Rossmann - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 23:35   #631
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: rossmann

Vegusia no ja zamierzam sie wlasnie skusic na Ave w czwartek szykuje sie na lowy do Rossnama, w planach mam pianke do mycia twrzy, zel pod oczka, cos z Avy, nie wiem co dostane, kusi mnie to serum, ale zadna nie przetestowala na buzi to nie wiem
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 11:44   #632
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
Vegusia no ja zamierzam sie wlasnie skusic na Ave w czwartek szykuje sie na lowy do Rossnama, w planach mam pianke do mycia twrzy, zel pod oczka, cos z Avy, nie wiem co dostane, kusi mnie to serum, ale zadna nie przetestowala na buzi to nie wiem
Super Zatem czekam na relacje.
U mnie w Ross jest tylko krem na dzień, krem na noc i pod oczy. Chyba nic więcej :/ Oczywiście mam na myśli konretną linię Avy, czyli Eco Linea, bo ta jest najlepsza skłądowo, ale też najdroższa Z Avy widziałam jeszcze inne kosmetyki, ale nie pamiętam czy to w Ross czy w Naturze (chyba coś z pomidorem), ale z tego co pamiętam, to już składy nie były tak naturalne.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:02   #633
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: rossmann

W Rossmanie na pewno jest seria z pomidorem. Jakiś czas temu kupowałam tam krem z wyciągiem z pomidora.
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:04   #634
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
A znacie jakies doobre ale tansze wody termalne, wkurza mnie wydawanie 40zl na LRP, Avene lub Vichy. To powinno kosztowac gora 20zl
moze spróboj wodę Iwostina, ja mam i jest ok, cena ok 20zł

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Isana olejek pod prysznic - ma rzadką konsystencje, więc jest dość mało wydajny. Tworzy fajna, delikatną piankę, mam wrażenie, że delikatnie natłuszcza skórę. Jego największą wadą jest nieprzyjemny zapach Czy ten z serii Isana med też tak śmierdzi?
tak, isana med tez tak smierdzi
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:30   #635
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
W Rossmanie na pewno jest seria z pomidorem. Jakiś czas temu kupowałam tam krem z wyciągiem z pomidora.
Ja widziałam jeszcze sławny krem z norek, który mnie długo kusił, ale ciągle nie wiem, czy dla mojej mieszanej cery by się sprawdził...
Ale co do Avy, to rzeczywiście ta firma jest niedoceniana, a pamiętam, że niektóre jej produkty były nagradzane certyfikatami za jakość. Także trzeba próbować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:34   #636
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Kurcze - opakowanie 10 chusteczek nagietkowych strrrrasznie się nie opłaca (2,49zł) w porównaniu do opakowania 160 za 12,99! No ale musiałem spróbować...
Są po prostu cudowne... świetnie odświeżają.

Jedno pytanko - czy w dużych opakowaniach one są większe? opakowanie na szerokość jest zdecydowanie większe - czy one po prostu są inaczej ułożone? (w dużym rozprostowane, a w małym złożone)
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:22   #637
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: rossmann

w KWC znalazłam dwa podobne kremy Babydream, na początku myślałam, że to jest jeden, ale w rossmannie się zorientowałam, że jednak nie są takie same
Jako, że nie znam się na składach, to proszę Was o ich przeanalizowanie i pomoc, który sprawdziłby się lepiej do twarzy? Cerę mam mieszaną i chciałam sobie kupić któryś z nich, bo chcę zrobić przerwę w używaniu Lilliputza
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:47   #638
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
w KWC znalazłam dwa podobne kremy Babydream, na początku myślałam, że to jest jeden, ale w rossmannie się zorientowałam, że jednak nie są takie same
Jako, że nie znam się na składach, to proszę Was o ich przeanalizowanie i pomoc, który sprawdziłby się lepiej do twarzy? Cerę mam mieszaną i chciałam sobie kupić któryś z nich, bo chcę zrobić przerwę w używaniu Lilliputza
a które konkretnie to kremy?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:26   #639
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a które konkretnie to kremy?
ups, zapomniałam podać linki, już daję:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...la-dzieci.html
i ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:38   #640
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Oba wyglądają przyjemnie (no i mają dobre opinie na kwc) z tym, że w drugim jest wosk pszczeli, może zapychać niektórych, hm, ja bym na Twoim miejscu przetestowała oba, który Ci bardziej podpasuje bo reguły nie ma.
Ja mam calendulacreme z tlenkiem cynku i pomaga przy wypryskach, zaskórnikach i świeceniu ale też nie można go używać non stop bo może wysuszyć( no i jest strasznie gęsty, "tępy"). Ja używam go na zmianę z olejem jojoba i wydaje się być ok.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:41   #641
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość


tak, isana med tez tak smierdzi
Dla mnie zdecydowanie inaczej pachnie, znacznie przyjemniej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:46   #642
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
Mam krem z pierwszego linka. Jest dosyć lekki, w moją mieszaną skórę wchłania się bez problemu do matu, zostawia jakby "pudrową" warstewkę. Ładnie nawilża, nie natłuszcza. Mnie nie zapchał, ale rzadko mam takie incydenty z kremami. Ja używam go na noc(na dzień filtry) i sprawdza się przyzwoicie.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:46   #643
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dla mnie zdecydowanie inaczej pachnie, znacznie przyjemniej
Jutro idę na zakupy do Rossmanna i chcę właśnie kupić ten olejek isankowy, tylko teraz, który, jak jedni uważają, że śmierdzą oba, a inni zupełnie myślą inaczej..ech...najgorsze jest to otwieranie kosmetyków w sklepie i wąchanie, bo tgo czasem tak dziwnie wygląda
Ale skłądy tych olejków całkiem ciekawe
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:11   #644
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Jutro idę na zakupy do Rossmanna i chcę właśnie kupić ten olejek isankowy, tylko teraz, który, jak jedni uważają, że śmierdzą oba, a inni zupełnie myślą inaczej..ech...najgorsze jest to otwieranie kosmetyków w sklepie i wąchanie, bo tgo czasem tak dziwnie wygląda
Ale skłądy tych olejków całkiem ciekawe
Miałam oba ale zostałam przy żółtym, bo po pierwsze ma naklejkę z testem Oko testu a to dla mnie dobry znak po drugie pachnie chyba mniej intensywnie, a po trzecie one pachną mocno przez pierwsze 2-3 dni, potem zapach ulatuje, zawsze mozesz zostawić otwartą butelkę to myśle ze wtedy wywietrzeje jeszcze szybciej

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za ino o piance

Natomiast moja lista zakupów wydłużyła się własnie o piankę do twarzy - 9zł nie majątek mozna ryzykowąc oraz z serii Selection Tonik i mleczko, mleczko na niezle opinie na KWC, tonik w promocji... po prostu trzeba brać tyle, że znów musze w sklepie postudiowac czy nie maja czegos zapychającego
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:17   #645
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Mam olejek isany ten żółty i mnie nie śmierdzi wcale, zdziwiła mnie ta opinia.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:56   #646
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Miałam olejek med i ten normalny i nic, a nic mi nie śmierdziały. Ale wiadomo każdemu ci innego pasuje.

Aranel, bardzo proszę o info tej serii Selection. Ostatnio mnie kusiła

Ja się jutro wybieram do rossmanna po chusteczki samoopalające i papu dla kota. No i może jeszcze jakiś szampon
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:03   #647
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, isana med tez tak smierdzi
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dla mnie zdecydowanie inaczej pachnie, znacznie przyjemniej
Jak będę następny raz w Rossmanie, to spróbuję wywąchać Isane med. Właściwie początkowo chciałam kupić właśnie ją, ale butelki były jakieś takie brudne, zakurzone, więc zdecydowałam się jednak na ten żółty.

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Jutro idę na zakupy do Rossmanna i chcę właśnie kupić ten olejek isankowy, tylko teraz, który, jak jedni uważają, że śmierdzą oba, a inni zupełnie myślą inaczej..ech...najgorsze jest to otwieranie kosmetyków w sklepie i wąchanie, bo tgo czasem tak dziwnie wygląda
Ale skłądy tych olejków całkiem ciekawe
Niczym się nie przejmuj tylko spokojnie wąchaj Masz prawo wiedzieć, co kupujesz

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Miałam oba ale zostałam przy żółtym, bo po pierwsze ma naklejkę z testem Oko testu a to dla mnie dobry znak po drugie pachnie chyba mniej intensywnie, a po trzecie one pachną mocno przez pierwsze 2-3 dni, potem zapach ulatuje, zawsze mozesz zostawić otwartą butelkę to myśle ze wtedy wywietrzeje jeszcze szybciej
Otworzyłam butelkę, zobaczymy czy to coś pomoże.
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam olejek isany ten żółty i mnie nie śmierdzi wcale, zdziwiła mnie ta opinia.
Chyba źle się wyraziłam, nie chodzi o to, że olejek jakoś strasznie śmierdzi, bo jakby nie było myję się nim od kilki dni i spokojnie wytrzymuję jego zapach, tylko jest on jakiś taki mdły, nieprzyjemny.

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2009-04-28 o 20:07
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:22   #648
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

A to cytat mi nie wyszedl
[/B]bardzo proszę o info tej serii Selection. Ostatnio mnie kusiła

Ja się jutro wybieram do rossmanna po chusteczki samoopalające i papu dla kota. No i może jeszcze jakiś szampon[/QUOTE]



Nie ma problemu, wypłata zaraz spłynie to sie wybiorę i zakupię, chodź przyznam się szczerze kilka dni temu po wizycie w rossmanie zostawiłam sobie na koncie całych 7zł dobrze ze TZ tez zarabia bo inaczej na kolacje bylby krem Babydream chusteczki samoopalajace.....to brzmi ciekawie...........

Za mna chodzi jeszcze koniecznie peeling enzymatyczny, miałam Dermiki był całkiem dobry ale słyszalam ze nie ma sensu wydać duzych pieniedzy na peelingi enzymatyczne bo szybko sie rozkladaja i traca swoja własciwosci-moze dlatego wydaje nam sie ze kiepsko dzialaja, ale wracaja do tematu chyba Rossmann nie ma swojego firmowego peelingu enzymatycznego??? ktos cos wie na ten temat? myslalam ze kupie cos z Ziaji....

Edytowane przez Aranel
Czas edycji: 2009-04-28 o 21:25
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:27   #649
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

OT: z Ziaji enzymatyczny gommage Sopot Spa jest fajny - super pachnie, ładnie wygładza. Ale oczywiście spektakularnych efektów jak to enzym nie daje

Jestem na odwyku rossmanowym - nie mieszczę się w łazience:/ Ale za niedługo kupię żel do mycia baby - umieszam sobie na nim jakiś swój, tak jak to zrobiłam z płynem nagietkowym (oliwka hippa i olejki eteryczne). Postanawiam raz na zawsze skończyć z agresywnymi myjadłami...(zobaczymy ile wytrzymam)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 21:28   #650
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Bardzo dziękuję za taki zasyp opinii o zapachach tych olejków Isany jesteście jak zawsze bardzo pomocne

Aranel - nie spotkałam się z rossmanowskim peelingiem enzymatycznym, niestety.
O co chodzi z tą serią Selection? To jakaś nowa marka/firma, bo zupełnie nie wiem o co chodzi
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:30   #651
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
O co chodzi z tą serią Selection? To jakaś nowa marka/firma, bo zupełnie nie wiem o co chodzi
Rossman Selection. Chyba bardziej ekskluzywna marka, bo kremy trochę droższe, ale już mleczko, tonik ostatnio w promocji po 8 zł.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 22:05   #652
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Rossman Selection. Chyba bardziej ekskluzywna marka, bo kremy trochę droższe, ale już mleczko, tonik ostatnio w promocji po 8 zł.
Dokładnie, to pod znakiem Rossmann Rival de Loop pojawiła się seria Selection, ladniejsze opakowania, ceny nieco wyższe (tonik i mleczko po 9zł w normalnej cenie, ale krem pod oczy i serum do twarzy juz po 27zl), nie wiem jak ze składem.....

co mnie przekonuje żeby spróbować, o mleczkach i tonikach czytałam zeby nie wydawać fortuny bo jedne tylko maja zmywac makijaz, a drugie przywracac pH skóry, a po drugie o mleczku do demakijazu napisała bardzo pozytywną recenzje pewna "nawrócona" tzn. jakaś Wizażanka, która do tej pory uzywała bardzo drogich kosmetykow, z koniecznosci siegneła po rossmana i sie zachwyciła..... jestem podatna na takie recenzje ale składu dobrze nie znam, i nie jestem zadnym specjalista... ale cos tam poznaje...

Hm.....peeling sopot spa...pewnie spróbuje, dzieki

Mały off top Ineso bardzo podoba mi się Twoj avatar, nawet się zastanawiałam czy to Ty jestes na tym obrazku?? z chęcią bym sie oddala w rece jakiegos rysownika, zeby stworzyl moj mangowy avatar, ale chyba nie bylby tak sliczny
ja to chyba mam skleroze, bo ciagle musze edytowac..........ech

Edytowane przez Aranel
Czas edycji: 2009-04-28 o 22:08 Powód: poprawka
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:19   #653
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Aranel, czekam z niecierpliwością

Tez chwilowo robie sobie mały odwyk. Powykańczam kilka rzeczy, a potem rzuce się w szał zakupów Dzisiaj tylko te chusteczki

Czaje sie juz od pewnego czasu na ten peeling sopot spa, ale obawiam się, że przy mojej skórze słonia to niewiele da.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:28   #654
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dla mnie zdecydowanie inaczej pachnie, znacznie przyjemniej
no moze faktycznie przesadzilam z określeniem ze śmierdzi używam i żyje, po prostu nie jest, hmm zachwycający
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:25   #655
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: rossmann

wróciłam ze zdobyczą - balsamem brązującym DAx
będę dziś wypróbowywać, na razie zapach jest jak najbardziej ok, zobaczę czy nie wchodzi w reakcje ze skóra i sie nie zmienia (oby nie)
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:11   #656
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
. Postanawiam raz na zawsze skończyć z agresywnymi myjadłami...(zobaczymy ile wytrzymam)
A ja odwrotnie zaczelam znow uzywac mydel w kostce i syndetow, ale mydla nie takie drogeryjne , agresywne - jak je nazwalas, ale recznie robione z naturalnych olejow i przetluszczone, wiec nie wysuszaja, a pielegnuja skore. od kiedy uzywam takiego mydla do mycia nie mam problemow z skora i nie musze sie balsamowac. Robie to zadko i tylko tam gdzie skora potrzebuje, czyli suche kolana, lokcie ( jakos ostatnio mam problem z lewym kolanem i lokciem, ale jest coraz lepiej od kiedy uzywam recznie robionego mydla). Do tego jesli juz sie smaruje po umyciu to produkt pielegnacyjny sie lepiej wchlania.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:38   #657
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Miałam oba ale zostałam przy żółtym, bo po pierwsze ma naklejkę z testem Oko testu a to dla mnie dobry znak po drugie pachnie chyba mniej intensywnie, a po trzecie one pachną mocno przez pierwsze 2-3 dni, potem zapach ulatuje, zawsze mozesz zostawić otwartą butelkę to myśle ze wtedy wywietrzeje jeszcze szybciej

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za ino o piance

Natomiast moja lista zakupów wydłużyła się własnie o piankę do twarzy - 9zł nie majątek mozna ryzykowąc oraz z serii Selection Tonik i mleczko, mleczko na niezle opinie na KWC, tonik w promocji... po prostu trzeba brać tyle, że znów musze w sklepie postudiowac czy nie maja czegos zapychającego
A co oznacza ten znaczek Oko? Byłam dzisiaj w Rossmanie i widziałam, że jeden z kremów Rival miał taki znaczek, nie pamiętam nazwy kremu...chybu coś Energy....

Oprócz tego kupiłam pomadkę Alterra (były 2 ostatnie), maseczkę peel-off. Dzisiaj wypróbuję.
```````````
Znalazłam takie informacje:
Często lub można nawet śmiało stwierdzić, że bardzo często najlepsze oceny w testach (w rubryce z kosmetykami konwencjonalnymi) uzyskują produkty tanich marek własnych dużych sieci sklepowych, np: Aldi, Plus, Rossmann.
Wniosek, jaki łatwo się nasuwa po przeanalizowaniu choćby paru testów, jest taki, że w hasła reklamowe i uśmiechnięte buzie z reklam nie należy ślepo wierzyć.
(http://www.lavera.com.pl/s263-lavera....kosmetyki.htm)

A tu link do magazynu: http://www.oekotest.de/. Niestety strona w języku niemieckim, więc nie poczytam sobie:/.
Z tego, co przeczytałam to Oko to niezależny magazyn badający różne produkty, na etykiecie Oko powinna widnieć ocena produktu, nigdy nie zwracałam na to uwagi, do tej pory myślałam, że jak jest znaczek to znaczy, że produkt jest dobry:0.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:46 Powód: Dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:22   #658
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Jeszcze nie widzialam kosmetyku ze znaczkiem Öko Testu np befriedigend. Jesli kosmetyk dostal note sehr gut albo gut to jest on umieszczany na kosmetyku, tych gorszych ocen jeszcze nigdy nie widzialam. Zreszta ktos kto patrzy na Öko Test nie kupi kosmetyku ze znaczkiem mangelhaft
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:26   #659
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Żel do mycia Babydream ma znaczek OKO test - sehr gut, przed sekundą sprawdziłem.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:47   #660
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: rossmann

Oliwka Hipp też ma ten znaczek (sehr gut). Wprawdzie nie jest to rossmannowski kosmetyk, ale można go kupić w tej drogerii.
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.