Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-07, 10:45   #1621
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kobitki, mam jeszcze pytanie o ten brązer L'oreala, czy znacie nr 03? Zalezy mi na tym, żeby nie było, absolutnie, koloru cegły, tylko taki naturalny kolorek.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:32   #1622
magdalenazaremba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

GDZIE MOGE KUPIć STAR BRONZERA W PęDZLU Z FIRMY LANCOME. BO Z TEGO CO WIDZE Są ONE TYLKO NA AUKCJACH EBAYU. A JA NIE CHCE CZEKAC TYLKO MIEC GO JUZ TERAZ .JEST śWIETNY KOCHAM GO
magdalenazaremba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:33   #1623
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A WIECIE GDZIE W KRAKOWIE MOŻNA KUPIĆ
PUDER BRĄZUJĄCY - TERRACOTA FIRBMY

G O L D E N R O S E
Pomocy dziewcznyny !!
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:11   #1624
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Zobacz na Długiej, pomiędzy Firlitem a taką zwykłą drogerią
No i jeszcze kiedyś stoisko GR było w Carrefour Czyżyny
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:26   #1625
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No własnie w Carrfour już nie ma stoiska a mi sie skonczył bronzer, dzieki rzyrafka zobacze na długiej )
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:16   #1626
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Tylko Ziemia Sloneczna Lavertu w najjasniejszym odcieniu - bez plam, bez zaciekow, odcien samemu mozna intensyfikowac, no i piekne subtelne rozswietlenie. Dobra dla tlustych czy mieszanych cer - bez drobinek
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:45   #1627
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

a ja jako ze skonczyla mi sie moja ukochana ziemia Lavertu,ktora mialam 2 lata!!, musialam kupic jakis brazer i przegladalam kwc, w sumie nienajgorzej wypada rimmel, a jako ze nie mam teraz tyle kasy zeby znowu kupic moja ziemie, to kupilam tego rimmela- odcien medium matte, bez drobinek i kolor identyczny jak 02 lavertu! dzisiaj sie nim maznelam i musze powiedziec ze fajny jest!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:20   #1628
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny, a znaciejakiś bronzerek, który miałby kolor zbliżony do Lavertu 03? Ładnie proszęNo i żeby nie był matujący, bo mi buzię wysuszy na pergamin.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:26   #1629
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znaciejakiś bronzerek, który miałby kolor zbliżony do Lavertu 03? Ładnie proszęNo i żeby nie był matujący, bo mi buzię wysuszy na pergamin.
Wydaje mi się, że podobny odcień ma duży puder brązujący Sephory nr 01, fajny nieceglasty odcień maja też kulki Oriflame.
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 09:56   #1630
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Jolla dziękuję, może jeszcze ktoś...zastanawiam się czy ten bronzer z l'oreala 01 golden sun nie daje podobnego efektu.Czy ktoś widział obie te rzeczy na żywo i może się wypowiedzieć? Ja ziemi niestety nigdy na żywo nie widziałam i stąd ten problem. Z góry dzięki!
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:27   #1631
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znaciejakiś bronzerek, który miałby kolor zbliżony do Lavertu 03? Ładnie proszęNo i żeby nie był matujący, bo mi buzię wysuszy na pergamin.
Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że podobny odcień ma duży puder brązujący Sephory nr 01, fajny nieceglasty odcień maja też kulki Oriflame.
Spodek Sephory 01 przy Lavertu 03 wpada w cegłę - na moje oko, miałam spodek i poleciał w świat właśnie z tego powodu, Lavertu mam i jestem zachwycona, bo daje herbatnikowy odcień.

Taki sam odcień jak Lavertu 03 (tylko z drobinkami) daje Dior 010 Healthy Look.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 13:35   #1632
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

a ja polecam zobaczyć bronzer l'oreala podwojny, odcień 01 (for blondes)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:02   #1633
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

hmm, nad ziemią się zastanawiam puki co tylko ze względu na cenę. Mam ją już w swoich planach i napewno kupię, tylko jeszcze nie w tej chwili, bo zwyczajnie nie mam teraz kasy. Szukam czegoś "na przeczekanie", co będzie miało podobny kolor do lavertu 03. Dior odpada, bo jeszcze droższy niż ziemia...nad l'orealem for blondes też się zastanawiam ale evitko czy on daje taki herbatnikowy odcień jak ziemia?Czy może lepszy ten starszy l'oreal 01 golden sun, widziałam go jeszcze na allegro, a może jeszcze coś innego daje zbliżony efekt...help, jestem w rozterce.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:02   #1634
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja powiem tak, mialam laveru 03 i mi się nie podobał efekt jaki dawała, więc szybko ją wymieniłam na targowisku. Wiem ze wiele osób jest bardzo zadowolona,ale u mnie twarz wyglądała nienaturalnie pomaranczowo, gorzej niż w ciemniejszych bronzerach i nawet niż w koralowych rózach. Widocznie taki mam odcien skory

Podwójny loreal, ma dwa odcienie i są one wg mnie właśnie takie herbatnikowe-ciemniejsze i jasniejsze ciasteczko. Jak bede kupować jakiś bronzer to bedzie to własnie ten. No i na all często jest za chyba 30 czy 35 zł
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:29   #1635
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ojej Evitka teraz to zmartwiłaś mnie strasznie. To Lavertu 03 jest pomarańczowa...? No to tragedia, bo ja właśnie nie chcę pomarańczowego efektu. Kurdę wszędzie widziałam opinie, że ona jest taka herbatnikowa, a ta 02 pomarańczowa...Kiepsko, bardzo kiepsko, tak to jest jak człowiek sam nie może zobaczyć, tylko zdjęcia w necie sobie porównuje.A tego L'O widziałam, faktycznie taki ciasteczkowy, ale nie miałam okazji wyprubować na twarzy.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 20:59   #1636
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Ojej Evitka teraz to zmartwiłaś mnie strasznie. To Lavertu 03 jest pomarańczowa...? No to tragedia, bo ja właśnie nie chcę pomarańczowego efektu. Kurdę wszędzie widziałam opinie, że ona jest taka herbatnikowa, a ta 02 pomarańczowa...Kiepsko, bardzo kiepsko, tak to jest jak człowiek sam nie może zobaczyć, tylko zdjęcia w necie sobie porównuje.A tego L'O widziałam, faktycznie taki ciasteczkowy, ale nie miałam okazji wyprubować na twarzy.
Oj, z opiniami różnie bywa - każda cera, karnacja jest inna i może inaczej reagować na kosmetyk niż np skóra koleżanki
Zdarzało się mi słyszeć pytanie co ze sobą zrobiłaś, że tak ładnie wyglądasz (właśnie po użyciu Lavertu nr 3 właśnie)

Edytowane przez jolla11
Czas edycji: 2008-12-13 o 13:44
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:11   #1637
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Taki sam odcień jak Lavertu 03 (tylko z drobinkami) daje Dior 010 Healthy Look.
O Joasiu, widzę że się skusiłaś no i mamy identyczne odczucia (ach to moje letnie testowanie i opisywanie )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:26   #1638
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O Joasiu, widzę że się skusiłaś no i mamy identyczne odczucia (ach to moje letnie testowanie i opisywanie )
Ech, pewnie byłabym ciężko chora, gdybym się nie skusiła

Z obu jestem bardzo zadowolona i szukać nie zamierzam więcej - to jest to, o co mi chodziło

No, chyba że wymyślą coś jeszcze lepszego
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:44   #1639
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Powiem wam, że się przejmuję, bo nie chcę tych 130 zł. wyrzucić do śmieci, a nie mam za bardzo szczęścia do takich droższych zakupów.Ostatnim takim niewypałem okazał się dla mnie samoopalacz Diora, po który wychodził na mnie kolor made in China brr.Widziałam ten bronzer Diora na al i kolor healty look wygląda pięknie, ale ja już się tak na tą ziemię napaliłam, że najpierw musi być ziemia...oby nie pomarańczowa, a wcześniej coś tańszego w podobnym kolorze, może jeszcze jakieś typy macie na tą tańszą opcję...
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 21:48   #1640
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że się przejmuję, bo nie chcę tych 130 zł. wyrzucić do śmieci, a nie mam za bardzo szczęścia do takich droższych zakupów.Ostatnim takim niewypałem okazał się dla mnie samoopalacz Diora, po który wychodził na mnie kolor made in China brr.Widziałam ten bronzer Diora na al i kolor healty look wygląda pięknie, ale ja już się tak na tą ziemię napaliłam, że najpierw musi być ziemia...oby nie pomarańczowa, a wcześniej coś tańszego w podobnym kolorze, może jeszcze jakieś typy macie na tą tańszą opcję...
A może Rimmel - tylko nie pamiętam koloru, to ten jaśniejszy

Ładny kolor - nie taki herbatnikowy jak Lavertu, ale żadna cegła.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 06:10   #1641
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ariam, z tym odcieniem to jest tak, że to naprawdę w dużym stopniu jest uwarunkowane przez odcień cery- ja chyba nie spotkałam sie z opinia że u kogoś (oprócz u mnie) daje taki efekt.

a rimmel też jest zachwalany i juz calkiem taniutki-może warto się mu przyjrzeć
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 12:02   #1642
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Evitka a jaki Ty masz odcień skóry? Może w ten sposób jakoś porównam.Ja niestety absolutnie nie wiem jaki mam odcień skóry, kiedyś wiedziałam, ba, nie miałam nawet wątpliwości, a teraz przez ten wizaż to już nie wiem nic.Jedni twierdzą, że jestem jesienią, a inni, że zimą, a to przecież dwie przeciwstawne sprawy.Dobranie dobrego bronzera w takich warunkach graniczy niemal z cudem.Śmieszy mnie to bardzo, bo w sumie przez ten wizaż to się nieźle dokształciłam i u kogoś nie mam zazwyczaj najmniejszych problemów z określeniem typu urody.Tylko u siebie taka beznadzieja...nawet nie wiem, czy jestem typem ciepłym, czy zimnym.Drogą eksperymentu zamówiłam podróbę tej ziemi egipskiej na allegro.Miałam pełną świadomość tego, że to podróba, ale widziałam, że kolor bardzo zbliżony do oryginału więc postanowiłam wypróbować czy mi ten kolor przypasuje i ewentualnie zamówić oryginał.No jak przyszła przesyłka i wymalowałam się tym czymś, to myślałam, że ataku serca dostanę, jakbym się gliną wymazała.A nabrałam tylko odrobinkę.W ten empiryczny sposób stwierdziłam, że pomarańczowy to nie jest to czego szukam w bronzerze.Szukam zatem dalej, a najpierw muszę znaleźć kolor odpowiedni, więc szukam wśród tańszych puki co.Na tą ziemię się napaliłam, bo ma tyle pozytywnych komentarzy, że wydała mi się uniwersalna.No nic, sorry dziewczyny, że się tak rozpisałam ale momentami coś mnie trafia.Ja chcę tylko mieć lekko opalony koloryt na twarzy i zupełnie nie wiem w którym kierunku szukać, żeby nie był sztucznie.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:05   #1643
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że się przejmuję, bo nie chcę tych 130 zł. wyrzucić do śmieci, a nie mam za bardzo szczęścia do takich droższych zakupów.Ostatnim takim niewypałem okazał się dla mnie samoopalacz Diora, po który wychodził na mnie kolor made in China brr.Widziałam ten bronzer Diora na al i kolor healty look wygląda pięknie, ale ja już się tak na tą ziemię napaliłam, że najpierw musi być ziemia...oby nie pomarańczowa, a wcześniej coś tańszego w podobnym kolorze, może jeszcze jakieś typy macie na tą tańszą opcję...
Chmm, przepraszam, źle to ujęłam Najlepszym wyjściem byłoby wypróbować puder przed ewentualnym zakupem, jeśli poważnie rozważasz jego kupno. Polecam również lekturę KWC
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:06   #1644
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja zdecydowałam się na rimmela i chodzę już kilka dni za nim i nie mogę kupić Kusi mnie też czekoladka joko ale nie wiem czy będzie to bardziej efekt rozświetlający czy brązujący
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:51   #1645
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

hej czy mial ktos puder brazujacy firmy Este lauder bronze goddnes?slyszalam ze jest niezly i nie ma koloru pomaranczu ani czerwieni
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:38   #1646
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ariam, ja mam skórę bardzo bardzo jasną, raczej ciepłą, ale nieststy mam naczykowe-różowawe policzki (może to one sprawiają tyle kłopotu w dobraniu brązerów i róży).

Własnie chodzi o to ze te naze occienie skóry decyduja o koncowym efekcie.
Ja podtrzymuję swoją opinię ze trzeba najpierw obadać kolor i szczerze polecam wymacać w sklepie ten podwójny loreal i rimmel

a ja mam teraz kuleczki brązujące avonu (uzywam jak różu, czasem muskam też skronie)i jestem z nich bardzo zadowolna (na all można kupic nawet za 18zł zdaje sie)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:11   #1647
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Evitko to karnację mamy podobną heh, coś czuję, że na mnie też będzie pomarańcz ale dzięki za wsparcie, co do avonu to już klasyka, wypaćkałam w swoim czasie 2 opakowania, jedno jeszcze gdzieś tam stoi ale tak do końca nie byłam z niego zadowolona.Niedawno (po lekturze wizażu ) kupiłam kulki sensique i muszę powiedzieć, że to najwieksza moja niespodzianka kosmetyczna od roku. Gdyby nie wizaż, to w życiu nie zdecydowałabym się na kulki za 10 zł, bo zawsze myślałam, że to musi być jakieś badziewie na maxa skoro takie tanie, no a jestem tymi kulkami po prostu zauroczona. A o ziemi też dowiedziałam się tutaj, niestety nie mam możliwości żeby sprawdzić ją na żywo, bo uczyniłabym to bez zwłoki ale cóż mieszkam niby w średniej wielkości mieście ale jak pytam po drogeriach o Lavertu to babki tylko oczy wywalają na wierzch.

Madziu jeśli chodzi o czekoladę joko, to jestem jej posiadaczką i mogę śmiało powiedzieć, że ona jakaś mocno rozświetlająca nie jest, ma drobinki ale są takie malutkie, na twarzy trzeba się przyjrzeć, żeby coś zobaczyć, a jeśli chodzi o efekty brązowienia, to też nie są zbyt intensywne, no ale ja wziełam tą jaśniejszą, więc może ta ciemniejsza lepiej się spisuje.Ogólnie to dobrze oceniam ten puderek, no ale oceniałam bardzo dobrze dopuki nie nabyłam kulek sensique....Dziewczyny aż mi głupio się tak zachwycać pudrem za dychę, no ale jak patrzyłam na siebie dzisiaj w lustro, to muszę po prostu. Mam tylko nadzieję, że mnie te kulki nie zapchają, bo to by była ogromna strata...i chyba bym złapała doła...
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:50   #1648
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ariam, ja myslałam że tys jest bronzerowa debiutantka, a po przeczytaniu twoich opowieści na nalogowych, to widze że ty strara wyjadaczka jesteś, to co ja ci tu będe doradzać, raczej ty mi , ale mnie nie kus nadmiernie, bo nie mam miejsca w kuferku i nigdy tego nie zużyję....

i pozdrów ode mnie swoje 19 samopalaczy (mój osobisty ulubiony to LRP autohelios)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:26   #1649
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kupiłam dzisiaj tą czekoladkę joko Jest świetna, brązuje, rozświetla czego chcieć więcej Jak narazie jestem zakochana w tym pudrze
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 10:17   #1650
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Evitko, jeśli chodzi o samoopalacze, to faktycznie mam pewne pojęcie.Używałam większość rzeczy, którą można dostać na naszym rynku. Autoheliosa odkryłam dzięki wizażowi i już do mnie jedzie. Zamówiłam przez jakąś internetową aptekę i nie jestem zadowolona, bo czekam już drugi tydzień na niego. No, ale mam nadzieję, że on faktycznie wart tych starań, bo cena jest nawet przystępna więc jeśli okaże się dobry to będę w niebie. Natomiast jeśli chodzi o pudry brązujące, to dopiero zaczynam odkrywać o co chodzi. Przez lata używałam kulek z avonu, potem z ori i jakoś nie czułam potrzeby dalszych poszukiwań.No ale odkąd jestem na wizażu, to moje bronzerowe potrzeby bardzo wzrosły. Na tą ziemie poluję, może się z kimś na nią wymienię, a jak nie to napewno ją kupię, bo już zachorowałam na nią nieuleczalnie. Natomiast jeśli nie masz kulek sensique, to koniecznie je kup. Będę nimi kusiła, bo używam dopiero od kilku dni, natomiast niezmiennie uważam, że są wspaniałe.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.