Grecja - praktyczne porady - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 14:05   #1321
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Grecja - praktyczne porady

Halkidiki moge smialo polecic - nie bylam na Rodos i innych wyspach - ale Halkidiki to wspaniale miejsce - jeden minus to bardzo daleko od Aten - nie pojechalismy zobaczyc - bo z tygodnia pobytu tam - trzeba byloby poswiecic 2 dni ponad na wyjazd do Aten - ale to kwestia co chcesz zobaczyc - dokaldnie jak napisala dorkaaa. mielismy wycieczki fakultatywne do Salonik i na Meteory - podniebne klasztory - super i super i jeszcze raz super. Bylam w czerwcu 2008 - klimat np. bardziej mi odpowiada niz we Wloszech, jedzenie?.....takich pomidorow i prawdziwej salatki greckiej w zyciu nie jadlam.....mniam mniam tak czy inaczej pojechalabym tam jeszcze raz....a z reguly nie lubie jezdzic w to samo miejsce.
Z kolei co do Krety - nie bylam - ale mam znajomych ktorzy jezdza tam co roku tak Krete uwielbiaja
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:35   #1322
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Grecja - praktyczne porady

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Witam...

Ja mam zamiar wybrac się na przyszłe wakacje do Grecji. Jaką miejscowość byście polecili:Kreta,Rodos,Riwi era czy Halkidiki ??

pozdrawiam
Ja byłam w tym roku na Krecie w części zachodniej i było cudownie. Zwiedziliśmy całe zachodnie wybrzeże, poplażowaliśmy na najpiękniejszych kreteńskich plażach w Elafonisi i Falasarnie . Szczerze polecam Kretę .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:20   #1323
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

cześć wam, mam pytanie zawsze jak wybieram obóz chodzi mi o imprezowanie tj. dyskoteki, kluby. jak jest w Paralii? trzeba mieć skończone 16 żeby wejść do dyskoteki czy normalnie na luzie? no i czy są jakieś ciekawe dyskoteki, czy to raczej miejsce do plażowania etc. ?
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:37   #1324
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

w paralii jest dosyc duzo dyskotek i jak ja bylam to poprostu szlismy grupa i nikogo nie sprawdzali, ale jesli jedziesz na oboz to jeszcze zalezy od opiekunow ;p bo moga cie np wziac do cocusa, jest to dyskoteka na powietrzu, przewaznie dla polakow, puszczaja tam stare polskie hity i sa tam dzieci w wieku od 6 lat, wiec ogolnie"gruba biba" :P
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:23   #1325
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

nie no bez przesady, chodzi mi o normalną imprezę ;D
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:19   #1326
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

nie no to normalnych imprez jest dosyc duzo
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 09:09   #1327
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

a sprawdzają paszporty czy legitki? bo ja 16 kończę dopiero we wrześniu no i nie chcę potem siedzieć w hotelu jak inni będą się bawić
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 11:06   #1328
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

tak jak juz mowilam nam nie sprawdzali i wchodzilismy wszyscy razem, nawet jak ktos mial 14 lat, to wszystko zalezy od opiekunow, a jesli juz beda w klubach sprawdzac no to chyba obojetnie co, byleby to byl twoj dokument:P
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 07:50   #1329
bysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Witam czy byl ktos w Parali w apartamencie Daliani jakie tam sa pokoje i jak daleko do centrum i na plaze ?
bysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:05   #1330
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

"skończone 16 lat?" chyba 18ście żeby wejść na "normalną" dyskotekę
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:48   #1331
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

byłam 2 lata temu w Grecji (miałam 15 lat) i wchodziłam gdzie chciałam, akurat byłam w Olimpic Beach, hotel otwarty całą noc także można było po kolacji się zawinąć i wrócić nad ranem.. nie było czegoś takiego że chodzenie do dyskotek grupami, po prostu każdy robił dosłownie co chciał i chodził gdzie chciał u nas przeważnie ludzie lecieli do jakiejś dyskoteki w olimpic ale ja wolałam się przejść te 1,5 km i powbijać na imprezy w paralii, bardzo miło wspominam tamte wakacje : ) poza tym w praktycznie każdym klubie było z 2 razy w tyg ladies night czyli darmowe wejście i jeden darmowy drink : D akurat składało się tak, że w jednym klubie ladies night było np. we wt i czw a w innym w pn i śr i jeszcze innym pt, sb nd : P
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:27   #1332
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Jak ja byłam w Parali to było zupełnie normalne że prosili o dowód skoro drink był na wejściu i rzeczywiście było tak, że lejdis najt w różnych klubach w różne dni i raczej się nie pokrywało - celowy zabieg marketingowy. Ale żeby 15latkom dawać drinki to tego nie słyszałam jeszcze
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:43   #1333
annia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

witam,
był ktoś może w Apartamentach typu Venus? (paralia)
annia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:07   #1334
ASIAK27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

NIE BYLAM W VENUS- ALE JESLI MOGE WTRACIC to zdecydowanie polecam Paralie niz Olimpic Beach- duzo wiecej do ogladania, sklepow, tawern itd. VENUS znajduja sie w Centrum wiee blizej wszedzie, ale warunki gorsze i głosniej, ale za to troche taniej niz np. na uboczu w Yakhintos czy John&Eve (gdzie bylam i byly swietne warunki mieszkaniowe). obejrzyj sobie Venus np. na stronie www.okservice.pl i porównaj- cos za cos- cena, warunki, bliskosc centrum
ASIAK27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:08   #1335
annia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

wczoraj własnie zamówilismy wycieczke do Poarali z Ok services do apartamentów Venus i jestem ciekawa jak bd wyglądac
annia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 07:56   #1336
ASIAK27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Zazdroszcze-pamietam jak rok temu pod koniec marca tez zamawialam wycieczke- kiedy jedziecie- jabylam 20maj-2czerwiec i pogoda byla nawet ok- 2 dni opalanie, 1 dzien chmurki i tak w kółko, a ostatniego dnia padało. Apartamenty dla mnie mialy mniejsze znaczenie, bo tylko tam spalam, kąpałam się, troszke jadłam, a poza tym ciagle siedzialam na plazy, spacerowałam po uliczkach, co 2gi dzien zwiedzanie na wycieczkach i czas za szybko minął. Polecam kupic wycieczke całodniowa na meteory i calodniowy rejs na wyspe skiathos, ateny tez warto zwiedzic. Najmniej zafascynowały mnie saloniki choc jest godzinka drogi, a ateny 6godz:-( ale akropol trzeba zwiedzic. Krótka i bliska jest wycieczka na olimp- pol godz. I trwa pol dnia. Ja zdecydowanie wybralabym meteory, skiathos i ateny
no i jedzenie w knajpie u peryklesa- tanio, dobrze, miło- około 150m w strone olimpic beach od wielkiej kaplicy- po tej samej stronie ulicy- 3cia knajpka w ciągu knajpek z bialo-niebieskimi obruskami- dobre makarony 5-6euro no i amstel 2euro, polecam tez pizze od 5,5-6euro i ich dania oczywiście po 6 euro pasticcio przekladaniec z makaronem, miesem, sosami, pianka na górze i musaka bodajże- taki przekladaniec kwadratowy z mieskiem mielonym, ziemniakami, sosami itd.
ASIAK27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 12:08   #1337
annia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Hehe..dzieki juz wiem gdzie i CO jadać;D
my jedziemy 15-27 lipiec
Na meteory napewno sie wybierzemy na skiathos bylam juz 4 lata temu, ale kto wie..
annia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 22:03   #1338
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

jest ograniczenie wiekowe w "Grek zorba" ?
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:55   #1339
seli
Raczkowanie
 
Avatar seli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez annia_89 Pokaż wiadomość
witam,
był ktoś może w Apartamentach typu Venus? (paralia)
hej
Ja bylam w zeszlym roku w tych apartamentach. Generalnie apartamenty typu venus to takie chybil trafil, dowiadujesz sie gdzie mieszkasz dopiero po przyjezdzie na miejsce. Ja np. trafilam do yakhintosa, masz na stronie ok servicesu zdjecia
__________________
Greece - Paralia <33
Mallorca - Alcudia <33
seli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:24   #1340
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez szeptserca Pokaż wiadomość
jest ograniczenie wiekowe w "Grek zorba" ?
nie ma
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:37   #1341
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

a dobry jest ten klub? czy raczej cienki
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:32   #1342
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Wpuszczają prawie wszystkich.. no bez dzieci oczywiście. Ale przystojniaków tam raczej nie ma
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:43   #1343
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

a słyszałyście coś może o miejscowości Nei Pori? bo mam dwie oferty i nie wiem którą wybrać, w Paralii jest oferta gdzie przy hotelu jest basen, ale 3 dni się jedzie a to Nei Pori to raczej takie miasteczko. no i baaaaardzo mi na klubach zależy
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 05:40   #1344
ASIAK27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

WEJDZ NA MAPE GRECJI KONTYNENTALNEJ jak daleko lezy Paralia od Nei Pori-z tego co spr. Paralia lezy bliżej Polski o około 50km. Poaza tym przesadzilas, ze jedzie sie 3 dni- moze w obie strony i z Wwy- ja jechalam z Wwy do granicy słowckiej 12h i pózniej 24g od granicy do Paralii. Jesli mówisz o Paralii i masz na mysli Principal z basenem- to nastaw sie na to, ze wode do niego wleja od lipca i ten hotel jest 1km jest od centrum- tak jak yakhintos, john&eve, a ceny w nim dość wysokie. poza tym głównie życie toczy sie na plaży wiec duzo czasu przy małym hotelowym basenie nie spedzisz, ale kazdy ma wolny wybor
ASIAK27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:40   #1345
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

no właśnie jedzie się trzy dni, bo jeden dzień jeździ się po ludzi z różnych miast. chodzi mi głównie o wielkość tych miast, bo z tego co się orientuję to Nei Pori to raczej małe miasteczko w którym nic się nie dzieje

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Mam jeszcze do was parę pytań, głównie do tych co byli na obozie Prawdopodobnie jadę z biura Juventur do Paralii, hotel Olimpias. Wiecie coś może na temat biura, kadry albo hotelu? Jbc dzięki
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:23   #1346
seli
Raczkowanie
 
Avatar seli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez szeptserca Pokaż wiadomość
no właśnie jedzie się trzy dni, bo jeden dzień jeździ się po ludzi z różnych miast. chodzi mi głównie o wielkość tych miast, bo z tego co się orientuję to Nei Pori to raczej małe miasteczko w którym nic się nie dzieje

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Mam jeszcze do was parę pytań, głównie do tych co byli na obozie Prawdopodobnie jadę z biura Juventur do Paralii, hotel Olimpias. Wiecie coś może na temat biura, kadry albo hotelu? Jbc dzięki
Jak masz w kazdym opisie paralii to krolowa dyskotek xD i w sumie racja, masz wiecej klubow niz w olimpic beach. W nei pori nigdy nie bylam, ale w paralii masz wybor klubow, nie jestes ograniczona do jednego . Pod tym wzgledem naprawde polecam!
__________________
Greece - Paralia <33
Mallorca - Alcudia <33
seli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:15   #1347
Eniid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Talking Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

A czy jest tu ktoś, kto wykupywał pełne wyżywienie (w obojętnie jakim) hotelu i może mi powiedzieć, czy są serwowane jakieś sałatki i lżejsze dania? Czy tradycyjnie frytki?
Eniid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:24   #1348
ASIAK27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

NIE POLECAM WYKUPowac jedzenia!!! z niektorych hoteli trzeba bylo chodzic n sniadanie o 8 rano do innego hotelu- jadlodajni ponad km!!!!!!! a dali buleczke, pomidora, ogorka, ser lub wedlina i juz- wszystko to taniej mozna w lidlu kupic i zrobic sniadanie w pokoju jakie i o ktorej sie chce!!!
obiady tez takie sobie- a tak codziennie mozna od 6 euro jesc co, gdzie , i o ktorej sie chce.- np lezec na plazy caly dzien i wyjsc na deptak zjesc obiad, a nie gnac pol godziny na obiad do hotelu.
jedzenie lekkie- mozna tak powiedziec- ogorek, pomidor, ser, wedlina, ryz, kawalek miesa, salatka z feta...
ASIAK27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:02   #1349
MollyDe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Ja jadę chyba z 2 lata młodszą siostrą i tu jest pytanie . Moja siostra jest bardzo ''dojrzała'' jak na swój wiek i ogółem wygląda na 16/17- latke , ale ma 14 niedługo 15 , myślicie że wpuszczą ja do klubu ze mną? (;
MollyDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:26   #1350
MollyDe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Smile Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

To jeszcze raz ja co sądzicie o tej ofercie?

http://www.steja.pl/index.php?mainmo...p&idOffer=1987

Był już ktoś ze steją? (;
MollyDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 13:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.