Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-30, 21:06   #3841
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam i naprawdę jest jakiś lepszy niż sam aceton.
A weźcie! Wciąż ubolewam, że kupiłam tę wielką butlę acetonu. Jeżeli Isana okaże się lepsza...

Zacieszam bo w końcu zamówiłam upragnioną lampę LED. Padła mi żarówka w tej od UV i przez dłuższy czas malowałam zwykłymi. Niby fajnie bo co chwilę inny kolor. Ale trwałość żałosna. Nawet jak trzyma tydzień to i tak jest zarysowany.
Nie mogę się doczekać powrotu do hybryd.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802369

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



6W to guzik nie lampa. Za słaba moc. Za tą kasę zamówisz z ali CCFL & LED tylko trzeba niestety na nią poczekać. Więcej szczegółów w wątku o lampach led.
Mówisz o Led czy UV? Wiele dziewczyn zachwalało led 6w. Więc jak to w końcu jest??
Ja ze swojej strony nie polecam lamp uv, szkoda czasu.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-07-30 o 21:32
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:18   #3842
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość


Mówisz o Led czy UV? Wiele dziewczyn zachwalało led 6w. Więc jak to w końcu jest??
Ja ze swojej strony nie polecam lamp uv, szkoda czasu.
Przerobiłam ostatnio obie części "lakierów hybrydowych", "Semilac...", teraz kończę ten o lampach i dziewczyny kilka razy pisały, że led przynajmniej 9w, a uv przynajmniej 36w, tak żeby wszystko grało i nie było problemów z utwardzaniem. Zaznaczam, że mam tylko wiedzę teoretyczną bo zakup lampy dopiero przede mną
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:21   #3843
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość


Mówisz o Led czy UV? Wiele dziewczyn zachwalało led 6w. Więc jak to w końcu jest??
Ja ze swojej strony nie polecam lamp uv, szkoda czasu
Czemu nie dokupiłaś lampy do tej uv?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:33   #3844
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Czemu nie dokupiłaś lampy do tej uv?
??
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:38   #3845
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Agnieszka jak chcesz to ja Ci moge na priv podeslac jakbys chciala

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 22:03   #3846
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Agnieszka jak chcesz to ja Ci moge na priv podeslac jakbys chciala

Wysłane z mojego GT-I8190
Super. Dziękuję.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 06:16   #3847
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
??
Pisalas ze padla Ci zarowka od lampy uv i malowalas zwyklymi. Czemu nie wymienilas zarowki? Czy po prostu chcialas juz led kupic i uznalas ze Ci sie nie oplaca?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 08:48   #3848
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Moja kosmetyczka powiedziała, że jej zdaniem nie opłaca się LEDowych, a w UV starczy utwardzać ok. minuty. Trochę nie dowierzałam na początku, ale zrobione w ten sposób paznokcie faktycznie trzymają jak beton. Maluje warstwę, łapka do lampy, maluje w tym czasie drugą i jak skończy to już zmiana i to właśnie ok. minuty wychodzi. I kciuki potem osobno.
Mówi, że ma lepsze efekty kupując co kilka miesięcy nowe lampy bez zabawy w wymianę żarówek.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:08   #3849
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pisalas ze padla Ci zarowka od lampy uv i malowalas zwyklymi. Czemu nie wymienilas zarowki? Czy po prostu chcialas juz led kupic i uznalas ze Ci sie nie oplaca?
Już rozumiem. Przepraszam, słabo wczoraj już ogarniałam.
Raz kupiłam żarówkę, okazało się, że pan sprzedawca mimo licznych powtórzeń "ma być uv", sprzedał mi zwykłą świetlówkę czy coś. Potem długo z różnych powodów odkładałam zakup. I jak już w poniedziałek przeszłam się po nią do hurtowni kosmetycznej, to nie mieli
Taka historia
Ostatecznie zamówiłam upragnioną LED. Mam nadzieję, że nie pożałuję.
Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka powiedziała, że jej zdaniem nie opłaca się LEDowych, a w UV starczy utwardzać ok. minuty. Trochę nie dowierzałam na początku, ale zrobione w ten sposób paznokcie faktycznie trzymają jak beton. Maluje warstwę, łapka do lampy, maluje w tym czasie drugą i jak skończy to już zmiana i to właśnie ok. minuty wychodzi. I kciuki potem osobno.
Mówi, że ma lepsze efekty kupując co kilka miesięcy nowe lampy bez zabawy w wymianę żarówek.
Boże. Dziewczyny, wy już mi mieszacie. Tyle razy czytałam, że led lepsze bo trzymasz mniej niż minutę nawet a utwardzi. Teraz jakieś teorie, że uv jets lepsze. No nie wiem. Ja miałam uv z marnym 9w (nie ja sobie taką kupiłam, dostałam w prezencie) i na jedną warstwę przeznaczałam około 8 min. Strata czasu i nerwów.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:12   #3850
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

8 minut na warstwę to faktycznie przegięcie
Ja mam zwykłą UVkę 36W i od kiedy mnie kosmetyczka przekonała, że minuta starczy to tak robię i trzyma się tak samo długo jak przy 2 minutach wcześniej Szkoda tylko, że w tym czasie nie da się robić sobie samej drugiej dłoni
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:29   #3851
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja się zastanawiam jak to jest z tą lampą led 6w. Niby utwardza, ale co np z czarnym skoro już ta 9w nie dawała rady? Ja lubię mocno napigmentowane kolory, więc albo muszę się zadowolić uv, albo zainwestuję w ccfl.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 12:45   #3852
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
A weźcie! Wciąż ubolewam, że kupiłam tę wielką butlę acetonu. Jeżeli Isana okaże się lepsza...

Zacieszam bo w końcu zamówiłam upragnioną lampę LED. Padła mi żarówka w tej od UV i przez dłuższy czas malowałam zwykłymi. Niby fajnie bo co chwilę inny kolor. Ale trwałość żałosna. Nawet jak trzyma tydzień to i tak jest zarysowany.
Nie mogę się doczekać powrotu do hybryd.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------


Mówisz o Led czy UV? Wiele dziewczyn zachwalało led 6w. Więc jak to w końcu jest??
Ja ze swojej strony nie polecam lamp uv, szkoda czasu.
led. Led 6W to guzik nie lampa. Po co kupowac takie coś jak jest wybór rewelacyjnych lamp w dobrej cenie z mega dużą mocą?
Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka powiedziała, że jej zdaniem nie opłaca się LEDowych, a w UV starczy utwardzać ok. minuty. Trochę nie dowierzałam na początku, ale zrobione w ten sposób paznokcie faktycznie trzymają jak beton. Maluje warstwę, łapka do lampy, maluje w tym czasie drugą i jak skończy to już zmiana i to właśnie ok. minuty wychodzi. I kciuki potem osobno.
Mówi, że ma lepsze efekty kupując co kilka miesięcy nowe lampy bez zabawy w wymianę żarówek.
a po co kupować uv, utwardzać nawet tą minutę i bawić się w wymienianie żarówek skoro można mieć led w którym nic nie wymieniasz i utwardzasz 10sek?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:00   #3853
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mialam ledowa 9w i owszem, utwardzala, ale porownujac do diamond, ktora mam teraz, to zupelnie inne utwardzenie. Przy wiekszej mocy mani jest twardszy. Z 9w bylam zadowolona, teraz majac juz porownanie, 9w to zabawka. Dziwi mnie wiec, ze semilac zdecydowal sie wypuscic 6w
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:56   #3854
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mnie tez dziwi te 6W semilaca tym bardziej, że wcześniejsza miała jednak 9W...

Ja mam i UV i diamond led+ccfl i czas w led zdecydowanie krótszy. UV robiłam baza, kolor, kolor po 2 minuty i top 2x2min led to czas baza,kolor,kolor,top po 30 sek. Poza tym diamond led śliczna jest
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 16:04   #3855
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Mnie tez dziwi te 6W semilaca tym bardziej, że wcześniejsza miała jednak 9W...

Ja mam i UV i diamond led+ccfl i czas w led zdecydowanie krótszy. UV robiłam baza, kolor, kolor po 2 minuty i top 2x2min led to czas baza,kolor,kolor,top po 30 sek. Poza tym diamond led śliczna jest

Na YT promują semilacową lampę LED, zestawy dawno wykupione, więc promocja działa. Dla samej siebie do uzytku domowego to wystarczy, ale to taka zabaweczka, przynajmniej z wyglądu.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 17:57   #3856
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mialam ledowa 9w i owszem, utwardzala, ale porownujac do diamond, ktora mam teraz, to zupelnie inne utwardzenie. Przy wiekszej mocy mani jest twardszy. Z 9w bylam zadowolona, teraz majac juz porownanie, 9w to zabawka. Dziwi mnie wiec, ze semilac zdecydowal sie wypuscic 6w
: <
To chyba ją odeślę.
Ale ok, to gdzie są te super hiper lampy uv w dobrych cenach? Można napisać mi na priw by nie robić offtopu. I nie mówcie mi, że to te za ponad 200 zł. ;C



Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Na YT promują semilacową lampę LED, zestawy dawno wykupione, więc promocja działa. Dla samej siebie do uzytku domowego to wystarczy, ale to taka zabaweczka, przynajmniej z wyglądu.
I właśnie na tę promocję się złapałam. Dziewczyny robią hybrydy od miesięcy, wkładają pazurki na 30 sek. i zadowolone. No to sobie myślę, a co mi szkodzi, kupuję. Dla mnie nie musi to być 10 sek. Mogę to robić nawet minutę, byleby mieć pewne manicure i nie siedzieć nad nim kilka minut co warstwę.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 20:19   #3857
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Lampy chyba większość z Nas kupowało na ali. Mi wyszło ok 130 zł- free shipping oczywiście (uwielbiam te dni darmowej dostawy trwające cały rok). Utwardzam od razu całą rękę bez bawienia się, że kciuki osobno itp. A ta lampa 6w semilac ile kosztuje? Bo znajduje mi na all za 150zł

edit: już wiem, upewniłam się, że jednak te 150 zł.

Edytowane przez aniaem84
Czas edycji: 2015-07-31 o 20:21
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 20:36   #3858
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cześć Dziewczyny, chciałam się zapytać czy waszym zdaniem dla osoby początkującej ten zestaw startowy semilac będzie dobry, bardzo mi się podoba, że ta lampa jest taka malutka i łatwa w transporcie, chciałam zabrać ze sobą ten zestaw na wyjazd( a przynajmniej najważniejsze rzeczy), ta duża 36w na pewno odpada bo to jest i większa waga i miejsce w walizce.
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 21:58   #3859
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mysle, ze dla poczatkujacej nie jest najgorszy, ale jak tu z nami dluzej posiedzisz, to i tak bedziesz chciala kupic mocniejsza ledowke. Ta lampa z zestawu wychodzi drogo. Tego typu lampy ale o mocy 9w widzialam dzis na aliexpress po 7$
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 22:48   #3860
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mysle, ze dla poczatkujacej nie jest najgorszy, ale jak tu z nami dluzej posiedzisz, to i tak bedziesz chciala kupic mocniejsza ledowke. Ta lampa z zestawu wychodzi drogo. Tego typu lampy ale o mocy 9w widzialam dzis na aliexpress po 7$
Masz moze linka jeszcze ?

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:58   #3861
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

LKE 9W LED UV Lamp 6 colors choose LED lamp nail for nail polish USB plug led light to nail With 30s timer
http://www.aliexpress.com/item/Profe...038207080.html
(from AliExpress Android)

mini nail dryer LED UV lamp for curing nail dryer nail gel polish dryer curing lamp led rainbow lamp for nail art tools #M01266
http://www.aliexpress.com/item/mini-...400604785.html
(from AliExpress Android)

36W LED Lamp Nail Dryer Nail Lamp Diamond Shaped Long Life 24W LED & 12W CCFL Curing for UV Gel Nails Polish Nail Tools MHA-14
http://www.aliexpress.com/item/36W-L...401163036.html
(from AliExpress Android)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:37   #3862
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mysle, ze dla poczatkujacej nie jest najgorszy, ale jak tu z nami dluzej posiedzisz, to i tak bedziesz chciala kupic mocniejsza ledowke. Ta lampa z zestawu wychodzi drogo. Tego typu lampy ale o mocy 9w widzialam dzis na aliexpress po 7$
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
LKE 9W LED UV Lamp 6 colors choose LED lamp nail for nail polish USB plug led light to nail With 30s timer
http://www.aliexpress.com/item/Profe...038207080.html
(from AliExpress Android)

mini nail dryer LED UV lamp for curing nail dryer nail gel polish dryer curing lamp led rainbow lamp for nail art tools #M01266
http://www.aliexpress.com/item/mini-...400604785.html
(from AliExpress Android)

36W LED Lamp Nail Dryer Nail Lamp Diamond Shaped Long Life 24W LED & 12W CCFL Curing for UV Gel Nails Polish Nail Tools MHA-14
http://www.aliexpress.com/item/36W-L...401163036.html
(from AliExpress Android)
o, taką lampkę mogłabym kupić, szkoda ze na aliexpress nie ma płatności przez paypal. Ciekawe jak szybko te przesyłki rzeczywiście dochodzą.
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:46   #3863
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam teraz pazury żelowe ale bardzo podoba mi sie kolor 102. Myślicie, że zamiast koloru- żelu moge dac kolor-Semilac?

Czy trwałość zelu bedzie zachowana i nie bedzie sie nic rozwartwiac?
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 10:17   #3864
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
o, taką lampkę mogłabym kupić, szkoda ze na aliexpress nie ma płatności przez paypal. Ciekawe jak szybko te przesyłki rzeczywiście dochodzą.
Można teraz też płacić przez przelewy24

Wysłane z mojego szmat-fona

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ma_g_da Pokaż wiadomość
Mam teraz pazury żelowe ale bardzo podoba mi sie kolor 102. Myślicie, że zamiast koloru- żelu moge dac kolor-Semilac?

Czy trwałość zelu bedzie zachowana i nie bedzie sie nic rozwartwiac?
Jeśli nałożysz na zbudowany paznokieć to będzie ok

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 10:22   #3865
wiosenny_szept
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Można teraz też płacić przez przelewy24

Wysłane z mojego szmat-fona
To chyba zaryzykuje i kupie, mam nadzieję, że w ciągu miesiąca otrzymam przesyłkę

Kupiłam, zapłaciła a status zamówienia dalej oczekuje na zapłatę, trochę dziwne, ale może jak pieniądze dojdą na konto to status się zmieni, ktoś miał podobnie z tym przelewy24 na aliexperess.com?

Edytowane przez wiosenny_szept
Czas edycji: 2015-08-01 o 11:26
wiosenny_szept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:34   #3866
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Przesyłkę z ali miałam zawsze w ciągu około 2-3 tygodni. Chwilę trwa ale warto bo ceny naprawdę atrakcyjne. Na zaakceptowanie i weryfikację przelewu chwilę trzeba poczekać
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:48   #3867
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę na czym polega różnica między led 6w a np 36w ja mam tą z zestawu semilac 6w, za sobą mam dopiero 5 aplikacji hybryd na sobie, ale wydaje mi się, że ta lampa dobrze utwardza, dlatego chciałabym widzieć, w czym tkwi różnica w mocniejszej lampie

Pisałyście wczoraj o ściąganiu hybryd i filmiku Karoliny, powiem Wam, że u mnie ściąganie wygląda tak jak u niej. Trzymałam w foliach nawet 30 minut, w removerze, w isanie i zawsze zostaje ta warstwa bazy. Ostatnio byłam na pedicure u kosmetyczki i pomalowala mi bazą mollon, lakier semilac i top mollon i ściągało się cud malina. W ogóle nie zmatowiłam topu i hybryda odchodziła bez problemu.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:22   #3868
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
To chyba zaryzykuje i kupie, mam nadzieję, że w ciągu miesiąca otrzymam przesyłkę

Kupiłam, zapłaciła a status zamówienia dalej oczekuje na zapłatę, trochę dziwne, ale może jak pieniądze dojdą na konto to status się zmieni, ktoś miał podobnie z tym przelewy24 na aliexperess.com?
Nie będziesz miała od razu zaznaczone, że przelew doszedł jest to w końcu transakcja międzynarodowa więc może to potrwać kilka godzin

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:29   #3869
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kurczę denerwuje mnie już ten matowy top semilac. Robiłam tym razem na bazie gelish i kolorze mm- wyszło ładnie ale musiałam nałożyć dwie warstwy tego topu poza tym jest strasznie wodnisty i porobiły mi się w nim jakieś białe gluty ktoś moze polecić jakiś inny top matt hybrydowy?
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:57   #3870
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

a nie lepiej zmatowić pilnikiem/bloczkiem 240?
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.