Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-11, 09:21   #4801
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja jestem, ale od powrotu do pracy nie mam czasu w spokoju zjeść obiadu przerąbane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 09:56   #4802
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Ja jestem, ale od powrotu do pracy nie mam czasu w spokoju zjeść obiadu przerąbane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mały tak absorbuje?
Zastanawiam się jak to będzie u nas. Wracam w grudniu. Mały już oswojony ze żłobkiem. Ale kompletnie zmieni nam się plan dnia.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 10:34   #4803
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

No dziewczyny chodzą do zlobka i przedszkola, ja kończę pracę i lecę po nie, w biegu probuje zrobić obiad czy kolacje, zaraz kąpanie i spanie, po czym ja padam też wykończona a gdzie tu jeszcze pranie, sprzątanie czy chwilka relaksu... Ehh tęsknie za czasami, gdy miałam tylko jedno dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 10:52   #4804
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja stracilam ciaze i gadanie nie jest teraz moim ulubionym zajeciem. Z dobrych rzeczy, to moi chlopcy sobie swietnie poradzili jak bylam w szpitalu, bardzo z nich jestem dumna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 11:11   #4805
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja stracilam ciaze i gadanie nie jest teraz moim ulubionym zajeciem. Z dobrych rzeczy, to moi chlopcy sobie swietnie poradzili jak bylam w szpitalu, bardzo z nich jestem dumna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiałam dwa razy przeczytać, żeby do mnie dotarło. I teraz staram sobie przypomnieć, jakie słowa mi pomagały w takich momentach, chyba żadne...
To trudne, ale skup się na najbliższych, od nich i dla nich czerp siłę

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 15:30   #4806
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja stracilam ciaze i gadanie nie jest teraz moim ulubionym zajeciem. Z dobrych rzeczy, to moi chlopcy sobie swietnie poradzili jak bylam w szpitalu, bardzo z nich jestem dumna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-11, 20:27   #4807
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Schaboszczak, bardzo mi przykro (((


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-12, 17:33   #4808
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Schabciu tak mi przykro , tule wirtualnie.

Ja mam detox od mediow i wykasowalam tapatalka z telefonu. zeby picas musze na laptopwa wejsc a to juz zajmuje troche wiecej czasu

U nas tez kiepsko, covidy, Babcia zmarla, a w sobote zmarla mi tez swinka morska. Nie porownuje absolutnie dwoch smierci bo inna ranga no ale tez przykro.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-12, 19:21   #4809
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jakieś pieprzone czarne chmury wszędzie

U mnie może nie źle, ale tak jakoś nijak.
Trzymajcie się wszystkie ciepło, trzeba jakoś przetrwać ten zły czas

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-13, 07:26   #4810
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Dzieki, Dziewczyny.

Travis, tulam, ogromna szkoda, ze Maly nie mial szansy zapamietac prababci, to zadne pocieszenie, ale dobrze, ze przynajmniej ona mogla zobaczyc jak poukladalas swoje zycie.

Ciezko juz znalezc osobe, ktorej ten rok nie przeoral. Nawet jesli nie bezposrednio, to od tego zamieszania z koronawirusem juz tez mozna postradac zmysly. Najwazniejsze, ze Maluchy ok, oby tak dalej.

Edytowane przez schaboszczak
Czas edycji: 2020-11-13 o 07:55
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-15, 22:04   #4811
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Dzieki, Dziewczyny.

Travis, tulam, ogromna szkoda, ze Maly nie mial szansy zapamietac prababci, to zadne pocieszenie, ale dobrze, ze przynajmniej ona mogla zobaczyc jak poukladalas swoje zycie.

Ciezko juz znalezc osobe, ktorej ten rok nie przeoral. Nawet jesli nie bezposrednio, to od tego zamieszania z koronawirusem juz tez mozna postradac zmysly. Najwazniejsze, ze Maluchy ok, oby tak dalej.

Babcia dozyla 94 lat, i do samego konca byla zdrowa na umysle, chociaz nieraz zaniemagala fizycznie do to do ostatniego dnia trzaskala krzyzowki i sudoku
Doczekala sie 10 wnuczat i 12 prawnuczat ( najstarszy ma 13 lat!), 13sty w drodze
Ciesze sie ze jej covid nie dopadl i poprostu zasnela w spokoju. nie chcialabym zeby meczyla sie z dusznosciami bo lekarze pewnie nawet by nie mieli jak pomoc w takim wieku.
No i to byla pierwsza z moich babcd/dziadkow ktorzy zmarki, wszyscy maja ponad 90 lat
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-16, 07:10   #4812
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Może to dziwnie zabrzmi, ale chyba można pozazdrościć takiego spokojnego odejścia w takim wieku. Jeszcze jak była świadoma do końca, to naprawdę. Ja nie miałam szansy poznać swoich dwóch dziadków, jedna z babć nie poznawała już rodziny jak byłam w przedszkolu, więc w zasadzie miałam tylko jedną babcię, która zmarła 2 lata temu.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-16, 08:42   #4813
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Babcia dozyla 94 lat, i do samego konca byla zdrowa na umysle, chociaz nieraz zaniemagala fizycznie do to do ostatniego dnia trzaskala krzyzowki i sudoku
Doczekala sie 10 wnuczat i 12 prawnuczat ( najstarszy ma 13 lat!), 13sty w drodze
Ciesze sie ze jej covid nie dopadl i poprostu zasnela w spokoju. nie chcialabym zeby meczyla sie z dusznosciami bo lekarze pewnie nawet by nie mieli jak pomoc w takim wieku.
No i to byla pierwsza z moich babcd/dziadkow ktorzy zmarki, wszyscy maja ponad 90 lat
To moment najgorszy z mozliwych na takie teksty, ale naprawde mozna Ci pozazdroscic, ze zaczelas tracic dziadkow dopiero teraz. Mam nadzieje, ze dziadek jakos sobie radzi, jemu sie swiat najbardziej wywrocil.
U mnie na razie rekordzistka jest prababcia, ktora zmarla, gdy mialam 28 lat. Tak sie nieszczesliwie zlozylo, ze zdazyla nawet przezyc swojego pierwszego praprawnuka.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-16, 15:57   #4814
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja się wychowałam bez babć i dziadków, niestety. Cała czwórka zmarła jak byłam malutka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 15:25   #4815
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
To moment najgorszy z mozliwych na takie teksty, ale naprawde mozna Ci pozazdroscic, ze zaczelas tracic dziadkow dopiero teraz. Mam nadzieje, ze dziadek jakos sobie radzi, jemu sie swiat najbardziej wywrocil.
U mnie na razie rekordzistka jest prababcia, ktora zmarla, gdy mialam 28 lat. Tak sie nieszczesliwie zlozylo, ze zdazyla nawet przezyc swojego pierwszego praprawnuka.
Babcia z kilku wzgledow nie mieszkala z dziadkiem od 10 lat.
Nie ze sie rozstali tylko babcia chciala mieszkac z jedna z corek, a dziadek zostal na ich starym domu ktory przepisali innemu synowi.

Ja tez pamietam swoja prababcie, miala 96 lat jak zmarla, ja mialam jakies 10 lat moze no ale pamietam zarowno ja jak i pogrzeb

Odpukac, rodzina raczej dlugowieczna bez raka, alchajmera itp w najblizszej rodzinie
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 17:15   #4816
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U mnie też najbardziej długowieczna prababcia, ok. 10 lat miałam jak zmarła. Babcia 82 lata żyła. A reszta dziadków odeszła całkiem "młodo" jak na dziadków.

Wczoraj dowiedziałam się, że 6 osób z mojej rodziny przechodzi właśnie covid. W szpitalu nie są, ale wszyscy mówią, że wolą grypę niż to dziadostwo

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 18:55   #4817
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Travis, dobre geny masz, kontynuuj rozmnazanie
Viva, Wy nie mieliscie z nimi kontaktu? Oby sprawnie z tego wyszli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-17, 19:04   #4818
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Nie, bo miesiąc temu panowała tam ospa wietrzna (rodzina z dziećmi w wieku przedszkolnym), a latem w sumie nie wiem czemu ich nie odwiedziliśmy Chciałam właśnie na początku grudnia tam jechać, bo mam tam chrześnicę. No i już nie pojadę...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-18, 11:03   #4819
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

O, to sie szczesliwie zlozylo. My sie izolujemy mocno, nawet rodzicow nie widuje, ale no ciagle cos W szpitalu bylam na poczatku listopada, wiec z gory wiedzielismy, ze caly miesiac nam wypada, potem przeszlismy jakas infekcje, wiec na wszelki wypadek przedluzamy "kwarantanne" i jak nie my cos, to ktos z rodziny, od wrzesnia siedzimy na dupie.
A wracajac do dzieci, to u nas skonczyly sie juz buziaki, Mlody odpycha mnie reka jak nie chce, zebym z nim siedziala, no dorasta mi dziecko. Oczywiscie to dziala tylko w jedna strone, jak wyjde z pokoju albo gadam z kims innym niz on, to sie zlosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 13:06   #4820
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój to samo od jakiegoś czasu Ale też się zaczął tak świadomie tulić na słowo "tulimy". Wczoraj po powrocie ze żłobka tulił się ze mną, po chwili szedł do TŻ, potem znów do mnie i tak kilka razy
I fajnie wyglądało jak się wczoraj wieczorem zezłościł na ojca, foch stulecia
Powiększył repertuar sylab jakimi się posługuje, czasem coś fajnego ulepi Na żłobek mówi "dzieci", no bo w sumie my też tak to określamy, "żłobek" jest trudne.
I przynosi stamtąd zachowania, np. kręci się w kółko i mówi "la la la la", a my mu tego nie pokazywaliśmy. Choć trochę dzięki temu wiemy, co tam robi

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-18, 16:57   #4821
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Moja Julka skończyła adaptację i jestem z niej bardzo dumna. Zostaje już na drzemkę, więc odpoczywam sobie sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-18, 17:13   #4822
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Moja Julka skończyła adaptację i jestem z niej bardzo dumna. Zostaje już na drzemkę, więc odpoczywam sobie sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O no to gratulacje, zobacz jak łatwo poszło
Ja dziś rozkręciłam klimatyzator i go umyłam, upiekłam sernik, posprzątałam w szafach a to wszystko w czasie, kiedy mały był w żłobku A i jeszcze książkę poczytałam

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-18, 19:21   #4823
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Haha no ja na razie książka i puzzle w czasie żłobkowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-19, 17:57   #4824
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
U mnie też najbardziej długowieczna prababcia, ok. 10 lat miałam jak zmarła. Babcia 82 lata żyła. A reszta dziadków odeszła całkiem "młodo" jak na dziadków.

Wczoraj dowiedziałam się, że 6 osób z mojej rodziny przechodzi właśnie covid. W szpitalu nie są, ale wszyscy mówią, że wolą grypę niż to dziadostwo

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
nie wiem czy pisalam, u mnie w rodzinie 13 osob w tym 11 zdjagnozowane po testach. Na szczescie rodzicom juz ciut lepiej no ale wymeczylo ich 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Travis, dobre geny masz, kontynuuj rozmnazanie
Viva, Wy nie mieliscie z nimi kontaktu? Oby sprawnie z tego wyszli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki ale rozmnazanie na wiekszo skale nie na moje nerwy
No i mama txta zmarla majac ledwo 50 lat wiec z genami moze byc roznie

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Moja Julka skończyła adaptację i jestem z niej bardzo dumna. Zostaje już na drzemkę, więc odpoczywam sobie sporo

zazdraszczam szczerze. moj cieszy sie na zlobek i jafnie spedza czas no ae ja wtedy pracuje wiec sila rzeczy czasu wolnego mam jeszcze mniej niz przed powrotem do pracy haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na zlobek tez mowie mu dzieci, zawsze mowie ze idziemy do dzieci ale na pol dnia i po lunchu mam go odbierze itp nie wiem ile z tego rozumie no ale nigdy nie bylo placzu



Moje syniatko dorsta dzis nie mial drzemki w przedszkolu ani chwile, w zwiazku z czym zasnal w aucie w drodze do domu. spal moze 8-10 minut bo tyle jedziemy no i musialam go wyjac. no i to tyle drzemi na dzis na caly dzien! zwariuje juz taka maruda ale nie usnie. ma tez katar po raz 3ci albo czwarty od wrzesnia. w zlobku byl covid ale narazie nas oszczedzilo. Mowic za bardzo nie chce ale powoli widze postep jak czytam ksiazeczki ze lapie co na ktorej stronie jest. no i etraz od paru dni non stop oglada ksiazki i do sibie gada albo przychodzi do mnie z ksiazeczka i ciagnie za palca ze mam palcem pokazywac i czytac, i nieraz tak 2 godziny bite
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-19, 20:22   #4825
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Moje syniatko dorsta dzis nie mial drzemki w przedszkolu ani chwile, w zwiazku z czym zasnal w aucie w drodze do domu. spal moze 8-10 minut bo tyle jedziemy no i musialam go wyjac. no i to tyle drzemi na dzis na caly dzien! zwariuje juz taka maruda ale nie usnie. ma tez katar po raz 3ci albo czwarty od wrzesnia. w zlobku byl covid ale narazie nas oszczedzilo. Mowic za bardzo nie chce ale powoli widze postep jak czytam ksiazeczki ze lapie co na ktorej stronie jest. no i etraz od paru dni non stop oglada ksiazki i do sibie gada albo przychodzi do mnie z ksiazeczka i ciagnie za palca ze mam palcem pokazywac i czytac, i nieraz tak 2 godziny bite
Rany, jakbym o swoim czytała Zaczynając od braku dziś drzemki w żłobku (no mój spał 15 min, ale co to jest?), w domu chciałam go położyć to nie, obija się o ściany, przewraca, trze oczy, ale nie uśnie... Strasznie marudny był i w żłobku też ponoć większość czasu przepłakał, ale nie z tęsknoty tylko raczej humorków, nie wiem, może to sprawka tej czwartej nieprzebitej jeszcze czwórki? Mój na szczęście kataru nie ma (tfu tfu, jutro szczepienie!). Książeczki i u nas są obiektem wzmożonego zainteresowania i też właśnie ciągnie za mój palec i pokazuje nim na obrazki, że mam mówić co jest czym.
Dodatkowo w ogóle jak chce, żebym gdzieś poszła i mu coś dała, to podchodzi do mnie i ciągnie mnie za bluzkę czy spodnie we właściwą stronę, świetnie to wygląda

A i dziś w trakcie zabawy stanął nagle, złapał się za pampersa, zrobił kilka takich półprzysiadów i wrócił do zabawy. Sprawdziłam mu zaraz po tym pieluchę i było świeże siku. Już kilka razy widziałam takie zachowanie, ale nigdy nie byłam pewna czy to co było w pieluszce to nowe czy nie, dziś mam pewność. Nocnik był w drugim pokoju, więc bym nie zdążyła go posadzić, ale może wkrótce się uda

P.S. Właśnie wracam z sypialni, mały wybudził się z płaczem, już 3-ci raz odkąd zasnął, coś mu dziś wybitnie dolega :/ Ostatnie noce były z jedną pobudką na jedzenie (tak, poprawiły nam się ostatnio nocki, 3 z 4 czwórek już na powierzchni).
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-20, 07:13   #4826
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Może odreagowuje żłobek trochę?
Moja wczoraj spała pół h w żłobku. Ja w takiej e sytuacji nie próbuje nawet jej dodatkowo usypiac. Jakoś do wieczora wytrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-20, 08:08   #4827
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Nie wiem, nasilenie tych jego marudów było spore, nie wydaje mi się, że to żłobek. Zobaczymy jak dziś będzie. Mój w południe śpi zazwyczaj 2 h, więc te wczorajsze 15 min to zdecydowanie za mało dla niego.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-20, 14:49   #4828
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Julka w domu sypia(ła) zazwyczaj 1,5h. Dziś w żłobku znowu 30 min. Ciekawa jestem jak będzie w weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-20, 19:08   #4829
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój w weekendy dalej 2h, 5 dni w żłobku nie zmienia mu weekendu
My po szczepieniu, zniósł bardzo dobrze.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 19:26   #4830
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Heh hej, co tam u was? Jak się święta szykują?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.