Nasze problemy łózkowe...seks:)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 09:07   #1
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21

Nasze problemy łóżkowe...seks:))


Myślałam zeby moze zalozyc jakies watek w ktorym mozna by bylo zamieszczać swoje problemy odnośnie spraw łózkowych. Moze ktoś mogłby pomoc i doradzic... Mam nadzieje ze nie bedzie dubel...

I ja bede pierwsza. Mam taki niepokojący problem. Wczoraj z moim kochankiem urzadzilismy sobie erotyczny wieczor. Dużo zabaw i pieszczot Uprawialismy dosc ostry seks. Ja bylam na nim a gdy zeszlam zobaczylam krew... Byla moja Nie wiem czy bylo tak "ostro" ale to juz drugi raz ale kiedy bylo jej mniej. Pozniej juz nie krwawilam i teraz jest juz ok. Współzyje od 3 lat. Czy tak może byc? Mam nadzieje ze ze mna ok?Miałyście kiedyś taki "wypadek"?
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:15   #2
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nasze problemy łóżkowe...seks:))

To moze być własnie z powodu waszych ostrych zabaw Nie martw się, jeśli krwawienie przeszło - bądź spokojna. Po prostu otarłaś sobie dosc mocno ścianki pochwy, moze miałaś zadrapanie.

Ja kiedyś tez mocno i intensywnie figlowałam z Tżetem to później przez 2 dni miałam bóle tam na dole.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:17   #3
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Nasze problemy łóżkowe...seks:))

nie martw się to napewno nic groźnego skoro krawienie ustało moim zdaniem poprostu podrażniłaś sobie delikatne ścianki pochwy i stąd to krawienie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:40   #4
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

ale nie macie pojecia jak ON sie przestraszyl... jeszcze w nocy dzownil i pytal czy ok i co to bylo....
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:51   #5
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

to się ciesz że sie przestarszył to znaczy że się martwi o Ciebie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:57   #6
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
to się ciesz że sie przestarszył to znaczy że się martwi o Ciebie
tak cieszy mnie to... a troszke glupio mi sie zrobilo...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:02   #7
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

a ja mysle ze wizyta u lekarza by tu nie zaszkodziła. zawsze warto sie upewnic ze wszystko jest ok
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 12:05   #8
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
a ja mysle ze wizyta u lekarza by tu nie zaszkodziła. zawsze warto sie upewnic ze wszystko jest ok
no wlasnie skonczyly mi sie pigulki i musze sie wybrac po recepte... wiec moze zamiast poprosic o nia w okienku pojde do pani doktor... troszke martwi mnie ze to juz drugi raz...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:17   #9
spiralshe
Raczkowanie
 
Avatar spiralshe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
GG do spiralshe
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

też takie coś mi sie kiedyś zdarzyło, tylko że nie mi a mojemu wtedy chłopakowi... zawstydził się delikatnie, ale wystarczyło wytrzec i w sumie przeszło po małym czasie. Ale jakie pierwsze mysli były straszne
spiralshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 13:30   #10
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez spiralshe Pokaż wiadomość
też takie coś mi sie kiedyś zdarzyło, tylko że nie mi a mojemu wtedy chłopakowi... zawstydził się delikatnie, ale wystarczyło wytrzec i w sumie przeszło po małym czasie. Ale jakie pierwsze mysli były straszne
no wlasnie ja sie wczoraj tez troszke przestraszylam bo mojemu bylemy tak sie zdarzylo... ale on mial tak przez kilka nastepnych dni....
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 14:53   #11
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
no wlasnie skonczyly mi sie pigulki i musze sie wybrac po recepte... wiec moze zamiast poprosic o nia w okienku pojde do pani doktor... troszke martwi mnie ze to juz drugi raz...
Myślę, że to dobry pomysł, tak na wszelki wypadek
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 19:59   #12
malutka 1910
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Ja mam troche inny problem... kochamy się z moim mężczyzną już od dawna...za każdym razem jest cudownie...ale nie az tak zebym dostała orgazmu...nie wiem jakie to uczucie.....miałyście taki problem?
malutka 1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 20:04   #13
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez malutka 1910 Pokaż wiadomość
Ja mam troche inny problem... kochamy się z moim mężczyzną już od dawna...za każdym razem jest cudownie...ale nie az tak zebym dostała orgazmu...nie wiem jakie to uczucie.....miałyście taki problem?
Kiedys miałam bardzo podobny problem... nigdy nie miałam orgazmu... gdy zaczełam uprawiać z moim bylym seks oralny to kilka razy miałam orgazm a pozniej nic... przez bardzo dlugi czas... bylo cudownie ale bez orgazmu... az ostatnio podczas gdy moj mezczyzna piescil moje piersi mialam orgazm... tak bylo cuuudownie... teraz prosilam go zeby szczegolnie zajal sie ta czescia mojego ciala i jest super... nawet kilka razy... moze ty tez powinnas poeksperymentowac ze swoim mezczyzna bo kazda kobieta inaczej odczuwa orgazm
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:21   #14
malutka 1910
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Może masz racje....już sie zaczynałam martwić,że coś ze mną nie tak...a mój mężczyzna,że on robi coś nie tak...
malutka 1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:26   #15
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

musicie pewnie troche poeksperymentowac, sprawdzić co najbardziej lubisz, co sprawia Ci najwieksza przyjemnosc i rozwijac to
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:55   #16
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

dziewczyny a ja mam taki problem otoz ostatnio prawie za kazdym razem po seksie strasznie boli mnie pi***** . Tak jakby mnie cos ciagnelo w dol... nie wiem czym to jest spowodowane ale az nie mam ochoty na seks
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:29   #17
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Malutka 1910-
Nie martw się, na pewno wszystko jest z Tobą w porządku. Ja też na początku miałam z tym problemy. Zaczełam rozmawiać ze swoim TŻ na ten temat i zaczeły się eksperymenty :P! I się udało. Co prawda przeżywam orgazm tylko łechtaczkowy, ale wiadomo że nie odrazu Rzym zbudowali. Musisz uzbroić się w cierpliość i próbować wszystkiego po kolei. W końcu sama wyczujesz co Ci sprawia największą przyjemność. Rozmawiałam kiedyś na ten temat z koleżnką, jest seksuologiem i mi powiedziała że, nie które kobiety aby osiągnąć orgazm muszą się go wyuczyć- cokolwiek to znaczyło sprawdziło sie jesli chodzi o mnie. Porozmawiaj ze Swoim TZ, powiedz mu gdzie ma Cie dotykać, jak ma to robić. Jednak podstwą jest, ze zanim pokierujesz Swojego Tż, najperw Sama musisz sprawdzić, co Cie tak naprawde podnieca, musisz poznać własne ciał, a wtedy to już z górki.

Powodzenia i wytrwałości życze
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 14:45   #18
malutka 1910
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Talking Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Wielkie dzięki za te cenne rady Jestem pewna, że teraz wspólnie "dojdziemy" tam, gdzie trzeba
malutka 1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 23:58   #19
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Magnetisma Pokaż wiadomość
Malutka 1910-
Nie martw się, na pewno wszystko jest z Tobą w porządku. Ja też na początku miałam z tym problemy. Zaczełam rozmawiać ze swoim TŻ na ten temat i zaczeły się eksperymenty :P! I się udało. Co prawda przeżywam orgazm tylko łechtaczkowy, ale wiadomo że nie odrazu Rzym zbudowali. Musisz uzbroić się w cierpliość i próbować wszystkiego po kolei. W końcu sama wyczujesz co Ci sprawia największą przyjemność. Rozmawiałam kiedyś na ten temat z koleżnką, jest seksuologiem i mi powiedziała że, nie które kobiety aby osiągnąć orgazm muszą się go wyuczyć- cokolwiek to znaczyło sprawdziło sie jesli chodzi o mnie. Porozmawiaj ze Swoim TZ, powiedz mu gdzie ma Cie dotykać, jak ma to robić. Jednak podstwą jest, ze zanim pokierujesz Swojego Tż, najperw Sama musisz sprawdzić, co Cie tak naprawde podnieca, musisz poznać własne ciał, a wtedy to już z górki.

Powodzenia i wytrwałości życze
Niedawno na wizażu trafiłam na link do seksquizu. Jedno pytanie dotyczyło zdolności kobiet do przeżywania orgazmu - czy jest to zdolność nabyta czy wyuczona. Okazuje się, że właśnie wyuczona
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:23   #20
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam taki problem otoz ostatnio prawie za kazdym razem po seksie strasznie boli mnie pi***** . Tak jakby mnie cos ciagnelo w dol... nie wiem czym to jest spowodowane ale az nie mam ochoty na seks
hmmm dziwne... jak to "jakby mnie cos ciagnelo w dol"???
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:28   #21
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

hmm..moze przyblize sprawe... 4 miesiace temu urodzilam synka... i mysle ze to moze spowodowane bylo nacieciem jutro ide do lekarza to sie dowiem...
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:51   #22
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Coś chyba ze mną jest nie tak ...
Sex dla mnie to nie nowość, z tym partnerem już też dość długo, no i w końcu po wieeeelu staraniach chyba miałam orgazm pochwowy. Problem polega na tym, że całość sexu i dochodzenie jest cudowne, orgazm trwa chwilkę, taki silny skurcz, ale później jak mija to w momencie mi się odechciewa sexu. Nie mam ochoty na dalszą zabawę, wręcz czuję się nieswojo. Mam wrażenie jakby ten cały śluz co się produkuje podczas podniecenia znikał bo zaczyna mnie boleć w środku. Czekam tylko aż moje kochanie dojdzie
Pierwszy raz udało mi się "dojść" jakieś 2 tygodnie temu. Mimo iż jest to przyjemne to to co dzieje się później sprawia, że od tego czasu po prostu nie mam ochoty na sex
Co robić?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 08:09   #23
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Coś chyba ze mną jest nie tak ...
Sex dla mnie to nie nowość, z tym partnerem już też dość długo, no i w końcu po wieeeelu staraniach chyba miałam orgazm pochwowy. Problem polega na tym, że całość sexu i dochodzenie jest cudowne, orgazm trwa chwilkę, taki silny skurcz, ale później jak mija to w momencie mi się odechciewa sexu. Nie mam ochoty na dalszą zabawę, wręcz czuję się nieswojo. Mam wrażenie jakby ten cały śluz co się produkuje podczas podniecenia znikał bo zaczyna mnie boleć w środku. Czekam tylko aż moje kochanie dojdzie
Pierwszy raz udało mi się "dojść" jakieś 2 tygodnie temu. Mimo iż jest to przyjemne to to co dzieje się później sprawia, że od tego czasu po prostu nie mam ochoty na sex
Co robić?
ja współżyje od 3 lat i też dopiero niedawno mój obecny partner odkrył moje czułe miejsce...niegdy nie mialam orgazmu pochwowego...a ta twoja zmiana po orgazmie jest pewnie wywołana hormonami...w czasie podniecemi hormony wariuja a piozniej po osiagnieciu satysfakcji podniecenie moja i hormony sie uspokajaja...moze powinnas powiedziec o tym swojemu ginekologowi...a czy rozmawialas o tym z partnerem?...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 08:26   #24
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
ja współżyje od 3 lat i też dopiero niedawno mój obecny partner odkrył moje czułe miejsce...niegdy nie mialam orgazmu pochwowego...a ta twoja zmiana po orgazmie jest pewnie wywołana hormonami...w czasie podniecemi hormony wariuja a piozniej po osiagnieciu satysfakcji podniecenie moja i hormony sie uspokajaja...moze powinnas powiedziec o tym swojemu ginekologowi...a czy rozmawialas o tym z partnerem?...
Mój TŻ jest tak zadowolony, że w końcu się udało, bo kiedyś stwierdziłam, że chyba się nie uda bo coś jest nie tak i już się z tym pogodziłam nawet. Powiedziałam tylko tyle, że to jest przereklamowane i że to wszystko przed, to całe dochodzenie to fajna rzecz, ale później to że już nie aż tak. Nie powiedziała więcej, bo powiedział takim smutnym tonem coś w stylu, że chyba już mi się seks znudził ...
Z ginekologiem na ten temat nie rozmawiałam nigdy.
Może potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaić? Może to że ostatnio troszkę w stresie żyję?
Martwi mnie po prostu to, że po orgaźmie podniecenie opada totalnie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 08:35   #25
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest tak zadowolony, że w końcu się udało, bo kiedyś stwierdziłam, że chyba się nie uda bo coś jest nie tak i już się z tym pogodziłam nawet. Powiedziałam tylko tyle, że to jest przereklamowane i że to wszystko przed, to całe dochodzenie to fajna rzecz, ale później to że już nie aż tak. Nie powiedziała więcej, bo powiedział takim smutnym tonem coś w stylu, że chyba już mi się seks znudził ...
Z ginekologiem na ten temat nie rozmawiałam nigdy.
Może potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaić? Może to że ostatnio troszkę w stresie żyję?
Martwi mnie po prostu to, że po orgaźmie podniecenie opada totalnie.
Z moim poprzednim partnerem miałam orgazm tylko kilka razy gdy zaczelismy uprawiac miłośc francuska. Ponzniej juz nigdy... A moj obecny partner uwielbia piescic moje piersi no i tak udalo sie... Jesli nie rozmawialas o tym z lekarzem to polecam taka rozmowe... Stres wydaje mi sie ze ma malo wspolnego... Hmm z tym podnieceniem roznie bywa... Czasem po wszystkim mam ochote przytulic sie i spac a czasem jeszcze wieksza ochotke na wiecej...a moge wiedziec ile masz latek?
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 08:41   #26
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Z moim poprzednim partnerem miałam orgazm tylko kilka razy gdy zaczelismy uprawiac miłośc francuska. Ponzniej juz nigdy... A moj obecny partner uwielbia piescic moje piersi no i tak udalo sie... Jesli nie rozmawialas o tym z lekarzem to polecam taka rozmowe... Stres wydaje mi sie ze ma malo wspolnego... Hmm z tym podnieceniem roznie bywa... Czasem po wszystkim mam ochote przytulic sie i spac a czasem jeszcze wieksza ochotke na wiecej...a moge wiedziec ile masz latek?
Latek mam 25
Z ginekologiem, to może być troszkę trudno rozmawiać, starsza kobieta i nie wiem jak na te sprawy patrzy ... poza tym byłam u niej dopiero 2 razy, z czego raz tylko po tabletki, bo się przeprowadziłam.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:00   #27
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez malutka 1910 Pokaż wiadomość
Ja mam troche inny problem... kochamy się z moim mężczyzną już od dawna...za każdym razem jest cudownie...ale nie az tak zebym dostała orgazmu...nie wiem jakie to uczucie.....miałyście taki problem?
ehhh mam to samo... a nie chce udawac

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Kiedys miałam bardzo podobny problem... nigdy nie miałam orgazmu... gdy zaczełam uprawiać z moim bylym seks oralny to kilka razy miałam orgazm a pozniej nic... przez bardzo dlugi czas... bylo cudownie ale bez orgazmu... az ostatnio podczas gdy moj mezczyzna piescil moje piersi mialam orgazm... tak bylo cuuudownie... teraz prosilam go zeby szczegolnie zajal sie ta czescia mojego ciala i jest super... nawet kilka razy... moze ty tez powinnas poeksperymentowac ze swoim mezczyzna bo kazda kobieta inaczej odczuwa orgazm
my tez przez dłuższy czas uprawialiśmy petting i co jakiś czas udało mi się dojść a teraz nic

Cytat:
Napisane przez Quska Pokaż wiadomość
musicie pewnie troche poeksperymentowac, sprawdzić co najbardziej lubisz, co sprawia Ci najwieksza przyjemnosc i rozwijac to
ehhhhh chyba zainwestujemy w kamasutre
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:39   #28
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Wiecie co,a ja myslalam ze tylko ja mam ten problem.... Ze wszyscy maja orgazm i jest to pewne jak to ze dwa razy dwa jest cztery. Az poszperalam troche na Wizazu i co sie okazalo... Ze to tak naprawde nie jest taka prosta sprawa...
Jesli o mnie chodzi to pierwszy orgazm mialam dosc niedawno, po 4 latach od pierwszego razu. Teraz tez nie mam go za kazdym razem, ale sie ucze i nie powiem, nauka nie idzie w las...
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:44   #29
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Wiecie co,a ja myslalam ze tylko ja mam ten problem.... Ze wszyscy maja orgazm i jest to pewne jak to ze dwa razy dwa jest cztery. Az poszperalam troche na Wizazu i co sie okazalo... Ze to tak naprawde nie jest taka prosta sprawa...
Jesli o mnie chodzi to pierwszy orgazm mialam dosc niedawno, po 4 latach od pierwszego razu. Teraz tez nie mam go za kazdym razem, ale sie ucze i nie powiem, nauka nie idzie w las...
może jakieś wskazówki?
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 18:02   #30
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

ja rozpoczelam wspolzycie stosunkowo nie dawno.. jakies pol roku temu. Za 1 razem wiadomo.. nie bylo przyjemnosci, ale juz kazdy kolejny raz byl cudowny.
Zawsze mialam orgazm.. az w pewnym momencie mielismy z partnerem przerwe i po przerwie zmienilismy troche "zwyczaje" w lozku i tego uniesienia takze zabraklo. Oczywiscie partner od razu to zuwazyl i doszlismy do wniosku, ze odpowiednia gra wstepna powoduje potem satysfakcje z seksu..
Dlatego moim zdaniem kazda kobieta musi wyprobowac przed jak i w trakcie seksu co jej sprawia najwieksza przyjemnosc. U mnie najlepiej sie sprawdza.. konkretne pocalunki, seks oralny (ale oczywiscie tylko do pewnego momentu ) i dopiero potem to najlepsze
No i pozycja tez jest dosc wazna
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.