Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 14:37   #481
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Niestety jestem bardzo niezadowolona z wizyty w  Minimum Hair Design na Polance i nie polecam nikomu. Przyszłam ze specjalnie zapuszczonymi włosami do ramion po boba który z przodu właśnie miał być dość długi (prawie do ramion) a z tyłu ładnie obcięty przygotowany do "targania". Miałam ze sobą 2 własne fotografie(nosiłam taką fryzurę z 2 lata temu). Na jednej ową fryzurę świeżo po obcięciu, na drugim tak jak zazwyczaj noszę ją ułożoną wiec miałam nadzieję ze opisu słownego podpartego własnymi zdjęciami wystarczy żeby dostać to co chcę. Niestety przód został ścięty "do brody" mimo ze jasno mówiłam ze włosy z przodu mają pozostać długie. Wychodząc miałam jeszcze nadzieję ze tył jest ok jednak paradoksalnie był za długi co generalnie po umyciu dawało efekt włosów ściętych byle jak prawie na prosto. Wychodząc zaznaczyłam ze przód jest zdecydowanie za krótki mimo pokazanych fotek , w odpowiedzi usłyszałam ze "tak się już nie nosi"( nie jest to dokładny cytat). Zależało mi bardzo na konkretnym efekcie ponieważ nie lubię krótkich włosów a długi przód pozwala mi zachować równowagę miedzy akceptowalną długością a faktem ze moje cienkie włosy w zwyczajniej prostej fryzurze wyglądają mizernie i nie mają objętości. Otrzymałam "samowolkę budowlaną" coś czego kompletnie nie chciałam i nie zgadzało się z moim opisem usługi. Inaczej bym to jeszcze wszystko odebrała, gdyby na zakończenie tej fatalnej wizyty nie padły słowa, o których pisałam wcześniej. Zwrot "bo tak się już nie nosi" - uważam za całkowity brak profesjonalizmu oraz ignorancje w stosunku do klienta. Generalnie kolejny salon w worku z etykietą "Wiem lepiej czego chcesz, obetnę cię tak jak mi się podoba i nie interesuje mnie ze włosy były specjalnie zapuszczane"



2 pierwsze zdjęcia- moje własne sprzed 2 lat ( i o takie coś mi chodziło)
3 foto- to to co najwyraźniej fryzjer z Minimum Hair Design na tych fotkach wypatrzył ???
4- po poprawce tyłu w inny salonie na dłuższy przód sobie niestety jeszcze poczekam.
Poprawki były robione w salonie Jennifer (ul. Bliźniąt 13 b) i pluje sobie w brodę że za szybko się napaliłam na MHG zamiast sprawdzić czy dziewczyna która obcinała mi pierwotną wersję z 2 pierwszych fotek może wróciła do pracy po dłuższym urlopie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102910172356.jpg (24,3 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0216111732534.jpg (10,5 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0050.jpg (10,6 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0069.jpg (12,6 KB, 277 załadowań)

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2013-12-02 o 15:30
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:02   #482
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Rzeczywiście zupełnie coś innego
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 17:17   #483
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

o kurcze.... ale odwalili fuszerkę... :/ ale muszę przyznać, że poprawka wyszła genialnie
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:08   #484
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Zwrot "bo tak się już nie nosi" - uważam za całkowity brak profesjonalizmu oraz ignorancje w stosunku do klienta.
brak mi słów po prostu...na pewno tam nie pójdę.

Dzięki, że podzieliłaś się zdjęciami to ważne.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:38   #485
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
brak mi słów po prostu...na pewno tam nie pójdę.

Dzięki, że podzieliłaś się zdjęciami to ważne.

dziękujemy za ostrzeżenie, CruelOrchid! muszę przyznać, że to właśnie MHD upatrzyłam sobie na miejsce kolejnej wizyty. Obecnie zapuszczam włosy. Ostatnich kilka razy byłam w Mieście Kobiet. Jest poprawnie, zawsze wg życzenia, zachowawczo, ale po prostu potrzebuję jakiejś małej odmiany. Choć znając pseudo-polot niektórych fryzjerów może powinnam o tym zapomnieć, nic chcąc tracić ponad roku zapuszczania...

Tylko Dziewczyny, gdzie tu chodzić?! Forum ostatnio podumiera. Kiedyś wymiana informacji była częstsza i łatwiej było orientować się w rynku fryzjerskim w Poznaniu. Może pora do tego wrócić?

PS Oglądam program 'Ostre cięcie' i czasem w ogóle tracę ochotę na wizytę u fryzjera...
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 08:46   #486
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Question Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziękuję dziewczyny

Mam nadzieję ze z 2 miesiące i przód już będzie bardziej znośny. Od siebie mogę polecić właśnie tą dziewczynę (pracuje jedna) ze studia na ul. bliźniąt 13b. Zawsze cięła jak chciałam z tym że to zawsze były rożne wersje boba u mnie. Tym razem do niej nie poszłam bo byłam pewna że dawno tam nie pracuje (z 2 lata temu przed moim wyjazdem za granicę zniknęła). Okazało się że wróciła ....na szczęście
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:01   #487
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Mam nadzieję ze z 2 miesiące i przód już będzie bardziej znośny. Od siebie mogę polecić właśnie tą dziewczynę (pracuje jedna) ze studia na ul. bliźniąt 13b. Zawsze cięła jak chciałam z tym że to zawsze były rożne wersje boba u mnie. Tym razem do niej nie poszłam bo byłam pewna że dawno tam nie pracuje (z 2 lata temu przed moim wyjazdem za granicę zniknęła). Okazało się że wróciła ....na szczęście
CruelOrchid, a możesz napisać u którego z panów w MHD byłaś? Pamiętasz imię?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 13:20   #488
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
CruelOrchid, a możesz napisać u którego z panów w MHD byłaś? Pamiętasz imię?
U Adriana
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 08:44   #489
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja byłąm u Adriana ok.3 mies. temu i sam zaproponował mi fryzurę, gdzie mam przód dłuższy ale jest to delikatne przejście (nie tak mocne jak u Ciebie na zdjęciach). Włosy mi się super układały i od tego czasu nie byłam ponownie, ale wybieram się 27.12.
Na pewno się podzielę wrażeniami po ponownej wizycie, bo niestety z moich doświadczeń fryzjerskich tak wychodzi, że jak po pierwszej wizycie jestem zadowolona, to po następnych już nie...
Podzielam jednak opinię, że fryzjer podszedł do Ciebie bardzo nieprofesjonalnie i wkurzające jest gdy fryzjer nie liczy się ze zdaniem klienta.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 10:27   #490
Fresco91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej Kobitki!

Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł, żeby zrobić sobie rude włosy, coś jak Florence Welch. W tej chwili mam już odrost po koloryzacji Mahoniem Garniera (czyli mój naturalny odrost w kolorze szatyn + ni to rudy, ni to nie wiem co...). Czy któraś z Was farbowała włosy w salonie Zebra na Sczanieckiej? Byłam tam kiedyś na strzyżeniu, ale nie wiem jak sprawują się tam z koloryzacją, a rozważam taką opcję więc baaaaardzo proszę o opinię, jeśli któraś z Was się tam farbowała

Pozdrawiam!

A to moje marzenie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 618_birthdays_22august_florence_welch.jpg (75,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg florence_welch_rude_wlosy.jpg (96,8 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Fresco91
Czas edycji: 2013-12-10 o 10:34
Fresco91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:55   #491
pirania2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Proponuję zajdź do salonu magia przy Starym Rynku w samym centrum na Żydowskiej 30 mają chyba 3 różne firmy farb
Dzięki temu możesz wybrać kolor odp. dla siebie
Ja takie zawsze mam taki jak chcę, pamiętam jak miałam ochotę na ciepły kolor blondu a innym razem na chłodny blond to wybierałyśmy z różnych palet bo ponoć niektóre firmy mają inne odcienie tzn w praktyce okazuje się że odbiegają od palet( Nie jednokrotnie u innych fryzjerów ten kolor się nie zgadzał to fryzjerzy tłumaczyli że palet zawsze inaczej pokazuje a ja się pytam to po co ja mam z niej wybierać)
Skoro jestem zadowolona to coś w tym musi być polecam
pirania2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 14:53   #492
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny, znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Poznaniu, który potrafiłby coś więcej niż tylko ostrzyc włosy i przejechać maszynką.

Mam na myśli takiego, który zrobiłby na głowie dzieło sztuki

Na przykład coś takiego:

http://fryzury.wieszjak.polki.pl/kat...odniejsze.html
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:33   #493
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Poznaniu, który potrafiłby coś więcej niż tylko ostrzyc włosy i przejechać maszynką.

Mam na myśli takiego, który zrobiłby na głowie dzieło sztuki

Na przykład coś takiego:

http://fryzury.wieszjak.polki.pl/kat...odniejsze.html
no i będę monotematyczna
polecam Minimum Hair Design, wydrukuj zdjęcie i skocz do nich
mistrzowie nożyczek i artyści moim zdaniem
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 17:37   #494
sensell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Przedłużanie włosów - gdzie najlepiej w POZNANIU i BYDGOSZCZY?!?!

Witajcie kochane. Potrzebuję pomocy! Już od dawna zamierzam za kilka miesięcy zdecydować się na przedłużenie moich włosków, chciałabym tego dokonać w jakimś fajnym, naprawdę godnym polecenia salonie fryzjerskim, który mogłybyście mi z całego serca polecić. Może macie jakieś znajome, które się tym zajmują? Jeśli robią to naprawdę dobrze, to też prosiłabym o jakiekolwiek namiary. Interesują mnie włosy naturalne, chciałabym jak najlepiej i oczywiście jak najtaniej, ale załóżmy, że pieniążki nie są aż tak ważne - po prostu chciałabym być bardzo zadowolona i nie żałować wydanych pieniędzy! Interesują mnie miejscowości, do których mam najbliżej więc Bydgoszcz lub też Poznań, ewentualnie Inowrocław, Toruń. Bardzo mi zależy, bo nie mam kogo się doradzić, a na pewno jakaś z was miała już kiedyś przedłużane włoski, i na pewno mogłaby mi polecić jakiś fajny salonik. Pozdrawiam i mega buziam!
sensell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:10   #495
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Przedłużanie włosów - gdzie najlepiej w POZNANIU i BYDGOSZCZY?!?!

Cytat:
Napisane przez sensell Pokaż wiadomość
Witajcie kochane. Potrzebuję pomocy! Już od dawna zamierzam za kilka miesięcy zdecydować się na przedłużenie moich włosków, chciałabym tego dokonać w jakimś fajnym, naprawdę godnym polecenia salonie fryzjerskim, który mogłybyście mi z całego serca polecić. Może macie jakieś znajome, które się tym zajmują? Jeśli robią to naprawdę dobrze, to też prosiłabym o jakiekolwiek namiary. Interesują mnie włosy naturalne, chciałabym jak najlepiej i oczywiście jak najtaniej, ale załóżmy, że pieniążki nie są aż tak ważne - po prostu chciałabym być bardzo zadowolona i nie żałować wydanych pieniędzy! Interesują mnie miejscowości, do których mam najbliżej więc Bydgoszcz lub też Poznań, ewentualnie Inowrocław, Toruń. Bardzo mi zależy, bo nie mam kogo się doradzić, a na pewno jakaś z was miała już kiedyś przedłużane włoski, i na pewno mogłaby mi polecić jakiś fajny salonik. Pozdrawiam i mega buziam!
o ile się nie mylę to w Komornikach (niedaleko Poznia) jest salon Manueli z Big Brothera. ponoć fajnie przedłużają.
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:11   #496
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Przedłużanie włosów - gdzie najlepiej w POZNANIU i BYDGOSZCZY?!?!

Cytat:
Napisane przez sensell Pokaż wiadomość
Witajcie kochane. Potrzebuję pomocy! Już od dawna zamierzam za kilka miesięcy zdecydować się na przedłużenie moich włosków, chciałabym tego dokonać w jakimś fajnym, naprawdę godnym polecenia salonie fryzjerskim, który mogłybyście mi z całego serca polecić. Może macie jakieś znajome, które się tym zajmują? Jeśli robią to naprawdę dobrze, to też prosiłabym o jakiekolwiek namiary. Interesują mnie włosy naturalne, chciałabym jak najlepiej i oczywiście jak najtaniej, ale załóżmy, że pieniążki nie są aż tak ważne - po prostu chciałabym być bardzo zadowolona i nie żałować wydanych pieniędzy! Interesują mnie miejscowości, do których mam najbliżej więc Bydgoszcz lub też Poznań, ewentualnie Inowrocław, Toruń. Bardzo mi zależy, bo nie mam kogo się doradzić, a na pewno jakaś z was miała już kiedyś przedłużane włoski, i na pewno mogłaby mi polecić jakiś fajny salonik. Pozdrawiam i mega buziam!
oj, moim zdaniem w Poznaniu Great Lengths nie ma konkurencji. ale oni nie są tani,od razu ostrzegam. wręcz przeciwnie. jeśli masz jakieś konkretne pytania, pisz akurat jest to temat który mnie interesuje dość mocno
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:29   #497
sensell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

No wlasnie mnie tez bardzo interesuje ten temat, bo szczerze mówiąc szukam juz dlugo jakiegoś dobrego zrodla informacji i jak na razie nic nie wiem. Chcialabym jak najtaniej i jak najlepiej... )
sensell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:01   #498
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Przeszukałam już wątek i mam parę typów, ale nie zaszkodzi zapytać - poszukuję fryzjera, który rozumie naturę włosów kręconych/falowanych i dobrze mi je podetnie. Póki co najbardziej skłaniam się do Sebastiana z salonu fryzur "Frycki" (Wierzbięcice), ale może polecicie mi jeszcze kogoś innego?
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:41   #499
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
Przeszukałam już wątek i mam parę typów, ale nie zaszkodzi zapytać - poszukuję fryzjera, który rozumie naturę włosów kręconych/falowanych i dobrze mi je podetnie. Póki co najbardziej skłaniam się do Sebastiana z salonu fryzur "Frycki" (Wierzbięcice), ale może polecicie mi jeszcze kogoś innego?
Tutaj padło parę typów, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382495
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 20:04   #500
bizzarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny! Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w poznaniu który robi headlines (trwała move up)?
bizzarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 10:27   #501
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej czy ktoś był w salonie Keratin Poznań na Polskiej albo w SPES STUDIO?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 13:59   #502
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dziewczyny, polecicie jakiegoś fryzjera z Poznania, który mnie nie skrzywdzi? Zapuszczam włosy ale rosną mi strasznie wolno więc nie chciałabym w 10 minut stracić 2 lat zapuszczania (co się zdarzało bardzo często).
Mam włosy cienkie, do zapięcia stanika i bardzo niesforne, trochę zniszczone.
Chciałabym je pofarbować, zrobić ombre i jakkolwiek uformować bez wielkiego cięcia.

Polecicie coś gdzie zrobiliby to dobrze i nie za pieniądze za które jako studentka żyję przez miesiąc ?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 07:42   #503
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ze swojej strony mogę polecić salon Frycki na Wierzbięcicach, sama też mam niesforne włosy, ale falowane/kręcone i również były zniszczone. Pan Sebastian zapytał, ile chcę podciąć, powiedziałam mu, że tyle, ile jest konieczne, i jestem zadowolona. Poza tym normalnie cięcie długich włosów kosztuje tam 80 zł, ale zapłaciłam 60, chyba dlatego, że to pierwsza wizyta A naprawdę roboty było bardzo dużo, więc nie liczyłam na taką zniżkę. Bardzo polecam, miła atmosfera i profesjonalne podejście.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 08:16   #504
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja cały czas chodzę do MHD i jestem zadowolona, poleciłam mamie, mama koleżance (która wcześniej chodziła do fryzjerów po 500 zł) i obie bardzo zadowolone i chodzą już tylko tam.
Ale ostatnio terminy to przegięcie. Mama do mnie zadzwoniła pod koniec stycznia żebym się lepiej umówiła do fryzjera, ja powiedziałam że przecież jeszcze nie chcę iść. Zadzwoniłam i spytałam o pierwszy wolny termin (w byle jaki dzień i o byle jakiej godzinie), dostałam 24 kwietnia....
Boję się że niedługo podniosą ceny skoro mają takie obłożenie... 200 zł mogę dać za ścięcie z farbowaniem, ale 250 albo 300 będzie ciężko

Ogólnie ze mną ciężkiej roboty nie mają- blondynka, długie włosy. Raczej tylko trochę je podcinam i robię balejaż, ale podoba mi się to że przez równe 3 h fryzjer zajmuje się tylko i wyłącznie mną.
Tak naprawdę przecież mogliby umawiać więcej klientek (np. ścinać włosy kiedy ja mam akurat farbę), ale tego nie robią i bardzo ich za to cenię. Nienawidziłam u innych fryzjerów kiedy nakładali mi farbę i zajmowali się kimś innym, zawsze się stresowałam czy właśnie mi się nie wypalają włosy bo akurat kogoś ścinają....
No i balejaż też mam zawsze bardzo ładny (nie widać prawie odrostów, a włosy widocznie mniej zniszczone niż po innych fryzjerach).
I jeszcze co mnie zdziwiło że mimo tego że przewija się u nich tyle kobiet to pamiętają o czym się z nimi rozmawiało (a ja chodzę bardzo rzadko 2-3 razy do roku do fryzjera).

i przypomniało mi się że kilka razy zastanawiałam się czy nie zaproponować adrianowi więcej kasy żeby dłużej pomasował mi głowę przy myciu po prostu odlot....
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:30   #505
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

odnośnie MHD, byłam, no i nie mogę zdecydowanie orzec - "polecam" lub "nie polecam", może pokrótce napiszę dlaczego:
miałam półdługie włosy zniszczone na końcach zapuszczane przez ok. 2 lata po niefortunnym degażowaniu, z bólem ale musiałam zdecydować się na cięcie, oczywiście tylko trochę, przysłowiowe 2 cm bo włosy po fatalnym cieniowaniu rosną strasznie wolno,
długo wyjaśniałam o co mi chodzi, nie chciałam powtórki z rozrywki - czyli obcięcia de facto 10 cm końcówek i znów cieniowania żeby rzekomo "nadać lekkości i zdjąć z gęstości" a potem znów to samo...
ok., fryzjer wysłuchał, nie obciął dużo, obciął ... pół cm, i tyle... przedtem użył, ku mojej zgrozie prostownicy, wiem, wiem, ten przedmiot jest też dla ludzi, ale ja nie używam nawet awaryjnie suszarki, prostownicy etc. wiadomo, żeby nie pogarszać i tak fatalnego stanu końcówek, fryzjer o tym wiedział, i nic, stwierdził, że tak trzeba, dla lepszej precyzji bo włosy mam falowane z natury, a poza tym, "od jednego razu nic się nie stanie",
nie uważam tego za jakieś przestępstwo ale nie zdecydowałam się na kolejne wizyty w MHD, konieczne z racji stanu włosów, no bo wiecie ta prostownica
no i efekt podcięcia - niewidzialny właściwie prawie żaden...
a za"spa" z prostownicy pogniecionym degażówkami włosom, dziękuję ...

Edytowane przez luboczka
Czas edycji: 2014-03-17 o 15:39
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:46   #506
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Byłam kiedyś u Fryzjera Trzykrotka na os. Lecha w Orlim Gnieźnie. Niestety salon jest już zamknięty a byłam u takiej pani, która świetnie mnie ostrzygła,byłam naprawdę bardzo zadowolona, niestety nie mam do niej kontaktu a chętnie bym się do niej wybrała. Brunetka, średniego wzrostu, ciemne oczy, niestety nie wiem jak miała na imię ;/ . Wiem że druga fryzjerka nazywała się Agata.
Ktoś wie, gdzie ta pani obecnie pracuje?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 15:16   #507
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Nie polecam salonu Kaliope koło Starego Browaru. Wyszłam z dwukolorowymi włosami (bardzo jasny blond i rudy odrost). Przynajmniej mnie zmotywowali, żeby zapuścić naturalne włosy

Kogo polecacie do zrobienia ombre? Mam jasny blond i chciałabym górę pofarbować na ciemniejszy, żeby było mi łatwiej zapuszczać swoje odrosty. Zależy mi na kimś, kto naprawdę zrobi to porządnie i nie będzie meeeega drogi.
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:41   #508
klapouch11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Co do Spes Studio- była tam moja mama i była bardzo zadowolona
__________________
stylisci poznan
klapouch11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:15   #509
kielaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny orientujecie się gdzie w Poznaniu lub okolicach pracują na farbach Goldwella?
kielaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:30   #510
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez kielaska Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się gdzie w Poznaniu lub okolicach pracują na farbach Goldwella?

Jak byłam w zeszłym roku w salonie Veron ul. Za Groblą, to pan Krzysztof ciągle używał farb tej firmy, moje włosy ją bardzo lubiły - niestety ceny jak dla mnie zabójcze
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.