Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-26, 20:02   #691
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Wiem, że to już pewnie były takie pytania, ale ja zawsze do tyłu. Dziewczyny, które nie zamawiały z woodiesa, jakie macie/polecacie materacyki do łóżeczka?

Ja mam ten : https://woodies.pl/produkt/materac-120x60-quality/ wydaje się być porządny


Matko Emilia to dzisiaj jakby się szaleju najadła prośby i groźby nie pomagają. Takie mam dziecko niegrzeczne w brzuchu w Dzień Matki
Mąż ogląda finał Ligi Mistrzów i aż się zapytał czy może się piwa napić bo jak tak mała szaleje to może ma w planach dzisiaj wyjść
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:21   #692
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez bananowomi Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego mamusie!

Ja już dzisiaj trochę spanikowałam, że mała się mniej rusza od dwóch dni i wolałam to skontrolować w szpitalu. Dzidzia podczas KTG tak szalała i napinała te pasy, że aż brzuch mnie rozbolał
A jutro po południu mam się zgłosić na skan. Zdziwiłam się, skoro KTG wypadło tak dobrze. Ale przynajmniej poznamy wagę małej


Annika super, że już do domu! Jesteś niemożliwa!

Ps. Moj tz też niedomyślny. Musiałam mu przypominać, żeby chociaż swojej mamie złożył życzenia :p
Fajnie, ze masz jakiś wglad do zycia malej
Ja od polowkowego nic. Ale na szczęście mam glowe zajeta małą zewnetrzna wystarczająco
Powodzenia na usg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:24   #693
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Wychodzi na to że piątki to spektakularne porody u nas na wątku. Ja karetką na syglanale, Ty w holywoodzkim stylu
Fajnie że dzieciaczki podjadaja, mam nadzieję że mniejsza tez załapie i nie będzie problemu z kamieniem. A dostają też dodatkowo mleczko, czy starasz się na samej piersi?
Teraz oby jak najkrócej w szpitalu i raz dwa do domku. Mnie strasznie męczyło, że w szpitalu co chwila coś chcą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko pierś. Na razie nie miały dużych potrzeb. W nocy sporo spały i dzisiejszy cały dzień też przespały. Przystawiałam kilka razy ale nie zawsze chciały jeść. Ze względu na moją cukrzyce mają mierzony cukier kilka razy i jest w normie. Więc nie potrzeba budzić na wcześniejsze karmienie czy dokarmiać mm. Powoli one się rozkręcą i moja laktacja.
Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Słuchajcie, akto to jest aguchaw1 na naszej grupie fb. Bo ja chyba nie kojarze
Już kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Odezwała się w pierwszym wątku kilka razy. Agnessa miała ją usunąć z grupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:27   #694
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Poleglam na łóżku. A jeszcze tyle do ogarniecia
Ciekawe ile będzie u nas sn i ile cc jak juz skończymy rodzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:28   #695
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Zastanawiam się czy nie sprawić sobie na dzień matki bluzy do karmienia: http://nubee.pl/kategoria/dzien-mamy-bluzy
Strasznie mi się podobają tylko są drogie i mają za duży wybór kolorów dla mojego ciążowego mózgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:31   #696
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Ja mam ten : https://woodies.pl/produkt/materac-120x60-quality/ wydaje się być porządny


Matko Emilia to dzisiaj jakby się szaleju najadła prośby i groźby nie pomagają. Takie mam dziecko niegrzeczne w brzuchu w Dzień Matki
Mąż ogląda finał Ligi Mistrzów i aż się zapytał czy może się piwa napić bo jak tak mała szaleje to może ma w planach dzisiaj wyjść
U mnie to samo. Tadek przechodzi samego siebie,brzuch mi faluje,zmienia się w kwadrat,jakąś stopa mi chyba wychodzi o jakiś czas pod żebrami w prawym boku...
Nie mówiąc o tym,że brzuch mam kamień dziś,bo jak on się kotłuje to macica mi też świruje i się stawia..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:34   #697
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Hej
Miałam pisać wcześniej, ale jakoś nie mogłam się wbić. Dzień jakoś szybko minął - może przez dłuuugą drzemkę.
Dzisiaj mocno męczyły mnie bóle jak na okres przechodzące na pachwiny i uda, wczoraj były delikatniejsze te bóle
W poprzedniej ciąży tego nie miałam i nie mam pojęcia jak to odczytać.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie sprawić sobie na dzień matki bluzy do karmienia: http://nubee.pl/kategoria/dzien-mamy-bluzy
Strasznie mi się podobają tylko są drogie i mają za duży wybór kolorów dla mojego ciążowego mózgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyglądają fajnie, ale właśnie - cena odstrasza :O

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Tylko pierś. Na razie nie miały dużych potrzeb. W nocy sporo spały i dzisiejszy cały dzień też przespały. Przystawiałam kilka razy ale nie zawsze chciały jeść. Ze względu na moją cukrzyce mają mierzony cukier kilka razy i jest w normie. Więc nie potrzeba budzić na wcześniejsze karmienie czy dokarmiać mm. Powoli one się rozkręcą i moja laktacja.Już kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Odezwała się w pierwszym wątku kilka razy. Agnessa miała ją usunąć z grupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać, że tylko jest na liście, a w grupie jej nie ma

Cudownie, że udaje się kp
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-26, 20:38   #698
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Tadek przechodzi samego siebie,brzuch mi faluje,zmienia się w kwadrat,jakąś stopa mi chyba wychodzi o jakiś czas pod żebrami w prawym boku...
Nie mówiąc o tym,że brzuch mam kamień dziś,bo jak on się kotłuje to macica mi też świruje i się stawia..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie też brzuch twardy prawie cały dzień, teraz jak się trochę uspokoiła to jest lepiej. Najgorzej było jak szłam do sklepu a mała uciskała mi na jakiś nerw tak, że aż mnie prąd przechodził do prawej pachwiny. Myślałam, że już nie dojdę do tego sklepu taki ból


A no i mam wrażenie, że brzuch mi bardziej opadł...Co prawda nie wygląda to u mnie tak spektakularnie jak u innych dziewczyn z większymi brzuszkami bo mój jest mały ale jednak jest niżej.
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:41   #699
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Co to za obgadywanie mnie widzę, że tu dziś cisza, żadna nie rodzi

Ja dziś odwiedziłam 4 rodziny uff mam dość odwiedzin na jakiś czas.

Na dzień matki tz zabrał mnie na kolację i lody

Kupilam w empiku piękny album dla dziewczynki pt moje pierwsze lata jutro będę uzupełniać

Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 20:46   #700
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
A powiedz mi, bo to jest coś co mi spędza sen z powiek najbardziej - jest szansa, żeby mi dziecka na noc nie zabierali? Tzn wiem, że mogą nie zabierać, tylko czy realnie po cięciu będę w stanie sama się nim zająć? Płakać mi się chce, jak myślę, że mała pójdzie na noworodki, dostanie butle, a ja będę sama całą noc



Ja odwrotnie - z okazji dnia matki nie mogłam zasnąć, a musiałam wstać rano, żeby wziąć leki. Więc jestem niewyspana, co mi się nie zdarza



Ale przygody! Oby to był fałszywy alarm. Myślę, że te skurcze po spacerze mogły być. Albo żeby tz grzecznie sie zachowywal i nie pil Ale swoja droga to te piwa wiele chyba tu nie zmienily, przeciez mozna wziac taksowke itp. Moj dopiero wraca do Polski dzisiaj I już będzie siedział, chociaż i tak wcale nie cały czas w domu, ale w zasiegu 5h, więc może zdąży



Była taka dziewczyna, ale została wywalona, bo nikt jej z forum nie kojarzył. Nie ma jej już tak od jakiegoś mojego 20 tygodnia pewnie. Ta lista tam jest do zaktualizowania, bo nie wszystkie nazwiska są do nicków przypisane.



O wow.
Pytanie nie do mnie ale odpowiem jak u mnie było. Cięcie miałam o 17, dziewczynki przywiezli około 19 i już zostałam z dwójką do rana. Tż posiedział do 21.30 bo musiał do Stasia wracać. Dały mi dzwonek przystawiły do piersi i tak sobie leżałyśmy. Jak tylko któraś zaczynała płakać to położne przychodziły. Nawet z dzwonka nie skorzystałam bo zaglądały co i rusz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 21:03   #701
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie ale odpowiem jak u mnie było. Cięcie miałam o 17, dziewczynki przywiezli około 19 i już zostałam z dwójką do rana. Tż posiedział do 21.30 bo musiał do Stasia wracać. Dały mi dzwonek przystawiły do piersi i tak sobie leżałyśmy. Jak tylko któraś zaczynała płakać to położne przychodziły. Nawet z dzwonka nie skorzystałam bo zaglądały co i rusz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super opieka. Lezalas z dwiema coreczkami jednocześnie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-26, 21:09   #702
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Pozazdroscilam Sweetrose, która miała ten sam TP, zobaczymy czy jej sposób u nas się sprawdzi. Na razie biegam sprawdzać czy czop mi nie odchodzi TZ się ze mnie śmieje, że teraz paranoicznie szukam objawów porodu I ma rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 22:08   #703
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Matko padam na pysk, wyskoczylam na miasto zeby ogarnąć kwiatki na dzien matki dla tesciowej od tz, ten śpi po nocce to popoludniu pewnie nic by juz nie kupil u nas w mieście ale jest tego duzy plus ze poszlam, na rynku są pod mega namiotem targi książki az mi sie oczy swiecily jak tam zajrzalam. Obeszlam kilka stanowisk i chyba fortune bym zostawila na razie nic nie kupiłam ale zaciagne tzta popoludniu to pewnie coś kupimy

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ooo oo mamo ja też kocham takie miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 22:11   #704
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Stasiek chyba lubi piłkę nożną jak mamusia bo oglądałam finał z Tztem I szwagrem i dziubalam do małego żeby pobrykał to przyciągnął się leniwie i miał mnie gdzieś...

Dziś nikt nie urodził ( jeszcze) to co która jutro? Lady szykujesz się z Nadia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 22:39   #705
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Co można jeść z przeciwboli po cc?
Cjxe być przygotowana. Najbardziej mi smakuje ketonal Ale nie wiem czy przy kp można
Ja dostaje morfine i paracetamol dożylnie. Myśle że już ostatni raz tą morfine wzięłam i jutro dam radę na samym paracetamolu
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
A ja się zaczynam mega niepokoić czy ze mną jest coś nie tak, bo kompletnie nic mnie nie boli. Ostatni przeciwbólowy w kroplowce dostałam równo po 24h, a potem wzięłam 2 tabletki ibuprofenu w drugiej dobie i od tego czasu nic. Nawet najmniejszego dyskomfortu nie czuje, a pamietam ze po pierwszym cc brałam paracetamol chyba z tydzień po porodzie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

A w ogóle właśnie mi szczepią dzieci, wiec jeszcze z godzina i zawijamy się stad
Wow już do domku! Super
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Właśnie stad tez ciśnienie żeby wyjsc, nie wyobrażam dobie dnia mamy bez mojej starszej córeczki



A dużo się ruszasz ogólnie czy raczej polegujesz? Bo ja przy pierwszym cięciu tak miałam ze więcej leżałam i zwłaszcza po nocy to mega ciężko mi było zwlec się z łóżka bo wszystko było takie zastane. A teraz nonstop jestem w ruchu i o wiele lepiej się czuje
To prawda trzeba się ruszać. Mi Położna kazała dupką kręcić z boku na bok jak tylko znieczulenie zaczynało puszczać. No i w sumie tak cała noc się kręciłam jak mi podawały dzieci. Rana nie miałam żadnych zawrotów głowy mroczkow. Po prostu usiadlam, wstalam i jakoś leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 01:27   #706
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
To super opieka. Lezalas z dwiema coreczkami jednocześnie?
Tak początkowo obie na raz mi przystawiły a później w miarę potrzeb odkładały do łóżeczek raz jedną raz drugą. Dziś już bez większej pomocy. Przenieśli mnie do sali pojedynczej.

W ogóle to od kilku godzin staram się poodpisywać. Ale jak już to temat nieaktualny albo ktoś odpowiedział wcześniej zarobiona jestem z tymi dziećmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 03:47   #707
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Dzień dobry
Weszłam sprawdzić czy nikt nie rodzi ale widzę, że jest spokojnie to można iść spać dalej o ile usne jeszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 04:29   #708
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Tak początkowo obie na raz mi przystawiły a później w miarę potrzeb odkładały do łóżeczek raz jedną raz drugą. Dziś już bez większej pomocy. Przenieśli mnie do sali pojedynczej.

W ogóle to od kilku godzin staram się poodpisywać. Ale jak już to temat nieaktualny albo ktoś odpowiedział wcześniej zarobiona jestem z tymi dziećmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo :P Już wiem dlaczego wątek majowk umarl :P

Ja oszalałam na punkcie tych dzieci!! Już chce myśleć o następnej ciąży One są takie wspaniałe i dają tyle miłości i ja to jeszcze mam wszystko razy dwa, to jest po prostu nie do ogarnięcia umysłem! A w ogóle od wczoraj po popołudniu jesteśmy w donku wiec w ogóle pełnia szczęścia! Popłakałam się jak moja starsza córka zareagowała na bliźniaki. Jest w nich tak samo zakochana jak ja! Cały czas chce przytulać, całować, pomagać ze wszystkim. Nie pozwala dziadkom się zbliżać do dzieci, bo mówi że to są JEJ dzieci
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 05:57   #709
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Annika serce rośnie od czytania Twoich postów

Mam jednak nadzieję, że nam wątek nie umrze a co najwyżej na chwilę będzie mniej intensywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-27, 05:59   #710
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Mam to samo :P Już wiem dlaczego wątek majowk umarl :P

Ja oszalałam na punkcie tych dzieci!! Już chce myśleć o następnej ciąży One są takie wspaniałe i dają tyle miłości i ja to jeszcze mam wszystko razy dwa, to jest po prostu nie do ogarnięcia umysłem! A w ogóle od wczoraj po popołudniu jesteśmy w donku wiec w ogóle pełnia szczęścia! Popłakałam się jak moja starsza córka zareagowała na bliźniaki. Jest w nich tak samo zakochana jak ja! Cały czas chce przytulać, całować, pomagać ze wszystkim. Nie pozwala dziadkom się zbliżać do dzieci, bo mówi że to są JEJ dzieci
Cudownie czyta się takie relacje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 06:06   #711
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Mam to samo Już wiem dlaczego wątek majowk umarl

Ja oszalałam na punkcie tych dzieci!! Już chce myśleć o następnej ciąży One są takie wspaniałe i dają tyle miłości i ja to jeszcze mam wszystko razy dwa, to jest po prostu nie do ogarnięcia umysłem! A w ogóle od wczoraj po popołudniu jesteśmy w donku wiec w ogóle pełnia szczęścia! Popłakałam się jak moja starsza córka zareagowała na bliźniaki. Jest w nich tak samo zakochana jak ja! Cały czas chce przytulać, całować, pomagać ze wszystkim. Nie pozwala dziadkom się zbliżać do dzieci, bo mówi że to są JEJ dzieci
Ale cudnie czyta się takie rzeczy <3

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 06:39   #712
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
U mnie też brzuch twardy prawie cały dzień, teraz jak się trochę uspokoiła to jest lepiej. Najgorzej było jak szłam do sklepu a mała uciskała mi na jakiś nerw tak, że aż mnie prąd przechodził do prawej pachwiny. Myślałam, że już nie dojdę do tego sklepu taki ból


A no i mam wrażenie, że brzuch mi bardziej opadł...Co prawda nie wygląda to u mnie tak spektakularnie jak u innych dziewczyn z większymi brzuszkami bo mój jest mały ale jednak jest niżej.
Mi też musi uciekać na jakiś nerw,bo momentami mi odejmuje prawą nogę jak chodzę.
Dodatkowo boli mnie brzuch okropnie jak się w nocy przekręcam na boki,nie wiem czy mam jakieś narządy uciśnięte czy co?

Ja się zaraz zaczynam szykować i idę na na warsztaty ,,Mlekoteka'' to już 5 edycja, sprawdźcie bo może u Was w mieście też są.

Miłej niedzieli dziewczyny!
Proszę żeby za dużo z Was dziś nie urodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Mam to samo Już wiem dlaczego wątek majowk umarl

Ja oszalałam na punkcie tych dzieci!! Już chce myśleć o następnej ciąży One są takie wspaniałe i dają tyle miłości i ja to jeszcze mam wszystko razy dwa, to jest po prostu nie do ogarnięcia umysłem! A w ogóle od wczoraj po popołudniu jesteśmy w donku wiec w ogóle pełnia szczęścia! Popłakałam się jak moja starsza córka zareagowała na bliźniaki. Jest w nich tak samo zakochana jak ja! Cały czas chce przytulać, całować, pomagać ze wszystkim. Nie pozwala dziadkom się zbliżać do dzieci, bo mówi że to są JEJ dzieci
Ojejku jak cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 06:47   #713
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Serio te majowki padly calkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 06:50   #714
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Serio te majowki padly calkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu padły?
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 06:52   #715
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Serio te majowki padly calkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może na fb przeszły? Ciężko aż wierzyć że przestały pisać. One wątek w 2 tyg chyba zapelnialy jeszcze niedawno
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 07:05   #716
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Może na fb przeszły? Ciężko aż wierzyć że przestały pisać. One wątek w 2 tyg chyba zapelnialy jeszcze niedawno
Sa na odchowalni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 07:09   #717
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Dzień Dobry!
Majówki na odchowalni są, nie wiem jak duzo piszą bo nie zaglądałam.
Annika, cudownie się czyta takie wiadomości.
Marmoladka, z tego co widziałam wczesniej że ustalilyscie to Lady dzis rodzi, nie?
U nas wczoraj była położna pierwszy raz, szwy mam już zdjęte, mała przybiera na wadze ładnie. A wczoraj wieczorem Lilka poznała babcię i dziadka, ciocię i wujka. Wszystkich rozczula takie maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 07:20   #718
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Witam w niedzielę

Piękna pogoda, słońce świeci, ptaki śpiewają, idealna data w kalendarzu a ja nie rodzę

Nie wiem co mam zrobić żeby urodzić... Mam dość bycia w ciąży, tak bardzo zazdroszczę mamusiom, które już tulą swoje maleństwa i tak pięknie tu opisują relacje też chcę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 07:23   #719
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Majówki na odchowalni są, nie wiem jak duzo piszą bo nie zaglądałam.
Annika, cudownie się czyta takie wiadomości.
Marmoladka, z tego co widziałam wczesniej że ustalilyscie to Lady dzis rodzi, nie?
U nas wczoraj była położna pierwszy raz, szwy mam już zdjęte, mała przybiera na wadze ładnie. A wczoraj wieczorem Lilka poznała babcię i dziadka, ciocię i wujka. Wszystkich rozczula takie maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak,dziś kolej Lady
Jestem w stanie znieść emocjonalnie max.2 porody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę

Piękna pogoda, słońce świeci, ptaki śpiewają, idealna data w kalendarzu a ja nie rodzę

Nie wiem co mam zrobić żeby urodzić... Mam dość bycia w ciąży, tak bardzo zazdroszczę mamusiom, które już tulą swoje maleństwa i tak pięknie tu opisują relacje też chcę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady,dzień się dopiero zaczął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 07:34   #720
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Dzień dobry,

Na mnie sposób Sweetrose nie zadziałał oprócz wkrecania sobie objawów, że może coś się zaczęło
Ale jak ma być jeszcze cieplej, to lepiej, żebyśmy zaczęły rodzic, bo noc nie do wytrzymania :-( I niestety, ale będę się zaliczac do tych, które będą walczyć z bolami krzyzowymi, bo już mam ich przedsmak. Liczyłam, że może mnie ominą, ale przy okresie też się zdarzały. Przynajmniej nie będę się zamartwiac skurczami, bo sieknie od tyłu...

Annika, jaka piękna relacja Zresztą Ty kiedyś pisałaś, że mogłabyś mieć więcej dzieci, tylko samo chodzenie w ciąży Ci nie służy i się mocno meczysz. Ale wzruszające są Twoje słowa i zachowanie córeczki

Myślę, że majówki piszą na fb, bo często info o porodzie na wizażu było po kilku dniach a już wiedziały, ale sądzę, że popełniły błąd przechodząc tak szybko na Odchowalnie. My się umowilysmy, że po wszystkich porodach i tego się trzymajmy. No i nasze mamy bardzo się starają utrzymywać z nami kontakt, nawet jeśli nie wszystko nadrobia, i tak są w temacie

Udanej niedzieli, my dziś jedziemy do teściów. Z torbą w bagazniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 22:21:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.