Rozstanie z facetem, część XLI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-20, 05:54   #1861
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Dla mnie tak na poczatku pol na pol, kiedy facet zaprasza - typ do odstrzalu. juz mnie zycie nauczylo.

i wiadomo, kazdy ma swoje preferencie i inne doswiadczenia. ja po randce, gdzie facet za mnie nie zaplaci, juz bym sie z nim nie spotkala. niestety to zawsze (w moim przypadku) zwiastuje katastrofe czyli skapca.

Edytowane przez karamelli
Czas edycji: 2022-08-20 o 06:03
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 15:25   #1862
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Dla mnie płacenie na pół jest bardzo ok. Właściwie to Ty jesteś dla niego obcą osobą. Z jakiej racji mialby stawiać Ci obiad? Jeśli poza tym było fajnie i facet rokuje, to umówiłabym się na kolejną randkę.
Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
Dla mnie tak na poczatku pol na pol, kiedy facet zaprasza - typ do odstrzalu. juz mnie zycie nauczylo.

i wiadomo, kazdy ma swoje preferencie i inne doswiadczenia. ja po randce, gdzie facet za mnie nie zaplaci, juz bym sie z nim nie spotkala. niestety to zawsze (w moim przypadku) zwiastuje katastrofe czyli skapca.
Płaci czy nie płaci, raczej nic z tego nie będzie, bo dzisiaj się już nie odezwał zawsze pisał już z samego rana.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 16:50   #1863
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Płaci czy nie płaci, raczej nic z tego nie będzie, bo dzisiaj się już nie odezwał zawsze pisał już z samego rana.
Jeśli jesteś nim zainteresowana to odezwij się Ty.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 17:32   #1864
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś nim zainteresowana to odezwij się Ty.
Trochę się waham, bo zazwyczaj jak facet był mną zainteresowany to się pierwszy odzywał. Nigdy to dobrze nie wróżyło jak się nie odzywał, a ja napisałam pierwsza. Biorę też pod uwagę to, że dzisiaj pracuje, a po pracy miał mieć pracownicze spotkanie integracyjne, więc niby może być zajęty, aczkolwiek zawsze napisał nawet z pracy, w końcu to zajmuje kilkanaście sekund.. Ja w sumie mam mieszane uczucia i nie wiem czy jestem zainteresowana czy nie, pewnie przydałoby się drugie spotkanie, żeby to określić
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 17:52   #1865
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Dla mnie co innego zapraszanie tak naprawdę obcej osoby na kawe/drinka/piwo, a co innego na obiad. Obiad wychodzi duzo drożej i się w sumie nie dziwię, że facet chciał podzielić rachunek. A może już wtedy wiedział, że nic z tego jednak nie będzie i nie miał ochoty płacić za osobę, której więcej już nie zobaczy

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 18:32   #1866
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Dla mnie co innego zapraszanie tak naprawdę obcej osoby na kawe/drinka/piwo, a co innego na obiad. Obiad wychodzi duzo drożej i się w sumie nie dziwię, że facet chciał podzielić rachunek. A może już wtedy wiedział, że nic z tego jednak nie będzie i nie miał ochoty płacić za osobę, której więcej już nie zobaczy

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Może i tak ale w sumie potem jeszcze zabrał mnie na spacer, posiedzieliśmy w parku, inicjował jakiś tam dotyk, na pożegnanie mnie przytulił i pocałował w polik. Po co by to w sumie wszystko robił może z "grzeczności"
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 18:35   #1867
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Jeśli pójście na obiad było waszą wspólną decyzją, to zgodnie z s-v płacenie każdy za siebie jest ok.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-20, 18:47   #1868
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Może i tak ale w sumie potem jeszcze zabrał mnie na spacer, posiedzieliśmy w parku, inicjował jakiś tam dotyk, na pożegnanie mnie przytulił i pocałował w polik. Po co by to w sumie wszystko robił może z "grzeczności"
Nie jest powiedziane, że on nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości ale może po prostu czeka też na Twój ruch, skoro do tej pory to on inicjował kontakt. No ja tez bym w końcu odpuściła gdyby druga strona tylko czekała aż ja się odezwę.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 19:31   #1869
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Co innego jak facet postawi kawę, a co innego obiad, ja bym nie chciała żeby obcy facet płacił mi za obiad, sama bym chciała pół na pół nawet jakby naciskał, że on zapłaci, ale tu już sprawa indywidualna.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 07:48   #1870
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Może i tak ale w sumie potem jeszcze zabrał mnie na spacer, posiedzieliśmy w parku, inicjował jakiś tam dotyk, na pożegnanie mnie przytulił i pocałował w polik. Po co by to w sumie wszystko robił może z "grzeczności"
Odpuść sobie tą znajomość. Po randce piszesz że raczej nie chciałabyś aby facet się do Ciebie ponownie odezwał a jak on tego nie robi to zachodzisz w głowę dlaczego. Chyba jeszcze za wcześnie na romantyczne spotkania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 08:33   #1871
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Może i tak ale w sumie potem jeszcze zabrał mnie na spacer, posiedzieliśmy w parku, inicjował jakiś tam dotyk, na pożegnanie mnie przytulił i pocałował w polik. Po co by to w sumie wszystko robił może z "grzeczności"
Chyba za wcześnie dla Ciebie, bo szukasz atencji/podbicia sobie ego. Nie piętnuję, ale to nie jest dobre podejście do szukania związku partnerskiego.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-21, 11:21   #1872
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89324494]Odpuść sobie tą znajomość. Po randce piszesz że raczej nie chciałabyś aby facet się do Ciebie ponownie odezwał a jak on tego nie robi to zachodzisz w głowę dlaczego. Chyba jeszcze za wcześnie na romantyczne spotkania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie to, że zachodzę w głowę dlaczego się nie odezwał, to była moja odpowiedź do wizażanki, która stwierdziła, że może facet nie zapłacił, bo już wiedział, że nie będzie kolejnego spotkania, a ja wtedy stwierdziłam, że po co jeszcze robił te wszystkie rzeczy po obiedzie


Nie mówiłam (chyba ze wstydu, że uległam), ale pokusiło mnie i napisałam do "mojego" w czwartek, bo wiedziałam, że miał w ten dzień coś ważnego. On wtedy powiedział, że nie chce mnie stracić ze swojego życia, że jestem dla niego ważna i że nie wiedział, że mam uczucia i że nigdy się mną nie bawił ani nie manipulował i nigdy nie wspomniał nic na temat związku i myślał, że naprawdę się przyjaźnimy. Poczułam się jakbym dostała z liścia. Przecież rozważał związek na początku i wiedział, że mam uczucia, bo się sam o to zapytał i na to, że przyjaciel by tak nie skrzywdził drugiej osoby już nic nie odpisał.
Jakoś to wtedy do mnie doszło, że to wszystko nie ma sensu. Już nie tęsknię za nim, bardziej teraz po prostu czuję się skrzywdzona.



Te randki może i dla podbicia ego, nawet sama nie wiem. Czuję się samotna, zostałam zupełnie sama, mam jakichś tam przyjaciół, ale mieszkają w innych miastach, więc po prostu próbuję wyjść do ludzi. Pamiętam, że jak ten gościu z randki mnie przytulił na koniec to poczułam taką ulgę i nie chciałam, żeby puścił, bo tak dawno nikt mnie nie przytulił, że to było takie dziwne i przyjemne zarazem.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane, że on nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości ale może po prostu czeka też na Twój ruch, skoro do tej pory to on inicjował kontakt. No ja tez bym w końcu odpuściła gdyby druga strona tylko czekała aż ja się odezwę.
Napisałam do niego wczoraj późnym wieczorem, odpisał dzisiaj rano, że przeprasza, ale już zasnął. Nie wiem, zobaczymy co z tego będzie, może odpisał tylko z grzeczności. Jak nic z tego nie wyjdzie to trudno.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 11:28   #1873
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość


Te randki może i dla podbicia ego, nawet sama nie wiem. Czuję się samotna, zostałam zupełnie sama, mam jakichś tam przyjaciół, ale mieszkają w innych miastach, więc po prostu próbuję wyjść do ludzi. Pamiętam, że jak ten gościu z randki mnie przytulił na koniec to poczułam taką ulgę i nie chciałam, żeby puścił, bo tak dawno nikt mnie nie przytulił, że to było takie dziwne i przyjemne zarazem.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------


Napisałam do niego wczoraj późnym wieczorem, odpisał dzisiaj rano, że przeprasza, ale już zasnął. Nie wiem, zobaczymy co z tego będzie, może odpisał tylko z grzeczności. Jak nic z tego nie wyjdzie to trudno.
Trochę się pogubiłam w Twojej historii. Ten facet, o którym tutaj piszesz to ten, z którym byłaś na randce, tak? Bo jest jeszcze drugi, o którym piszesz w innym wątku, z którym masz się dopiero spotkać, z tego co rozumiem. Do tego jeszcze dochodzi kontakt z ex. Moim zdaniem robisz sobie niepotrzebny młyn w głowie I zgadzam się z którąś wypowiedzią wyżej, że powinnaś odpuścić, jakoś sobie to wszystko ułożyć, zająć się sobą, terapią. Bo mam wrażenie, że sama do końca nie wiesz czego chcesz a to idealny przepis na kolejną związkową katastrofę.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 12:44   #1874
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Trochę się pogubiłam w Twojej historii. Ten facet, o którym tutaj piszesz to ten, z którym byłaś na randce, tak? Bo jest jeszcze drugi, o którym piszesz w innym wątku, z którym masz się dopiero spotkać, z tego co rozumiem. Do tego jeszcze dochodzi kontakt z ex. Moim zdaniem robisz sobie niepotrzebny młyn w głowie I zgadzam się z którąś wypowiedzią wyżej, że powinnaś odpuścić, jakoś sobie to wszystko ułożyć, zająć się sobą, terapią. Bo mam wrażenie, że sama do końca nie wiesz czego chcesz a to idealny przepis na kolejną związkową katastrofę.
Tak, ten o którym tu piszę to ten z randki. Jest jeszcze drugi, z którym na razie tylko piszemy i napisałam o nim w innym wątku.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 20:02   #1875
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Ja tez się umawiam żeby wyjść do ludzi bo od rozstania minęło mi już mocno ponad 3 miesiące, niedługo 4 bardzo duzo czasu
Ale zauważyłam ze o ile na początku po prostu ci faceci mi się nie podobali, żaden nie mój typ zwłaszcza po charakterze, to im ich więcej, tym
bardziej włącza mi się porównanie do byłego.

Niestety jak narazie nie spotkałam żadnego z którym by mi się super rozmawiało. Wyglądem tez zaden mnie nie porwał. Mam wrażenie ze nie ma szans teraz poznać kogoś sensownego.

Jednak z drugiej strony wiem ze jeśli nie będę się umawiać, to będę wciąż przezywać byłego. Już sama nie wiem co lepsze,.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 20:24   #1876
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
Ja tez się umawiam żeby wyjść do ludzi bo od rozstania minęło mi już mocno ponad 3 miesiące, niedługo 4 bardzo duzo czasu
Ale zauważyłam ze o ile na początku po prostu ci faceci mi się nie podobali, żaden nie mój typ zwłaszcza po charakterze, to im ich więcej, tym
bardziej włącza mi się porównanie do byłego.

Niestety jak narazie nie spotkałam żadnego z którym by mi się super rozmawiało. Wyglądem tez zaden mnie nie porwał. Mam wrażenie ze nie ma szans teraz poznać kogoś sensownego.

Jednak z drugiej strony wiem ze jeśli nie będę się umawiać, to będę wciąż przezywać byłego. Już sama nie wiem co lepsze,.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po co sobie to robisz? 3/4 miesiące od zerwania to na prawdę mało. Nawet nie przeszłaś do końca tej "żałoby po rozstaniu".

Dla mnie bez sensu się umawiać na randki jak jeszcze nie do końca się wyleczyłaś z byłego. Dopóki on Ci siedzi w głowie to każdego typa będziesz tak do niego porównywać, czym sobie zrobisz kuku i facetowi przy okazji, traktując go jak plasterek po zerwaniu.

Daj sobie czas. Skup się na sobie, poznaniu siebie, wyleczeniu przed wszystkim i zacznij randkować jak będziesz na prawdę gotowa i pełna chęci z czystą głową.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 05:58   #1877
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Obawiam się ze dopóki nie poznam kogoś innego to tez nie zapomnę o eks. A będzie jeszcze gorzej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Poza tym znam siebie doskonale, większość życia byłam sama i doskonale się poznałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 06:30   #1878
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Ej dziewczyny, a właściwie to po jakim czasie byłyście gotowe na randki? No i w ogóle, kiedy wam przeszła żałoba po związku?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 06:36   #1879
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, a właściwie to po jakim czasie byłyście gotowe na randki? No i w ogóle, kiedy wam przeszła żałoba po związku?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Po około pół roku. Po kilkuletnim związku było to pewnie jeszcze więcej.

Co nie znaczy, że nie chodziłam na randki szybciej. Chodziłam, ale zrobiło to więcej szkody niż pożytku.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-06, 07:06   #1880
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
Obawiam się ze dopóki nie poznam kogoś innego to tez nie zapomnę o eks. A będzie jeszcze gorzej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Poza tym znam siebie doskonale, większość życia byłam sama i doskonale się poznałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Np chyba jednak nie skoro potrzebujesz plasterka w osobie innego faceta żeby zapomnieć o eks. Zapomnisz, tak działa nasz umysł. Pomyśl sobie dlaczego w ogóle tak desperacko potrzebujesz faceta. Bo właściwie to tutaj ciężko mówić o chęci poznania kogoś, stworzenia fajnego związku, czy miłości. Ty po prostu potrzebujesz nowego faceta bo bez niego sobie nie radzisz.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 07:10   #1881
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Co masz na myśli mówiąc ze sobie nie radzę? Bo jeśli ogólnie zycie to cóż radzę sobie doskonale od lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 07:25   #1882
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89339842]Po około pół roku. Po kilkuletnim związku było to pewnie jeszcze więcej.



Co nie znaczy, że nie chodziłam na randki szybciej. Chodziłam, ale zrobiło to więcej szkody niż pożytku.[/QUOTE]U mnie minęło 5 miesięcy od rozstania, zaczął się 6.
Ogólnie jest dobrze, ale mam z tyłu głowy taką myśl, że już nigdy nikogo tak nie pokocham jak ex, nie stworze juz takiego związku, nikomu tak nie zaufam.
Nie chodzi o samego ex w sobie, tylko o uczucie. Nie do końca wiem jak sobie z tym poradzić, bo mówię, to jest gdzieś tam z tyłu głowy, w dzień nie mam czasu na takie rozmyślanie, ale w nocy...
Dodatkowo ex ciągle mi się śni

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 07:40   #1883
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U mnie minęło 5 miesięcy od rozstania, zaczął się 6.
Ogólnie jest dobrze, ale mam z tyłu głowy taką myśl, że już nigdy nikogo tak nie pokocham jak ex, nie stworze juz takiego związku, nikomu tak nie zaufam.
Nie chodzi o samego ex w sobie, tylko o uczucie. Nie do końca wiem jak sobie z tym poradzić, bo mówię, to jest gdzieś tam z tyłu głowy, w dzień nie mam czasu na takie rozmyślanie, ale w nocy...
Dodatkowo ex ciągle mi się śni

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ja ci życzę z całego serca żebyś takiego związku już nie stworzyła. Sama wiesz, jak toksyczne to było i ile ci dołozyło problemów, jesli chodzi o zdrowie psychiczne.

Te myśli są normalne po rozstaniu, ale to tylko myśli - nie fakty. Nikt nie wie i nie może wiedziec, jak potoczy się jego zycie pod tym względem. Jednego dnia jesteś w związku, drugiego nie. Jednego jesteś singielką, która myśli, że no teraz to już na pewno nikogo nie pozna, a na drugi dzień idzie z nudów na randkę i okazuje się to strzałem w 10.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 08:15   #1884
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Dzięki za słowa pocieszenia.
Ale wiecie co... Może właśnie tak miało być?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 08:37   #1885
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, a właściwie to po jakim czasie byłyście gotowe na randki? No i w ogóle, kiedy wam przeszła żałoba po związku?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Około pół roku po 7- letnim związku. Ale w moim przypadku związek dogorywał już co najmniej 2 lata, wszystko się wypaliło, żyliśmy bardziej jak znajomi. Tylko nikt nie miał odwagi tego zakończyć. Mimo to przeżywałam że 2-3 miesiace i ryczałam. Potem dałam sobie czas na ogarnięcie się że swoim życiem i uporządkowanie myśli. Dopiero potem zaczęłam się pomału umawiac na spotkania, ale bez jakiegoś parcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 08:53   #1886
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Około pół roku po 7- letnim związku. Ale w moim przypadku związek dogorywał już co najmniej 2 lata, wszystko się wypaliło, żyliśmy bardziej jak znajomi. Tylko nikt nie miał odwagi tego zakończyć. Mimo to przeżywałam że 2-3 miesiace i ryczałam. Potem dałam sobie czas na ogarnięcie się że swoim życiem i uporządkowanie myśli. Dopiero potem zaczęłam się pomału umawiac na spotkania, ale bez jakiegoś parcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A udało Ci się po tamtym długim związku stworzyć kolejny tez z takim stażem? Pytam bo zastanawiam się na ile każdy związek po pewnym czasie staje się właśnie przede wszystkim kumpelski, a na ile to zależy od konkretnego człowieka. Bo mam takie obserwacje w swoim otoczeniu, że długie związki są po prostu fajne, stabilne ale no cóż iskier wielkich już nie ma bo to nie ten etap

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 10:21   #1887
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, a właściwie to po jakim czasie byłyście gotowe na randki? No i w ogóle, kiedy wam przeszła żałoba po związku?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
To zależy od długości związku i stopnia zaangażowania relacji. Po 8-letnim związku nie chciałam przez 3 lata nawet myśleć o randkach, potrzebowałam czasu totalnie dla siebie, zrozumienia tego, czego potrzebuję, czego chcę, jak się zmieniłam przez te lata, i teraz z perspektywy czasu uważam, że to była świetna decyzja. Gdyby rozpadł się obecny 4-letni związek, to na pewno przez minimum rok nie chciałabym chodzić na żadne randki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 10:36   #1888
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A udało Ci się po tamtym długim związku stworzyć kolejny tez z takim stażem? Pytam bo zastanawiam się na ile każdy związek po pewnym czasie staje się właśnie przede wszystkim kumpelski, a na ile to zależy od konkretnego człowieka. Bo mam takie obserwacje w swoim otoczeniu, że długie związki są po prostu fajne, stabilne ale no cóż iskier wielkich już nie ma bo to nie ten etap

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Tak. Obecnie jestem w związku 7.5 roku, wiec staż porównywalny do poprzedniego. Wiadomo, że nie jest już tak jak na początku związku, tym bardziej że w miedzyczasie pojawiły się dzieci, ale jest jednak znacznie lepiej niż w poprzednim związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 11:50   #1889
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąc ze sobie nie radzę? Bo jeśli ogólnie zycie to cóż radzę sobie doskonale od lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z byciem ze sobą, z emocjami. Z tym że nie potrafisz zaakceptować ze możesz cierpieć po utracie ważnej osoby. Że chcesz po prostu kogokolwiek w swoim życiu a głównym motywem który wymieniasz jest to, żeby zapomnieć o eks. Ze możesz narazić kogoś na to, że się w Tobie zakocha a ty właściwie chcesz kogoś wykorzystać jako plasterek na swoją rane. Warto zastanowić się dlaczego tak cierpisz po związku, co takiego ten związek ci dawał i jakie zaspokajal potrzeby, że aż tak bardzo teraz ci tego brakuje. Wiele z nas ma złe wzorce, schematy i niekorzystne przekonania. Zdrowy związek mogą stworzyć jedynie osoby które mają satysfakcjonujące życie, kochają same siebie i nie potrzebują drugiej osoby jako lekarstwa na swoje braki.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 15:47   #1890
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Tak. Obecnie jestem w związku 7.5 roku, wiec staż porównywalny do poprzedniego. Wiadomo, że nie jest już tak jak na początku związku, tym bardziej że w miedzyczasie pojawiły się dzieci, ale jest jednak znacznie lepiej niż w poprzednim związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super Ja też jestem już 8 lat (też po długim związku poprzednim) i podobnie - widzę jak wiele może człowieka łączyć fajnych emocji po takim czasie Wszystkiego dobrego dla Was!

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-24 04:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.