Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 11:44   #1771
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

mi bardzo utkwiły w głowie słowa mojego fryzjera, który powiedział zresztą, że kobiety chowają się za długimi włosami, bo to bezpieczne i nie wymaga fantazji. a wyraziste (tzn że krótkie i eksperymentalne) fryzury są dla lasek z charakterem, znaczy że dla mnie. i że mam piękne, głębokie oczy i uroczą twarz i że szkoda je chować pod włosami same przyznacie, że to miłe i przekonywujące
na pewno, masz super fryzjera
co do nóg, to mam chyba dłuższe niż przeciętne, hehe, ale to dlatego,że mam krótką talię, i ogólnie dolna częśc ciała jest hmmm dłuższa

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-03-25 o 11:45
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:44   #1772
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

mi bardzo utkwiły w głowie słowa mojego fryzjera, który powiedział zresztą, że kobiety chowają się za długimi włosami, bo to bezpieczne i nie wymaga fantazji. a wyraziste (tzn że krótkie i eksperymentalne) fryzury są dla lasek z charakterem, znaczy że dla mnie. i że mam piękne, głębokie oczy i uroczą twarz i że szkoda je chować pod włosami same przyznacie, że to miłe i przekonywujące
Noooo...szczerze mówiąc to faktycznie miło Z charakterem mówisz- no to fajnie, że mam krótsze włosy:P Ale jednak-te długie, proste, piękne, błyszczące, grube, zdrowe włosy-no kurczę, przemawiają do mnie... .
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:52   #1773
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
no wlasnie. ja tez mam 167 cm wzrostu i wypraszam sobie nazywanie mnie kurduplem

a co do tego czy komus pasuja dlugie czy nie to raczej kwestia proporcji chyba
no nie wiem właśnie ale ze zdaniem jest jak z zadkiem - każdy ma swój pewnie się narażę, ale mnie się nie wszystkie włosy z wizażu te długie nie podobają, spora część niskich dziewczyn wygląda z fryzurą do pasa niedobrze a już włosy do połowy pleców to dla mnie absolutny maks, dłuższe w ogóle mi się nie podobają, zwłaszcza, że mało która dziewczyna ma gęste włosy...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
na pewno, masz super fryzjera
co do nóg, to mam chyba dłuższe niż przeciętne, hehe, ale to dlatego,że mam krótką talię, i ogólnie dolna częśc ciała jest hmmm dłuższa
zazdroszczę! wiele bym dała za długie nogi

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Noooo...szczerze mówiąc to faktycznie miło Z charakterem mówisz- no to fajnie, że mam krótsze włosy:P Ale jednak-te długie, proste, piękne, błyszczące, grube, zdrowe włosy-no kurczę, przemawiają do mnie... .
bo mój fryzjer jest gejem i jest dużo lepszy niż babeczki szczerze mówiąc. umie doradzić i postawić się, wszystko dla dobra klientki (no i oczywiście wszystko wie najlepiej ). ale obcina też mojego TŻ i w firmie się go pytali gdzie, bo wygląda świetnie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:55   #1774
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
hej!

Podczytałam Was trochę, jednak brak czasu nie pozwala mi na nadrobienie całości od razu, także postaram się zrobić to częściowo A tymczasem postanowiłam się odezwać i dołączyć do Was
A wię... nie farbuję włosów od grudnia 2011. Takie postanowienie noworoczne. Staram się dbać o moje włoski jak najlepiej potrafie. W grudniu miałam włosy sięgające prawie za łopatki, jednak potrzebowałam zmiany i ściełam je asymetrycznie..nie sięgały nawet ramion Teraz zapuszczam. Chętnie też oduczyłabym się prostowania, bo taki codzienny zabieg strasznie je wysusza, no ale niestety- bez prostowania nie wyglądają wyjściowo W tym momencie mam ok. 4cm odrost, więc jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu Jak będę miała chwilę wolnego czasu to postaram się wrzucić jakieś zdjęcia

Mam nadzieję, że z Wami uda mi się jakoś przetrwać ten czas zapuszczania i wyczekiwania na naturalki
witaj i gratulację za podjęcie słusznej decyzji dobrze, że ścięłaś farbowańce, bo łatwiej będzie dbać i hodować zdrowe włoski
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcie moich naturalnych włosków w słońcu Co to za kolor Waszym zdaniem ?
śliczny kolor, jakiś jasny blondzik
Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
A ja mam już 15 miesiecy bez farby za sobą !
klask i:
Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja też już nie liczę dni i nie mierzę odrostu co tydzień, jak na początku. Zwariować by można
własnie. poza tym teraz już przywykłam, że nic nie robię z włosami i po prostu sobie rosną
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcia moich odrostów. niestety jakościowo nie są dobre, zrobiłam je przed chwilą tel.
ładne, jakbyś ombre miała
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
no wlasnie. ja tez mam 167 cm wzrostu i wypraszam sobie nazywanie mnie kurduplem
u mnie 164 cm i uważam się za 'normalnej wysokości'
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:00   #1775
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
bo mój fryzjer jest gejem i jest dużo lepszy niż babeczki szczerze mówiąc. umie doradzić i postawić się, wszystko dla dobra klientki (no i oczywiście wszystko wie najlepiej ). ale obcina też mojego TŻ i w firmie się go pytali gdzie, bo wygląda świetnie
zazdroszcze takiego fryzjera ktory umie doradzic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:00   #1776
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
bo mój fryzjer jest gejem i jest dużo lepszy niż babeczki szczerze mówiąc. umie doradzić i postawić się, wszystko dla dobra klientki (no i oczywiście wszystko wie najlepiej ). ale obcina też mojego TŻ i w firmie się go pytali gdzie, bo wygląda świetnie
No to naprawdę- tylko pozazdrościć takiego fryzjera
Ja jestem w trakcie poszukiwań własnego, cudownego fryzjera/fryzjerki , który w końcu zrozumie o co mi chodzi i obetnie mi odpowiednią długość włosów a z tym ciężko...
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:00   #1777
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


zazdroszczę! wiele bym dała za długie nogi


bo mój fryzjer jest gejem i jest dużo lepszy niż babeczki szczerze mówiąc. umie doradzić i postawić się, wszystko dla dobra klientki (no i oczywiście wszystko wie najlepiej ). ale obcina też mojego TŻ i w firmie się go pytali gdzie, bo wygląda świetnie
a ja wiele bym dała za krągłe biodra i wąską talię, ale cóż...

co do fryzjera, to fajnie masz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 12:07   #1778
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

znalazłam go dzięki grouponowi, normalnie bym się nie wybrała do takiego drogiego salonu w ciemno. później się okazało, że jest i zniżka studencka i złota karta klienta -40% więc spoko. jest na wizażu całe podforum o fryzjerach, ale jakie tam się ceny przewijają... paręset złotych za ścięcie+farbowanie? powariowali ludzie... zresztą, farbowanie. PHI. nas już ten temat nie dotyczy i nie będzie dotyczył, prawda?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:12   #1779
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
znalazłam go dzięki grouponowi, normalnie bym się nie wybrała do takiego drogiego salonu w ciemno. później się okazało, że jest i zniżka studencka i złota karta klienta -40% więc spoko. jest na wizażu całe podforum o fryzjerach, ale jakie tam się ceny przewijają... paręset złotych za ścięcie+farbowanie? powariowali ludzie... zresztą, farbowanie. PHI. nas już ten temat nie dotyczy i nie będzie dotyczył, prawda?
nie no.. jak bede siwa to bede farbowac
no chyba ze ladnie osiwieje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:12   #1780
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja mam 152cm wzrostu i powiem szczerze, że chociaż w krótkich włosach wyglądałam zadziornie (miałam taką wybitnie rockową fryzurkę, ale to były czasy gimnazjum), to jednak w moim przypadku do rysów twarzy zdecydowanie bardziej pasują długie, niecieniowane włosy.

Oczywiście coś mnie podkusiło by je ściąć do szyi. A teraz zamierzam zapuścić za łopatki, ale nie dłuższe. Tylko jeszcze nie wiem, czy z tyłu ściąć je na prosto, czy półokrągło.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:10   #1781
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ale tempo narzucacie, nie było mnie z godzinę-dwie a tu kolejna strona zapisana heh rozgadane z Was babeczki

Ja mam 165 cm wzrostu, uważam że te 5 cm jeszcze by mi nie zaszkodziło, ratuje się obcasami żeby być większa Ale generalnie nie uważam siebie za niską

Ja dobrych fryzjerów nie posiadam w swojej okolicy, eh... jeszcze się taki nie urodził co by mi zrobił dobrą i mi podobającą się fryzurkę, zresztą ja sama nie wiem jaka fryzura mogłaby mi pasować Przeważnie ścinam do ramion na prosto.

Same plusy w niefarbowaniu między innymi oszczędność na farbach
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 13:14   #1782
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Same plusy w niefarbowaniu między innymi oszczędność na farbach
i zaoszczedzone pieniadze ( a nawet wiecej ) mozna wydac na pielegnacje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:20   #1783
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Pielęgnacja... moje włosy już nie wiedzą co to jest, zaniedbuje je, używam tylko zwykłego szamponu bez żadnych odżywek, maseczek, olejków. Co prawda zniszczone nie są, wyglądają jako-tako, ale na pewno nie pogardziłyby czymś dobrym i odżywczym. Muszę o nich pomyśleć
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:27   #1784
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Pielęgnacja... moje włosy już nie wiedzą co to jest, zaniedbuje je, używam tylko zwykłego szamponu bez żadnych odżywek, maseczek, olejków. Co prawda zniszczone nie są, wyglądają jako-tako, ale na pewno nie pogardziłyby czymś dobrym i odżywczym. Muszę o nich pomyśleć
naturalki nie potrzebuja az takiej pielegnacji, ale na pewno warto zainwestowac w nie

ja w przyszlym tygodniu bede miec wiecej wolnego czasu wiec mam zamiar moje wlosy troszke porozpieszczac
bedzie olejowanie, sprobuje ta maseczke z drozdzami , jakies plukanki itp
od wewnatrz tez postaram sie je troszke wesprzec
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:30   #1785
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja nie olejuję, bo i tak sa bardzo tłuste. Ten szampon rosyjskiej firmy, który mam, trochę zmniejsza przetłuszczanie. dzisiaj zamierzam nałożyć glut z siemenia lnianego, już próbowałam, włosy są po nim miękkie i lśniace
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:34   #1786
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

...a jaki olejek mogłabym kupić do naturalnych w dobrej kondycji włosów? Wcześniej miałam kokosowy i jeszcze jakiś nie pamiętam dokładnie, tylko że wtedy włosy ich potrzebowały, a teraz jaki mogłabym zamówić ?
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:39   #1787
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja przed rozjaśnianiem w ogóle nie dbałam o moje włosy - zwykły drogeryjny szampon, czasem odżywka, maska raz na ruski rok.

A teraz niestety muszę zbierać żniwo swojej głupoty.

Na razie stawiam na oliwę z oliwek, olej rycynowy i jogurt.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:40   #1788
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Przeszukuję allegro i chyba wezmę olejek migdałowy - ciekawi mnie
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:41   #1789
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja nie olejuję, bo i tak sa bardzo tłuste. Ten szampon rosyjskiej firmy, który mam, trochę zmniejsza przetłuszczanie. dzisiaj zamierzam nałożyć glut z siemenia lnianego, już próbowałam, włosy są po nim miękkie i lśniace
o wlasnie, musze wyprobowac siemie lniane

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
...a jaki olejek mogłabym kupić do naturalnych w dobrej kondycji włosów? Wcześniej miałam kokosowy i jeszcze jakiś nie pamiętam dokładnie, tylko że wtedy włosy ich potrzebowały, a teraz jaki mogłabym zamówić ?
mysle ze mozna te same uzywac, tylko wystraczy rzadziej olejowac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 13:51   #1790
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O a już sobie zamówiłam olejek migdłowy, to była taka spontaniczna decyzja już się nie mogę doczekać kiedy go nałożę na włosy
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 14:19   #1791
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
bo mój fryzjer jest gejem i jest dużo lepszy niż babeczki szczerze mówiąc. umie doradzić i postawić się, wszystko dla dobra klientki (no i oczywiście wszystko wie najlepiej ). ale obcina też mojego TŻ i w firmie się go pytali gdzie, bo wygląda świetnie
zazdroszcze fryzjera, który widocznie zna się na rzeczy i umie doradzić, toż to skarb prawdziwy!


A co do długich włosów - mi np podobają sie długie takie do połowy pleców (za łopatki czy do zapięcia stanika - no mniej więcej wiadomo ), dłuższe to już niekoniecznie
I nie wydaje mi się aby wzrost był najważniejszy w tym, czy nosić długie czy nie, najważniejsza jest twarz, kształt głowy i ogólne proporcje, no i (że się tak wyrażę) jakość włosów. Wg mnie takie uogulnianie typu jak masz 160cm wzrostu to masz miec krótkie, a długie do talii to tylko dla dziewczyn min 170cm jest totalnie głupie i bezsensu. Tak samo jak scinanie włosów po 40-ce "bo nie wypada" nosić długich, i pal licho że danej kobiecie moga pasować długie i ją odmładzają a i tak ścina
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:04   #1792
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

do olejowania używam olejku z babydream i sprawdza sie super

no i wrzucam moje włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1348.jpg (79,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1347.jpg (77,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1350.jpg (76,1 KB, 33 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:19   #1793
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina -świetne włosy!! I te fale..<zakochana>
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:56   #1794
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O proszę coś ciemniejszego! Piękny, kolor ciemny i głęboki
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 19:47   #1795
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzisiaj dopadły mnie refleksje egzystencjonalne, stwierdziłam ze wpadłam w obsesje na punkcie odrostów, długości włosów, koloru włosów. Nie poważne jest chodzenie z centymetrem i przeglądanie się w każdym lustrze w domu obserwując kolor swoich włosów. Od dzisiaj postanowiłam zluzować i po prostu pozwolić im rosnąć, bo z reguły czym bardziej się chce tym mniejsze są efekty naszych działań. Nie zapominam jednak o codziennej, odpowiedniej pielęgnacji. Mój odrostpo 2,5 miesiącach na 3cm jest słabo widoczny i chyba zatrzymał się w miejscu:PP. jak uda mi się zrobić dobre zdjęcia oddające rzeczywisty kolor to wstawię. W czwartek podcinam grzywke, pozbywam się w ten sposób najciemniejszego koloru z mojej trójkolorówki Obserwuje Wasze zmagania, podziwiam i dalej trzymam kciuki. Trzymajcie sie ceplutko
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:34   #1796
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
TwojaKokaina -świetne włosy!! I te fale..<zakochana>
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
O proszę coś ciemniejszego! Piękny, kolor ciemny i głęboki
dziękuję
a kręcą się bardziej, tylko dziś suszyłam suszarką, no i krótkie sa jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dopadły mnie refleksje egzystencjonalne, stwierdziłam ze wpadłam w obsesje na punkcie odrostów, długości włosów, koloru włosów. Nie poważne jest chodzenie z centymetrem i przeglądanie się w każdym lustrze w domu obserwując kolor swoich włosów. Od dzisiaj postanowiłam zluzować i po prostu pozwolić im rosnąć, bo z reguły czym bardziej się chce tym mniejsze są efekty naszych działań. Nie zapominam jednak o codziennej, odpowiedniej pielęgnacji. Mój odrostpo 2,5 miesiącach na 3cm jest słabo widoczny i chyba zatrzymał się w miejscu:PP. jak uda mi się zrobić dobre zdjęcia oddające rzeczywisty kolor to wstawię. W czwartek podcinam grzywke, pozbywam się w ten sposób najciemniejszego koloru z mojej trójkolorówki Obserwuje Wasze zmagania, podziwiam i dalej trzymam kciuki. Trzymajcie sie ceplutko
też tak miałam na początku. tak do 3-4 cm ciągle patrzysz na odrost itd. ale z czasem przestałąm zwracać na to uwagę i teraz mogę podziwiać. pamiętam jak zaczęłam tu pisać, miałam krótki odrost, a dziewczyny miały takie jak ja teraz i myslałam, kiedy ja będę takie miała, a teraz co? doczekałam się. też ostatnio miałam kryzys, ze najchętniej bym je ścięła na krotko, bo niby zniszczone, ale mama mówi i fryzjerka też, że ja nie mam zniszczonych włosów. zaczęłam po prostu nawilżac i kryzys minął
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:36   #1797
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja chyba jestem inna , bo swoich odrostów do nie dawna w ogóle nie widziałam. Pojawiły się tak nagle.. zrobiły mi niezłą niespodziankę No i nie mierze ich w sumie..określam na oko-mam metrówkę w oczach;p
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:54   #1798
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wróciłam do Was po weekendzie, na szybko przeczytałam co naskrobałyście (wybaczcie mi to, ale jakoś w tym tygodniu brakuje mi czasu) i tylko się Wam pochwalę:

Dzisiaj stuknęło mi 18 miesięcy bez rozjaśniania !! :
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 05:12   #1799
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

agaa91 -> a pamiętam jak zaczynałaś, jak to szybko zleciało gratuluję wytrwałości i odrostu, bo pewnie nieźle już jest duży jak na 1,5 roku
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:20   #1800
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć! U mnie prawie mija 7 miesięcy z tej okazji w świetle słonecznym odrościk (btw u mnie dziaiaj troche ŚNIEZY)

p.s. jezzzzu, ale dzisiaj miałam sen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7miese.jpg (37,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7miesiect.jpg (38,9 KB, 35 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.