DIOR - kolorówka cz.II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 05:16   #241
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

RedShine! Pewnie dojdzie lada dzień, i pazurki się ucieszą
W Douglasie kupuję tylko te kosmetyki, ktorych nie mogę dostać w necie taniej, lubię sprawdzać kolorki szminek czy błyszczyków i też je kupuję, bo mam pewność ,że kolor jest odpowiedni, kilka szminek kupionych w necie właśnie męczę, bo nie do końca trafiłam z kolorem
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:01   #242
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Taaaa, a Amerykanki potrafią jeszcze narzekać na te ceny...Ciekawe jakby im przyszło wydać kilkaset dolarów na kosmetyk tak jak my musimy szykować po kilka "stówek" na cokolwiek z Diora...

U nas też powinien kosztować 55... Złotych... Albo chociaż niech się trzymają jakichś przeliczników. Przecież 260 zł to aż 87 dolarów i to licząc w zaokrągleniu po 3 zł
To prawda. Poprosiłam kuzynkę mieszkająca w USA o zakup Stylish move, to powiedziala mi, ze u nich francuzy sa drogie, bo kosztuja aż 56 $. To ja jej na to, że u nas te same ok 83$ w przeliczeniu. To juz nic nie mowila tylko ez szemrania kupi i jeszcze nowa chanel.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


U nas też powinien kosztować 55... Złotych... Albo chociaż niech się trzymają jakichś przeliczników. Przecież 260 zł to aż 87 dolarów i to licząc w zaokrągleniu po 3 zł
U nas sa takie drogie dlatego, ze my mamy wysoka akcyze na towary luksusowe a nie, ze perfumerie sobie takie marże narzucają niestety
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:08   #243
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Maju - w Kaufhoffie Sama bylam w szoku, bo w Douglasie i Kardstadt jeszcze jesienne starocie, a tu prosze! Weszlam tylko szybcikiem, zeby zobaczyc, czy maja jakies ciekawe przeceny i ... Überraschung!
Bylam u mnie i w Düsseldorf i ni ma...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:16   #244
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Bylam u mnie i w Düsseldorf i ni ma...
Nie mam pojecia czemu tak dziwnie ... Pewnie niebawem sie pojawia
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:58   #245
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Napisz proszę, jak będzie przy zmywaniu paznokci, tzn. czy będzie ładnie schodził czy zostawał na paznokciach
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...


EDIT: i maly off topik ... doszly moje OPI... granacik nie jest zly... gdyby nie to, ze trzeba nakladac dwie warstwy zeby byl porzadny efekt i dluzej zasycha ... jakby nie bylo lakiery Diora pozostana moim KWC ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-13 o 14:07
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:36   #246
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
I maja wtedy pewnosc, ze produkt jest na 100% oryginalny, ale placa za to niezle "frycowe".

Niestety nie ma ideału, a szkoda

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
takie akcje przydałyby się Sephorom i Douglasom u nas

W prawdziwej Europie też przyjaźniej, staram się zawsze robić zakupy w jej lepszej części


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ja za TAKĄ cenę też nie Ale za niższą (140-160 zł) why not I tak jestem gotowa sporo przepłacić bo przecież nie oszukujmy się, wartość tego zamyka się w granicach 60 zł góra No ale to przecież DIOR...
Podpisuję się pod twymi słowami.



Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...


EDIT: i maly off topik ... doszly moje OPI... granacik nie jest zly... gdyby nie to, ze trzeba nakladac dwie warstwy zeby byl porzadny efekt i dluzej zasycha ... jakby nie bylo lakiery Diora pozostana moim KWC ...
Ładnie wygląda, ale bardziej podobał mi się ten mocno fioletowy (tak przynajmniej na moim monitorze wyglądał), który kilka dni temu wklejałaś.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:46   #247
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...


EDIT: i maly off topik ... doszly moje OPI... granacik nie jest zly... gdyby nie to, ze trzeba nakladac dwie warstwy zeby byl porzadny efekt i dluzej zasycha ... jakby nie bylo lakiery Diora pozostana moim KWC ...


Meins, meins, meins !!!

BOSKI kolor !!!!!
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 19:48   #248
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Urbanku wiedzialam, ze Ci sie spodoba ...

Dor ja lubie niebieskosci ... a wzielam na probe, zeby zobaczyc jak sobie radza ciemne OPI...

aaaaaaa... znalazlam ... i to w Sephorze ... wiec to nie tylko na Japan ...

oooo... pffff... ten napis z wizazu czasami dziala mi na nerwy...

Extase Pinks 804 i Mystic Smokys 004

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:50
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:52   #249
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urbanku wiedzialam, ze Ci sie spodoba ...

Dor ja lubie niebieskosci ... a wzielam na probe, zeby zobaczyc jak sobie radza ciemne OPI...

aaaaaaa... znalazlam ... i to w Sephorze ... wiec to nie tylko na Japan ...

oooo... pffff... ten napis z wizazu czasami dziala mi na nerwy...

Extase Pinks 804 i Mystic Smokys 004
No, jesli chodzi o lakiery to jestem raczej przewidywalna Ale kolor naprawde przepiekny, cudownie kontrastuje z jasna skora dloni

Cienie w sephorze? Ale ktorej? Pewnie amikowej?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:55   #250
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Cienie w sephorze? Ale ktorej? Pewnie amikowej?
no jasne ...

OPI kupilam od sprzedawcy z Österreichu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:55   #251
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Hmm, juz znalazlam Teraz pytanie za 100 punktow: te mystic smoky (004) sa iridescent czy matte?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 19:58   #252
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmm, juz znalazlam Teraz pytanie za 100 punktow: te mystic smoky (004) sa iridescent czy matte?
Ty znasz lepiej amikowy ...

What it does:
Dior re-invents the classic 5-Colour Eyeshadow with new formulas and shades! These versatile palettes can easily create a range of customized looks for day and night. The incredibly soft, melting texture glides over the eye lid, creating a smudge-proof application. The highly pigmented formula creates an ultra-graphic look that's buildable in color intensity.
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:06   #253
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ty znasz lepiej amikowy ...

What it does:
Dior re-invents the classic 5-Colour Eyeshadow with new formulas and shades! These versatile palettes can easily create a range of customized looks for day and night. The incredibly soft, melting texture glides over the eye lid, creating a smudge-proof application. The highly pigmented formula creates an ultra-graphic look that's buildable in color intensity.
Czytac umiem Problem w tym, ze oni oczywiscie nic na interesujacy mnie temat nie napisali A nie chce zawracac TZ glowy po to, zeby potem jeczec, ze mi sie nie podoba Bo serii iridescent nie dzierze :puke:
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:09   #254
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...


EDIT: i maly off topik ... doszly moje OPI... granacik nie jest zly... gdyby nie to, ze trzeba nakladac dwie warstwy zeby byl porzadny efekt i dluzej zasycha ... jakby nie bylo lakiery Diora pozostana moim KWC ...
Piekny! Mam taki sam odcien z Inglota.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ty znasz lepiej amikowy ...

What it does:
Dior re-invents the classic 5-Colour Eyeshadow with new formulas and shades! These versatile palettes can easily create a range of customized looks for day and night. The incredibly soft, melting texture glides over the eye lid, creating a smudge-proof application. The highly pigmented formula creates an ultra-graphic look that's buildable in color intensity.
No coz, badz madry, pisz wiersze
Intensywnosc koloru i wysoka pigmentacja nie wskazuje ani na maty ani na blink blink...
A to jest limitowanka na azje tak? Czyli dostepna bedzie/jest tylko przez e-bay? 004 smoky sa cudne...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmm, juz znalazlam Teraz pytanie za 100 punktow: te mystic smoky (004) sa iridescent czy matte?
bardzo bym chciala, zeby matte, ale po wpadce z okresleniem conquette boje sie ferowac tego typu wyroki
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:11   #255
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urbanku wiedzialam, ze Ci sie spodoba ...

Dor ja lubie niebieskosci ... a wzielam na probe, zeby zobaczyc jak sobie radza ciemne OPI...

aaaaaaa... znalazlam ... i to w Sephorze ... wiec to nie tylko na Japan ...

oooo... pffff... ten napis z wizazu czasami dziala mi na nerwy...

Extase Pinks 804 i Mystic Smokys 004
Desti jesteś Wielka
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:12   #256
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
No coz, badz madry, pisz wiersze
Intensywnosc koloru i wysoka pigmentacja nie wskazuje ani na maty ani na blink blink...
A to jest limitowanka na azje tak? Czyli dostepna bedzie/jest tylko przez e-bay? 004 smoky sa cudne...
watpie zeby to byly maty... i na poczatku myslalam, ze to na Japonie ale skoro sa w amikowej sephorze to raczej nie... i moze beda ogolnie dostepne ...

te 004 smoky ... haben wollen... i bede polowac na nie... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:15   #257
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...


EDIT: i maly off topik ... doszly moje OPI... granacik nie jest zly... gdyby nie to, ze trzeba nakladac dwie warstwy zeby byl porzadny efekt i dluzej zasycha ... jakby nie bylo lakiery Diora pozostana moim KWC ...
Piękny granat Desti hmm, ja też bym sprawiła sobie jakieś ciemne niebieskości gdyby nie to że Tż nie cierpi tego koloru na paznokciach
a tak w ogóle to doszedł mój lakier china glaze (w końcu) i okazał się takim różowym przeróżowiastym ze złotymi drobinkami jak znalazł chyba na wakacje chociaż nie przepadam za różowym to go sobie raczej zostawię, w końcu prezent od lubego
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:21   #258
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Desti jesteś Wielka
szlag mnie trafial, ze nie moge znalezc... a ja zawzieta bestia bywam ...

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
okazał się takim różowym przeróżowiastym ze złotymi drobinkami
sorki ale nie moge inaczej... ... poprezentuj mu ten przerozowiasty ze zlotem... to moze jednak polubi granaty ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:25   #259
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
szlag mnie trafial, ze nie moge znalezc... a ja zawzieta bestia bywam ...

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



sorki ale nie moge inaczej... ... poprezentuj mu ten przerozowiasty ze zlotem... to moze jednak polubi granaty ...
myślę że to za mało żeby go przekonać a ze mną z kolei dzieje się coś dziwnego - im dłużej patrze na ten różowiasty tym bardziej mi się podoba a całe życie myślałam że taka mroczna dusza jestem hehehe
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 21:52   #260
shineeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Kobietki poszłam dzisiaj do Sephory i oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby czegoś nie kupić...i wzięłam Dior Serum de Rouge nr 640 to o które wcześniej gdzieś tam pytała RedShine,CUDOWNE jest, kolor delikatny,ale widoczny,rozprowadza się mmmmm... naprawdę polecam, nie lubię ogólnie szminek,ale ta jest wyjątkowa,zawsze denerwuje mnie jak wieje wiatr a mam rozpuszczone długie włosy i kleją mi się do błyszczykawięc postawiłam dzisiaj na serum i strzał w 10!!!!
Oglądałam też lakiery, jak tylko zobaczyłam nr 189 Porcelaine Porcelain to odrazu wiedziałam że bez niego się stamtąd nie ruszam,pani musiała przeglądać cała szufladę z lakierami i na szczęście był, dziś nie zdążyłam nim pomalować paznokci bo nie dawno wróciłam,ale jutro postaram się wstawić zdjęcia jak to na mnie wygląda
Załącznik 2784034 Załącznik 2784035


Edytowane przez shineeee
Czas edycji: 2010-01-13 o 22:35
shineeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:10   #261
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
watpie zeby to byly maty... i na poczatku myslalam, ze to na Japonie ale skoro sa w amikowej sephorze to raczej nie... i moze beda ogolnie dostepne ...

te 004 smoky ... haben wollen... i bede polowac na nie... ...
Ależ one śliczne są Znowu będzie polowanko.

Cytat:
Napisane przez shineeee Pokaż wiadomość
Kobietki poszłam dzisiaj do Sephory i oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby czegoś nie kupić...i wzięłam Dior Serum de Rouge nr 640 to o które wcześniej gdzieś tam pytała RedShine,CUDOWNE jest, kolor delikatny,ale widoczny,rozprowadza się mmmmm... naprawdę polecam, nie lubię ogólnie szminek,ale ta jest wyjątkowa,zawsze denerwuje mnie jak wieje wiatr a mam rozpuszczone długie włosy i kleją mi się do błyszczykawięc postawiłam dzisiaj na serum i strzał w 10!!!!
Oglądałam też lakiery, jak tylko zobaczyłam nr 189 Porcelaine Porcelain to odrazu wiedziałam że bez niego się stamtąd nie ruszam,pani musiała przeglądać cała szufladę z lakierami i na szczęście był, dziś nie zdążyłam nim pomalować paznokci bo nie dawno wróciłam,ale jutro postaram się wstawić zdjęcia
To ja chcę zdjęcia tej 640 Baaardzo ładnie proszę
Ja na szminkę jestem zdecydowana, tylko muszę się upewnić w tym odcieniu. To chyba jedyny, który wchodzi w grę.

I dzisiaj znalazłam awizo w skrzynce, na mój lakier kokoskowy Muszę jutro lecieć na pocztę, wrrrr.....

I jeszcze cosik na deser

http://karlasugar.blogspot.com/2010/...ollection.html

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis zmylam lakier i moj bezacetonowy zmywacz calkiem dobrze sobie poradzil ... i po lakierze nie ma sladu... ani po brokaciku ...
Dziękuję za pamięć Wygląda na to, że te lakiery to bezproblemowe są zupełnie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:23   #262
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

ja już się gubie w tych kolekcjach
te co wklejała Desti to co za kolekcja, bo na wiosnę jest ta z Coquette ?

na tych swatchach te piątki wyglądają bardzo zachęcająco
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:28   #263
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja już się gubie w tych kolekcjach
te co wklejała Desti to co za kolekcja, bo na wiosnę jest ta z Coquette ?

na tych swatchach te piątki wyglądają bardzo zachęcająco
to sa trzy zestawy piatek, ktore pojawia sie (trzecia wyglada jak 970)... a wlasciwie w Stanach juz sa (Sephora)... w Azji tez maja byc... czy pokaza sie tez u nas to jedna wielka niewiadoma... tak jakby to mialy byc normalne standartowe... zadna tam specjalna kolekcja... za wiele informacji jak na razie nie da sie znalezc ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:43   #264
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to sa trzy zestawy piatek, ktore pojawia sie (trzecia wyglada jak 970)... a wlasciwie w Stanach juz sa (Sephora)... w Azji tez maja byc... czy pokaza sie tez u nas to jedna wielka niewiadoma... tak jakby to mialy byc normalne standartowe... zadna tam specjalna kolekcja... za wiele informacji jak na razie nie da sie znalezc ...
Wczytałam się trochę w tekst z tego linka co podałam - i założycielka bloga wspomina o tej piątce 804 Extase Pinks ($58) i obiecuje przyjrzeć się jej bliżej Może będą swatche niedługo
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:56   #265
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

jutro będę u siebie w drogerii, to ich podpytam o te nowe trójki

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

a tak w ogóle, to mi się podobają te piątki pearl glow, ale nie wiem czy mi potrzeba...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:58   #266
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jutro będę u siebie w drogerii, to ich podpytam o te nowe trójki
Ty chociaż dostaniesz odpowiedź pewnie. U nas powiedzą, że to niemożliwe, i że nowa kolekcja to ta wiosenna tylko

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to mi się podobają te piątki pearl glow, ale nie wiem czy mi potrzeba...
A tam nie wiesz! Nie ściemniaj
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:02   #267
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

jutro idę do drogerii i zabieram wszystkie opalizujące piątki jakie mam. i jak w tej nowej paletce jest coś niepowtarzalnego, to przytulę pewnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:04   #268
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jutro idę do drogerii i zabieram wszystkie opalizujące piątki jakie mam. i jak w tej nowej paletce jest coś niepowtarzalnego, to przytulę pewnie

Kupisz nawet dla jednego kolorku?
Mi się ten fiolet ciemny podoba z tej błyszczącej paletki. Zresztą z tej zimowej też wpadł mi w oko fiolet...

A zerkniesz może na shimmerki nowe?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:08   #269
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Kupisz nawet dla jednego kolorku?
Mi się ten fiolet ciemny podoba z tej błyszczącej paletki. Zresztą z tej zimowej też wpadł mi w oko fiolet...

A zerkniesz może na shimmerki nowe?
ja mam obie zimowe, ale w sumie ta purple crystal tak sobie mi się podoba.
ja jestem kolekcjonerką, więc kupię i dla jednego koloru
a jakie shimmerki? te pojedyncze kolory? zerknę, bo mam chrapkę na różowy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:27   #270
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja mam obie zimowe, ale w sumie ta purple crystal tak sobie mi się podoba.
ja jestem kolekcjonerką, więc kupię i dla jednego koloru
a jakie shimmerki? te pojedyncze kolory? zerknę, bo mam chrapkę na różowy
Szalona

Właśnie, te purple to tylko fioletem mnie uwiodły
A Shimmerek to ten o którym myślisz Ja też bym chciałbym różowy ewentualnie. Z tego co czytałam, to one podobno bardzo delikatne są.
Podwójny róż też niby interesujący. Nie mogę się doczekać, aż sama wszystko pomacam
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.