczenie kompletne!!!
Plecy mimo wysokich filtrów mam spieczone na raka.Przód biały jak mąka.Groteska.Twarz mimo,że wciąż się kontrolowałam jeszcze bardziej plamiasta.Jutro bez grubej tapety się nie obejdzie.Muszę ją wysmarować samoopalaczem,może wtedy choć trochę wyrównam jej koloryt.

O zgrozo dzieci znowu dzisiaj chcą iść na plażę.One i mąż są brązowi , a ja przy nich jak córka młynarza.Wczoraj po raz pierwszy w tym sezonie złapałam trochę słońca.
Może czas dzisiaj opalić przód???To będzie wymagało więcej wysiłku,aby jak najmniej opalić twarz.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 07:01   #2960
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mamula dzięki Ci za za te pochodne sumatryptanu.Mam nadzieję,że dobrze napisałam!!!.Napewno spróbuję.Wczoraj potwornie wiało na tej plaży.Szum /wysokich/fal i ten obłędny wiatr spowodował ,że po 2 godz.plażowania strasznie rozbolała mnie głowa.
Tym razem na szczęście nie tak intensywnie jak przedwczoraj.Co jest z ta moją plamiastą głową????Cała do wymiany!! czy co???

Woda w morzu czysta i c i e p l u t k a!!!! Zapraszam wszystkie plamiaste /oczywiście te przed zabiegiem/ nad morze!!!!łapcie słońce i cieszcie się póki jeszcze możecie!!!

Boże!!!! a jak ten zabieg nie pomoże????? albo jak nie przyślą mi tej przesyłki???
Wolę o tym nie myśleć!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 08:01   #2961
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

POBUDKA!!!WSTAWAC SPIOCHY!!!NASZA MADZIUSIA MA URODZINY

MADZIUSIU kochana!!! NIech Ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie!!!
100 lat zycia bez plamisk i chorobstw:cmo k:


SLODKIEGO MILEGO ZYCIA MADZIUSIU!!!!!!!

WIECZOREM BEDE CHLAC Z TOBA!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 08:06   #2962
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://de.youtube.com/watch?v=myedCNOYPD4
To dla Ciebie:pije my:
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 09:13   #2963
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wszystkiego najlepszego....piekności do najpozniejszej statrosci...zero plam, zero zmarszczek...zero otyłosci...celulitis niech sie schowa ...szcześcia ..zdrowia i urody oraz wszelkiej pomyslnosci dla Madziusi...
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 09:40   #2964
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusiu ! - na Twoją cześć krzyczę na całą wieś - niech żyje nam Madziusia !!! Bądż szczęśliwa na co dzień i od święta i bądż zawsze uśmiechnięta

Dome - już relacjonuję - nie jest źle. Tzn myślałam, ze od razu będzie znacznie gorzej. Mam twarz trochę czerwono - brązową, napiętą jak po mocnym słońcu i lekkim oparzeniu. Rano obudziłam się lekko opuchnięta, ale umyłam twarz chłodną wodą i nie jest już tak źle .
I ja, kiedy już będę miała inną niż "wybitną urodę radiową" , zapiszę się na konsultację w sprawie lipo cośtam
Mamulo - i tu do Ciebie pytanie-piszesz, że teraz już smarujesz dwa razy. Tzn ile razy przez pierwsze dwa tygodnie smarowałaś ? Przejrzałam ulotkę cos 2 i strony nie - polskie, i tam , podobnie jak na ulotce stoi, że na początku trzy razy w ciągu dnia. wiec się przyznam , ze wczoraj posmarowałam trzy razy ( pierwszy dzień po zabiegu).
I kiedy zobaczyłyście, Wy, które już szczęśliwe po cos 2 dłuższy czas,że zaczęły Wam te plamy schodzić. Bo ja jeszcze nic nie widzę - może na mnie to nie działa ? bo ani pożar dramatyczny na twarzy, skóra tez nie schodzi ( kiedy powinna ? ) .
I jeszcze się upewnię - kiedy trzeba kłaść hydra v - od razu po cos 2 czy trochę odczekać ( ile ? ). Dziewczynki - przepraszam za moc pytań, ale słabnę na myśl, ze może na mnie ten zabieg nie działa ?
Dziękuję, że jestecie Baaaardzo Wam dziękuję !
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 09:56   #2965
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia
DUŻO DUŻO SŁODYCZY MIŁOŚCI OD WSZYSTKICH BY HUMOR NIGDY CIĘ NIE OPÓŚCIŁ
100 LAT 100 LAT 100LAT I DŁUŻEJ BEZ OGRANICZEŃ
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:23   #2966
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MADZIUSIA kochanie duzo zdrowia i slodyczy plamka cosmelanka aga Tobie zyczy

sto lat sto lat niech zyje zyje nam
sto lat sto lat niech zyje zyje nam
jeszcze raz jeszcze raz
niech zyje zyje nam
a kto MADZIUSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 12:30   #2967
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny tak sobie przypomniałam że po zabiegu cos. dostałam ulotkę cosmelanu - było napisane jak w ciągu następnych tygodni się stosuje cos2 i hydra. Oraz na zdjęciu był pokazany cos1 cos2 hyddra i płyn do oczyszczenia twarzy przed zabiegiem. Czy wy jak byłyście na zabiegu nie dostałyście od dermatologa ulotki I jak kupujecie cały zestaw przeciesz też w nim powinna być ta sama ulotka MADZIUSIA SŁONECZKO PRZYGRZEWA
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:03   #2968
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
pozwolę sobie jeszcze raz zadać pytanie, bo chyba nikt mi nie odpowiedział a bardzo mnie to interesuje

Czy któraś z Was stosowała cosmelan na plamy typu potrądzikowego?
Była kiedyś też mowa o tym, by nie stosować cosmelanu na cerę trądzikową. Ja już nie mam
ropnych wyprysków, ale ogólnie moja cera jest zanieczyszczona (zaskórniki w okolicach brody).Wygląda to jak podskórna kaszka. Czy mogę zastosować cosmelan? Jeśli tak, to czy zaskórniki znikną po zastosowaniu cosmelanu?

Aha19 przeczytaj posty mika2910 (począwszy od nr 1491, str. 50) ona własnie stosowała cosmelan na plamy typu potrądzikowego, więc wiele się z nich dowiesz odnośnie twojego problemu
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:11   #2969
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia jak się czujesz ? Wiesz strasznie ci zazdroszcze tego że jesteś już po zabiegu (je jeszcze miesiąc) i też mam takie obawy, żeby tylko to na mnie działało
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:30   #2970
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia jak się czujesz ? Wiesz strasznie ci zazdroszcze tego że jesteś już po zabiegu (je jeszcze miesiąc) i też mam takie obawy, żeby tylko to na mnie działało
Zaczynam lekko obłazić ze skóry . Twarz czerwona , ale nie buraczkowa tylko taka , jak pisałam czerwono brązowa.Jak na razie to moja rodzina ejt zawiedziona, bo liczyła na więcej barw wojennych :Lekko opuchnięte oczy bo tak tez była i maska i teraz cos2. Plamy nadal są :-( Dzisiaj nie wychodzę na dwór bo upał więc tylko patrzę pzrez okno na ogród , nogi do góry ( poza zrobieniem obiadu,ale też siedzę w domu bo ten upał plus gorejąca twarz to kiepski komplet).
I zaglądam bez przerwy do forum i zadaję masę pytań, ale Wy się dzisiaj opalacie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.