czy ktos ma podobny problem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-29, 11:01   #1
88marlenka88
Raczkowanie
 
Avatar 88marlenka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 85

czy ktos ma podobny problem??


witam


mam wlosy do lopatek ,naturalny kolor ciemny braz<obecnie odrostu ok 10 cm:|>wlosy zyja swoim zyciem ..po rozczesaniu wystarczy ze obruce glowe w druga strone i juz sa cale zkudlone:/..mozna powiedziec na upartego ze sa falowane(ale to zalezy wylacznie od ich humoru bo raz sa proste a raz krecone>ogolnie nie sa zniszczone koncowki ok bez rozdwajania...wiem ze poprawic sytuacje moze tylko skrucenie ich aby zapobiedz ich plataniu.prostowanie nie jest problemem,moge to robic nawet codzienie ale jaka fryzure wybrac?dodam tylko ze mam okragla twarz i w tym chyba tkwi najwiekszy problem

drogie wiazanki bardzo prosze o jakies rady w doborze odpowiedniej fryzury<prosi>

ps.wiem ze byly juz podobne watki ale w zadnym nie znalazlam satysfakcjonujacej odpowiedzi...(
__________________
"Tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy, ale w rozkoszowaniu się nimi."
88marlenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 14:22   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: czy ktos ma podobny problem??

Witaj
Lepiej byloby gdybys zalaczyla swoja fotke,wtedy lepiej jest doradzic
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.