Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 22:06   #1
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Exclamation

Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!


Czy któraś z Was miała na weselu (lub była jako gość) któryś z powyższych zespołów? Boże, ja chyba oszaleję z tym zespołem, już mi to sen spędza z powiek! Pomóżcie mi dokonać wyboru bo ja już nie mam siły... Dzięki!
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:19   #2
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

To są chyba zespoły z lubelskiego?
Benefis to zespół z teamu Mayday, sprawdź zespół Mayday możesz go brać w ciemno Tego Twojego nie znam.
Sągorsi, podobno są dwa zespoły o tej samej nazwie : jedni lepsi drudzy gorsi :P ale nie wiem który to który. Retro Band nie znam.
Zajrzyj na stronkę np Amigos( polecają go osoby związane z branżą ślubną) albo Walter Band świetna muzyka na żywo. Sama bym ich wzięła gdyby mieli wolny termin.
Ja mam zespół Basta, ale nie wiem jeszcze jak grają na żywo. Mają bardzo dobre opinie.
Wiem jaki to ból z zespołem
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:36   #3
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Dzięki za odpowiedź. Tak to sa zespoły z lubelskiego, ciężko jest się na coś zdecydować... Gdyby to był Mayday to tak jak mówisz wzięłabym go w ciemno, niestety mają już zajęty termin (14 sierpnia 2010), polecili mi zespół z którym współpracują - benefis, ale nie do końca jestem przekonana bo nie można ich nigdzie posłuchać w internecie, nie ma też opini o nim... Co do Sągorski to moja kumpela właśnie go miała na weselu i była zadowolona, tylko były małe problemy bo brali zbyt długie przerwy i dużo chcieli za granie po godzinie trzeciej... Chodzi mi o ten zespół http://www.sagorsi.pl/ A jeśli chodzi o Retro Band to wpisy na stronce mają fajne ale jakoś podejrzliwie podchodzę do takich wpisów, wokalistka ma cudowny głos, natomiast odstrasza mnie wokalista, pan Janusz bo widziałam fragment wesela i niestety strasznie smęci i obawiam się że tak to będzie właśnie na żywo wyglądało.

Co do Amigos to nie mają już terminu wolnego:-(

A jak Twój zespół Basta? Mają jakąś stronkę? I czy dużo biorą?
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:47   #4
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Tak to sa zespoły z lubelskiego, ciężko jest się na coś zdecydować... Gdyby to był Mayday to tak jak mówisz wzięłabym go w ciemno, niestety mają już zajęty termin (14 sierpnia 2010), polecili mi zespół z którym współpracują - benefis, ale nie do końca jestem przekonana bo nie można ich nigdzie posłuchać w internecie, nie ma też opini o nim... Co do Sągorski to moja kumpela właśnie go miała na weselu i była zadowolona, tylko były małe problemy bo brali zbyt długie przerwy i dużo chcieli za granie po godzinie trzeciej... Chodzi mi o ten zespół http://www.sagorsi.pl/ A jeśli chodzi o Retro Band to wpisy na stronce mają fajne ale jakoś podejrzliwie podchodzę do takich wpisów, wokalistka ma cudowny głos, natomiast odstrasza mnie wokalista, pan Janusz bo widziałam fragment wesela i niestety strasznie smęci i obawiam się że tak to będzie właśnie na żywo wyglądało.

Co do Amigos to nie mają już terminu wolnego:-(

A jak Twój zespół Basta? Mają jakąś stronkę? I czy dużo biorą?
tu jest stronka Benefis http://www.benefis.pl.tl/ ale średnio mi się podobają raczej. Po prawej maja napisane gdzie grają w najbliższym czasie.
Niestety mój termin Mayday też miał już zajęty, i to w styczniu tego roku. A szukam na koniec sierpnia 2010.

Co do zespołu Basta http://www.basta.cba.pl/ to jego stronka. 13.06 ma ich na weselu jedna z wizażanek i liczę na jej szczegółowe relacje. Biorą 3000 zł na 2010 r. Podobno goście są zachwyceni, ale niestety nie miałam okazji zobaczyć ich na żywo.
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:47   #5
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Weszłam na stronkę zespołu Walter Band... O Boże, gdyby mieli wolny termin to już jutro wpłacam kasę! Rewelacyjny głos wokalistki, no i przede wszystkim zespół z krwi i kości a nie jakieś usia-siusia;-)

Dzięki VanillaCafe za pomoc
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:49   #6
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Wydaje mi się, że jeszcze parę dni temu jak ich pytałam mieli wolny ten termin. Powodzenia

edit: zajrzałam na maila, wiadomość z 29.05
"inne terminy w lecie, które nam zostały wolne to:
lipiec- 3,10,17,24
sierpień- 14,21
cena w Lublinie za 1 dzień z transportem to 3000zł"

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2009-05-31 o 22:51
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 23:01   #7
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Jesteś kochana! A ja już straciłam wszelką nadzieję... Chyba już jestem ekspertem od zespołów teraz bo tyle co ja się naczytałam przez ostatnie 2 tygodnie to już przechodzi ludzkie pojęcie... Dobrze że wesele jest raz w życiu, bo inaczej to by się człowiek wykończył! Koniecznie muszę jutro do nich zadzwonić, nawet nie wiedziałam o takim zespole, szukałam tutaj w woj.lubelskim, ale naprawdę ciężko się zdecydować, bo to wszystko jakoś brzmi tak samo po 12 godzinach szukania

Jeszcze raz serdeczne dzięki!
PS.Szkoda że nie pomyślałam żeby napisać tego posta o 10 rano

Liczę na spokojny sen tej nocy, bo ostatnio to tylko jedno mi się śniło...

Dobrej nocy
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 23:14   #8
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Jesteś kochana! A ja już straciłam wszelką nadzieję... Chyba już jestem ekspertem od zespołów teraz bo tyle co ja się naczytałam przez ostatnie 2 tygodnie to już przechodzi ludzkie pojęcie... Dobrze że wesele jest raz w życiu, bo inaczej to by się człowiek wykończył! Koniecznie muszę jutro do nich zadzwonić, nawet nie wiedziałam o takim zespole, szukałam tutaj w woj.lubelskim, ale naprawdę ciężko się zdecydować, bo to wszystko jakoś brzmi tak samo po 12 godzinach szukania

Jeszcze raz serdeczne dzięki!
PS.Szkoda że nie pomyślałam żeby napisać tego posta o 10 rano

Liczę na spokojny sen tej nocy, bo ostatnio to tylko jedno mi się śniło...

Dobrej nocy
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Naprawdę wiem o czym piszesz, też w pewnym momencie miałam wszystkiego dość.
Dobrej nocki
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:41   #9
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

VanillaCafe, a czy znasz kogoś u kogo grał zespół Walter Band? Demo wygląda super, tylko nie jestem pewna czy to moja wyobraźnia ale wydaje mi się że kawałkach z wesel i sylwestra zamieszczonych na stronce, wokalistka troszkę fałszuje przy szybszych piosenkach...? Mam nadzieję że się myslę bo to jest chyba jedyny sensowny zespół jaki został (i który ma wolny termin). Sprawdziłam też zespół Basta, niestety nie maja już wolnych terminów;-(
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:10   #10
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

w wątku Lubelskich PM jest dziewczyna pszczolaola która ma ten zespół. Może skontaktuj się z nią w tej sprawie. Troszkę fałszuje na pewno, ale mi się i tak bardzo podoba.
edit: jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nimi, może zaproszą Cię na próbę, albo posłuchasz na czyimś weselu

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2009-06-01 o 19:20
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:53   #11
goldenjacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Tak to sa zespoły z lubelskiego, ciężko jest się na coś zdecydować... Gdyby to był Mayday to tak jak mówisz wzięłabym go w ciemno, niestety mają już zajęty termin (14 sierpnia 2010), polecili mi zespół z którym współpracują - benefis, ale nie do końca jestem przekonana bo nie można ich nigdzie posłuchać w internecie, nie ma też opini o nim... Co do Sągorski to moja kumpela właśnie go miała na weselu i była zadowolona, tylko były małe problemy bo brali zbyt długie przerwy i dużo chcieli za granie po godzinie trzeciej... Chodzi mi o ten zespół http://www.sagorsi.pl/ A jeśli chodzi o Retro Band to wpisy na stronce mają fajne ale jakoś podejrzliwie podchodzę do takich wpisów, wokalistka ma cudowny głos, natomiast odstrasza mnie wokalista, pan Janusz bo widziałam fragment wesela i niestety strasznie smęci i obawiam się że tak to będzie właśnie na żywo wyglądało.

Co do Amigos to nie mają już terminu wolnego:-(

A jak Twój zespół Basta? Mają jakąś stronkę? I czy dużo biorą?
Witam.zdecydowałem się napisać sprostowanie jeśli chodzi o zespół Sągorsi gdyż uważam że to co napisałaś jest opinią krzywdzącą dla naszego zespołu.Jeśli chodzi o przerwy to nie przypominam sobie aby ktokolwiek zwracał nam uwagę że są za długie a jeśli nawet ktoś odniósł takie wrażenie to pewnie nie zwrócił uwagi na to ze gramy bardzo długie "bloki" muzyczne na weselu.Nie patrzymy na zegarki gdy gramy tylko na to czy goście się dobrze bawią a jeśli tak jest to gramy nawet 1.30h
i wtedy rzeczywiście przerwa jest trochę dłuższa.Ale wiadomo że łatwiej jest powiedzieć że zespół robi dłuższe przerwy .Natomiast jeśli chodzi o dopłatę po godzinie 3.00 to są to wyjątkowe sytuację gdzie ślub jest bardzo wcześnie bo z reguły umowę podpisujemy do godz 4.00 lub 5.00 a czy dopłata 250zł za godzinę grania na 4 osobowy zespół to jest cena kosmiczna pozostawiam wszystkim do oceny własnej.(średnia gaża zespołu za 1 dzień wesela ok 3000zł. średnio ok 10 godzin grania na weselu więc cena za 1 godz wynosi ok 300 zł
Każdą imprezę traktujemy bardzo poważnie i zależy nam na jak najlepszej opinii dlatego nie mogłem być obojętny co do twojego wpisu.Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego.
JACEK- zespół SĄGORSI
goldenjacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 10:19   #12
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół na wesele: Retro Band, Benefis, Sągorsi... HELP!!!

Panie Jacku, przepraszam jesli Pana urazilam. Nie bylam na weselu na ktorym Panstwo grali, gdybym byla to zapewne nie pytalabym o opinie… Grali Panstwo niedawno u mojej przyjaciolki na weselu i to byla jej opinia, powiedziala ze pomimo tego iz zespol gral bardzo dobrze pod wzgledem muzycznym to ogolnie go nie poleca z wyzej wymienionych powodow. Dlatego tez chcialam zaczerpnac opini u innych osob. Rozumiem ze zalezy Panu na dobrej opini zespolu, ale chce jeszcze raz podkreslic ze to nie jest moje zdanie lecz mojej przyjaciolki. Pozdrawiam.
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.