Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 20:20   #1411
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
cienie - Indian Ink, Naval, Deep Damson
lipmix, jeśli stawiasz na kolor na ustach
Set Powder
róż Cantaloupe
pigmenty PRO czy glittery, jeśli lubisz
chromaline (wygodniejszy do kresek niż fluidline i nie do zdarcia)
Mixing Medium

Dziękuję zaraz sobie posprawdzam co to za cudeńka
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 06:29   #1412
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Ja mam Mineralize i powiem Ci,ze ma średnie krycie,ale jestem zadowolona ;-) wiem,ze i tak cieżko mi znaleźć cos co całkowicie to zakryje,bo mam ogromny problem z sincami i workami


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja mam fioletowe sińce i jak próbuję je zakryć korektorami rozjaśniającymi czy żółtymi, to wygląda to jeszcze gorzej . Dobrxe się spisywała Eraste paste Benefitu, ale była za ciężka. Polecany przez wszystkich korektor COllection 2000 przesusza mi tę okolicę strasznie. Pomyślałam, że może w MACu coś sobie znajdę.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
cienie - Indian Ink, Naval, Deep Damson
lipmix, jeśli stawiasz na kolor na ustach
Set Powder
róż Cantaloupe
pigmenty PRO czy glittery, jeśli lubisz
chromaline (wygodniejszy do kresek niż fluidline i nie do zdarcia)
Mixing Medium

A ten Set Powder to jest puder sypki? Na czym opiera się jego skład?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:10   #1413
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja mam fioletowe sińce i jak próbuję je zakryć korektorami rozjaśniającymi czy żółtymi, to wygląda to jeszcze gorzej . Dobrxe się spisywała Eraste paste Benefitu, ale była za ciężka. Polecany przez wszystkich korektor COllection 2000 przesusza mi tę okolicę strasznie. Pomyślałam, że może w MACu coś sobie znajdę.



A ten Set Powder to jest puder sypki? Na czym opiera się jego skład?
Jeśli chodzi o korektory, to ponoć na sińce lepiej wybrać korektor o lekko brzoskwiniowym odcieniu, ale od razu zaznaczam, że jest to jedynie opinia gdzieś zasłyszana/wyczytana, a ja w tym zakresie specem nie jestem . No i nie mam sińców, więc i z autopsji nie mogę powiedzieć, jak to jest naprawdę . Natomiast powiem, że niedawno testowałam korektory Armaniego High Precision Retouch nr 2 (jasny żółtek) i nr 3 (ciut ciemniejszy, ale bardziej brzoswkiniowy) i muszę przyznać, że nr 3 o wiele lepiej wyglądał, w związku z czym kliknęłam go w internetowym douglasie. Ten akurat korektor mam już w odcieniu nr 1 i jest bardzo fajny, z tym że jedynka wpada lekko w róż.

Set Powder to puder sypki. Oparty jest na talku i krzemionce.
Doczytałam w którejś z poprzedniech części wątku (Kamil o tym pisał), że poczatek składu set'a to: talc, silica, nylon-12, krzemionka i pył nylonowy.
Miałam Set'a, fajny jest .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:41   #1414
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej,
Czy możecie polecić jakąś szminkę M.A.C. w kolorze zbliżonym do zdjęcia [oprócz plumful]:
http://2.bp.blogspot.com/-moc91QjfJ2...n_paris_17.jpg
Zależy mi na tym, aby nie była "shiny" raczej matowa lub w stylu MAC plumful (tę mam)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:16   #1415
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja mam fioletowe sińce i jak próbuję je zakryć korektorami rozjaśniającymi czy żółtymi, to wygląda to jeszcze gorzej . Dobrxe się spisywała Eraste paste Benefitu, ale była za ciężka. Polecany przez wszystkich korektor COllection 2000 przesusza mi tę okolicę strasznie. Pomyślałam, że może w MACu coś sobie znajdę.
Ja mam naturalne sińce pod oczami i najlepiej u mnie spisuje się kamuflaż Bobbi Brown. Na większe wyjścia: Corrector w kolorze Light to Medium Bisque (łososiowy) i na to Creamy Conceler - Beige / Pale Yellow (brzoskwiniowo-żółtawy dla rozświetlenia spojrzenia).
Na co dzień, też Bobbi Brown, pojedynczy - Corrector - Peach Bisque.
Tylko bobbik się u mnie sprawdza. Radzę jednak bobbika dobierać z konsultantką od Bobbi, a nie samej przez net.

Tak, wg mnie na fioletowe lub fioletowo-zielonkawe sińce najlepszy jest kolor łososiowy, taki różowo-brzoskwiniowy.

W Macu pewnie też mają jakieś paletki korektorów, nie wiem tylko czy nie w dużych kompletach (i w limitkach )

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-05-15 o 16:17
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:15   #1416
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak, wg mnie na fioletowe lub fioletowo-zielonkawe sińce najlepszy jest kolor łososiowy, taki różowo-brzoskwiniowy.
Zgadzam się z tym - na moje sińce żółtki nie pomagają, mimo iż nie są to sińce ekstremalne. Z kolei łososiowy Salmon Concealer neutralizuje zasinienia jak trzeba. Gdyby jeszcze nie był taki tłusty...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:00   #1417
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o korektory, to ponoć na sińce lepiej wybrać korektor o lekko brzoskwiniowym odcieniu, ale od razu zaznaczam, że jest to jedynie opinia gdzieś zasłyszana/wyczytana, a ja w tym zakresie specem nie jestem . No i nie mam sińców, więc i z autopsji nie mogę powiedzieć, jak to jest naprawdę . Natomiast powiem, że niedawno testowałam korektory Armaniego High Precision Retouch nr 2 (jasny żółtek) i nr 3 (ciut ciemniejszy, ale bardziej brzoswkiniowy) i muszę przyznać, że nr 3 o wiele lepiej wyglądał, w związku z czym kliknęłam go w internetowym douglasie. Ten akurat korektor mam już w odcieniu nr 1 i jest bardzo fajny, z tym że jedynka wpada lekko w róż.

Set Powder to puder sypki. Oparty jest na talku i krzemionce.
Doczytałam w którejś z poprzedniech części wątku (Kamil o tym pisał), że poczatek składu set'a to: talc, silica, nylon-12, krzemionka i pył nylonowy.
Miałam Set'a, fajny jest .

Dzięki za radę. Właśnie szukam łososiowego, ale to niestety nie jest takie proste.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja mam naturalne sińce pod oczami i najlepiej u mnie spisuje się kamuflaż Bobbi Brown. Na większe wyjścia: Corrector w kolorze Light to Medium Bisque (łososiowy) i na to Creamy Conceler - Beige / Pale Yellow (brzoskwiniowo-żółtawy dla rozświetlenia spojrzenia).
Na co dzień, też Bobbi Brown, pojedynczy - Corrector - Peach Bisque.
Tylko bobbik się u mnie sprawdza. Radzę jednak bobbika dobierać z konsultantką od Bobbi, a nie samej przez net.

Tak, wg mnie na fioletowe lub fioletowo-zielonkawe sińce najlepszy jest kolor łososiowy, taki różowo-brzoskwiniowy.

W Macu pewnie też mają jakieś paletki korektorów, nie wiem tylko czy nie w dużych kompletach (i w limitkach )
A Bobbi Brown nie jest za suchy i ciężki? Czym różni się corrector od concealera? Tylko kolorem czy konsystencją też? W 2 raczej inwestować nie będę, bo rano zawsze czas mi ucieka i pewnie by leżał.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 18:41   #1418
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dzięki za radę. Właśnie szukam łososiowego, ale to niestety nie jest takie proste.


A Bobbi Brown nie jest za suchy i ciężki? Czym różni się corrector od concealera? Tylko kolorem czy konsystencją też? W 2 raczej inwestować nie będę, bo rano zawsze czas mi ucieka i pewnie by leżał.
Bobbi Brown za suchy to na pewno nie jest Natomiast co do ciężkości to nie należą do płynnych, lekkich. One mają na celu korekcję, więc są gęste.
Ten pojedynczy nakładam pędzelkiem pod oczy (pędzelkiem do korektora), a potem wklepuję opuszkiem palca. Dbam o dobre nawilżenie i odżywienie skóry pod oczami.
U mnie nie ma innego wyjścia, nic innego nie zakrywa mi sińców. Próbowałam już wielu kosmetyków przez ostatnie 10-13 lat

Jeśli masz możliwość to przejdź się do punktu Bobbi Brown (w Polsce jej stoiska są w niektórych Douglasach) i poproś konsultantkę o poradę.
To są dosyć specyficzne kosmetyki (te korektory pod oczy) i dobrze jest móc wypróbować różne odcienie i wersje na sobie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 18:54   #1419
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Bobbi Brown za suchy to na pewno nie jest Natomiast co do ciężkości to nie należą do płynnych, lekkich. One mają na celu korekcję, więc są gęste.
Ten pojedynczy nakładam pędzelkiem pod oczy (pędzelkiem do korektora), a potem wklepuję opuszkiem palca. Dbam o dobre nawilżenie i odżywienie skóry pod oczami.
U mnie nie ma innego wyjścia, nic innego nie zakrywa mi sińców. Próbowałam już wielu kosmetyków przez ostatnie 10-13 lat

Jeśli masz możliwość to przejdź się do punktu Bobbi Brown (w Polsce jej stoiska są w niektórych Douglasach) i poproś konsultantkę o poradę.
To są dosyć specyficzne kosmetyki (te korektory pod oczy) i dobrze jest móc wypróbować różne odcienie i wersje na sobie.
O którym konkretnie korektorze Bobbi Brown mówisz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:56   #1420
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
O którym konkretnie korektorze Bobbi Brown mówisz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wcześniej pisałam o trzech różnych
Ten ostatni, którego używam pojedynczo to Corrector Peach Bisque.
Nie chcę już tu off topu robić, o szczegóły Bobbi pytajcie tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40697471
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 16:06   #1421
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jakie 2 odcienie pomadek (jeden neutralny, jeden mocniejszy - jakieś pomarańcze, korale itp.?) poleciłybyście ze stałej kolekcji jako must-have?

Po ostatnich porządkach w szminkach stwierdziłam, że mam za mało MACzków, więc czas to nadrobić - tym bardziej, że uzbierałam opakowania na B2M ale im więcej swatchy przeglądam tym bardziej sama nie wiem co bym chciała...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 19:06   #1422
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jakie 2 odcienie pomadek (jeden neutralny, jeden mocniejszy - jakieś pomarańcze, korale itp.?) poleciłybyście ze stałej kolekcji jako must-have?

Po ostatnich porządkach w szminkach stwierdziłam, że mam za mało MACzków, więc czas to nadrobić - tym bardziej, że uzbierałam opakowania na B2M ale im więcej swatchy przeglądam tym bardziej sama nie wiem co bym chciała...
Vegas Volt i Japanese Maple.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:27   #1423
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

witam Mam ogromną prośbę - podpowiedzcie, która pomadka z MACa mogłaby być zamiennikiem dla niedostępnego w Pl Revlon lipstick blushing mauve (460) Taki kolor jak na TEJ fotce (fotka z bloga, mam nadzieję, że można wrzucać takie fotki
Spędziłam dziś upojne pół godziny w MACu próbując coś w tym odcieniu odnaleźć, ale z moimi zdolnościami do odróżniania kolorów okazało się to niemożliwe
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:45   #1424
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
witam Mam ogromną prośbę - podpowiedzcie, która pomadka z MACa mogłaby być zamiennikiem dla niedostępnego w Pl Revlon lipstick blushing mauve (460) Taki kolor jak na TEJ fotce (fotka z bloga, mam nadzieję, że można wrzucać takie fotki
Spędziłam dziś upojne pół godziny w MACu próbując coś w tym odcieniu odnaleźć, ale z moimi zdolnościami do odróżniania kolorów okazało się to niemożliwe
W zasadzie chyba niepotrzebnie się odzywam, bo nie potrafię pomóc , bo raz, że to nie moja kolorystyka, a dwa - spojrzałam na słocze w necie i ta szminka różnie wygląda na różnych zdjęciach, ale wydaje mi się, że powinnaś szukać czegoś wśród szminek o wykończeniu cremesheen lub lustre. Wiem, żadna to podpowiedź, ale może jeszcze któraś z dziewczyn coś konkretnego zasugeruje.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 20:17   #1425
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W zasadzie chyba niepotrzebnie się odzywam, bo nie potrafię pomóc , bo raz, że to nie moja kolorystyka, a dwa - spojrzałam na słocze w necie i ta szminka różnie wygląda na różnych zdjęciach, ale wydaje mi się, że powinnaś szukać czegoś wśród szminek o wykończeniu cremesheen lub lustre. Wiem, żadna to podpowiedź, ale może jeszcze któraś z dziewczyn coś konkretnego zasugeruje.
Dzięki Olu, ja właściwie na odcień poluję, bo mi potrzebny do analizy kolorystycznej tylko nie umiem się go nauczyć na pamięć i odtworzyć w sklepie muszę spróbować z przenośnym netem w komórce, wtedy pewnie MACówki pomogą
BTW widziałam dziś sporą dostawę towaru w Złotych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 22:20   #1426
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

najbliżej co mi do głowy przychodzi to Fanfare... ale to nie to do końca jeszcze...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:50   #1427
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
najbliżej co mi do głowy przychodzi to Fanfare... ale to nie to do końca jeszcze...
dziękuję
na moje oko (i na mój monitor bardzo podobna
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:49   #1428
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zachorowałam na szminkę w kolorze takim jak ta z Rimmela ( http://3.bp.blogspot.com/-bWybwnu678...tick+02-02.jpg- tyle że ona wysusza usta więc poszukuje czegoś w Macu.

Zdjęcie pochodzi z bloga atqabeauty
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:25   #1429
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zachorowałam na szminkę w kolorze takim jak ta z Rimmela ( http://3.bp.blogspot.com/-bWybwnu678...tick+02-02.jpg- tyle że ona wysusza usta więc poszukuje czegoś w Macu.

Zdjęcie pochodzi z bloga atqabeauty
Np. Lickable
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 18:14   #1430
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii - dotarł do Ciebie cień Parrot?
Pisałaś chyba, że go zamawiałaś, a ja go też kliknęłam na Ebay'u, razem z Banafsaji i ciekawa jestem, czy to faktycznie takie cudo . Może jakieś słoczyki byś wyrzuciła .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:21   #1431
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy moglybyscie mi podpowiedziec ,ktory korektor bylby pomocniejszy w ukryciu naczynek i zaczerwien?
Studio Sculpt Concealer czy Studio Finish?
Ja nie mam zadnego doswiadczenia w stosowaniu korektorow .Dziekuje za kazda podpowiedz.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:42   #1432
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Czy moglybyscie mi podpowiedziec ,ktory korektor bylby pomocniejszy w ukryciu naczynek i zaczerwien?
Studio Sculpt Concealer czy Studio Finish?
Ja nie mam zadnego doswiadczenia w stosowaniu korektorow .Dziekuje za kazda podpowiedz.
Mogę tylko podpowiedzieć, że Studio Finish jest bardziej kryjący, ale też wydaje się bardziej suchy niż Sculpt.
Ten pierwszy mam, tego drugiego nie, aczkolwiek kiedyś w sklepie testowałam.
Jeśli mam być jednak szczera, to mimo mojej całej miłości do MAC'a akurat korektora Studio Finish za bardzo nie lubię.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:49   #1433
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mogę tylko podpowiedzieć, że Studio Finish jest bardziej kryjący, ale też wydaje się bardziej suchy niż Sculpt.
Ten pierwszy mam, tego drugiego nie, aczkolwiek kiedyś w sklepie testowałam.
Jeśli mam być jednak szczera, to mimo mojej całej miłości do MAC'a akurat korektora Studio Finish za bardzo nie lubię.
A moze moglabys mi jakis inny polecic?Tzn inna marke ?
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:58   #1434
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
A moze moglabys mi jakis inny polecic?Tzn inna marke ?
Problem tylko w tym, że ja specem od korektorów do krycia zaczerwienień nie jestem .
Dla mnie korektory pod oczy to jedno, do twarzy (krycia krostek i innych niespodzianek) to inna bajka. Poza okolicą podoczną używam takiego kółka korektorów Kryolan (rainbow circle), tylko nie pamiętam odcienia, bo mi się starł z opakowania. Poza tym byłam bardzo zadowolona z kremowego, gęstego korektora ArtDeco (chyba nr 6 miałam, taki neutralny beżyk).
Z Kryolan szukaj jako "kółko kamuflaży" (moje to był chyba nr 3 - takie najbardziej uniwersalne zestawienie).

Dziewczęta nie bijcie za OT .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-23 o 19:09
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:59   #1435
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziękuję
na moje oko (i na mój monitor bardzo podobna
no właśnie to jeszcze na monitor trzeba wziąć poprawkę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 19:16   #1436
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
A moze moglabys mi jakis inny polecic?Tzn inna marke ?
w tym wątku zapytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257636

Bobbi Brown słynie ponoć właśnie z korektorów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 19:50   #1437
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w tym wątku zapytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257636

Bobbi Brown słynie ponoć właśnie z korektorów
Dziekuje .Juz zabieram sie do czytania
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 20:01   #1438
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - dotarł do Ciebie cień Parrot?
Pisałaś chyba, że go zamawiałaś, a ja go też kliknęłam na Ebay'u, razem z Banafsaji i ciekawa jestem, czy to faktycznie takie cudo . Może jakieś słoczyki byś wyrzuciła .
Olu, jeszcze idzie pocztą, bo dopiero w sobote mi go wysłano, bo czekałam aż Banafsaji sie pojawi online na restocku, aby jego też upolować,a przy okazji Embrace Me i Hajar Karim
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 20:11   #1439
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii patrzyłam na tą szminę, ale jednak jest za jasna. Ta Rimmelowa jest mocniejsza, taka ciemna fuksja. Gdyby mi tak ust nie wysuszała to bym ją wzięła, ale wolę macowe.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 20:18   #1440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, jeszcze idzie pocztą, bo dopiero w sobote mi go wysłano, bo czekałam aż Banafsaji sie pojawi online na restocku, aby jego też upolować,a przy okazji Embrace Me i Hajar Karim
No to czekamy razem
Ja dopiero parę dni temu kliknęłam, z Hameryki leci, więc pewnie Ty dostaniesz pierwsza.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.