przetarte spodnie w kroku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 21:26   #31
pipimele
Raczkowanie
 
Avatar pipimele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 429
Dot.: przetarte spodnie w kroku

No cóż, od siebie dodam tyle, że miałam już mnóstwo par dżinsów.. Najczęściej tych tańszych, z sieciówek.
I nigdy mi się nie przetarły, więc myślę, że to jednak budowa ud Bo w moje nieprawdopodobne szczęście do materiałów nie wierzę
__________________
Boss 'ica






V
V
V
pipimele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:21   #32
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: przetarte spodnie w kroku

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=147247
Raczej nie da się spodni uratować. Możesz dac do krawcowej zeby Ci to zaszyła, ale nitka bedzie widoczna :/
Jesli chcesz - mozesz zaszyc jeansy, ale spodnie wtedy tylko do noszenia po domu )
Przy czarnych spodniach i niewielkim przetarciu mozna zaszyc bo nie widac tego w gornej granicy ud.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:14   #33
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
kurka! przecież to oczywiste że jak trzesz tkaninę to ona się przetrze, mechaniczne uszkadzanie, z każdym krokiem - i to dosłownie.

jak mnie śmieszą te spekulacje, a jaki materiał, a z jakiej firmy, luuudzie.... jeśli trzesz udami o siebie to oczywiste jest że prędzej czy później spodnie się zniszczą.


Ty tu nie mdlej tylko czytaj ze zrozumieniem. Mój mąż ma zaj***cie zgrabne nogi jak na faceta, nic mus ię nie trze, a spodnie rozwalają się po pierwszym założeniu. pękają, drą, przecierają, trzaskają, rozwalaja się - jak zwał tak zwał efektem jest dziura po jednym założeniu.

I tak - tkanina i konstrukcja mają wielki wpływ na użyteczność spodni, więc nie sa to spekulacje.

mamo, jak mnie wkurzają takie posty
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:01   #34
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ty tu nie mdlej tylko czytaj ze zrozumieniem. Mój mąż ma zaj***cie zgrabne nogi jak na faceta, nic mus ię nie trze, a spodnie rozwalają się po pierwszym założeniu. pękają, drą, przecierają, trzaskają, rozwalaja się - jak zwał tak zwał efektem jest dziura po jednym założeniu.

I tak - tkanina i konstrukcja mają wielki wpływ na użyteczność spodni, więc nie sa to spekulacje.

mamo, jak mnie wkurzają takie posty
To dlaczego innym sie tak nie drą? Mojemu to się przetarły tylko spodnie, które ma już z 7 lat, ale ze starości..
Nie mówię, że materiał i konstrukcja nie ma znaczenia, bo ma. Ale chyab w tych osobach co im się tak targają spodnie też coś jest, skoro innym się to nie przydaża.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:02
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:39   #35
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ty tu nie mdlej tylko czytaj ze zrozumieniem. Mój mąż ma zaj***cie zgrabne nogi jak na faceta, nic mus ię nie trze, a spodnie rozwalają się po pierwszym założeniu. pękają, drą, przecierają, trzaskają, rozwalaja się - jak zwał tak zwał efektem jest dziura po jednym założeniu.

I tak - tkanina i konstrukcja mają wielki wpływ na użyteczność spodni, więc nie sa to spekulacje.

mamo, jak mnie wkurzają takie posty
dokładnie, masz rację! mam mnóstwo par spodni z różnych sklepów, noszę rozmiar 36, i nigdy żadne mi się nie przetarły, ani nie pękły ! dopiero gdy kupiłam spodnie z camaieu to po paru dniach noszenia dziura w kroku nikomu nie polecam spodni z tej sieciówki, są straszne
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:58   #36
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
To dlaczego innym sie tak nie drą? Mojemu to się przetarły tylko spodnie, które ma już z 7 lat, ale ze starości..
Nie mówię, że materiał i konstrukcja nie ma znaczenia, bo ma. Ale chyab w tych osobach co im się tak targają spodnie też coś jest, skoro innym się to nie przydaża.
A jak wytłumaszysz fakt, ze wszystkie iles tam par spodni od garnituru sa w super stanie? Dźinsy z Pepe/ Diesla w super stanie? Lniane letnie szorty w super stanie? Szorty na siłownię w super stanie?
Zapewniam, ze nie ma nic dziwnego w budowie odnózy u mojego meza, po prostu tkanina jest do ., a konstrukcję robił Chińczyk.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
dokładnie, masz rację! mam mnóstwo par spodni z różnych sklepów, noszę rozmiar 36, i nigdy żadne mi się nie przetarły, ani nie pękły ! dopiero gdy kupiłam spodnie z camaieu to po paru dniach noszenia dziura w kroku nikomu nie polecam spodni z tej sieciówki, są straszne
Reklamuj!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:14   #37
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Reklamuj!
nie mam paragonu nigdy nie zachowywałam paragonów od dżinsów, zawsze tylko od butów kto by pomyślał..
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 18:58   #38
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A jak wytłumaszysz fakt, ze wszystkie iles tam par spodni od garnituru sa w super stanie? Dźinsy z Pepe/ Diesla w super stanie? Lniane letnie szorty w super stanie? Szorty na siłownię w super stanie?
Zapewniam, ze nie ma nic dziwnego w budowie odnózy u mojego meza, po prostu tkanina jest do ., a konstrukcję robił Chińczyk.
Napisałam, że materiał i konstrukcja ma znaczenia, ale również budowa i sposób poruszania się osoby chodzącej w tych jeansach się do przetarć przyczynia. Jakoś jedni noszą te same spodnie wiele miesięcy a innym po kilku tygdniach potrafią się przetrzeć do dziur. Muszą znaleźć więc spodnie o innej konstrukcji, które pasują do ich budowy i/lub mają trwalszy materiał (jesli ktoś chodząc ociera sie nogami).
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 08:59   #39
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: przetarte spodnie w kroku

Wątek w sam raz dla mnie -_-

Popieram tezę, jakoby znaczenie miał przede wszystkim sposób chodzenia i budowa ud. Nadwagi nie miałam nigdy, grubych ud też nie, co najwyżej tzw. bryczesy - udo jest wyraźnie i nieproporcjonalnie grubsze w górnej części, tuż przy pachwinie. Testowałam spodnie chyba wszystkich marek, od Lee po bazarkowe. I ścierały się podobnie - po jakiś 8 miesiącach intensywniejszego użytkowania widać już przetarcia.

I tak jest z tym lepiej, niż gdy byłam nastolatką, ale mam paroksyzmy zazdrości, gdy koleżanka śmieje się ze swoich ulubionych, liczących pięć lat spodni z bazarku Ja mogę sobie pomarzyć.

Aha, i u mnie akurat Camaieu i Mango wytrzymały relatywnie długo Koszmar to były z Orsay - nie dość, że się szybko sypnęły, to niewygodne.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.