Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 11:34   #3331
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka tak jak mówiłam mały ma krwiaczka na głowie od porodu i chcą skontrolować czy wsio ok. Dać radę dam tylko latanie za lekarka żeby zobaczyła wyniki z małym w foteliku jakoś mi się nie widzi
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:35   #3332
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któras ma doswiadczenie z zapaleniem ucha w ciazy lub przy kp? mozna jakies kropelki? nie chce isc do lekarza bo boje sie tych zarazków wszytskich a do laryngologa trzeba skierowanie od pierwszego kontaktu

Ja nialam przed ciaza, zapalenie ucha zewnetrznego ktore pzeszlo w zap ucha srodkowego. Lekarka przepisala mi jakies krople z antybiotykiem, nie pomogly. Generalnie chodzic w czapce i unikac przewiania, ogrzewac ucho. Skierowania do laryngologa dac nie chciala, no chyba ze mi nie przejdzie po dluzszym czasie, ale przeszlo. Znajoma w podobnym czasie to miala i leczyla sie ponoc skutecznie woda utleniona (byla w ciazy) ale szczegolow nie znam.

Malwi ja fobilam do wagi sprzed ciazy i stoi, a sciagam mleko ile moge :/
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2016-02-18 o 11:37
hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:52   #3333
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Magda, ale czemu masz latać za lekarką? To nie możesz się umówić?

Boziu, ledwo na oczy patrzy, ale nie zaśnie, bo po co..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:56   #3334
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Niepozorna, to ładny dzień dzisiaj Od razu człowiekowi lepiej jak się wykąpie i coś zrobi, nie?

Kurcze bez porównania


Ktoś mi podmienił dziecko Usnął mi na rękach po karmieniu, odłożyłam do bujaczka i śpi... A ja zjadłam drugie śniadanie o czym ostatnio mogłam tylko pomarzyć. Lecę chyba poodkurzać z tego szczęścia

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Boziu, ledwo na oczy patrzy, ale nie zaśnie, bo po co..

U mnie na takie ekscesy pomagała ostatnio pielucha zarzucona na oczy Przytulałam go do siebie i bujałam, a ślepia mu zakrywałam pieluchą i usypiał tak. Może na Witka też by to podziałało
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:59   #3335
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

mu też tak robimy z pielucha a jak mocno zaśnie to zabieram mu ją.
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:01   #3336
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga chyba Ty pytalas jaksie sprawuja pieluchyz Lidla? Ja jestem z nich bardxo zadowolona są cieniutkie, ale pi posikaniu "puchna", a przy tym sa bardzo chlonne. Chyba zadna mi jeszcze nie przesiakla. Jak fla mnie wygodne. Gdybym miala kupowac jednorazowki to te. Porownanie mam z tymi z rossa (nie lubię) i dady (całkiem ok), ale lidl bije je na glowe
Btw na dwojkach jednym z obrazkow jest krecik. Krecik na pieluchach. Lol
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:02   #3337
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Nie nie bez szans. Dostaje szalu jak ma xos na glowie jedynie co pomaga to palcami przejezdzam po powiekach i je przymyka to czasem w koncu zamknie. Ale nic to cycamy to moze pospi cos
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 12:05   #3338
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Magda, ale czemu masz latać za lekarką? To nie możesz się umówić?

Boziu, ledwo na oczy patrzy, ale nie zaśnie, bo po co..
Dlatego że ona chce zobaczyć wyniki w ten sam dzień żeby ocenić czy muszę się do niej jeszcze raz umawiać czy nie No nic zobaczymy. Mamy wtedy taki dwudniowy maraton bo 3 usg a 4 bioderka
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:15   #3339
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Magda u nas w kazdym tygodniu jest cos takze Cie rozumiem
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:17   #3340
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

No jeszcze w następnym tygodniu przychodnia.. A później zaczynam praktykę eh
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:43   #3341
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Tylko powiedzcie mi jak go ubiore w body na dlugi i na to pajaca i kombinezon taki misiowy i na to koc to bedzie ok? Ale pielucha tez przykrywac zeby nie wdychal az tego powietrza? A i jedna czapke zalozyc czy dwie? Jedna taka cienka i na to polarowa? Czy polarowa wystarczy?
idzcie bo jest pieknie, przynajmniej u mnie - chyba wiosna
ja ubieram w body z długim + cieplejszy spioch + pajac polarowy + kocyk jak jest zimno to wkladam ja jeszcze w taki spiworek polarowy do fotelika (w lidlu takie były) i tyle czapka jedna ale cieplejsza nie taka bawełniana

hmm moja teraz zasneła a pogoda sie zrobiła bede musiała ja budzic zeby zdążyć wyjsc
a z pielucha pierwsze słysze, ja mojej uchylam okno jak spi zeby pooddychała zimniejszym powietrzem, pielucha wtedy na głowę i uchylam okno
A to w wanience dostałam od przyjaciółki w pakiecie z wanienką ale jeszcze nie używałam, myjemy młodą razem z TZtem on ja trzyma ja myje a tej podpórki to chyba dopiero jak dziecko zaczyna siadać, na pewno nie przy takim maluszku ale nie wiem nie znam sie
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ma krwiaczka na głowie po porodzie. I chce sprawdzić czy wszystko ok
kciuki za dobre wyniki

dziewczyny a te kombinezony na spacer to jakie ubieracie te zimowe? czy takie misiowe/polarowe? bo moj zimowy jest za duży i chyba nie zdążymy z niego skorzystać mam nadzieje ze nie chłodze mojej młodej w pajacu polarowym.....
Kasia super prezenty
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Ahnessy, aa nie doczytałam o awarii
Główka lata, bo za mało materiału naciągnęłaś. Ma być do płatka ucha. Mała jest też za wysoko, jak będzie niżej, to bardziej się przytuli główką do Ciebie
No i nóżki troszkę wyżej daj, bo za mała dupowpadka I troszkę wężej nóżki A ogólnie to baaaardzo ładnie dociągnięte
Na ucho możesz sok z cebuli sobie wpuszczać, ale może i tak skończyć sie antybiotykiem.
dzięki
tak myslałam ze jest za wysoko, biedna obijała sie o moje wystajace obojczyki najciezej mi zawijac ten materiał pod tyłek, to trzeba bardzo głęboko tam wepchnąć?
najważniejsze ze sie jej spodobało oczywiscie jak byłam w ruchu i zasneła od razu a jak ja odłożyłam to oczy jak 5 złotych
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Ja nialam przed ciaza, zapalenie ucha zewnetrznego ktore pzeszlo w zap ucha srodkowego. Lekarka przepisala mi jakies krople z antybiotykiem, nie pomogly. Generalnie chodzic w czapce i unikac przewiania, ogrzewac ucho. Skierowania do laryngologa dac nie chciala, no chyba ze mi nie przejdzie po dluzszym czasie, ale przeszlo. Znajoma w podobnym czasie to miala i leczyla sie ponoc skutecznie woda utleniona (byla w ciazy) ale szczegolow nie znam.

Malwi ja fobilam do wagi sprzed ciazy i stoi, a sciagam mleko ile moge :/
dzieki, no to troche nie powaznie cie potraktopwała bo od nieleczonego zapalenia mozna słuch stracic nawet, dobrze ze nic sie nie stało
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie nie bez szans. Dostaje szalu jak ma xos na glowie jedynie co pomaga to palcami przejezdzam po powiekach i je przymyka to czasem w koncu zamknie. Ale nic to cycamy to moze pospi cos
moja tak samo po brwiach ja miziam jedym palcem albo po czułku, miedzy oczkami ale bron boze nie po nosku
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 12:57   #3342
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

co do pampersow polubilismy daddy pampersy się nie nadają. .z ross tez ujda chociaż dwójki lepsze niż jedynki.. happy tez polubilismy; ) może jeszcze te z lidl spróbujemy nie obliczałam które najtańsze
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:04   #3343
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hariett fakt pampki z lidla sa fajne

Too od poczatku, chlopcy wytrzymali beze mnie 1,5h
U gina wszystko ok dostalam recepte na tabsy Limetic i tak sie zastanawiam czy sie faszerowac hormonami.

Wojtus dzisiaj na szczepieniu byl. Byl dzielny, troszke zaplakal, no ale bolalo, to trzeba. Wazy 4640g i ma 58 cm, prawie dwa kilo przytyl od wagi wyjsciowej ze szpitala.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:30   #3344
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Noworodka. Dostaliśmy skierowanie na usg przezciemiaczkowe i morfologie. Tylko kurcze tz będzie miał wtedy pierwsze zmiany i będę się sama uganiac za wszystkim trudno..
smutna piona, mnie w przyszłym tygodniu czeka trzy razy wyprawa autem 50km w jedną stronę, lekarze itd, a mąż już wraca do pracy. nie dość że będę musiała skupić się na drodze i małej jednocześnie, to jeszcze później ogarnąć logistyke wychodzenia z auta itd

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Zostawilam chlopakow samych, a ja szybciutko polecialam do lekarza, noo i zwazylam sie. Ech nic mi kp nie pomaga ze zrzuceniem wagi. Dalej 10 na plusie.
witaj siostro w niedoli ja sobie powtarzam codziennie że będę mniej jadła (bo jem prawie tak często jak Olivia, co prawda nie pełen posiłek ale a to owoc, a to jakaś przekąska) no i oczywiście nic z tego nie wychodzi. na dodatek nie wiem dlaczego ale taka strasznei bierna jestem, nie robię nic w domu, nie wychodzę nawet na spacer....sama myśl o tachaniu wózka przez te chodniki tutaj sprawia że mam dreszcze:/ więc pewnie poczekam aż rodzina wyjedzie i odda mi auto i będę jeździć kilka km dalej, gdzie jest już płaski teren, żeby z małą trochę pochodzić :/

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Załącznik 6205516Załącznik 6205521

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
pożycz takich gości



znalazłam sklep z chustami z drugiej ręki, jeśli jutro mnie ktoś z rodziny odwiedzi (siostrzeniec chory więc póki co się nie pojawiają) to pojadę pooglądać i kolejna dobra wiadomość, poręcz schodów nam montują, będę mogła wchodzić bez strachu że spadnę

a i przyznać się, która mi dziecko podmieniła. wcześniej ciągle spała i była grzeczna, a wczoraj i dzisiaj nawet na chwilę w ciągu dnia nie usypia, już nie mam pomysłu co z nią robić
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2016-02-18 o 13:34
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:43   #3345
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby jeśli nie płacze to nic Ja zazwyczaj siedzę obok i oglądam tv albo się położę i go sobie przytule i na wizażu siedzę

Malwi super ze wszystko ok
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:44   #3346
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

no właśnie płacze, płacze...gazy ją męczą. cała noc bez kupy i jak walnęła o 11 to myślałam że się przewrócę na spodnie mi przesiąkła bo akurat się cycałyśmy
teraz usnęła, zobaczymy na jak długo.
magda, bawisz się już jakoś z synkiem? pokazujesz mu obrazki czy coś? bo mamy dzieci w podobnym wieku a moja jakoś mało interaktywna jest dalej
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:47   #3347
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Malwi spokojnie przy samym kp ciezko schudnac ale dolozysz ćwiczenia i efekty szybko przyjda

Kasia super prezenty

My ostatnio dostalismy parę szkaradnych ciuszkow typu dres welurowy i spiochy z napisem wesole dinusie

Dotka piona moj tez dzisiaj w ogole nie spi nawet na spacerze mruczal - a wyciagnelam mojego tate i jaaaaaki dumny dziadek pchal wózek

Hariett fajnie chyba warto wypróbować te pampki z Lidla a jak cenowo?

Ahnessy ja też w ogole z zimowego kombinezona nie korzystalam tylko mam taki fajny welurowy grubszy i ubieram go na body i spodenki i Mlodego do spiworka i tyle

Malwi brawo dla Wojtka



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:51   #3348
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Malwi spokojnie przy samym kp ciezko schudnac ale dolozysz ćwiczenia i efekty szybko przyjda

Kasia super prezenty

My ostatnio dostalismy parę szkaradnych ciuszkow typu dres welurowy i spiochy z napisem wesole dinusie

Dotka piona moj tez dzisiaj w ogole nie spi nawet na spacerze mruczal - a wyciagnelam mojego tate i jaaaaaki dumny dziadek pchal wózek

Hariett fajnie chyba warto wypróbować te pampki z Lidla a jak cenowo?

Ahnessy ja też w ogole z zimowego kombinezona nie korzystalam tylko mam taki fajny welurowy grubszy i ubieram go na body i spodenki i Mlodego do spiworka i tyle

Malwi brawo dla Wojtka



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Welurkowy dres dostał od dziadka....bleee prawie już będzie chodził to będzie w ogródku w nim szalał

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:56   #3349
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
no właśnie płacze, płacze...gazy ją męczą. cała noc bez kupy i jak walnęła o 11 to myślałam że się przewrócę na spodnie mi przesiąkła bo akurat się cycałyśmy
teraz usnęła, zobaczymy na jak długo.
magda, bawisz się już jakoś z synkiem? pokazujesz mu obrazki czy coś? bo mamy dzieci w podobnym wieku a moja jakoś mało interaktywna jest dalej
O kurcze.. No to dobrze ze w końcu kupę zrobiła
Póki co w żaden sposób. Głównie to się przytulamy i opowiadam mu różne głupoty. Albo tz go przejmuje książeczki może jutro będą do odebrania to zobaczę jak reaguje na nie. Ja zauważyłam że mój zaczyna szukać mnie jak wołam go. I odwraca wtedy głowę w moja stronę na tz też reaguje - dzisiaj u doktorki to tz młodego uspokajal i w ogóle i jak tz podjedzie i zacznie mu gadać to ten zaczyna słuchać i robi się cicho
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 13:58   #3350
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jerzyczki dalej niema?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:00   #3351
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kasia same cudnosci dostalas

Kamilka, ja poprosze o namiar na te produkty do prysznica jak juz sie ogarniesz ze szpitalem. Jakie u Was wiesci?

My bylismy na kontroli u pediatry i Franek jest zdrowy, waga pokazala 3900 kupy moga sie pienic bo w mleku matki jest duzo laktozy, z ktorej trawieniem dzieci maja problem i z gazami kupa idzie kazala sie nie przejmowac zwlaszcza, ze nie kazda kupa taka jest no i dzis konczymy miesiac i wskakujemy poziom wyzej Jutro rano jedziemy na pobranie krwi (morfologia i tsh)

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:01   #3352
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Karen z cwiczeniami musze poczekac

Dziecko mi podmienili po tym szczepieniu, boje sie tylko powiklan. Ja mialam 2 dni goraczke

Co do "udanych" prezentow, to Wojtek dostal kiedys spodnie sztruksowe. Wszystko fajnie, tylko wszystko sie do nich klei i wiem, ze ich nie zaloze dziecku, bo mnie ku..ica wezmie jak bede widziec brudne spodnie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:02   #3353
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
O kurcze.. No to dobrze ze w końcu kupę zrobiła
Póki co w żaden sposób. Głównie to się przytulamy i opowiadam mu różne głupoty. Albo tz go przejmuje książeczki może jutro będą do odebrania to zobaczę jak reaguje na nie. Ja zauważyłam że mój zaczyna szukać mnie jak wołam go. I odwraca wtedy głowę w moja stronę na tz też reaguje - dzisiaj u doktorki to tz młodego uspokajal i w ogóle i jak tz podjedzie i zacznie mu gadać to ten zaczyna słuchać i robi się cicho
no to Olivia tak reaguje na męża, a na mnie...cóż, czasem czuję się jak automat z mlekiem i tyle. nie umiem do niej gugać, nie umiem śpiewać, źle mi z tym.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:02   #3354
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa za miesiąc no i super ze wsio ok

Apropo wagi.. Bartek już waży 3950 ja nie wiem kto go będzie nosił
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:04   #3355
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Pisalyscie o ubieraniu, my zakladamy body krotki rekaw, kaftanik+spiochy lub pajac i kombinezon mis z h&m, czapka taka srednia bo nie jest polarowa, ani cieniutka bawelniana

Jerzyczki nie ma, bigcoffee, niezdary i wielu innych.... No ale Jerzyczka sie najbardziej z nich udzielala :/

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:17   #3356
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
My bylismy na kontroli u pediatry i Franek jest zdrowy, waga pokazala 3900 kupy moga sie pienic bo w mleku matki jest duzo laktozy, z ktorej trawieniem dzieci maja problem i z gazami kupa idzie kazala sie nie przejmowac zwlaszcza, ze nie kazda kupa taka jest no i dzis konczymy miesiac i wskakujemy poziom wyzej Jutro rano jedziemy na pobranie krwi (morfologia i tsh)
brawa dla Franka

a badania krwi sie nie bój, moja sie tylko lekko skrzywiła przy wkłuciu i póxniej przy wyjeciu igły pobierali jej z raczki
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:22   #3357
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Olek zaliczył właśnie drugą porządną drzemkę. Nawet mi się na trochę udało oko przymknąć
Ewidentnie to nie moje dziecko On ostatnio w dzień nie sypiał w ogóle, no chyba że na rękach. Zastanawiam się czy ma po prostu taki dzień, czy to efekt po szczepieniu, czy może miał skok rozwojowy... W sumie nauczył się ostatnio kilku nowych rzeczy...

Napisałam do Jerzyczki na facebooku Pewnie się odmelduje niebawem
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:24   #3358
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
brawa dla Franka

a badania krwi sie nie bój, moja sie tylko lekko skrzywiła przy wkłuciu i póxniej przy wyjeciu igły pobierali jej z raczki


U mnie pewnie z glowki pocisna :/ ale kolezanka bedzie pobierala i na pewno bedzie delikatna
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:25   #3359
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Olek zaliczył właśnie drugą porządną drzemkę. Nawet mi się na trochę udało oko przymknąć
Ewidentnie to nie moje dziecko On ostatnio w dzień nie sypiał w ogóle, no chyba że na rękach. Zastanawiam się czy ma po prostu taki dzień, czy to efekt po szczepieniu, czy może miał skok rozwojowy... W sumie nauczył się ostatnio kilku nowych rzeczy...

Napisałam do Jerzyczki na facebooku Pewnie się odmelduje niebawem
Mój po szczepieniu cały dzień i noc przespal kolejny dzień niestety pozbawił mnie juz złudzeń ze może być tak pięknie

Piękna waga Franka

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:27   #3360
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casa ladnie Franus przybral

Boooziu zjadlam obiad dwudaniowy i jestem glodna
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.