Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 07:23   #1381
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

A u mnie od miesiąca rzeźnia!!! Stosowanie diacnealu, effaclaru, czy dirosealu chociażby raz w tygodniu powoduje nieznośne pieczenie. W sumie, to moja skóra najlepiej się czuje zapchana Physiogelem
No coż, narazie ją taką zostawiam, może mi za jakiś czas przejdzie.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:03   #1382
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
alunialunia radze Ci kup sobie jakiś dobry krem nawilżający [ polecam neutrogene ] bo jak Cie złuszczy! to bedziesz mogła naskórek metrami zrywać ;-) Bo... tez tak mialem!
Takze spokojnie, jeszcze kilka dni i... może troszke bolec ;-) zabrzmialo grożnie

Mnie miesiąc temu złuszczyło i wysypało i od tamtej pory... jakby nic sie nie dzieje....
ja kiedyś używałam już diacnealu i żadnego podrażnienia nie było, ale fakt nie stosowałam go systematycznie; w poł. listopada zaczęłam używać kremu glyco a codziennie, bez nawilżenia!! no i nieźle mnie wysuszyło, ale później zaczęłam równocześnie stosować masło karite i udało mi się ją przywrócić "do porządku" jednak po nałożeniu podkładu bardzo było widać schodzącą skórę, dlatego zrobiłam sobie 3 tyg. przerwy i teraz chciałam stosować coś delikatniejszego, w porównaniu z glyco a diacneal jest bardzo łagodnym środkiem nawet nie podrażnia moich naczynek; wysypu się nie boję , bo problemów z wypryskami raczej nie mam, raz na jakiś czas coś wyskoczy i zaskórniki na nosie, nie miałam wysypu po glyco a , więc nie spodziewam się go diacnealu; mam nadzieję pozbyć się małych, ale licznych przebarwień i drobnych blizenek, ogólnie ujednolicić cerę, schodząca skóra nie jest dla mnie żadną przeszkodą bo tak jak po glyco a to na pewno mi schodzić nie będzie - mam taką nadzieję
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:22   #1383
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja teraz tez nie nawilzam w koncu są ferie to....
  • Co noc Diacneal
  • Co ranek Effaclar K
I przez 2 tyg bede testować :P Ciekawe co sie stanie... ;-)

Alunialunia, a co to jest ten glyco?
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:38   #1384
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Ja teraz tez nie nawilzam w koncu są ferie to....
  • Co noc Diacneal
  • Co ranek Effaclar K
I przez 2 tyg bede testować :P Ciekawe co sie stanie... ;-)

Alunialunia, a co to jest ten glyco?


Glyco a - to krem z 12% kwasem glikolowym jest dość mocny, bez nawilżania ani rusz! ale po1,5 miesiąca używania naprawdę widać poprawę, teraz używam słabszego kremu, bo przy glyco a jednak skóra się mocno łuszczy, ale mnie nie podrażniał, jeżeli smarowałam się karite to można było przeżyć
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 12:05   #1385
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Ja teraz tez nie nawilzam w koncu są ferie to....
  • Co noc Diacneal
  • Co ranek Effaclar K
I przez 2 tyg bede testować :P Ciekawe co sie stanie... ;-)

Alunialunia, a co to jest ten glyco?

Effaclarek tez na noc raczej...

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
A u mnie od miesiąca rzeźnia!!! Stosowanie diacnealu, effaclaru, czy dirosealu chociażby raz w tygodniu powoduje nieznośne pieczenie. W sumie, to moja skóra najlepiej się czuje zapchana Physiogelem
No coż, narazie ją taką zostawiam, może mi za jakiś czas przejdzie.

Dokładnie tak, ogranicz te produkty i duuuużo nawilżaj.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 12:12   #1386
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
L_V, korzystając z okazji, że się pojawiłaś...
Mam pytanie odnośnie artykułu.
Nie jestem pewna, czy jedno.

Cały czas trwa u mnie etap poznawania retinoidów i próby doboru odpowiedniego dla siebie, więc poczytuję sobie trochę informacje na ten temat.

Pozwól, że zacytuję :
"Tazaroten nie powoduje uwrażliwienia na światło słoneczne."
Czy to znaczy, że stosując Zorac ryzyko powstawania przebarwień jest mniejsze niż w przypadku innych retinoidów?
Czy wszystkie retionoidy dostępne w Polsce bez recepty są preparatami tylko i wyłącznie firmy Avene?

To na początek.
Tak, ryzyko powstania przebarwień jest mniejsze w przypadku tazarotenu niz tretinoiny. Jednak, jeżeli dojdzie już do zuszczania, oznacza to jednak podrażneinie naskórka (bo na tej zasadzie to działą) i trzeba skórę chronic filtrami. Ale wg xródeł które czytałam to tak, jest to retinoid 3 generacji i ma mniej uwrazliwiac skórę na światło.

Retinoidy dostepne w Polsce bez receptu to preperaty zawierające retinaldehyd - i wszystkie sa Avene (dokładniej to koncern Pierre fabre, wytwórca Zoracu). Jest jeszcze mnóstwo kremów z retinolem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:22   #1387
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Tak, ryzyko powstania przebarwień jest mniejsze w przypadku tazarotenu niz tretinoiny. Jednak, jeżeli dojdzie już do zuszczania, oznacza to jednak podrażneinie naskórka (bo na tej zasadzie to działą) i trzeba skórę chronic filtrami. Ale wg xródeł które czytałam to tak, jest to retinoid 3 generacji i ma mniej uwrazliwiac skórę na światło.

Retinoidy dostepne w Polsce bez receptu to preperaty zawierające retinaldehyd - i wszystkie sa Avene (dokładniej to koncern Pierre fabre, wytwórca Zoracu). Jest jeszcze mnóstwo kremów z retinolem.
Czy kremy z retinolem także powodują tzw. "efekt staruszki"? bo wydaje mi się, że po Aretinie Q wyszły mi zmarszczki (używam tego kremu jakieś 3 tyg) a mam dopiero 23 lata, więc nie wiem skąd mogły mi się pojawić zmarszczki z dnia na dzień
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 08:07   #1388
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Umieściłam już podobny post wątku effaclarowym, bo tak sobie myślę, że nie każdy na obydwa zagląda, no i co więcej główek do myślenia i dobrych rad, tym lepiej.

No tak jakby jest koniec stycznia. Jak długo jeszcze będziecie stosować diacneal? Niedługo w końcu wiosna.
Czy jeżeli stosuje się sporadycznie - średnio raz w tygodniu na przemian z effaclarem, to na wiosnę lepiej zaprzestać, czy czasami miziać sie można?
Ja narazie mam przerwę, ale chciałabym od lutego zacząć znów się traktować diacnealem i nie wiem jak długo jeszcze można.
Stosowanie filtrów to oczywiście podstawa, to wiem W tym temacie przynajmniej jestem mądra!

Cytat:
Czy kremy z retinolem także powodują tzw. "efekt staruszki"? bo wydaje mi się, że po Aretinie Q wyszły mi zmarszczki (używam tego kremu jakieś 3 tyg) a mam dopiero 23 lata, więc nie wiem skąd mogły mi się pojawić zmarszczki z dnia na dzień
Tak, niestety, ale pocieszam cię, że to etap przejściowy. Dużo się nawilżaj i powinno się polepszyć.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:15   #1389
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Umieściłam już podobny post wątku effaclarowym, bo tak sobie myślę, że nie każdy na obydwa zagląda, no i co więcej główek do myślenia i dobrych rad, tym lepiej.

No tak jakby jest koniec stycznia. Jak długo jeszcze będziecie stosować diacneal? Niedługo w końcu wiosna.
Czy jeżeli stosuje się sporadycznie - średnio raz w tygodniu na przemian z effaclarem, to na wiosnę lepiej zaprzestać, czy czasami miziać sie można?
Ja narazie mam przerwę, ale chciałabym od lutego zacząć znów się traktować diacnealem i nie wiem jak długo jeszcze można.
Stosowanie filtrów to oczywiście podstawa, to wiem W tym temacie przynajmniej jestem mądra!
Dolacze sie do pytania Utrapienie. Tez zabardzo nie wiem jak wygląda lato z filtrami i innymi, u mnie to pierwsze lato
Fajnie sobie rozjasnilam skore skore przez zime, 80% piegow odeszlo w niepamiec....a teraz slonce znowu wychodzi
Az sie boje co to bedzie...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:13   #1390
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Umieściłam już podobny post wątku effaclarowym, bo tak sobie myślę, że nie każdy na obydwa zagląda, no i co więcej główek do myślenia i dobrych rad, tym lepiej.

No tak jakby jest koniec stycznia. Jak długo jeszcze będziecie stosować diacneal? Niedługo w końcu wiosna.
Czy jeżeli stosuje się sporadycznie - średnio raz w tygodniu na przemian z effaclarem, to na wiosnę lepiej zaprzestać, czy czasami miziać sie można?
Ja narazie mam przerwę, ale chciałabym od lutego zacząć znów się traktować diacnealem i nie wiem jak długo jeszcze można.
Stosowanie filtrów to oczywiście podstawa, to wiem W tym temacie przynajmniej jestem mądra!
Jeśłi się filtrujesz, to raz na jakiś czas, jak napisałaś, miziać się można.
W zeszłym roku całe lato jechałam na Diacnealu i było OK. Ale filtry grubo.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 08:28   #1391
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Kochane, a po jakim czasie ten efekt staruszki wam minął (jeśli wogóle miałyście wątpliwy zaszczyt go doświadczyć) ???
Nie stosuję diacnealu pod oczy, wogóle rzadko go stosuję, nawilżam się wydaje mi się że odpowiednio Humektanem a pod oczami i na górnej części policzków siateczka zmarszczek jak u babuleńki
A może jakiś lepszy kremik polecicie na te podoczne rejony? Tylko z tych tańszych, please
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 08:42   #1392
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Kochane, a po jakim czasie ten efekt staruszki wam minął (jeśli wogóle miałyście wątpliwy zaszczyt go doświadczyć) ???
Nie stosuję diacnealu pod oczy, wogóle rzadko go stosuję, nawilżam się wydaje mi się że odpowiednio Humektanem a pod oczami i na górnej części policzków siateczka zmarszczek jak u babuleńki
A może jakiś lepszy kremik polecicie na te podoczne rejony? Tylko z tych tańszych, please
dorthea ja co prawda póki co jeszcze efektu staruszki po diacnealu się nie "doczekałam", ale miałam podobny problem przy stosowaniu glyco a i wtedy bardzo pomogło mi czyste masło karite, jest bardzo tłuste i może zapychać,ale spokojnie można je kłaść pod oczy, a wierz mi skórę miałam naprawdę wysuszoną, zaczerwienioną i tak jak u Ciebie z siateczką zmarszczek; odstawiłam na parę dni glyco a i smarowałam się tylko karite i skóra wróciła do "normalnego" stanu; karite można dostać na mazidla.com- ok.17 - 18zł za 50g z kosztami przesyłki
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:11   #1393
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
No tak jakby jest koniec stycznia. Jak długo jeszcze będziecie stosować diacneal? Niedługo w końcu wiosna.
Ja tam stosowałam cały rok, ale latem po prostu rzadziej i bardziej pilnowałam filtrów - jak wyjeżdżałam nad morze, to nie brałam ze sobą kremów w wit. A po prostu.. ale po powrocie, powoli wracałam do normy... od września normalnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:01   #1394
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

a co to efekt staruszki?
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 23:01   #1395
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
a co to efekt staruszki?
no chyba jak masz takie zmarszczki straszne jak ruszasz buzią

ja od dzisiaj się przyłączam - pierwszy raz użyłam Diacneal, nic nie piekło, nakładać będę na policzki, nos, brodę i czoło, no i trochę pod oczami... chcę głównie spłycić blizny
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:07   #1396
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
no chyba jak masz takie zmarszczki straszne jak ruszasz buzią
Nie trzeba do nich ruszać buzią one po prostu jako początkowy efekt stosowania kuracji kwasowo- retinodowej. Wrażliwa skóra się przesusza i stąd ta staruszka na twarzy. To podobno mija z czasem... i nawilżaniem. Oby!!!
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:48   #1397
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

to ja tego nie mialem A niedługo stuknie miesiąc i... jestem niepocieszony...
Satis: to diacneal spłyca blizny?
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 15:01   #1398
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
to ja tego nie mialem A niedługo stuknie miesiąc i... jestem niepocieszony...
Satis: to diacneal spłyca blizny?
no niby zdziera trochę skóry, więc liczę na to, że coś mi tam spłyci
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:27   #1399
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

gonczy1 z tego, co wiem,Ystheal(ten do cery mieszanej-zakładam, że o ten Ci chodzi) zawiera też Retinaldehyd. Ty stosujesz już Diacneal. Ja bym się na to nie pisała
Ja stosuję rano Olay Tottal Effects- krem do cery tłustej i mieszanej. Zwalcza zmarszczki, ma zbawienny wpływ na problemy z cerą i nawilża- (w moim przypadku, przy wysuszonej cerze używaniem diacnealu)-robi to idealnie. Nie za mocno, nie za lekko.
O wakacjach mi nie wspominaj, sama nie wiem jeszcze co ja pocznę
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 21:35   #1400
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: z czym laczyc diacneal???

Cytat:
Napisane przez gonczy1 Pokaż wiadomość
a! jak dlugo mozna stosowac diacneal? jak w wakacje?

z gory dziekuje bardzo i pozdrawiam
aga

w wakacje też można, ale niektórzy z tego rezygnują - gorąco sprawia, że filtr spływa z twarzy i ochrona jest wtedy osłabiona, więc to sprawa indywidualna
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:56   #1401
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

gonczy1 tu masz link do niego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22010

Solarium-absolutnie nie !!!
Odradzałabym nie tylko ze względu na ryzyko powstania przebarwień,ale i ze względu na szybsze starzenie się skóry!

A mi się właśnie zmniejszyła linia mimiczna na czole dzięki Diacneal
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 06:53   #1402
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
gonczy1 z tego, co wiem,Ystheal(ten do cery mieszanej-zakładam, że o ten Ci chodzi) zawiera też Retinaldehyd. Ty stosujesz już Diacneal. Ja bym się na to nie pisała
Ja stosuję rano Olay Tottal Effects- krem do cery tłustej i mieszanej. Zwalcza zmarszczki, ma zbawienny wpływ na problemy z cerą i nawilża- (w moim przypadku, przy wysuszonej cerze używaniem diacnealu)-robi to idealnie. Nie za mocno, nie za lekko.
O wakacjach mi nie wspominaj, sama nie wiem jeszcze co ja pocznę

A filtry??? Przecież Olay nie jest filtrem a nawet z bardzo pobieznej lektury Biochemii można się dowiedzieć o konieczności stosowania w przypadku kuracji kwasowo- retinoidowych fotostabilnych filtrów.
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 07:44   #1403
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dobranie filtra jest bardzo indywidualną sprawą - to, co jednej z nas pasuje, dla drugiej jest tłustą powłoką nie do zniesienia.
Ale generalnie chodzi o apteczne fotostabilne filtry z oferty takich firm jak Avene, La Roche Posay, Iwostin, Bioderma, SVR. Wątków o tym są... no, mnóstwo - zachęcam do lektury.
Ja osobiście jestem zadowolona z mleczka dla dzieci Avene SPF 40.
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 10:03   #1404
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez gonczy1 Pokaż wiadomość
a zatem? czy ktoras z pan moze mi polecic jakis dobry kremik z filtrami na dziec (do cery mieszanej)?
bardzo prosze o pomoc

tak jak napisala dorthea musisz sama poszukac i pokombinowac
ja tez uzywam mleczka Avene dla dzieci ale jest mnostwo wizazanek dla ktorych on jest lepkim, smierdzacym mazidlem.
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:17   #1405
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Jestem załamana.... Tak moja twarz to jeszcze nie wygladala jak teraz...pelno krost, duzych ,malych, cera sucha (nawet niemozna uzyc podkladu zeby to zamaskowac) a stosuje diacneal 3 razy w tyg a reszta nawilzanie ... noi i nie rozumiem dlaczego znowu mnie wysypalo.. przeciez to chyba tlyko raz sie skora oczyszcza...
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:25   #1406
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Delfa moze coś Cie zatkało/przytkało?
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:03   #1407
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dorthea, gonczy1 napisała, że o filtrach wie i zadała pytanie odnośnie kremu. To, że o tym nie wspomniałam, nie znaczy, że tego nie używam!


Mam dwa filtry z wysoką ochroną(znacznie wyższą w porównaniu do tej, które zapewniają kremy) i jestem zadowolona. Ze swojej strony mogę polecić Avene Cleanance Solaire
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:46   #1408
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
dorthea, gonczy1 napisała, że o filtrach wie i zadała pytanie odnośnie kremu. To, że o tym nie wspomniałam, nie znaczy, że tego nie używam!


Mam dwa filtry z wysoką ochroną(znacznie wyższą w porównaniu do tej, które zapewniają kremy) i jestem zadowolona. Ze swojej strony mogę polecić Avene Cleanance Solaire
Wg mnie pytała właśnie o filtr, o konkretne nazwy kremów z filtrami
Jesli nie - to wybacz, późno się dziś położyłam spać

Edytowane przez dorthea
Czas edycji: 2008-02-03 o 16:51 Powód: literówki
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:55   #1409
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: z czym laczyc diacneal???

Może ja się pomyliłam ech Wobec tego również proszę o wybaczenie

Mam pytanie, ile czekacie między nakładaniem kremu i filtru??
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:01   #1410
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: z czym laczyc diacneal???

Ja nakładam Active C i idę robić kawę i śniadanko synkowi . Potem on zjada to śniadanko, ja wypijam kawę ... czyli bedzie ze 30-40 minut
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.