Bukiety ślubne cz.III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 14:34   #481
anna1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 13
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ja w swoim bukiecie miałam róże herbaciane,róże ecru, białe frezje i eustomę. Oraz trawę w którą wplecione były herbaciane koraliki Wiązanka była piękna i trzymała się całą noc i jeszcze przez następnych kilka dni wyglądała jak nowa
Teraz już jest ładnie ususzona i zdobi moją szafkę
anna1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:20   #482
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mój bukiet Będzie w delikatnych pastelowych kolorach, złożony z róży, eustomy, mini goździków i gipsówki, bez tego wystającego zielska

Kolejne trzy zdjęcia to moja inspiracja
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:33   #483
mala888332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mala888332 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Od 11 dni jestem już szczęśliwą żoną i wpadłam do Was jeszcze na chwilę pochwalić się swoją wiązanką. Towarzyszyły mi różowe storczyki i cantadeskie, tak jak sobie wymarzyłam Wszystkim jeszcze Narzeczonym życzę udanych wyborów pięknych bukietów i żeby wszystko w "tym dniu" ułożyło się zgodnie z planem. Buziaki
Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Ciebie. Czy dokorację sali miałaś pod kolor Twojego bukietu? Coś w różu?
My co prawda nie dekorowaliśmy sali, bo sama w sobie jest piękna, ale dodatki (zasłony okien, kwiaty na stolach, itp.) miała w kolorze bordowym. Ja uwielbiam rózowe storczyki, poza tym pięknie wyglądają we włosach, dodatkowo moja świadkowa miała różową sukienkę i dziewczynki które niosły nam obrączki również, więc pasowaliśmy wszyscy do siebie, po co pasować do sali ?

Edytowane przez mala888332
Czas edycji: 2010-08-16 o 07:34
mala888332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:27   #484
milsik83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mój bukiet
milsik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:18   #485
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ja również byłabym wdzięczna za pomoc przy wyborze bukieciku. Ślub mam w Nowy Rok a bardzo podobają mi się storczyki tajlandzkie w kolorze amarantowym jak na zdjęciu, które gdzieś znalazłam i zamieszczam w załączniku.
Dodam że sukienkę mam prostą w kolorze kości słoniowej. Czy ten kolor kwiatów pasowałby do wspomnianego koloru sukni? Ewentualnie z jakimi innymi kwiatkami można by to ciekawie połączyć (myślałam o kantadeskach, lecz nie wiem jak taka kompozycja by się prezentowała)? Czy w ogóle jest szansa na bukiecik z tych kwiatków w styczniu?

Edytowane przez Anioleczka
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:23
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:04   #486
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Witam

Wrzucam zdjęcia bukietu ślubnego - który robiłam na minioną sobotę
Przecudowny jest ten bukiet, nie wiem czy nie zmienię swojego wybranego na taki właśnie... No śliczny!!!
Ja myślałam o takim, do sukni (w kolorze białym, na zdjęciu jest ivory):

Czy może ten Twój bardziej by pasował??
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:38   #487
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam
ja również mam dylemat jaki bukiet do moje sukni ślubnej (w załączniki moje zdjęcie).
Myślałam o bordowych różach z dodatkiem zielonych akcentów.
Ale może macie jakieś inne pomysły co by pasowało. Bo ja już sama nie wiem.
Z góry dziękuje za wszelkie pomysły.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 19:41   #488
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Nie dawałabym bordowych róż, bo sukienka jest bardzo delikatna. Taki wg mnie powinien być bukiet. Może połączenie róży i eustomy w delikatnych kolorach?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:56   #489
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Bukiety ślubne cz.III

Moja suknia wygląda podobnie jak ta. Nie mam zdjęcia mojej Jest ecru. Doradźcie mi bukiet bo chyba oszaleje. Na początku chciałam jasny zwisający ale teraz podobają mi się różowe okrągłe. Jaki najlepiej kolor i kształt??

Ten mi się najbardziej podoba. Ale TŻ ma mieć różowego kwiatka w przypince?? Nie dziwnie?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:15 Powód: post pod postem
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:10   #490
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Hej.
Jest cień szansy na taki bukiet w zimie - koniec lutego ? Sukienka ecru, plisowana,zwiewna, bez tak zwanego koła na dole.Poradźcie. Kwiatki to tulipany,więc może róże?A ta trawa?. Sukienka jest na manekinie (biżu nie moja).

Edytowane przez izuljanka
Czas edycji: 2010-09-23 o 05:37
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:04   #491
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A ja pochwale się bukietem jaki zrobiłam dla mojej siostry, oprócz tego butonierki dla Pana Młodego i świadka oraz bukiecik na rękę dla siebie czyli świadkowej. Aha nie jestem florystką i nigdy nie pracowałam z kwiatami dlatego tym bardziej jestem dumna z bukietu. Siostra była zadowolona
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 17:01   #492
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Nie dawałabym bordowych róż, bo sukienka jest bardzo delikatna. Taki wg mnie powinien być bukiet. Może połączenie róży i eustomy w delikatnych kolorach?

Właśnie dlatego ze sukienka jest delikatna myślałam o wyraźnym bukiecie ale pomyśle o delikatnych barwach kwiatów. A jeszcze jedno ślubuje w styczniu. Masz może propozycje bukietu który by pasował dla mnie. Myślałam o wiązance typu bidermeier, a może masz jakieś inne propozycje bo ja już sama nie wiem co by pasowało.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:01   #493
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Czy ja też mogę liczyć na małą podpowiedz?
Suknia hiszpanka, welon mgiełka do ziemi

Myślę o bukiecie w kolorze ecri (np kalie) ewentualnie wrzos z fioletem

Nie biorę pod uwagę wachlarzu

Pozdrawiam
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:39   #494
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

To ja tez Wam swoj pokaze, moze kogos zainspiruje
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 22:42   #495
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
Przecudowny jest ten bukiet, nie wiem czy nie zmienię swojego wybranego na taki właśnie... No śliczny!!!
Ja myślałam o takim, do sukni (w kolorze białym, na zdjęciu jest ivory):

Czy może ten Twój bardziej by pasował??
Bardzo miło mi to słyszeć Jeżeli chodzi o wybór to należy on do Ciebie Obydwa bukiety pasowałyby do sukni. Jeżeli chciałabyś kwiat we włosy to polecam Ci cantedeskie ponieważ jest ona bardziej wytrzymała, a co za tym idzie - wybierz ten drugi bukiet. Jeżeli chodzi o mój - do włosów będziesz mieć białą róże ( odmiana AKITO) - więc musisz wybrać co bardziej Ci się podoba

Pozdrawiam - Sylwia
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:15   #496
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
To ja tez Wam swoj pokaze, moze kogos zainspiruje
Signa widze, ze mialas peonie w bukiecie...czy były trwałe?
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:06   #497
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
Hej.
Jest cień szansy na taki bukiet w zimie - koniec lutego ? Sukienka ecru, plisowana,zwiewna, bez tak zwanego koła na dole.Poradźcie. Kwiatki to tulipany,więc może róże?A ta trawa?. Sukienka jest na manekinie (biżu nie moja).
Tulipany są już w styczniu wiem, bo pytałam w kwiaciarniach i w styczniu tego roku rzeczywiście były
Ale słyszałam opinie że bukiet może być nietrwały, bo tulipany "rosną" dalej po ścięciu trzeba każdą główkę drutować żeby się nie otworzyły...

Ale poczekaj na opinie ekspertów
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:13   #498
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez paulinka_bulinka Pokaż wiadomość
Signa widze, ze mialas peonie w bukiecie...czy były trwałe?

Wiesz co te z bukietu trzymaly sie swietnie Chcialam zeby bukiet byl nie z takich pelnych, rozwinietych tylko z pokow i polpakow.Bukiecik odbieralam juz w piatek (pani zrobila mi wtedy z pakow) wiozlam go ponad 400km do soboty jeszcze ladnie sie rozwinal i w sobote byl super. Po slubie bardzo ladnie trzymaly sie jeszcze chyba ponad tydzien (nie chcialam go suszyc)
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:46   #499
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Wiesz co te z bukietu trzymaly sie swietnie Chcialam zeby bukiet byl nie z takich pelnych, rozwinietych tylko z pokow i polpakow.Bukiecik odbieralam juz w piatek (pani zrobila mi wtedy z pakow) wiozlam go ponad 400km do soboty jeszcze ladnie sie rozwinal i w sobote byl super. Po slubie bardzo ladnie trzymaly sie jeszcze chyba ponad tydzien (nie chcialam go suszyc)
Dzieki za odpowiedz Signa ja mam slub w pazdzierniku, to nie miesiac piwonii ale kwiaciarnia sprowadzi mi je z Afryki. Chcialabym tez jedna miec we włosach. Nie wiem czy to dobry pomysl. Jak sądzisz?A Ty jaki kwiatek mialas we wlosach bo nie moge rozpoznac???
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 09:58   #500
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez paulinka_bulinka Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz Signa ja mam slub w pazdzierniku, to nie miesiac piwonii ale kwiaciarnia sprowadzi mi je z Afryki. Chcialabym tez jedna miec we włosach. Nie wiem czy to dobry pomysl. Jak sądzisz?A Ty jaki kwiatek mialas we wlosach bo nie moge rozpoznac???
Ja we wlosach mialam gozdzika, peonia/piwonia nie jest na tyle trwala zeby wytrzymala tyle godzine we wlosach, a ja chcialam miec kwiatka caly czas (wytrzymal od 10 rano do rana bez wody i wygladal super). Jesli moge Ci cos doradzic nie bralabym na Twoim miejscu peonii do wlosow. Tak jeszcze mysle nad tymi peoniami w pazdzieniku nie znam sie jakos super na kwiatach, ale wydaje mi sie ze moga byc one dosc malo trwale. Moze zapytaj tutaj jeszcze specjalisty, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kwiaciarki do ktorych sie idzie ze "zleceniem" mowia rozne rzeczy zeby tylko zdobyc klienta a potem roznie to wyglada. Mi obiecaly anemony i tulipany na czerwiec, a miesiac przed slubem okazlo sie ze nie bedzie ani jednych ani drugich. Jak zdecydowalam sie na peonie pare dni przed slubem okazlo sie, ze polskich juz nie ma (u mnie bylo mnostwo) i musza sprowadzac mi piwonie (bo to niby nie ten sam kwiat) za jakies mega sumy. Skonczylo sie tak, ze wiozlam bukiet od siebie Mowie na Twoim miejscu zapytalabym jeszcze tutaj specjalistke
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 10:41   #501
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Ja we wlosach mialam gozdzika, peonia/piwonia nie jest na tyle trwala zeby wytrzymala tyle godzine we wlosach, a ja chcialam miec kwiatka caly czas (wytrzymal od 10 rano do rana bez wody i wygladal super). Jesli moge Ci cos doradzic nie bralabym na Twoim miejscu peonii do wlosow. Tak jeszcze mysle nad tymi peoniami w pazdzieniku nie znam sie jakos super na kwiatach, ale wydaje mi sie ze moga byc one dosc malo trwale. Moze zapytaj tutaj jeszcze specjalisty, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kwiaciarki do ktorych sie idzie ze "zleceniem" mowia rozne rzeczy zeby tylko zdobyc klienta a potem roznie to wyglada. Mi obiecaly anemony i tulipany na czerwiec, a miesiac przed slubem okazlo sie ze nie bedzie ani jednych ani drugich. Jak zdecydowalam sie na peonie pare dni przed slubem okazlo sie, ze polskich juz nie ma (u mnie bylo mnostwo) i musza sprowadzac mi piwonie (bo to niby nie ten sam kwiat) za jakies mega sumy. Skonczylo sie tak, ze wiozlam bukiet od siebie Mowie na Twoim miejscu zapytalabym jeszcze tutaj specjalistke
No tak, wlasnie sie tego obawiam ze nie wytrzyma zbyt dlugo. Ale to jest do obgadania z kwiaciarka. Jestm umowiona na godzinne wizyte takze trzeba bedzie przeanalizowac. A moze ktos jeszcze ma propozycje odnosnie kwiatow do mojej sukni? Jeszcze raz wrzucam zdjecie.
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:10   #502
mrbella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Czy ja też mogę liczyć na małą podpowiedz w sprawie bukietu do sukni
mrbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:27   #503
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez paulinka_bulinka Pokaż wiadomość
No tak, wlasnie sie tego obawiam ze nie wytrzyma zbyt dlugo. Ale to jest do obgadania z kwiaciarka. Jestm umowiona na godzinne wizyte takze trzeba bedzie przeanalizowac. A moze ktos jeszcze ma propozycje odnosnie kwiatow do mojej sukni? Jeszcze raz wrzucam zdjecie.

Tak patrze na suknie i powiem szczerze, ze jakos typowego bukietu z peonii do niej nie widze A jaki chcesz kolor, rozowy czy kremowy? W ogole jakim jestes typem urody?
Moze cos takiego...ostatnie dwa z peonii, troche nietypowe ale wlasnie cos takiego widze do sukni Nie wiem tylko jak do Twojej urody
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:56   #504
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Tak patrze na suknie i powiem szczerze, ze jakos typowego bukietu z peonii do niej nie widze A jaki chcesz kolor, rozowy czy kremowy? W ogole jakim jestes typem urody?
Moze cos takiego...ostatnie dwa z peonii, troche nietypowe ale wlasnie cos takiego widze do sukni Nie wiem tylko jak do Twojej urody
Moj wymarzony bukiet to taki jak na zdjeciu nizej. Jasny roz peoni plus kamienie przy rączce do trzymania.
Kolor - raczej mi sie widzi cos rozowego niz kremowego, moze tez byc jakis akcent fioletu.
Uroda: włosy - długie, bardzo gęste, ciemny braz, zielone oczy, karnacja - raczej jasna, choć w lato sie opalam na braz i troszke mam zamiar sie opalic ale tez bez przesady.
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:33   #505
mrbella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Tak patrze na suknie i powiem szczerze, ze jakos typowego bukietu z peonii do niej nie widze A jaki chcesz kolor, rozowy czy kremowy? W ogole jakim jestes typem urody?
Moze cos takiego...ostatnie dwa z peonii, troche nietypowe ale wlasnie cos takiego widze do sukni Nie wiem tylko jak do Twojej urody
brunetka , ciemna karnacja, duże brązowe oczy - typ włoszki ...
Suknia w kolorze ecri myślałam więc o stonowanym kolorze bukietu ....
mrbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:51   #506
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez paulinka_bulinka Pokaż wiadomość
Moj wymarzony bukiet to taki jak na zdjeciu nizej. Jasny roz peoni plus kamienie przy rączce do trzymania.
Kolor - raczej mi sie widzi cos rozowego niz kremowego, moze tez byc jakis akcent fioletu.
Uroda: włosy - długie, bardzo gęste, ciemny braz, zielone oczy, karnacja - raczej jasna, choć w lato sie opalam na braz i troszke mam zamiar sie opalic ale tez bez przesady.
Bukieci rzeczywiscie ciekawy Wiesz co jak bedziesz na tym spotkaniu z florystka to koniecznie pokaz jej ten bukiet i zapytaj czy te peonie z Afrykie nie beda za duze do niego. Bo np nasze polskie super by sie nadaly, natomiast juz holenderskie sa takie strasznie duze i mysle, ze ich forma moglby nie pasowac do takiego bukietu, sa bardziej bulkowate niz takie strzepiaste. Ale mowie najlepiej zapytaj specjalistki Mysle, ze w takiej formie storczyk moglby wygladac rownie ciekawie albo wlasnie takie duze gozdziki (sa rowniez w kolorze jasnego rozu)

Cytat:
Napisane przez mrbella Pokaż wiadomość
brunetka , ciemna karnacja, duże brązowe oczy - typ włoszki ...
Suknia w kolorze ecri myślałam więc o stonowanym kolorze bukietu ....
Dodalas strasznie malutkie zdjecie sukni, ledow mozna cos tam zobaczyc Nie jestem jakas specjalistka w tej dziedzinie, ale ja tu widze dosc spokojny bukiet w formie o reguklarnej formie np kula albo taka jakby polkula (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi) poniewaz dol sukni jest taki, ze duzo tam sie dzieje, moznaby przedluzyc reczke jakimis trawami albo po prostu dlugimi lodygami kwiatow jesli jestes wysoka. Co do koloru ja bym do Twojego typu urody (z opisu wynika, ze jest dosc mocny) widzialabym raczej jakis ciemniejszy, mocniejszy kolor...moze fioler, amarant, bordo, ciemna czerwien Moze jakis bukiet z amarylisu, rozy lub gozdzika?
__________________


Edytowane przez signa
Czas edycji: 2010-08-20 o 12:53
signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:53   #507
mrbella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

dodam jeszcze, że chciałabym może coś w stylu hiszpańskim, pasującego do kręconych długich i leekko podpietych włosów http://fryzury.dziennik.info.pl/2010...losy-dlugie-1/
mrbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:10   #508
mrbella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A oto troszkę większe zdjęcie Zbyt wysoka nie jestem niestety, bo tylko 164 cm, ale jak dodam "mały" obcasik to nie powinno być źle ...

Bardzo mi się podobają jakieś pojedyńcze kwiatki jak tu poniżej ale kompletnie nie mam pojęcia czy to będzie pasować do całej reszty
mrbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:13   #509
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Suknia jest bardzo delikatna więc moim zdaniem wszystkie inne elementy (makijaż, fryzura, biżuteria i bukiet) powinny być również w tym samym stylu, takim dziewczęcym, romantycznym.
Osobiście proponowałabym mały bukiet kulkę w delikatnych kolorach
Taki kształt bukietu pasuje do praktycznie każdej sukni.
Może któraś z propozycji przypadnie ci do gustu
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:14   #510
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

jeszcze kilka zdjęć
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.