Zestaw startowy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 21:36   #691
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie jestem tu nowa i mam kilka pytanek. Chciałabym kupić zestaw do robienia paznokci żelowych. Czy mógłby ktoś mi doradzić jaki bylby najlepszy?? zakupu zamierzam dokonać na allegro...

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

hej pomoze mi ktos??
jak chcesz coś zacząć robić, to najpierw idz na kurs, skoro nie masz bladego pojęcia co i jak, jeszcze zniszczysz sobie i komuś paznokcie i będzie problem.
a tak na marginesie, im tańsze kupisz produkty, tym gorszej są jakości, poczytaj sobie o tym na forum.
pozdro.
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:56   #692
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Kathrinesss Pokaż wiadomość
Ja polecam allegrowe zestawy SUPER XXL DOBRE WYDAJNE PIERWSZEJ i NAJLEPSZEJ JAKOŚCI firmy NONAME ;-) Tak do 150 zł (Super okazja)
W zamian dostaniesz JAKIEŚ świetne żele aż po 5 ml (!) mające przyczepność jak plastelina. Nie barwiące brokaty, i wyjątkowe ozdoby np. kwiatuszki. Tipsy - 100 sztuk łamiące się na pół. Gilotynke , aż 3 patyczki drewniane, 200 ml odtłuszczacza, płyn do usuwania tipsów żelowych (który jakby nie było usuwa tylko akryl;-) i jeszcze masę rzeczy pierwszej klasy.
Przepraszam ale ogrom tego typu zestawów (i ilość sprzedanych) ostatnio mnie zadziwiła i zaniepokoiła.
Może trochę nie w temacie;_)
Trochę z tym przesadziłaś bo w zestawie jest 1 patyczek i 100 ml odtłuszczacza.
kiedyś miałam żel reni-nail zrobiłam koleżance paznokcie na próbę i zanim przyszłam do domu ona dzwoniła że jej żel z paznokcia odpadł
A koleżanka kupiła taki zestaw i dzwoni że potrzebuje tipsów bo te co ma to się rozpadają na kawałki przy obcinaniu. I jeszcze klej z allegro. Chyba lepiej kupić super-glue w kiosku
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:29   #693
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Przez dlugi czas robiła mi paznokcie dziewczyna,(tez samouk bez kursu) z ktorej bylam bardzo zadowolona, ale wykalkulowałam sobie, ze te pieniadze co u niej zostawiam moge przeznaczyc na swoj zestaw.

Edytowane przez oliwka1234
Czas edycji: 2009-03-24 o 23:30 Powód: :)
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 06:59   #694
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez oliwka1234 Pokaż wiadomość
Przez dlugi czas robiła mi paznokcie dziewczyna,(tez samouk bez kursu) z ktorej bylam bardzo zadowolona, ale wykalkulowałam sobie, ze te pieniadze co u niej zostawiam moge przeznaczyc na swoj zestaw.
No to strasznie droga musi byc ta dziewczyna skoro opłaca Ci się wydać 1500 zł na PODSTAWOWY zestaw i uważasz, że to dobry interes

A jeśli już masz taka głowę do interesów to proponuję, żebyś zaczęła zakładać znajomym plomby w zębach. Wiesz ile na tym zaoszczędzisz??!! To przecież proste - wiercisz dziurę w zębie, wygrzebujesz całą próchnicę i zakładasz plombę. Bułka z masłem. Wiele razy widziałam jak to robi dentysta i wydaje się bardzo łatwe. Tylko trzeba na allegro kupić zestaw i instruktarz na płycie DVD....
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:32   #695
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
masz racje IM TANIEJ TYM ŁATWIEJ ZNISZCZYSZ KOMUŚ PAZNOKCIE.. POWODZENIA

jeśli kupuje się na laegro za 100zł lampe która raczej popsuje się po 0,5 roku to muszisz kupić koleją a jak kupisz dobrą za 500zł to będziesz miała ją lata i napewno to się bardziej opłaca
za 500 zl?? Potwierdzam na allegro sprzedawane są buble i juz nie raz slyszalam o tipsach pękającychna pół, czy lampie chodzącej 2 tygodnie i bez możliwości reklamacji.. ale 500 zl to trochce przesadzilas w star nailsach są nawet po 120- 150 zł, 2 letnia gwarancja, a obsługa tam zawsze miłam, uśmiechnięta idobrze doradzi(przynajmniej w łódzi;) Ja wiem, że może nie mają jakiś tam bajerów ale uważam ze na początek napewno wystarczy

Edytowane przez oliwka1234
Czas edycji: 2009-03-25 o 07:40
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:37   #696
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
No to strasznie droga musi byc ta dziewczyna skoro opłaca Ci się wydać 1500 zł na PODSTAWOWY zestaw i uważasz, że to dobry interes

A jeśli już masz taka głowę do interesów to proponuję, żebyś zaczęła zakładać znajomym plomby w zębach. Wiesz ile na tym zaoszczędzisz??!! To przecież proste - wiercisz dziurę w zębie, wygrzebujesz całą próchnicę i zakładasz plombę. Bułka z masłem. Wiele razy widziałam jak to robi dentysta i wydaje się bardzo łatwe. Tylko trzeba na allegro kupić zestaw i instruktarz na płycie DVD....
nie wiem czemu jestes taka złośliwa, poprosiłam o porade, a nie o pouczanie. poprostu zainteresowało mnie to i chce się nauczyc, nie prosze cie przeciez zebys zostala moja klientka!
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:55   #697
Badatka
Przyczajenie
 
Avatar Badatka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Na poczatek dobry jest activ (maja sklep internetowy a w nim wszystko do paznokci zele lampy pedzelki itd...) , sun flower, ra nails
I nie gadzam sie z kolezanka ze na poczatek potrzebujesz 1500 zlotych bo jezeli chcesz robic paznokcie tylko sobie to nie potrzebujesz zestawu z najwyzszej polki.
Powodzenia
Badatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 08:02   #698
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

No ja też tak myśle, mam zamiar wybrać sie jeszcze do star nails, kupowowalam tam ozdoby nieraz i widzialam np lampy po 120-150 zl. mysle ze na poczatek takie by wystarczyly...
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:47   #699
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

A ja twierdzę ze nie otrzymasz tutaj żadnej informacji na temat który Cie interesuje..Dlaczego?..Ot óz miła panno, każda szanująca się stylistka nie sprzeda informacji, za które zapłaciła..
I raczej nie wkręcaj nam ze paznokcie będziesz robiła tylko sobie bo nikt tutaj Ci nie uwierzy..
Na allegro nie radze kupować bo moze się okazać ze kasę wyrzuciłaś w błoto,
Paznokcie sa wazne dla kobiety więc nie próbuj im ich zmarnowac...Jesteś na odpowiednim forum więc pooglądaj prace pseudostylistek( ach..czasem się zdarza że i po 7 latach robi się kichę) i jeszcze raz się zastanów..
Ja osobiście raczę ci pójśc na kurs..najlepiej dobry..Powodzenia..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:59   #700
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez [U
po drugie[/U] tematy zeli sa walkowane na tym forum i proponuje poszukac w wyszukiwarce

Dokładnie, WYSZUKIWARKA to baaardzo pomocne urządzenie. Jestem klientką a nie stylistką ale tak mnie wkurzają takie posty że uhh
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:17   #701
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
najlepiej na allegro
im taniej tym lepiej bo wiesz po co przeplacać taniej nie dostaniesz.
hahaha! dobre!

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie jestem tu nowa i mam kilka pytanek. Chciałabym kupić zestaw do robienia paznokci żelowych. Czy mógłby ktoś mi doradzić jaki bylby najlepszy?? zakupu zamierzam dokonać na allegro...

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

hej pomoze mi ktos??

idź na kurs
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 12:26   #702
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Na allegro nie radze kupować bo moze się okazać ze kasę wyrzuciłaś w błoto,
A wiesz, to zalezy . Ja czasami kupuję ozdoby i pilniki właśnie na allegro, a ostatnio nawet żel IBD. Wszystko z nim w porządku, a zapłaciłam na pewno mniej niż w sklepie. Wystarczy trafić na dobrego sprzedawcę, który nie wciśnie podróbek.

"Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?"
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:15   #703
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Eeeee, no co wy laski! teraz to sobie można kupić "Fól Wypas" zestaw za jedyne 99z! I "Fszystko" tam znajdziecie ;D
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:39   #704
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Eeeee, no co wy laski! teraz to sobie można kupić "Fól Wypas" zestaw za jedyne 99z! I "Fszystko" tam znajdziecie ;D
i kurs na DVD pt. "Jak przepiłować płytkę"
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:34   #705
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Na tym kursie panienki nawet odtłuszczacza nie mają tylko spirytusem salicylowym przemywają żel
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:27   #706
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

a moze zmywaczem do paznokci? ^^
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:25   #707
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Wiecie co przeglądam właśnie inne wątki i dochodzę do jednego wniosku: naprawde rzadko się spotyka osoby miłe i naprawde pomocne, większość z dziewczyn jest niesympatyczna i złośliwa.. Przecież po to jest forum żeby pytać, radzić.. A wy (z wyjątkami) potraficie tylko pisać uszczypliwości i pokazywać wyższośc- że cos iby wiecie. Szkoda, bo myslałam że to naprawde dobrefotum
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:42   #708
ITAKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

ALLEGRO !!! NIE RADZE JA SIĘ JUŻ NA TYM INTERESIKU PRZEJECHAŁAM. NIE GWARANTUJE CI DOBREJ STYLIZACJI PONIEWAŻ NIE WIESZ CO TAK NAPRAWDĘ JEST W PUDEŁKACH . MOŻE SÓL A MOŻE ACETON ZAMIAST LIQUDU. Polecam ci sprawdzone firmy.
ITAKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:00   #709
izuska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
No to strasznie droga musi byc ta dziewczyna skoro opłaca Ci się wydać 1500 zł na PODSTAWOWY zestaw i uważasz, że to dobry interes

A jeśli już masz taka głowę do interesów to proponuję, żebyś zaczęła zakładać znajomym plomby w zębach. Wiesz ile na tym zaoszczędzisz??!! To przecież proste - wiercisz dziurę w zębie, wygrzebujesz całą próchnicę i zakładasz plombę. Bułka z masłem. Wiele razy widziałam jak to robi dentysta i wydaje się bardzo łatwe. Tylko trzeba na allegro kupić zestaw i instruktarz na płycie DVD....
Verdina złośliwość widzę,że nie zna granic. Po prostu śmiech na sali jak przeczytałam Twój komentarz. Po pierwsze całkowicie popieram oliwka1234, jeśli ma ochotę robić sobie pazurki, to niech robi i jestem pewna,że sobie poradzi znakomicie, a nawet lepiej niż nie jedna dziewczyna,która skończyła kurs. Nie przesadzajmy,że zestaw kosztuje 1500 zł dla osoby początkującej. Nie jedna dziewczyna przecież w profesjonalnym zakładzie nie ma wyposażenia o wartości 1500zł. A Twoje ironiczne komentarze i aluzje oraz porówniania sa żałosne! Jeżeli uważasz,że robienie pazurków bez kursu to samo co zakładanie plomby to moge stwierdzić,że jesteś mało błyskotliwa. Robienie paznokci to żaden problem, nalezy tylko poćwiczyć, a przyglądanie sie jak to robi kosmetyczka na sam początek jest wystarczające. oliwka1234wie jak robic, wystarczy trochę praktyki na swoich paznokciach i znajomych i śmiało może mieć klientki A osobiście znam wiele dziewczyn,które były samoukami i robią paznokcie rewelacyjnie! Jestem w pełni zadowolona jak zrobię paznokcie u takiej osoby niż czasem u profesjonalnej kosmetyczki,która ukończyła nieskończenie wiele kursów! Nie ma reguły, choć przyznam,że po jakims czasie warto dla samej siebie ukończyć kurs, ale nie odrazu przed rozpoczeciem robienia każda osoba ma ukończyc kurs. Przecież to jest zwykły kurs a nie studia medycyny na stomatologa. Nie róbmy z robienia sztucnzych paznokci nie wiadomo jak poważnej sprawy. Niektóre osoby, które udzielaja sie na forum naprawde zbyt poważnie biora sobie robienie paznokci i nawet nie moga służyc poradą! Po co się udzielacie skoro tylko chcecie być dokuczliwi a nie pomocni! oliwka1234 życzę powodzenia i nie zraź się tymi mało wartymi wypowiedziami!
izuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 14:50   #710
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez izuska89 Pokaż wiadomość
Verdina złośliwość widzę,że nie zna granic. Po prostu śmiech na sali jak przeczytałam Twój komentarz. Po pierwsze całkowicie popieram oliwka1234, jeśli ma ochotę robić sobie pazurki, to niech robi i jestem pewna,że sobie poradzi znakomicie, a nawet lepiej niż nie jedna dziewczyna,która skończyła kurs. Nie przesadzajmy,że zestaw kosztuje 1500 zł dla osoby początkującej. Nie jedna dziewczyna przecież w profesjonalnym zakładzie nie ma wyposażenia o wartości 1500zł. A Twoje ironiczne komentarze i aluzje oraz porówniania sa żałosne! Jeżeli uważasz,że robienie pazurków bez kursu to samo co zakładanie plomby to moge stwierdzić,że jesteś mało błyskotliwa. Robienie paznokci to żaden problem, nalezy tylko poćwiczyć, a przyglądanie sie jak to robi kosmetyczka na sam początek jest wystarczające. oliwka1234wie jak robic, wystarczy trochę praktyki na swoich paznokciach i znajomych i śmiało może mieć klientki A osobiście znam wiele dziewczyn,które były samoukami i robią paznokcie rewelacyjnie! Jestem w pełni zadowolona jak zrobię paznokcie u takiej osoby niż czasem u profesjonalnej kosmetyczki,która ukończyła nieskończenie wiele kursów! Nie ma reguły, choć przyznam,że po jakims czasie warto dla samej siebie ukończyć kurs, ale nie odrazu przed rozpoczeciem robienia każda osoba ma ukończyc kurs. Przecież to jest zwykły kurs a nie studia medycyny na stomatologa. Nie róbmy z robienia sztucnzych paznokci nie wiadomo jak poważnej sprawy. Niektóre osoby, które udzielaja sie na forum naprawde zbyt poważnie biora sobie robienie paznokci i nawet nie moga służyc poradą! Po co się udzielacie skoro tylko chcecie być dokuczliwi a nie pomocni! oliwka1234 życzę powodzenia i nie zraź się tymi mało wartymi wypowiedziami!
Dzięki tym "mało wartym wypowiedziom" niejeden laik stal się mistrzem w zdobieniu i ROBIENIU paznokci, więc ja, jako stała bywalczyni tego forum (nie PYTAJĄCA o banały, lecz CZYTAJĄCA i MAGLUJĄCA po raz setny jeden i ten sam temat) ,śmiem twierdzić, ze forum to jest nadzwyczajną kopalnią wiedzy, i nie ma tu "mało wartych wypowiedzi" , bo zazwyczaj są to "mało warte pytania". I niestety powiedzenie "kto pyta nie blądzi" mija się z celem, bo zapytanie "jakie mam kupić produkty" po raz 1589 jest bezpłciowie. Od tego jest wyszukiwarka...
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:09   #711
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Adziullenna Pokaż wiadomość
i kurs na DVD pt. "Jak przepiłować płytkę"

Ołł, jee! Za całe 4.59! Specjalnie sprawdzałam
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:14   #712
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Ołł, jee! Za całe 4.59! Specjalnie sprawdzałam
OHHHHH! już lecę kupić!!!
a certyfikat też dostanę?
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:49   #713
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Niektóre z was przesadzają. Ja kupiłam sobie zestaw na allegro rok temu za 150 zł i jestem bardzo zadowolona. Lampa mi się nigdy nie zepsuła, a żele były bardzo dobre więc dokupiłam sobie kolejne z tej samej firmy. Poza tym na allegro są zestawy Sun Flower.
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:49   #714
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

żele z serii "no name" sa dla Ciebie dobre????? radze spróbowac firmowych (ale tych lepszych) i zobaczyc różnice... sun flower tez wcale nie jest taki cacy
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:24   #715
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
żele z serii "no name" sa dla Ciebie dobre????? radze spróbowac firmowych (ale tych lepszych) i zobaczyc różnice... sun flower tez wcale nie jest taki cacy
sf wcale nie jest rewelacyjny, ale nie oszukujmy się- jeżli ktoś nie ma pojęcia o przedłużaniu paznokci, każdy żel nie będzie dobry.
Bo jak zalejesz skórki to się zapowietrzy.
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 06:37   #716
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

dziewczyny które ukończyły kurs myślą że wszystko wiedzą co to nie one... kolo mnie mieszka niby kosmetyczka na ścianach pełno certyfikatów na jakich to ona szkoleniach nie była a nigdy nikt mi tak nie spiepszył paznokci jak ona!!! Jeżeli nie ma się umiejętności i trochę rozumu to żadnen kurs wam nie pomoże!!
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 07:25   #717
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny które ukończyły kurs myślą że wszystko wiedzą co to nie one... kolo mnie mieszka niby kosmetyczka na ścianach pełno certyfikatów na jakich to ona szkoleniach nie była a nigdy nikt mi tak nie spiepszył paznokci jak ona!!! Jeżeli nie ma się umiejętności i trochę rozumu to żadnen kurs wam nie pomoże!!
sa kosmetyczki zle i sa kosmetyczki dobre...
te pierwsze to wlasnie dziewczyny ktore po kilku wizytach na profesjonalnym przedluzaniu paznokci stwierdzily ze to nie trudne one tez potrafia i beda smigac se za darmo, bo po co przeplacac.... a dalej wiadomo jak sie to potoczylo, najpierw eksperymenty a potem po nabraniu zlych nawykow, kurs i w konsekwencji kurs nie kurs dalej popelniaja bledy z poczatku kariery...
te dobre to dziewczyny ktore zaplanowaly przyszlosc widzac siebie jako stylistke i z miejsca wybraly sie na kurs.... nauczyly wszystkiego od podstaw nie popelniaja bledow bo ich nie nabyly podczas eksperymentow, maja wyobraznie po troszce talent ale przede wszystim rozum i wiedze....

Wracajac do tych pierwszych.... czesto jest tak, ze eksperymentuja dziewczyny na wlasnych paznokciach kiepskimi materialami czesto szkodliwymi na wlasnej plytce... przepilowuja ja pilnikiem, zrywaja mase zebami, podwazaja cazkami itp a potem na caly swiat oglaszaja ze sztuczne paznokcie, zel lub akryl zniszczyl im paznokcie i zeby nikt sobie nie robil... (mojej klientce ktos wmowil ze od zelu czarnieja paznokcie i uwierzyla niestety).....

My kosmetyczki z zacieciem i wiedza zarabiamy na zycie, na rachunki, podatki, ubranie, jedzenie - przez eksperymenty klientek bo przeciez to takie proste - tracimy nie jedna klientke ale okolo 10 klientek, w ten sposob odbiera sie nam podstawowe zrodlo bytu, jakim nie oszukujmy sie sa pieniadze, za ktore my kupujemy dobre materialy i szkolimy sie w dobrych renomowanych szkolach, kursach..... za to swietnie prosperuja i zarabiaja na glupocie firmy NO NAME ktore zyskuja mozliwosc rozwoju i zalewaja rynek tandeta.

Gdyby wszystko bylo proste i kazdy mogl robic co tylko sobie wymysli i wymazy nie mielibysmy lekarzy bo po co, tynkarzy bo po co, dentystow bo po co, mechanikow bo po co, prawnikow bo po co, dermatologo bo po co, fryzjerow bo po co.....
Kazdy zawod nawet jezeli wydaje wam sie absurdalny ma swoje tajemnice, ktore przekazuja nam wyszkoleni instruktorzy, nauczyciele, profesorowie itd.

Prawidlowo zbudowany paznokiec jest ladny, zgrabny, rowny, wiec po co straszyc kolezanki nierownymi zle zrobionymi paznokciami z tandetnymi ozdobami oraz gorami i dolinami, bo wydaje sie wam drogie klientki i potencjalne stylistki ze to bulka z maslem i ze nie musicie placic za wiedze, ktora my ciezko zdobywamy, zebyscie wy potem mialy sliczne zadbane paznokcie.

Zanim sie cos napisze to radze przemyslec wszystkie za i przeciw, dobre i zle strony eksperymentow i dopiero podejmowac decyzje czy aby warto zaoszczedzic pare groszy (w konsekwencji stracic zarowno kase jak i paznokcie na eksperymentach), niz udac sie do kogos kto wie co robi. Zanim jednak wybierzemy sie do kosmetyczki dowiedziec sie czegos o niej bo mozna trafic na ten pierwszy typ......
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:24   #718
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez izuska89 Pokaż wiadomość
Verdina złośliwość widzę,że nie zna granic. Po prostu śmiech na sali jak przeczytałam Twój komentarz. Po pierwsze całkowicie popieram oliwka1234, jeśli ma ochotę robić sobie pazurki, to niech robi i jestem pewna,że sobie poradzi znakomicie, a nawet lepiej niż nie jedna dziewczyna,która skończyła kurs. Nie przesadzajmy,że zestaw kosztuje 1500 zł dla osoby początkującej. Nie jedna dziewczyna przecież w profesjonalnym zakładzie nie ma wyposażenia o wartości 1500zł. A Twoje ironiczne komentarze i aluzje oraz porówniania sa żałosne! Jeżeli uważasz,że robienie pazurków bez kursu to samo co zakładanie plomby to moge stwierdzić,że jesteś mało błyskotliwa. Robienie paznokci to żaden problem, nalezy tylko poćwiczyć, a przyglądanie sie jak to robi kosmetyczka na sam początek jest wystarczające. oliwka1234wie jak robic, wystarczy trochę praktyki na swoich paznokciach i znajomych i śmiało może mieć klientki A osobiście znam wiele dziewczyn,które były samoukami i robią paznokcie rewelacyjnie! Jestem w pełni zadowolona jak zrobię paznokcie u takiej osoby niż czasem u profesjonalnej kosmetyczki,która ukończyła nieskończenie wiele kursów! Nie ma reguły, choć przyznam,że po jakims czasie warto dla samej siebie ukończyć kurs, ale nie odrazu przed rozpoczeciem robienia każda osoba ma ukończyc kurs. Przecież to jest zwykły kurs a nie studia medycyny na stomatologa. Nie róbmy z robienia sztucnzych paznokci nie wiadomo jak poważnej sprawy. Niektóre osoby, które udzielaja sie na forum naprawde zbyt poważnie biora sobie robienie paznokci i nawet nie moga służyc poradą! Po co się udzielacie skoro tylko chcecie być dokuczliwi a nie pomocni! oliwka1234 życzę powodzenia i nie zraź się tymi mało wartymi wypowiedziami!
Izuska, nie jestem złosliwa. Rozumiem, że mój komentarz Cię bawi, bo wyobrażasz sobie, że mam się za bóg wie kogo i drwię sobie z osób bez kursu. Otóż nie. Dokładnie wiem, o czym mówię i zapewniam Cię, że wcale nie przesadzam porównując zakładanie plomby do przedłużania paznokci.

Po pierwsze jeżeli uważasz, że robienie paznokci to żaden problem to znaczy, że nigdy tego nie robiłaś. Ale...rozumiem Cię, bo ja też tak myślałam i to całkiem niedawno. Przeczytałam w internecie wszystko, co się dało o przedłużaniu paznokci, obejrzałam milion zdjęć, instruktaży krok-po-kroku, filmików na youtube i uznałam, ze to żadna filozofia przedłużac paznokcie. Jednak ZANIM odważyłam się to sprawdzić w praktyce poszłam na kurs, gdzie okazało się, że teoria ma sie nijak do praktyki. Nie mogłam pojąć, że instruktorka i ja używamy tego samego pędzelka, tego samego żelu i lampy, i jej wychodzi piękny łuk, a mnie klucha. I zapewniam Cię, że nie była to kwestia braku talentów manualnych. Mam wykształcenie plastyczne i złotnicze i zęby zjadłam na używaniu pędzelków i pilników.
Dlatego jeśli ktoś Ci mówi zrób kurs, a dopiero potem bierz się za paznokcie to nie znaczy, że jest nadęty i złośliwy, ani tak mało błyskotliwy, że musiał skończyć kurs żeby robić to samo co Ty, talent samorodny bez kursu. To znaczy, że dobrze Ci radzi. Nic więcej.

Po drugie naprawdę nie rozumiem dlaczego ktoś miałby inwestować swoje pieniądze w kupno profesjonalnych materiałów i sprzętów, a dopiero potem sprawdzać czy umie i lubi z nich korzystać. To jakby kupić samochód, a dopiero potem iść na kurs prawa jazdy. Nie mogę sie uwolnić od porównań Moim zdaniem korzystniej, taniej, wygodniej jest zrobić kurs (są takie nawet za 300zł) i zorientować się czy to jest temat, który nam "leży" czy nie.
Zauważyłam, że niektóre dziewczyny jakoś strasznie te kursy demonizują, jakby to była przepustka do loży masońskiej co najmniej To zwykłe szkolenie, które ułatwia życie, daje pojęcie o podstawach i orientację w możliwosciach technik i produktów. I tak sie trzeba potem wszystkiego samemu uczyć, bo jeszcze się taki nie urodził, co by potrafił przekazać doświadczenie.
O koszt podstawowego zestawu nie będę sie licytować ani nikomu niczego udowadniać. Jeden woli szynkę drugi pasztetową. Kwestia smaku i wytrzymałosci żołądka.

Izuska, nie dziw się, że dziewczyny z forum podchodzą do stylizacji paznokci poważnie. To ich praca. Założę się, że Ty swoją pracę też traktujesz poważnie. Jeśli oliwka ma ochotę "tylko sobie" robić pazurki bez kursu to musi wiedzieć, ze będzie musiała odkryć Amerykę od początku i to samodzielnie.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:42   #719
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
sa kosmetyczki zle i sa kosmetyczki dobre...
te pierwsze to wlasnie dziewczyny ktore po kilku wizytach na profesjonalnym przedluzaniu paznokci stwierdzily ze to nie trudne one tez potrafia i beda smigac se za darmo, bo po co przeplacac.... a dalej wiadomo jak sie to potoczylo, najpierw eksperymenty a potem po nabraniu zlych nawykow, kurs i w konsekwencji kurs nie kurs dalej popelniaja bledy z poczatku kariery...
te dobre to dziewczyny ktore zaplanowaly przyszlosc widzac siebie jako stylistke i z miejsca wybraly sie na kurs.... nauczyly wszystkiego od podstaw nie popelniaja bledow bo ich nie nabyly podczas eksperymentow, maja wyobraznie po troszce talent ale przede wszystim rozum i wiedze....

Wracajac do tych pierwszych.... czesto jest tak, ze eksperymentuja dziewczyny na wlasnych paznokciach kiepskimi materialami czesto szkodliwymi na wlasnej plytce... przepilowuja ja pilnikiem, zrywaja mase zebami, podwazaja cazkami itp a potem na caly swiat oglaszaja ze sztuczne paznokcie, zel lub akryl zniszczyl im paznokcie i zeby nikt sobie nie robil... (mojej klientce ktos wmowil ze od zelu czarnieja paznokcie i uwierzyla niestety).....

My kosmetyczki z zacieciem i wiedza zarabiamy na zycie, na rachunki, podatki, ubranie, jedzenie - przez eksperymenty klientek bo przeciez to takie proste - tracimy nie jedna klientke ale okolo 10 klientek, w ten sposob odbiera sie nam podstawowe zrodlo bytu, jakim nie oszukujmy sie sa pieniadze, za ktore my kupujemy dobre materialy i szkolimy sie w dobrych renomowanych szkolach, kursach..... za to swietnie prosperuja i zarabiaja na glupocie firmy NO NAME ktore zyskuja mozliwosc rozwoju i zalewaja rynek tandeta.

Gdyby wszystko bylo proste i kazdy mogl robic co tylko sobie wymysli i wymazy nie mielibysmy lekarzy bo po co, tynkarzy bo po co, dentystow bo po co, mechanikow bo po co, prawnikow bo po co, dermatologo bo po co, fryzjerow bo po co.....
Kazdy zawod nawet jezeli wydaje wam sie absurdalny ma swoje tajemnice, ktore przekazuja nam wyszkoleni instruktorzy, nauczyciele, profesorowie itd.

Prawidlowo zbudowany paznokiec jest ladny, zgrabny, rowny, wiec po co straszyc kolezanki nierownymi zle zrobionymi paznokciami z tandetnymi ozdobami oraz gorami i dolinami, bo wydaje sie wam drogie klientki i potencjalne stylistki ze to bulka z maslem i ze nie musicie placic za wiedze, ktora my ciezko zdobywamy, zebyscie wy potem mialy sliczne zadbane paznokcie.

Zanim sie cos napisze to radze przemyslec wszystkie za i przeciw, dobre i zle strony eksperymentow i dopiero podejmowac decyzje czy aby warto zaoszczedzic pare groszy (w konsekwencji stracic zarowno kase jak i paznokcie na eksperymentach), niz udac sie do kogos kto wie co robi. Zanim jednak wybierzemy sie do kosmetyczki dowiedziec sie czegos o niej bo mozna trafic na ten pierwszy typ......

dokladnie...
bardzo dobrze to ujelas.
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:12   #720
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
sa kosmetyczki zle i sa kosmetyczki dobre...
(...)
Nie będę już cytować całego Twojego posta, ale Patka, prawdę rzekłaś.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.