Randki przez Internet cz. 4. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-09, 15:40   #2821
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

26 lat to taki wiek, gdy właśnie dużo jest wolnych osób i ludzie aktywnie szukają partnera. Znam dwie pary, które będąc w podobnym wieku poznały się właśnie przez apkę.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Chociaż, gdy ktoś mieszka w mniejszym mieście ma trudniej. W wieku 27 lat, gdy pracowałam chwile w moim rodzinnym mieście miałam konto na Sympatii i Badoo i w sumie to nie za bardzo było się z kim umówić.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 15:42   #2822
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
26 lat to taki wiek, gdy właśnie dużo jest wolnych osób i ludzie aktywnie szukają partnera. Znam dwie pary, które będąc w podobnym wieku poznały się właśnie przez apkę.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Chociaż, gdy ktoś mieszka w mniejszym mieście ma trudniej. W wieku 27 lat, gdy pracowałam chwile w moim rodzinnym mieście miałam konto na Sympatii i Badoo i w sumie to nie za bardzo było się z kim umówić.
Ale to wystarczy przejechać się czasem do pobliskiego dużego miasta i tam przesuwać.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 15:46   #2823
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Na pewno większe szanse na poznanie partnera ma się randkując przez Internet i nie zrażając niepowodzeniami, niż sypiając z żonatymi facetami. O ile komuś faktycznie zależy na stworzeniu związku.

I żeby nie było, nie uważam żeby bycie kochanką było jakąś zbrodnią, ale to inwestowanie czasu, a bardzo często też uczuć, w kogoś z kim przyszłość jest raczej mało perspektywiczna w kontekście wsparcia, lojalności czy budowania czegoś razem.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 15:55   #2824
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Na pewno większe szanse na poznanie partnera ma się randkując przez Internet i nie zrażając niepowodzeniami, niż sypiając z żonatymi facetami. O ile komuś faktycznie zależy na stworzeniu związku.

I żeby nie było, nie uważam żeby bycie kochanką było jakąś zbrodnią, ale to inwestowanie czasu, a bardzo często też uczuć, w kogoś z kim przyszłość jest raczej mało perspektywiczna w kontekście wsparcia, lojalności czy budowania czegoś razem.
Dokładnie. Nieważne czy to zwykle fwb - to zabiera czas i energię i możliwości, aby kogoś poznać na serio
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 15:58   #2825
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Na pewno większe szanse na poznanie partnera ma się randkując przez Internet i nie zrażając niepowodzeniami, niż sypiając z żonatymi facetami. O ile komuś faktycznie zależy na stworzeniu związku.

I żeby nie było, nie uważam żeby bycie kochanką było jakąś zbrodnią, ale to inwestowanie czasu, a bardzo często też uczuć, w kogoś z kim przyszłość jest raczej mało perspektywiczna w kontekście wsparcia, lojalności czy budowania czegoś razem.
Też się zgadzam.

Dodam tylko, że może Sylia sobie wmawia, że 'a, to takie nic'. Ale prawda jest taka, że właśnie sama w swojej psychice tym romansem rysuje wizję mężczyzn. Po takim czymś, ciężko raczej będzie jej komuś zaufać, bo podświadomie mózg będzie krzyczał 'a może on też będzie Cię zdradzał jak tamten typ co z Tobą zdradzał żonę'.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 16:05   #2826
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No generalnie 'Lubisz zespół X?' to też taka kijowa wiadomość. Bo co innego odpowiedzieć niż 'lubię' albo 'nie lubię'? Najlepsze rozmowy to takie, gdzie gadka toczy się naturalnie i konwersacja sama przeskakuje z tematu na temat.
Podałam to za przykład, bo pisałam akurat z kolesiem i cała rozmowa z nim wyglądała tak:
- gram dzisiaj koncert.
- o, grasz koncerty?
- tak.
- jakie to koncerty?
- moje.
- czyli tam śpiewasz?
- tak.
- co tam śpiewasz?
- piosenki zespołu x.
- o, to musisz lubić ten zespół?
- no.

W sensie, mam wrażenie, że ta rozmowa była totalnie jednostronna, bo ja chciałam się coś o kolesiu dowiedzieć, pociągnąć jakoś tę wymianę zdań, by złapać jakiś wątek, a odbijałam się od ściany. Jaki inny punkt zaczepienia miałam znaleźć?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Kurcze to dziwne bo jak bylam w Twoim wieku to serio wolnych facetów było od zatrzęsienia (te ok 10 lat temu). Też szukałam online, chodziłam na randki i naprawdę było w kim wybierać jeśli zrobiło się porządną selekcję online. Zwykle popisalismy jakis tydzień do dwóch i potem spotkanie (często pisałam z kilkoma osobami bo wiadomo, nie z każdej pisaniny wychodziła randka). Ale ja dawałam szanse facetowi nawet jak nie wszystko było na 100% tak jak mi się wymarzylo. Raczej te kluczowe cechy musiały się zgadzać + wygląd, który mi pasował.
Podobnie było z poznanymi na żywo- w klubie, na wyjeździe studenckim (byłam w Twoim wieku na Erasmusie) facetów naprawdę multum. To był chyba taki czas, że poczułam wielka łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi. I w sumie od tamtego czasu byłam non stop w zwiazkach bo coś się kończyło, coś zaczynało.
Pisze to po to, żebyś może otworzyła się na jakieś ścieżki których jeszcze nie próbowałaś. Chodzisz czasem z koleżankami do klubów (większość moich koleżanek tam poznało mężów)? Myslalas o wyjeździe studenckim? Za granicę ale można też w Polske, na inny uniwerek? To mega poszerza krąg znajomych

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Do klubów właśnie nie chodziłam, to skomplikowana kwestia, na roku nie było z kim wyjść, sama nie chciałam, potem jeszcze pandemia jak na złość przyszła, 3 lata w sumie wyjęte i tylko siedzenie w domu. Na różne wyjazdy, konferencje, warsztaty, zjazdy itd. zawsze się zapisywałam, ale ludzie zawsze jakoś mało kontaktowi byli. Niby się pogadało, popracowało razem, ale nigdy te znajomości się nie rozwijały. Ostatnio jak byłam na wyjeździe, pojechało kilka osób z mojego roku, kilka z innych kierunków, to każdy tylko ze sobą, jak zaczynała się przerwa to wszyscy uciekali, nikt się nie chciał integrować. Jedynie jednego dnia chłopaki z pokoju obok po tym jak totalnie się upili, napisali, że można do nich przyjść xd
Ja się tak jakby nie poddaję, stale mam nadzieję, jestem otwarta na nowe znajomości, ale czasem po prostu ręce opadają. No ale cóż, może jeszcze kogoś mi się uda poznać. W poniedziałek właśnie wyjeżdżam na kolejne szkolenie do innego miasta, przynajmniej się rozerwę trochę

Edytowane przez Stysia21
Czas edycji: 2023-06-09 o 16:06
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 16:05   #2827
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Podałam to za przykład, bo pisałam akurat z kolesiem i cała rozmowa z nim wyglądała tak:
- gram dzisiaj koncert.
- o, grasz koncerty?
- tak.
- jakie to koncerty?
- moje.
- czyli tam śpiewasz?
- tak.
- co tam śpiewasz?
- piosenki zespołu x.
- o, to musisz lubić ten zespół?
- no.

W sensie, mam wrażenie, że ta rozmowa była totalnie jednostronna, bo ja chciałam się coś o kolesiu dowiedzieć, pociągnąć jakoś tę wymianę zdań, by złapać jakiś wątek, a odbijałam się od ściany. Jaki inny punkt zaczepienia miałam znaleźć?
A to przepraszam. Zwracam honor. Faktycznie, no rozmowa mocno jednostronna. Ja na Twoim miejscu po dwóch zamkniętych odpowiedziach z jego strony już bym tego nie ciągnęła. Zauważyłam, że jak to ja pierwsza pisałam to często właśnie w ten sposób byłam zlewana.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-09, 16:24   #2828
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Podałam to za przykład, bo pisałam akurat z kolesiem i cała rozmowa z nim wyglądała tak:
- gram dzisiaj koncert.
- o, grasz koncerty?
- tak.
- jakie to koncerty?
- moje.
- czyli tam śpiewasz?
- tak.
- co tam śpiewasz?
- piosenki zespołu x.
- o, to musisz lubić ten zespół?
- no.

W sensie, mam wrażenie, że ta rozmowa była totalnie jednostronna, bo ja chciałam się coś o kolesiu dowiedzieć, pociągnąć jakoś tę wymianę zdań, by złapać jakiś wątek, a odbijałam się od ściany. Jaki inny punkt zaczepienia miałam znaleźć?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------


Do klubów właśnie nie chodziłam, to skomplikowana kwestia, na roku nie było z kim wyjść, sama nie chciałam, potem jeszcze pandemia jak na złość przyszła, 3 lata w sumie wyjęte i tylko siedzenie w domu. Na różne wyjazdy, konferencje, warsztaty, zjazdy itd. zawsze się zapisywałam, ale ludzie zawsze jakoś mało kontaktowi byli. Niby się pogadało, popracowało razem, ale nigdy te znajomości się nie rozwijały. Ostatnio jak byłam na wyjeździe, pojechało kilka osób z mojego roku, kilka z innych kierunków, to każdy tylko ze sobą, jak zaczynała się przerwa to wszyscy uciekali, nikt się nie chciał integrować. Jedynie jednego dnia chłopaki z pokoju obok po tym jak totalnie się upili, napisali, że można do nich przyjść xd
Ja się tak jakby nie poddaję, stale mam nadzieję, jestem otwarta na nowe znajomości, ale czasem po prostu ręce opadają. No ale cóż, może jeszcze kogoś mi się uda poznać. W poniedziałek właśnie wyjeżdżam na kolejne szkolenie do innego miasta, przynajmniej się rozerwę trochę
Ja miałam podobnie bo byłam na typowo damskim kierunku studiów (90 procent to były laski) ale miałam kilka fajnych koleżanek i tak 2 razy w miesiącu gdzieś wychodziłyśmy. One poznały swoich facetów jakoś tak na 2-3 roku i są już razem prawie 13 lat. Ja się dopiero otworzyłam na znajomości gdy miałam 24 lata i potem jakoś poszło. Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Życzę powodzenia i bądź otwarta na nowe

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 16:26   #2829
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Podałam to za przykład, bo pisałam akurat z kolesiem i cała rozmowa z nim wyglądała tak:
- gram dzisiaj koncert.
- o, grasz koncerty?
- tak.
- jakie to koncerty?
- moje.
- czyli tam śpiewasz?
- tak.
- co tam śpiewasz?
- piosenki zespołu x.
- o, to musisz lubić ten zespół?
- no.

W sensie, mam wrażenie, że ta rozmowa była totalnie jednostronna, bo ja chciałam się coś o kolesiu dowiedzieć, pociągnąć jakoś tę wymianę zdań, by złapać jakiś wątek, a odbijałam się od ściany. Jaki inny punkt zaczepienia miałam znaleźć?
Niektórzy po prostu nie są ciekawymi rozmówcami albo nie zależy im na tyle na znajomości, żeby się w jakikolwiek sposób wysilać i wykazywać inicjatywę. Nie jest to oczywiście miłe, ale też nie ma co tego brać do siebie. Jak tak wyglądają pierwsze rozmowy to bez sensu marnować czas. Thank you, next i tyle.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 16:39   #2830
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ale to wystarczy przejechać się czasem do pobliskiego dużego miasta i tam przesuwać.



Wtedy mi chyba, aż tak nie zależało na poznaniu kogoś, żeby jechać 65 km specjalnie🙂.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 19:50   #2831
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Ale to wystarczy przejechać się czasem do pobliskiego dużego miasta i tam przesuwać.



Wtedy mi chyba, aż tak nie zależało na poznaniu kogoś, żeby jechać 65 km specjalnie🙂.
Ja mieszkam w duzym miescie i wcale wyboru nie ma co chwile koncza mi sie faceci. Jak juz mi sie ktos spodoba to na 99% turysta. Niestety ale Polacy nie sa zbyt urodziwi.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89601648]Agciok: jak sobie poradzić z tym? szybko Nie brać tego absolutnie do siebie. Dopóki nie ma deklaracji, to nie brać tego na serio i nie ustawiać życia pod tego randkowicza.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Doczytałam resztę. Nie rób sobie krzywdy i nie baw się w przyjaciółkę. Przecież jak ci się zwierzy, że poznał kogoś wyjątkowego, to cię to dobije. Niestety wiem z doświadczenia.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Większość par, które są teraz w moim otoczeniu poznały się na tinderze.[/QUOTE]
Nie umiem kogos nie brac na powaznie nie wyobrazam sobie ze jednego dnia sie z kims caluje, przytulam, spaceruje za rece a nastepnego dnia na innej randce robie to same ale z innym facetem, bo w koncu ten pierwszy niczego mi nie obiecal wiec faktycznie tak to troche wyglada ze ustawiam sobie zycie pod tego randkowicza

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Jestem umowiona na pierwsza randke z jednym facetem w przyszly weekend i troche sie dziwnie poczulam jak zauwazylam ze zaktualizowal opis i zdjecia. Niby spoko, nigdy sie jeszcze nie widzielismy, nie jest mi nic winien, ale dziwne uczucie poczuc sie tylko jedna z wielu kandydatek do przetestowania. Przesadzam?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-09, 20:15   #2832
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Przesadzasz. Nawet się jeszcze nie znacie.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 20:20   #2833
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w duzym miescie i wcale wyboru nie ma co chwile koncza mi sie faceci. Jak juz mi sie ktos spodoba to na 99% turysta. Niestety ale Polacy nie sa zbyt urodziwi.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------


Nie umiem kogos nie brac na powaznie nie wyobrazam sobie ze jednego dnia sie z kims caluje, przytulam, spaceruje za rece a nastepnego dnia na innej randce robie to same ale z innym facetem, bo w koncu ten pierwszy niczego mi nie obiecal wiec faktycznie tak to troche wyglada ze ustawiam sobie zycie pod tego randkowicza

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Jestem umowiona na pierwsza randke z jednym facetem w przyszly weekend i troche sie dziwnie poczulam jak zauwazylam ze zaktualizowal opis i zdjecia. Niby spoko, nigdy sie jeszcze nie widzielismy, nie jest mi nic winien, ale dziwne uczucie poczuc sie tylko jedna z wielu kandydatek do przetestowania. Przesadzam?
A jaki przedział wiekowy? Bo tak jak ktoś wcześniej pisał, po 35 rz faktycznie już nie jest łatwo znaleźć kogoś serio atrakcyjnego (widzę w swoim roczniku sporo facetów zaniedbanych, z brzuszkami itd). Ale tak do 30 faceci naprawdę nieźle wyglądają, dbają o siebie, siłownia, fajne ciuchy. Nie wiem, może tylko tacy mi przed oczami łażą

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 20:22   #2834
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Podałam to za przykład, bo pisałam akurat z kolesiem i cała rozmowa z nim wyglądała tak:
- gram dzisiaj koncert.
- o, grasz koncerty?
- tak.
- jakie to koncerty?
- moje.
- czyli tam śpiewasz?
- tak.
- co tam śpiewasz?
- piosenki zespołu x.
- o, to musisz lubić ten zespół?
- no.

[COLOR="Silver"]
Także rozmowy szybko zakańcza się, ponieważ facet ewidentnie niezainteresowany.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 20:33   #2835
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A jaki przedział wiekowy? Bo tak jak ktoś wcześniej pisał, po 35 rz faktycznie już nie jest łatwo znaleźć kogoś serio atrakcyjnego (widzę w swoim roczniku sporo facetów zaniedbanych, z brzuszkami itd). Ale tak do 30 faceci naprawdę nieźle wyglądają, dbają o siebie, siłownia, fajne ciuchy. Nie wiem, może tylko tacy mi przed oczami łażą

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja mam 27 i w podobnym wieku szukam, max 35.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 20:48   #2836
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ja mam 27 i w podobnym wieku szukam, max 35.
To nie wiem, może jakiś specyficzny gust. Bo ja to wiesz, brunet, dobrze obcięte włosy, normalna sylwetka, ładny uśmiech i wyższy ode mnie (czyli pow 170 cm) i zwykle było git

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-09, 21:09   #2837
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Wygląd jest ważny, ale charakter też. Nawet jak ten przystojny facet to tzw. ciepłe kluchy, albo prostak z zachowania to nic nie pomoże😄.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-10, 22:54   #2838
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.

Edytowane przez Sylia166
Czas edycji: 2023-06-10 o 22:58
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-10, 23:14   #2839
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony.
Nie chciałam Cię wcześniej oceniać przez pryzmat bycia kochanką, jednak jesteś okropną osobą.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-10, 23:19   #2840
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Nie chciałam Cię wcześniej oceniać przez pryzmat bycia kochanką, jednak jesteś okropną osobą.
Potwierdzam.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.

Moim zdaniem te bycie kochanką to taki sposób na dowartościowanie się 'Stara brzydka raszpla'. Tylko pamiętaj, że jednak dzieli życie z tą swoją starą brzydką raszplą, a ty jak złożysz nogi już nie będziesz mu potrzebna za bardzo

Teraz to się nie dziwię, dlaczego nie potrafisz nikogo normalnego znaleźć do zbudowania związku.
Miss_Suze jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 01:16   #2841
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.
A wiesz, że też kiedyś będziesz miała np. 50 lat? I co wtedy? Zmienisz nick na starą brzydką raszple166?

I zdaje się, że to miał być tylko seks, więc co Cię obchodzi co robi z żoną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 03:00   #2842
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 342
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 11:39
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 03:47   #2843
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.

hehe, padłam
czego Ty dziewczyno nie rozumiesz? jesteś od rozkładania nóg, a nie od komentowania jego żony
jak brzydka i stara by nie była, to z nią dzieli życie a nie z Tobą
"coś nas łączy" więc napiszę o tym do jego żony hahaha

ja prdle, trzeba znać swoje miejsce w szeregu
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 07:46   #2844
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

To najwyraźniej jakiś troll, nikt poważny nie kompromitowałby się taką autoprezentacją.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 07:48   #2845
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=6f270d4e8c6dcf778f6b7ea a339056f9e260a162_657a458 271287;89602654]To najwyraźniej jakiś troll, nikt poważny nie kompromitowałby się taką autoprezentacją.[/QUOTE]Troll na 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 08:08   #2846
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Troll który już wcześniej pisał o "odpadach" na apkach randkowych, więc czego innego można się było po nim spodziewać

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 10:04   #2847
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-06-11 o 10:06
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 10:15   #2848
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.
Straszne jest Twoje zachowanie, musisz być okropną, zakompleksioną osobą skoro rajcują Cię takie teksty.
No chyba, że trollujesz by zamieszać trochę w wątku

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I wspólne jedzenie pizzy, pamiętaj, są zdjęcia
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 11:21   #2849
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 342
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 11:39
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-11, 11:35   #2850
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Mój żonaty wyjechał w Bory Tucholskie z żonką i znajomymi, pisał dość często jak mógł, ale jak napisałam jakiś tekst "tobie wystarczy przytulnie się ze swoją starą raszplą" to miałam wrażenie, ze broni tej swojej brzydkiej starej żony. Później mnie przepraszał, nie chciałabym być z nim, ale kur... to jednak nie będzie długa znajomość. Jak mnie zdenerwuje bardziej to chyba napiszę do jego 'ukochanej'...Mamy wspólne zdjęcia z łóżka, przy pizzy w restauracji, ogólnie widać, że coś nas łączy, tylko jego durna baba pewnie oleje to, bo nie będzie jej się chciało rozwodu i przymknie oko.
Też kiedyś będziesz starą raszplą Twoja zawiść i zazdrość o zajętego faceta jest śmieszna. Sama się wplątałaś w romans z żonatym. Dla mnie zajęci ludzie są nietykalni. X facetów mi się podobało zajętych, ale zawsze sobie mówię "jakby chcieli czegoś innego to zakończyliby obecny związek i byliby singlami. Skoro nie zakończyli to znaczy, że są typem "małpki" skaczą z jednej gałęzi dopiero jak chwycą drugą - szukają byle kogo byle by nie być samotni, bo tego nie zniosą", albo po prostu nie szukają innej opcji i to trzeba uszanować.
Ty tracisz każdego dnia swoją jakże cenną młodość - pewnie jedyną cechę jaką masz do zaoferowania skoro innych kawalerów w pobliżu brak - na kolesia, który do końca życia zostanie ze swoją żoną. ;-) Bawią mnie baby co się godzą na bycie tą drugą, nic z tego nie masz, tracisz czas, nerwy, pieniądze, młodość - niektórych rzeczy nigdy nie odzyskasz, zamiast znaleźć sobie kogoś z kim możesz normalnie być - pochwalić się rodzinie i znajomym Zastanów się 5 razy czy warto tracić energię w związku, gdzie tylko ty dajesz, a nic nie dostajesz, bo wybacz, sprzedawać cztery litery za kolację w restauracji, czy weekend w gorach to bardzo tanio Już lepiej być panią do towarzystwa, przynajmniej hajsy bys z tego miala Już nie mówiąc o tym, że oprócz Ciebie i żony tam może być więcej takich kochanek.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość

O jejku, tak. Inteligentny to on nie jest, że pozwolił sobie zrobić zdjęcia z kochanką. Co to w ogóle za facet, kto tak robi?
Taki, który wie, że żona ma to w dupie. Niektórzy faceci mogą robić na boku co chcą, ale ważne żeby pozory były i związek małżeński pozostał nierozerwalny - bo dzieci, biznesy, domy, auta itd. Wcale się nie zdziwię jeśli tu występuje taki rodzaj relacji. Są nawet kobiety, które to jara jak ich partner sypia z innymi - taki fetysz. Znam osobiście takie przypadki. Takie kobiety nie odchodzą, a związki się nie rozpadają. Co raz bardziej popularyzuje się też idea otwartych związków. Więc tu facet robi sobie sweet focie bo wie, ze jak zona zobaczy to oleje. A jak gdzies wyplyna to jeszcze facet bedzie "gosciem" bo udaje mu sie zaciagnac do lozka malolaty.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.