My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszamy! V!! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 10:00   #3721
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Kachaa cieszę się że wzystko się dobrze skończyło

ja wczoraj wydałam :
piwo - 18 zł
bilet - 1,2zł

dziś jadę na urodziny do kolegi więc pewnie popłynę trochę
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:23   #3722
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Już mi dzisiaj trochę lepiej, ale gardło dalej boli
Mam dzisiaj dzień, podczas, którego najchętniej zostałabym w łóżku A muszę zaraz jechać do dziekana z podaniem o urlop zdrowotny, gdzie nie mam zaświadczenia od lekarza, bo Pani doktor na urlopie Ciekawe co mi powie
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:30   #3723
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

a ktos inny niz ten wlasnie doktor niemoze ci wydac? dlugo ten doktorek na urlopie? moze bedziesz mogla dowiesc
eh u nas pogoda straszna leje od rana
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:36   #3724
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
a ktos inny niz ten wlasnie doktor niemoze ci wydac? dlugo ten doktorek na urlopie? moze bedziesz mogla dowiesc
eh u nas pogoda straszna leje od rana
W dziekanacie mi powiedziała, że muszę mieć z tej przychodzi, w której zaczęłam leczenie, a w przychodzi mówią, że to musi ta lekarka wypisać, do końca przyszłego tygodnia na urlopie....
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:15   #3725
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

no ok a do kiedy moga w dziekanacie poczekac?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:42   #3726
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
U mnie w sumie poszło dzisiaj tyle co na spożywkę na leczo i kolejną maść do oczu.Jakoś operam się pójściu do tesco albo do centrum zerknąć na wyprzedaże.W sumie w czym chodzić mam,a przydałoby się coś w końcu zacząć odkładać

Odkurzyłam też dzisiaj swojego twistera i poćwiczyłam trochę w domu,nawet brzuszki zrobiłam Poza tym jakoś tak mi smutno..
Mi też smutnawo ostatnio Z jednej strony są powody, z drugiej nie. Nie przejmuj się, ja bym chciała mieć twistera np!

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;27666728]nie ma czego, idz do eurobanku lub polbanku.[/QUOTE]
Nie ma czego? Ta afera mnie zniechęciła skutecznie, ale naprawdę lokata-rewolwer bosko się przestawiała. Chcę zamrozić około niewiele ponad 4 tysiące... Tak konkretniej powiedziałam, żeby usłyszeć dalszą opinię od Was, bardziej zorientowanych.
Zwykłe konto mam w getinbanku właśnie..
Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
ja zakładam sobie lokaty w noble banku przez internet za pośrednictwem open finance. http://openonline.pl/ tu możesz sobie przejrzeć ofertę. nie trzeba mieć tam konta, żeby założyć lokatę
Przejrzę zaraz zaraz...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:52   #3727
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

az spojrzalam jaka afera bo chyba nie w temacie bo w Polsce nie mieszkam zreszta oszczednosci jakis niemam zeby je zamrazac

teraz to wszedzie nic nie pewne chyba jak kryzys
trzymasz w domu -niebezpiecznie
trzymasz w niepewnym banku tez kijowo
powodzenia w szukaniu dobrej lokaty
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 12:05   #3728
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Czemuz?
Bo tęsknię za tą gadziną 'moją'..

Już po zakupach,nie wiem za co tyle zapłaciłam
- 45zł Biedronka
- 5zł apteka
- 11zł truskawki i czereśnie

Ciasta mi się zachciało z truskawkami jako,że mimo małych odstępstw od normy waga jak spadła mi 2 kg tak się trzyma,więc choć tyle dobrego.W sumie brakuje mi jeszcze kilograma do satysfakcjonującej wagi,bo niżej to i tak wiem,że nie zejdę.Z brzuchem i boczkami będę walczyć min. twisterem
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:32   #3729
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

jakies specjalne masz te cwiczenia na twister? Moj lezy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:27   #3730
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Ja dzis nic nie wydalam



Jestem w pracy

Milego dnia
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:27   #3731
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Twister mnie kusi, ale muszę w rolki zainwestować najpierw ...

Dziewczyny, czy ja to dobrze obliczam? na tym open finance (podlega pod getin bank ) zarobie przez 3 miesiace tylko 214 zl? na 4 tysiacach? Pomozcie, bo ja jestem fatalna w sprawach finansow i regulaminow a nie chce czegos przeoczyc
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 13:49   #3732
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Mówisz o lokacie, tak?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Twister mnie kusi, ale muszę w rolki zainwestować najpierw ...

Dziewczyny, czy ja to dobrze obliczam? na tym open finance (podlega pod getin bank ) zarobie przez 3 miesiace tylko 214 zl? na 4 tysiacach? Pomozcie, bo ja jestem fatalna w sprawach finansow i regulaminow a nie chce czegos przeoczyc
Hmm, ja to nie wiem też jak to się oblicza, ale pewnie tak
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:52   #3733
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

No tak tak.. Kurczę, przy zakładaniu obliczają - wychodzi 54 zł
bez sensu.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:53   #3734
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Taa, mi też się tak wydaje, mało troche :/ ale żeby lokata miała taki większy sens to ze 100 tysięcy trzeba wpłacić, noo ale dobre i to mi z 70 złotych co najwyżej grosz urośnie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:13   #3735
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Ehh, zmęczyłam się w tej pracy. Wczoraj wyszłam z domu o 6,40, wróciłam o 22 dzisiaj znowu od samego rana w pracy. Dobrze, że chociaż jutro wolne...
a ile pieniędzy wydałam
-3,00 na loda w McD
-8,50 ziemniaczki i paluszki wegetariańskie w McD
-7,00 2xpieróg grecki u Gajewskiego
-33,00 na książkę dla siostry - najmądrzejsza z całej szkoły, to niech ma
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:52   #3736
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy ja to dobrze obliczam? na tym open finance (podlega pod getin bank ) zarobie przez 3 miesiace tylko 214 zl? na 4 tysiacach? Pomozcie, bo ja jestem fatalna w sprawach finansow i regulaminow a nie chce czegos przeoczyc
te lokaty są chyba w noble banku, ale to jest ten sam właściciel co getin

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
No tak tak.. Kurczę, przy zakładaniu obliczają - wychodzi 54 zł
bez sensu.
ale to chyba w przypadku 3-miesięcznej lokaty. no niestety takie są zyski z lokat w PL. jeśli chce się więcej zarobić to zostają fundusze lub giełda, ale teraz nie polecam, bo jak niedługo Grecja zbankrutuje to wszystko pójdzie w dół na łeb, na szyję chyba, że inwestycje w surowce - to się może opłacać


napisałam dziś ostatni egzamin w sesji nie mam jeszcze wyników 4 egzaminów, ale mam przeczucie, że zaliczę nareszcie wracam do świata żywych (dziś spałam 2,5 godziny i jestem ledwo przytomna)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:30   #3737
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
te lokaty są chyba w noble banku, ale to jest ten sam właściciel co getin



ale to chyba w przypadku 3-miesięcznej lokaty. no niestety takie są zyski z lokat w PL. jeśli chce się więcej zarobić to zostają fundusze lub giełda, ale teraz nie polecam, bo jak niedługo Grecja zbankrutuje to wszystko pójdzie w dół na łeb, na szyję chyba, że inwestycje w surowce - to się może opłacać


napisałam dziś ostatni egzamin w sesji nie mam jeszcze wyników 4 egzaminów, ale mam przeczucie, że zaliczę nareszcie wracam do świata żywych (dziś spałam 2,5 godziny i jestem ledwo przytomna)
Mhm... dokładnie..
Nie wiem co sadzic o tym getinkbanku, ja jestem zadowolona, ale strasza skutecznie ludzie na forach ;D

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Taa, mi też się tak wydaje, mało troche :/ ale żeby lokata miała taki większy sens to ze 100 tysięcy trzeba wpłacić, noo ale dobre i to mi z 70 złotych co najwyżej grosz urośnie
To jest najgorsze !!!
Opłacało sę zamienić na dolary jakieś 3 latatemu i wymienić z pół roku temu
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:48   #3738
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To jest najgorsze !!!
Opłacało sę zamienić na dolary jakieś 3 latatemu i wymienić z pół roku temu
nooo... pamiętam jak dolar był w pewnym momencie za niecałe 2zł. Myślałam wtedy nawet, żeby za wszystkie oszczędności nakupować $$$, ale trochę się bałam, że gospodarka USA pierdyknie (wtedy chyba zaczynał się ten ostry etap kryzysu, gdy upadał bank Lehmann Brothers) i że tylko na tym stracę, więc się nie zdecydowałam. teraz strasznie żałuję.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:53   #3739
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To jest najgorsze !!!
Opłacało sę zamienić na dolary jakieś 3 latatemu i wymienić z pół roku temu
Nom zmarnowana szansa...
Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
nooo... pamiętam jak dolar był w pewnym momencie za niecałe 2zł. Myślałam wtedy nawet, żeby za wszystkie oszczędności nakupować $$$, ale trochę się bałam, że gospodarka USA pierdyknie (wtedy chyba zaczynał się ten ostry etap kryzysu, gdy upadał bank Lehmann Brothers) i że tylko na tym stracę, więc się nie zdecydowałam. teraz strasznie żałuję.
Dokladnie, ja tez ...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 17:45   #3740
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Witajcie
W końcu i ja mam chwile wolnego.
Wydatki:
30.09 w biedronce - ocet, mleko, fasola czerwona w puszcze, cebula, banany, orzeszki w panierce , pomidory, chleb, soda, papryka, nekratynki
i 2 zł rano na bulke, banana i jogurt naturalny bo zaspalam i nie zdazylam zrobic sobie sniadania.
Zabieram się za sprzątanie bo od piątku nic nie ruszone a jutro wybywam się smażyć na słonku to znów nie będzie kiedy ogarnąć tego syfku.
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:51   #3741
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

ja dziś:
ok. 50zł w Rossmannie
prawie 40zł na piwo i jedzenie podczas świętowania ostatniego egzaminu w sesji

odebrałam dziś z poczty marynarkę dresową z allegro jestem zadowolona z jakości i polecam
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:59   #3742
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

oblałam egzamin z prawa ue.
idę pić, tzn na jakieś piwo może wyciągnę przyjaciółkę, bo ma urodziny dzisiaj.. jeszcze jakiś drobiazg jej kupię, ale myślę, co by jej tu kupić...
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:31   #3743
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
oblałam egzamin z prawa ue.
idę pić, tzn na jakieś piwo może wyciągnę przyjaciółkę, bo ma urodziny dzisiaj.. jeszcze jakiś drobiazg jej kupię, ale myślę, co by jej tu kupić...
zdasz poprawkę, Ty zdolniacha jesteś

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
no ok a do kiedy moga w dziekanacie poczekac?
Nie wiem Na uczelni dowiedzieć się czegokolwiek graniczy z cudem... Pani z dziekanatu, która mi powiedziała, że bez problemu dostanę urlop dziekański wybyła na chorobowę, czy tam urlop, a te pozostałe dwie nawet nie chciały przyjąć mi podania, powiedziały, że mogę ubiegać się tylko o zdrowotny i, że mam iść do dziekana w środę od 12:30. Więc dzisiaj dzwonię do sekretarki dziekana i pytam, czy dziekan normalnie od 12:30 przyjmuje, a ona: 'Nie, dziekan ma dzisiaj obrony', więc zapytałam kiedy będzie, a ona: 'Jutro nie, w piątek chyba też nie, w poniedziałek ma obrony, we wtorek ma obrony hmmm... niech Pani zadzwoni w poniedziałek o 9' I taka robota... Ja w przyszłym tygodniu muszę wszystko załatwić, bo muszę się wynieść z mieszkania, więc się wkurzę, jak nie zastanę w ogóle dziekana na uczelni. Zostawię podanie w dziekanacie i koniec... Z resztą Pani w dziekanacie mi powiedziała, że i tak mnie nie wyrzucą ze studiów, i tak, jak nie oddam indeksu to automatycznie idę na urlop w oczekiwaniu na powtórną rejestrację na semestr, więc jakoś się za bardzo tym nie martwię

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

-13zł taksówka
- 10zł bilet
- 2,20 pączek

Jutro idę do pracy i pojutrze też Więc wpadnie trochę grosza. Jak będę mieć przyszły weekend wolny to jadę z TŻ nad morze (jak będzie pogoda), więc potrzebuję kasy i przez tydzień na nic nie wydaję
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:35   #3744
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
ja dziś:
ok. 50zł w Rossmannie
prawie 40zł na piwo i jedzenie podczas świętowania ostatniego egzaminu w sesji

odebrałam dziś z poczty marynarkę dresową z allegro jestem zadowolona z jakości i polecam
Możesz pokazać foto?
Mi się też marzy jakaś fajna, w stylu tych wszem i wobec znanych, lubianych, modnych boyfriendów. Ale nic w godnej dobrej cenie. Na secondhandy uderzę na początku tygodnia


Zarobiłabym na tych dolarach w najgorszym wypadku tysiąca... Nawet mi nie mówcie...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:53   #3745
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Możesz pokazać foto?
Mi się też marzy jakaś fajna, w stylu tych wszem i wobec znanych, lubianych, modnych boyfriendów. Ale nic w godnej dobrej cenie. Na secondhandy uderzę na początku tygodnia


Zarobiłabym na tych dolarach w najgorszym wypadku tysiąca... Nawet mi nie mówcie...
http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../41/1638804191 to zdjęcie z aukcji. jeśli chcesz real foto to dopiero jutro mogę zrobić, bo mam teraz nienaładowaną baterię w aparacie, a już się ciemno robi

z tym, że ten sprzedawca już nie ma tych marynarek w ofercie (a sprzedał ich kilka tysięcy sztuk).

ja ostatnio stałam się maniaczką marynarek. od wielu lat miałam tylko jedną na specjalne okazje, od lutego tego roku kupiłam już 6 nowych w różnych kolorach
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:01   #3746
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

+ 42 zł na konto
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:02   #3747
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Wpadłam z Tż do marketu na szybko bo mama zapomniała kupic chleb a jutro zamknięte wszytsko i mi dzowni ze mam szukać chleba;/

Zakończenie trwało 2 godziny masakra.
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:42   #3748
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Pokłóciłam się niemiłosiernie ze współlokatorką, wypowiedziałam mieszkanie (ona ma umowe główną), spakowałam część gratów i przeniosłam się do TŻ To co prawda nie rozwiązuje moich wszystkich problemów, ale trochę mi ulżyło Co prawda TŻ nie ma pralki i piekarnika w mieszkaniu, ale wolę to niż toksyczne towarzystwo mojej wiecznie niezadowolonej współlokatorki, która nieustannie próbuje wywołać we mnie poczucie winy i niestety ostatnio jej to wychodzi. Ostatnie 3 doby siedziałam u TŻ, to zaczęła mnie gnębić telefonami. Po którymś nie wytrzymałam i się rozpłakałam, to TŻ stwierdził, że dość tego i pojechaliśmy do mojego mieszkania zacząć mnie pakować. W tej chwili mam kompletny mętlik w głowie i jeszcze nie wiem jak to wszystko poukładam. Dziwnie się trochę czuję, ale naprawdę chociaż trochę mi ulżyło, że już nie mieszkam z tą jędzą.

Jeśli chodzi o wydatki to z tych nerwów kompletnie straciłam rachubę...
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]

Edytowane przez zawiechaczarny
Czas edycji: 2011-06-22 o 20:43
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:49   #3749
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość

odebrałam dziś z poczty marynarkę dresową z allegro jestem zadowolona z jakości i polecam
Ja też mam już swoją tylko chyba muszę jeszcze jeden guzik sobie doszyć,bo za mało cyca do niej mam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:55   #3750
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: My tu pilnie oszczędzamy , swe portfele wypychamy!Wszystkich chętnych-zapraszam

witch masz jakies specjalne cwiczenia na steper?


dranie nie zaplacili mi za urlop
juz ja sie upomne jak wroce
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.