Kolorówka Loreala True Match? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 18:34   #1
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183

Kolorówka Loreala True Match?


POWIEDZCIEmi czy kolorówka N1 N2 N3 jest w żółtych odcieniach?
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:00   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Tu masz odcienie tej kolorówki ze strony L'Oreala: http://www.lorealparisusa.com/truematch/TM_Shades.jpg. Wynika z nich, że te oznaczone literą N (Neutral) nie wpadają ani w żółć ani w róż, są zgodnie z nazwą pomiędzy tymi kolorami. Jednak najlepiej obejrzeć te odcienie na żywo w dziennym świetle, bo monitor może przekłamywać kolory.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:08   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Nie wiem jak w Polsce ale w Usa-W-Warm wpada w zolty,C-Cool w rozowy a N-neutral to cos pomiedzy-ogladalam ostatnio odcienie podkladu true match i zastanawialam sie nad najasniejszym Neutralnym odcieniem-wyglada on najbardziej naturalnie=neutralnie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:58   #4
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Czy któraś z was używała pudru prasowanego True Match w odcieniu N1? Jakoś nie widziałam tego odcienia w drogerii, przynajmniej ostatnio. Są tylko dużo ciemniejsze odcienie. Chciałam go kupić, ale wcześniej wypróbować. Mam odcień C1 i jest dla mnie trochę za różowy. Z odcieni w linku, który podałam, wynika, że N1 mógłby być dobry. Na razie nie mam jak sprawdzić odcieni w drogerii.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 10:43   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Ponawiam moje pytanie.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:39   #6
laurenth
Raczkowanie
 
Avatar laurenth
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 193
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Ja mam problem, bo kupiłam sobie najpierw sam puder, a później podkład, ale kupując podkład nie pamiętałam jaki mam puder. Wiedziałam, że W1 albo W3, a że nie było podkładu W1 to wzięłam W3. Co do pudru nadal nie wiem jaki mam, bo naklejke zdarłam, a nigdzie indziej napisane nie jest Pozatym wogóle to chyba głupio zrobiłam, bo nie do końca wiedziałam jaki kolor mi będzie pasował. Tzn puder chyba wybrałam w miare ok, aczkolwiek teraz pewnie bym wzięła jakiś neutralny. Natomiast podkład jest chyba za ciemny... Przez co jakąs taką żółciutka w nim jestem. Jednym słowem: dałam pupci Tyle siana poszło, ale może mamie dam (odsprzedam ) a sobie kupie jakie inne odcienie.

Zauważyłam, że u nas w sklepach zdecydowanie przeważają raczej ciemniejsze odcienie pudrów i podkładów. C1 widziłam raz, ale N1 albo W1 (który być może mam ale nie jestem pewna) nie ma prawie nigdzie. Zwykle zaczynają sie takie od 3,5,7. Są to odcienie dla kobiet o ciemnej karnacji, albo, że tak powiem po intensywnych wizytach w solarium. Jak się dobrze poszuka to pewnie się znajdzie, ale ani w Douglasie ani w Sephorze w Plazie w Poznaniu, nie znalazłam podkładu W1. C1 i N1 tez zresztą nie.
laurenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:57   #7
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

U mnie w mieście jest dostępny odcień C1, zarówno pudru i podkładu, z czego się cieszę. Natomiast chyba gorzej jest z N1 i W1, ale jutro idę się rozglądnąć za nimi. Jak będą, to wypróbuję.
Laurenth, podzielam Twoją opinię o braku jasnych odcieni, ja zawsze miałam ogromny problem ze znalezieniem odpowiednio jasnych. Niestety nie mogę się opalać ani w solarium, ani na słońcu ze względu na b. jasną cerę wrażliwą na słońce, ani też nie zamierzam stosować samoopalaczy, więc jestem skazana na nieliczne jasne odcienie dostępne w naszych drogeriach. Obecnie mam C1 True Match, Porcelain 11 Gosha i Colorstay Ivory Revlona. Jeszcze ewentualnie można poszukać w kolorówce z wysokiej półki, bo z niższej półki, tak do 20 zł, raczej nie znajdzie się odpowiednio jasnych odcieni. A jak są już jasne, to inne właściwości mi nie pasują.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 11:50   #8
polina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorówka Loreala True Match?

Dziewczyny mam pytanie, nie wiecie może który odcień będzie najbardziej zblizony do ciemnej kości słoniowej? n2, w1, w2, c1, c2?? I zależy mi, żeby nie był ani pomarańczowy ani różowy,Dzięki za odpowiedz)
polina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.