Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 11:18   #961
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

moje naturalne też bardzo lśnią widzę to za każdym razem, jak suszę włosy po basenie i się im ochoczo przyglądam
niestety moje rozjaśnione+ odrosty wyglądają dobrze tylko zaraz po myciu i ułożeniu (a nie lubię tego robić ) lub związane w kucyk - ale jeszcze wszystkich nie łapię w gumkę ;(

dzisiaj będę próbowała pomalować tą platynkę ciemniejszym blondem, żeby kolor się zrównał z odrostami. zobaczymy co z tego wyjdzie. jak się nie uda, to fryzjer znowu

aaah, chcę już moje naturalki buuu
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 12:23   #962
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
zobaczcie dziewczyny co znalazlam... http://www.youtube.com/watch?v=QCPZ_Ouet3w
chwila zwatpienia.... tak dlugo zapuszczalam naturlaki a tu ten filmik i przepiekna dziewuszka z niedosc ze swietnym kolorem wlosow ktory by mi naprawde pasowal, to jeszcza ta fryzura! mialam juz podobna ok 1.5 ruku temu ale ona bedzie mi sie zawsze podobac. Nie wiem co robic, zaraz oszaleje!
Przecież ten kolor nie różni się dużo od Twojego ! Nic nie stoi na przeszkodzie zmiany fryzurki, ale farby nie tykaj
Exquise ma rację - a co z piekną Matką Naturą? Co ze Smerfami ? Ogarnąć się proszę
Ja wczoraj myłam Head&Shoulders. Może w końcu troche mi tę rudość ruszy..
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 12:42   #963
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

oh.... juz mi przeszlo farbowanie i obcinanie. Przeciez gdybym zaczela farbowac to na odrostach byloby JUZ widac moje siwe! a tego napewno nie chce!
na sciecie rowniez nie ma co liczyc bo nie po to zapuszczalam 1.5 roku...
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:19   #964
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kolor włosów tej pani z filmiku jakoś tak specjalnie mnie nie zachwycił, owszem ładny ciemny kolor i świetnie jej pasuje, fryzura też ładna ale bez szału (biedne włoski, farba, suszarka i prostownica ała...)
SIIESTA masz lepszy swój kolor, Twój błyszczy nieziemsko i jest naturalny !

...ciekawe czy mi by pasowała taka krótka fryzurka...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 16:43   #965
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Fryzurka ładna, ale zapewne pasuje tylko osobom o bardzo regularnych rysach twarzy.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:43   #966
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

czyli mnie by nie pasowała, nie wiem czy na zdjęciu widać, ale mam z dwóch stron dość różną twarz, mam jedno oko bardziej zamknięte, nos troszkę krzywy i usta z obu stron inne
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:04   #967
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
czyli mnie by nie pasowała, nie wiem czy na zdjęciu widać, ale mam z dwóch stron dość różną twarz, mam jedno oko bardziej zamknięte, nos troszkę krzywy i usta z obu stron inne
a ja mam brwi na roznych wysokosciach co mnie naprawde denerwuje bo jak mozna z tego zrobic atut?! nie mozna!
a tak wogole to prosze nie smiejcie sie ale.... dzis usunelam wloski z twarzy kremem do depilacji ! no niestety to ciagle dbanie o wlosy od wew. dalo sie we znaki- urosly mi dluzsze (ale biale) wloski, w szczegolnosci w okolicy żuchwy i ... no poprostu musialam to zrobic bo poklad rozkladal sie w plamy!!!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 18:10   #968
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Eh, ja tez mam grzeszne mysli, tesknie za rudymi wlosami, taka sie czuje troche przygaszona w tych naturalkach. Mam nadzieje ze jak mi urosna do dlugosci pozadanej to mi przejdzie ochota na farbowanie . Poki co zapuszczam.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:32   #969
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
moje naturalne też bardzo lśnią widzę to za każdym razem, jak suszę włosy po basenie i się im ochoczo przyglądam
niestety moje rozjaśnione+ odrosty wyglądają dobrze tylko zaraz po myciu i ułożeniu
Ja mam tak samo. Włosy wyglądają dobrze tylko po umyciu, chociaż dobrze to chyba za dużo powiedziane. Tzn. ich stan jest ok, ale wizualnie... Czuję się niechlujnie z odrostem, a z drugiej strony bardzo mnie cieszy fakt, że jest Denerwują mnie jednak spojrzenia choćby ludzi w pracy. Ja nie wiem, czy oni na prawdę nie zdają sobie sprawy, że ja doskonale wiem, jak mnie obczajają? Chciałabym mieć już swoje włosy, o jej jak bym chciała... I święty spokój
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:01   #970
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A ja ... jedno oko mam bardziej okrągłe drugie skośne heh ale różnica jest tak mała że nikt jej nie zauważa, ja też tego na codzień nie widzę, ale jakby się przyjrzeć to jest

UCA... teraz Ty masz zwątpienia

Nie chcę krakać, ale wydaje mi się, że prędzej czy później każda zafarbuje nawet zaklinając się, że nigdy tego nie zrobi.
Moja koleżanka, która jest szczera do bólu potwierdziła fakt, że w tych naturalnych jest mi najlepiej
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:03   #971
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny, moge się przyłączyć? naturalne włosy mam jakieś pomiędzy średnim a ciemnym zimnym brązem. Farbowane od jakiegoś czasu na ciemny brąz. Ostatnio farbowałam na początku lipca no i po zachwytach TŻa nad kolorem mojego 3cm odrostu postanowiłam chociaż spróbować wrócić na natury ( nie widziałam jej już od prawie 7 lat ). Odrost na razie wogóle nie jest widoczny, od farbowanych różni się jedynie refleksem w słońcu pierwszy cel: nie farbować do listopada
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 19:24   #972
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge się przyłączyć? naturalne włosy mam jakieś pomiędzy średnim a ciemnym zimnym brązem. Farbowane od jakiegoś czasu na ciemny brąz. Ostatnio farbowałam na początku lipca no i po zachwytach TŻa nad kolorem mojego 3cm odrostu postanowiłam chociaż spróbować wrócić na natury ( nie widziałam jej już od prawie 7 lat ). Odrost na razie wogóle nie jest widoczny, od farbowanych różni się jedynie refleksem w słońcu pierwszy cel: nie farbować do listopada
zapuszczaj z nami!!! wspieramy sie zawodowo!
zobaczysz jaka bedziesz miec z tego satysfakcje!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:33   #973
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
zapuszczaj z nami!!! wspieramy sie zawodowo!
zobaczysz jaka bedziesz miec z tego satysfakcje!
Mam nadzieję, tylko,że farby tak kuszą no nic, ale marzą mi się wreszcie gęste włosy co najmniej do zapięcia stanika a wiem,że z moją tendencją do kombinowania z farbami bym nigdy tego nie osiągnęła więc czas na drastyczne kroki
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:09   #974
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Aleście zaczęły z tymi kopleksami tak, z pewnością jesteście okropnie pokrzywione aż się dziwię, że oczy macie na tej samej wysokości, a nos nad ustami, a nie odwrotnie Piękne jesteśmy , bo NATURALNE (no prawie), ot co!

Kinpatsu - cóż Ty masz za ludzi w tej pracy? nie spotkałam się jeszcze z czymś takim nigdy... U mnie zazwyczaj, nawet jak zafarbowałam włosy o kilka tonów ciemniej, to nawet nikt nie zauważał. Ładnie muszą śledzić wszystko ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:22   #975
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Aleście zaczęły z tymi kopleksami tak, z pewnością jesteście okropnie pokrzywione aż się dziwię, że oczy macie na tej samej wysokości, a nos nad ustami, a nie odwrotnie Piękne jesteśmy , bo NATURALNE (no prawie), ot co!

Kinpatsu - cóż Ty masz za ludzi w tej pracy? nie spotkałam się jeszcze z czymś takim nigdy... U mnie zazwyczaj, nawet jak zafarbowałam włosy o kilka tonów ciemniej, to nawet nikt nie zauważał. Ładnie muszą śledzić wszystko ...
Nie wiem, nudzą się, żyją życiem innych, poza tym w większości panie z którymi pracuję to takie 'perfekcjonistki' Lubią się do wszystkiego przyczepić, poza tym, denerwuje je fakt, że nie zawracam sobie głowy ich 'cennymi' uwagami Ale jak one przychodzą do pracy w makijażu tak mocnym, że pomarańczowy fluid wręcz im z twarzy ścieka to jest ok Zresztą nie przejmuję się dziewczyny, mówię Wam, jestem teraz zakochana w naturalności [jeśli makijaż to tylko i wyłącznie maskara i róż na policzki, zapuszczam naturalki, żadnego opalania, solarium nigdy >jasna cera<, sztucznych paznokci, bo nie lubię itp] można powiedzieć, że aż za bardzo, może to jest powodem plotek? Ja na prawdę odstaję od koleżanek z pracy Czasem czuję się przy nich jak szarak, a z drugiej strony czuję tą lekkość, czuję się zdrowa, lubię siebie, taką szarą, bladą, zwykłą Długo walczyłam o idealną i nieskazitelną cerę i udało się, a teraz walczę o naturalne włoski i też mam zamiar wytrwać.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:27   #976
villeemoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

hej dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? ;>

na jakiś czas wyjechałam i nie miałam jak z Wami pisać - widzę, że mam dużo do nadrobienia!

ja ostatecznie wzięłam swoje rozjaśniane włosy pokryłam szamponem ciemny blond, który już dość mocno mi się zmył, ale zmieniłam niedawno pracę i niestety nie mogłam chodzić w dwóch kolorach. Zresztą przyciemniłam tylko farbowańce. Ale dodatkowo muszę się pochwalić, że ich nie susze suszarką, nie prostuję, nakładam odżywki i dopiero w zeszła sobotę naciągnęłam je na szczotkę i ładnie ułozyłam i ... zdębiałam. Nawet mój tż nie mógł się nadziwić jakie mam ładne, błyszczące włosy To mi daje kopniaka do dalszego zapuszczania naturalek i dbania o nie ile wlezie. Muszę tez jeszcze zacząć z tym olejowaniem, bo widzę, że jesteście zadowolone z efektów.
__________________
  • 05.2010 - ostatnie farbowanie włosów
  • 06.2010 - koniec z tabletkami anty
  • codziennie piję siemię lniane
  • akcja odchudzanie 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
villeemoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:37   #977
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja nie zwątpię, dzisiaj zrobiłam coś dziwnego w sklepie poszukałam farby która była najpodobniejsza do mojego odrostu i się na nią bardzo długo gapiłam z zachwytu jaki to ja mam kolor nawet ja siebie nie rozumiem czasami
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:47   #978
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja nie zwątpię, dzisiaj zrobiłam coś dziwnego w sklepie poszukałam farby która była najpodobniejsza do mojego odrostu i się na nią bardzo długo gapiłam z zachwytu jaki to ja mam kolor nawet ja siebie nie rozumiem czasami
Ja nawet nie widziałam nigdy farby z moim kolorem, mam jakiś taki naprawdę dziwny, ni to ciemny brąz, ni to średni, czasami zimny, czasami ciepławy....takie dziwne cuś czego nie widziałam od wieeelu lat ( właściwie mam nadzieję,że przez te lata mi ściemniały ).
No i mam problem... kondycja moich krótszych wycieniowanych pasm jest zatrważająca, 10min właśnie rozczesywałam jutro o 8 rano lece do naprawde dobrego salonu w nadziei,że mnie wepchają jeszcze na ten sam dzień i chcę nadać fryzurze jakiś kształt przy jednoczesnym zachowaniu długości i pozbyciu się większości rozdwojonych końcówek. Ciekawe czy mi się uda
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:55   #979
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dzisiaj stwierdzialm że coś dziwnego się ze mną dzieje ;p jak zaczynałam zapuszczać odrost, jakby tak podświadomie wiedzialam że długo nie wytrzymam i je wkońcu zafarbuje. Ale teraz jestem w tak silnym postanowieniu nie farbowania że sama sie zdziwiłam. Moj TŻ bardzo rozpacza że bede blondynka, ponieważ bardzo lubi mnie w czarnych i wogóle lubi czarnowłose dziewczyny ale nawet tym sie nie przejełam i powiedziałam że ma się nacieszyć farbowańcami bo niedługo znikna hrehre A tak poza tym to jutro mam poprawke egzaminu z fizyki, mam nadzieje że nie strace włosów ze stresu, bo za bardzo zaczynaja mi sie podobac

Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2010-09-06 o 21:57
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 06:45   #980
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Nie wiem, nudzą się, żyją życiem innych, poza tym w większości panie z którymi pracuję to takie 'perfekcjonistki' Lubią się do wszystkiego przyczepić, poza tym, denerwuje je fakt, że nie zawracam sobie głowy ich 'cennymi' uwagami Ale jak one przychodzą do pracy w makijażu tak mocnym, że pomarańczowy fluid wręcz im z twarzy ścieka to jest ok Zresztą nie przejmuję się dziewczyny, mówię Wam, jestem teraz zakochana w naturalności [jeśli makijaż to tylko i wyłącznie maskara i róż na policzki, zapuszczam naturalki, żadnego opalania, solarium nigdy >jasna cera<, sztucznych paznokci, bo nie lubię itp] można powiedzieć, że aż za bardzo, może to jest powodem plotek? Ja na prawdę odstaję od koleżanek z pracy Czasem czuję się przy nich jak szarak, a z drugiej strony czuję tą lekkość, czuję się zdrowa, lubię siebie, taką szarą, bladą, zwykłą Długo walczyłam o idealną i nieskazitelną cerę i udało się, a teraz walczę o naturalne włoski i też mam zamiar wytrwać.

co za baby ...
Ja mam tak samo jak Ty, ale już od paru lat Kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez: fluidu, pudru, tuszu do rzęs, pomadki, ... Teraz chodzę cały czas bez tego efekt- zaoszczędzony czas, skóra lepiej się czuje i ja też Od czasu do czasu tylko coś nakładam, kiedy nie wyglądam dobrze.. Sztucznych paznokci nigdy nie lubiłam i zawsze było mi na nie szkoda pieniędzy - chyba 80 zł
Solarium też kiedyś odwiedziałam raz w tygodniu - teraz tylko przed weselami, Sylwestrami itd... I czuje się - ŚWIETNIE

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
jutro o 8 rano lece do naprawde dobrego salonu w nadziei,że mnie wepchają jeszcze na ten sam dzień i chcę nadać fryzurze jakiś kształt przy jednoczesnym zachowaniu długości i pozbyciu się większości rozdwojonych końcówek. Ciekawe czy mi się uda
To ja chcę wiedzieć jaka to fryzura Zapuszczam włosy, ale mam bardzo wycieniowane z przodu, więć nie mogę podcinać cel - włosy do połowy ramienia (poniżej łopatek) do przyszłych wakacji. Zdrowe włosy - na ile się da
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 07:25   #981
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

O tak! Też jestem naturalna i czuję się z tym wyjątkowo pięknie W Solarium w życiu byłam nie więcej jak 10 razy i to parę lat temu, jeśli opalanie tylko na słońcu i nie na raka tylko delikatną opaleniznę. Jeśli makijaż to lekki - mocny mi nie pasuje, wyglądam jak dziecko wymalowane - ale przeważnie ograniczam się do tuszu, czasem nałożę kreskę na oczy (ale rzadko ponieważ mi czarny kolor nie pasuje, mam delikatną buźkę jak dziewczynka) a podkład nakładałam kiedyś codziennie, ale troszkę, że efekt był naturalny, od jakiegoś czasu hmm 3-4 miesięcy nie używam go wcale Czasem do pracy potrafię wyjść nawet bez tego tuszu do oczu i nikt nie zwraca uwagi czy go mam czy nie.

Co do włosów, znowu chodzi mi po głowie skrócenie włosów... Znowu nie wiem czy zapuszczać czy nie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:08   #982
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mnie wzięło na wspominki i oglądam zdjęcia z dzieciństwa. Jakie ja miałam łądne naturalki a teraz...nie dość,że farba spiera mi się z rudymi refleksami to jeszcze te naturalne rosnące wydają się szarawe. No i od października idę na studia i chcę wyglądać jak człowiek. Dlatego farba tak kusi

Zastanawiam się nad tymi szamponetkami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...do-4-8-myc.htm

Używałyście? Niby całkowicie schodzi
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-09-07 o 08:12
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:42   #983
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Mnie wzięło na wspominki i oglądam zdjęcia z dzieciństwa. Jakie ja miałam łądne naturalki a teraz...nie dość,że farba spiera mi się z rudymi refleksami to jeszcze te naturalne rosnące wydają się szarawe. No i od października idę na studia i chcę wyglądać jak człowiek. Dlatego farba tak kusi

Zastanawiam się nad tymi szamponetkami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...do-4-8-myc.htm

Używałyście? Niby całkowicie schodzi
przeciez te wszystkie dziewczyny z szamponetek maja peruke i baaardzo intensywny kolor. Ja bym tam im nie ufala ;-)
a jezeli chodzi o studia to ja zapuszczalam wlosy na 3 roku gdzie, wiadomo, trzeba ladnie wygladac do zdjec tablo, do dyplomow itd. Ja mialam to w nosie co inni pomysla o moich zawsze spietych z tylu wlosach. Zreszta jak juz nawiazesz kontakt z ludzmi to mozesz nadmienic, ze wracasz do naturalek czy cos takiego.....
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:26   #984
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Włosy wyglądają dobrze tylko po umyciu, chociaż dobrze to chyba za dużo powiedziane. Tzn. ich stan jest ok, ale wizualnie... Czuję się niechlujnie z odrostem, a z drugiej strony bardzo mnie cieszy fakt, że jest Denerwują mnie jednak spojrzenia choćby ludzi w pracy. Ja nie wiem, czy oni na prawdę nie zdają sobie sprawy, że ja doskonale wiem, jak mnie obczajają? Chciałabym mieć już swoje włosy, o jej jak bym chciała... I święty spokój
właśnie dla mnie najgorsze jest to, że sama czuję się niechlujnie i bardzo zaniedbana, a przecież dbam o siebie bardzo!!
na całe szczęście nikt mi nie zwraca uwagi, ale domyślam się, jak to oceniają moje psiapsióły, które zawsze pięknie wyglądają (oczywiście nie śmią mnie oceniać )

ale ale, w końcu się odważyłam (duże ryzyko) i z pomocą rodzicielki, pofarbowałam tę moją ohydną platynę, nie tykając odrostu i muszę przyznać, że wygląda to super! w sklepie znalazłam farbę z moim naturalnym odcieniem i mama nakładała mi to grzebyczkiem z jakiejś farby L'oreala do pasemek, żeby efekt był naturalny i się nie odcinało od odrostu (nie wiedziałam na ile farba będzie zbliżona do naturalnych) i muszę przyznać, że wyszło super!! jestem przeszczęśliwa, bo w końcu nie wyglądam jak 'skunks' trochę za krótko trzymałam farbę, więc odrost jest wciąż odrobinę ciemniejszy, ale teraz wygląda to mega naturalnie i pięknie. już się nie mogę doczekać całych długich i naturalnych. bez wpływu słoneczka mam taki piękny popielaty blond, ze słoneczkiem byłby dużo jaśniejszy (jak na moich starych zdjęciach)
ogólnie, domyślam się, że będzie się wypłukiwała ta farbka, ale to jest jednak, mimo wszystko, opcja bardziej ekonomiczna i do tego włosy wyglądają na prawdę dobrze! polecam dziewczęta
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:19   #985
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja farbowałam na bardzo jasny blond średnim brązem i mi się wypłukało do ciepłego średniego blondu, ale nie przeszkadza mi to
co do tej szamponetki to nie wiem, ale ostrzegam, że jakby któraś z Was chciała użyć szamponetki Marion bodajże czerń granatu to na blond włosach wychodzi ciemno-niebiesko-fioletowo-czarna a jak się umyje włosy to są zielono-niebieskie, miałam z nią doświadczenia już, mnie się tak podoba, ale tak tylko ostrzegam, bo zgaduję, że większość z Was by takiego efektu uzyskać nie chciała

mi.a, skoro dbasz o siebie jak tylko możesz to nie czuj się niechlujnie, ja też tak miałam, ale to starczy sobie uświadomić

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-09-07 o 14:20
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:30   #986
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

gry mialam jeszcze sowje naturalne blond, tez raz nacielam sie na ta szamponete mariona granatowa czerń ;p i efekt był strasznyyyyy. miałam fioletowo granatowo zielone wlosy na szczeście calkowicie sie sprala, teraz raz na jakis czas używam czerni z deli no 1. nie jest to granatowa czern, jak w wiekszosci szamponetek, tylko taka satynowa, bardziej podchodzaca w bardzo ciemny brąz, przynajmniej na moich odrościkach, i spiera się całkowicie, u mnie po ok 2 tygodni. Dużo tez zalezy ok koloru włosów i ich kondycji
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:42   #987
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ale ale, w końcu się odważyłam (duże ryzyko) i z pomocą rodzicielki, pofarbowałam tę moją ohydną platynę, nie tykając odrostu i muszę przyznać, że wygląda to super! w sklepie znalazłam farbę z moim naturalnym odcieniem i mama nakładała mi to grzebyczkiem z jakiejś farby L'oreala do pasemek, żeby efekt był naturalny i się nie odcinało od odrostu (nie wiedziałam na ile farba będzie zbliżona do naturalnych) i muszę przyznać, że wyszło super!! jestem przeszczęśliwa, bo w końcu nie wyglądam jak 'skunks' trochę za krótko trzymałam farbę, więc odrost jest wciąż odrobinę ciemniejszy, ale teraz wygląda to mega naturalnie i pięknie. już się nie mogę doczekać całych długich i naturalnych. bez wpływu słoneczka mam taki piękny popielaty blond, ze słoneczkiem byłby dużo jaśniejszy (jak na moich starych zdjęciach)
ogólnie, domyślam się, że będzie się wypłukiwała ta farbka, ale to jest jednak, mimo wszystko, opcja bardziej ekonomiczna i do tego włosy wyglądają na prawdę dobrze! polecam dziewczęta
Ja mam zamiar tak zrobić, ale u profesjonalisty [już rozmawiałam z jednym, powiedział, żę się tego podejmie] i dopiero jak mój odrost będzie miał z 10cm lub więcej, żeby można było dobrze określić naturalny kolor. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie, super, że Ci się udało
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:48   #988
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dlaczego z ciemnych nie da się tak zrobić jasnych? bez dekoloryzacji lub rozjasniacza nic nie zdziałam ... z kolei takie zabiegi się dla mnie nie nadają, bo mam za bardzo zniszczone farbowańce i po dekoloryzacji to bym ich w zyciu nie rozczesała.... Jestem chyba skazana na odrost... chociaż licze , że farba się będzie wypłukweać (chociaż trochę) i może robić coraz jaśniejsza może wtedy spróbuje na włosach zrobić jakieś pasemka pod kolor naturalek , żeby odrost się tak nie rzucał w oczy .
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-09-07 o 14:49
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:54   #989
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Nie wiem, nudzą się, żyją życiem innych, poza tym w większości panie z którymi pracuję to takie 'perfekcjonistki' Lubią się do wszystkiego przyczepić, poza tym, denerwuje je fakt, że nie zawracam sobie głowy ich 'cennymi' uwagami Ale jak one przychodzą do pracy w makijażu tak mocnym, że pomarańczowy fluid wręcz im z twarzy ścieka to jest ok Zresztą nie przejmuję się dziewczyny, mówię Wam, jestem teraz zakochana w naturalności [jeśli makijaż to tylko i wyłącznie maskara i róż na policzki, zapuszczam naturalki, żadnego opalania, solarium nigdy >jasna cera<, sztucznych paznokci, bo nie lubię itp] można powiedzieć, że aż za bardzo, może to jest powodem plotek? Ja na prawdę odstaję od koleżanek z pracy Czasem czuję się przy nich jak szarak, a z drugiej strony czuję tą lekkość, czuję się zdrowa, lubię siebie, taką szarą, bladą, zwykłą Długo walczyłam o idealną i nieskazitelną cerę i udało się, a teraz walczę o naturalne włoski i też mam zamiar wytrwać.
A ja powiem Ci, że widząc zdjęcia Twojego odrostu musiałam się bardzo dobrze przyjrzeć, żeby go wypatrzeć, bo ładnie zlewa się z farbowanymi.

W ogóle widziałam ostatnio kobietę ze sporym, jakimś 10cm odrostem ciemnego blondu, reszta włosów jasny blond, długość na boba. I nie wyglądała wcale na zaniedbaną, w ogóle odrosty wydawały się bardzo ładne i kolor o wiele lepiej dopasowany niż ten farbowany. Zapatrzyłam się.

A co do makijażu to też staram sie ograniczać jakieś poodkłady i pudry, ale oko lubię mieć pomalowane. Cerę mam bladoróżową, lekko naczynkową i czasem też coś wyskoczy. Ostatnio stawiam bardziej na pielęgnację niż na zakrywanie niedoskonałości. Jak skóra jest zapchana podkładem i nie oddycha to później jest z nią jeszcze gorzej, także to takie błędne koło. Jeszcze niedawno nie lubiłam wychodzić bez podkładu na twarzy, a teraz śmigam bez, ewentualnie jakiś korektor na pojedyncze wypryski, ale mam nadzieję, że niedługo on też nie będzie mi potrzebny.

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
dzisiaj stwierdzialm że coś dziwnego się ze mną dzieje ;p jak zaczynałam zapuszczać odrost, jakby tak podświadomie wiedzialam że długo nie wytrzymam i je wkońcu zafarbuje. Ale teraz jestem w tak silnym postanowieniu nie farbowania że sama sie zdziwiłam. Moj TŻ bardzo rozpacza że bede blondynka, ponieważ bardzo lubi mnie w czarnych i wogóle lubi czarnowłose dziewczyny ale nawet tym sie nie przejełam i powiedziałam że ma się nacieszyć farbowańcami bo niedługo znikna hrehre A tak poza tym to jutro mam poprawke egzaminu z fizyki, mam nadzieje że nie strace włosów ze stresu, bo za bardzo zaczynaja mi sie podobac
No i bardzo dobrze! Najważniejsze, co się Tobie podoba.

Cytat:
Napisane przez villeemoo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? ;>

na jakiś czas wyjechałam i nie miałam jak z Wami pisać - widzę, że mam dużo do nadrobienia!

ja ostatecznie wzięłam swoje rozjaśniane włosy pokryłam szamponem ciemny blond, który już dość mocno mi się zmył, ale zmieniłam niedawno pracę i niestety nie mogłam chodzić w dwóch kolorach. Zresztą przyciemniłam tylko farbowańce. Ale dodatkowo muszę się pochwalić, że ich nie susze suszarką, nie prostuję, nakładam odżywki i dopiero w zeszła sobotę naciągnęłam je na szczotkę i ładnie ułozyłam i ... zdębiałam. Nawet mój tż nie mógł się nadziwić jakie mam ładne, błyszczące włosy To mi daje kopniaka do dalszego zapuszczania naturalek i dbania o nie ile wlezie. Muszę tez jeszcze zacząć z tym olejowaniem, bo widzę, że jesteście zadowolone z efektów.
Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
właśnie dla mnie najgorsze jest to, że sama czuję się niechlujnie i bardzo zaniedbana, a przecież dbam o siebie bardzo!!
na całe szczęście nikt mi nie zwraca uwagi, ale domyślam się, jak to oceniają moje psiapsióły, które zawsze pięknie wyglądają (oczywiście nie śmią mnie oceniać )

ale ale, w końcu się odważyłam (duże ryzyko) i z pomocą rodzicielki, pofarbowałam tę moją ohydną platynę, nie tykając odrostu i muszę przyznać, że wygląda to super! w sklepie znalazłam farbę z moim naturalnym odcieniem i mama nakładała mi to grzebyczkiem z jakiejś farby L'oreala do pasemek, żeby efekt był naturalny i się nie odcinało od odrostu (nie wiedziałam na ile farba będzie zbliżona do naturalnych) i muszę przyznać, że wyszło super!! jestem przeszczęśliwa, bo w końcu nie wyglądam jak 'skunks' trochę za krótko trzymałam farbę, więc odrost jest wciąż odrobinę ciemniejszy, ale teraz wygląda to mega naturalnie i pięknie. już się nie mogę doczekać całych długich i naturalnych. bez wpływu słoneczka mam taki piękny popielaty blond, ze słoneczkiem byłby dużo jaśniejszy (jak na moich starych zdjęciach)
ogólnie, domyślam się, że będzie się wypłukiwała ta farbka, ale to jest jednak, mimo wszystko, opcja bardziej ekonomiczna i do tego włosy wyglądają na prawdę dobrze! polecam dziewczęta
Fajnie, że udało się wam pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego. Łatwiej się wtedy zapuszcza.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:05   #990
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja użyłabym szamponetki ale jednak obawiam się, że będę miała takiego pecha, że się nie zmyje więc zostawiam sprawę taką jaka jest kryzys włosowy minął
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.