Żonki 2010 :) Zapraszam Was Wszystkie :) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 07:54   #2221
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Żonki 2010 :) Zapraszam Was Wszystkie :)

Hejka Wszystkim.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Rinco jak będzie padać to małego pod folię, siebie w coś przeciwdeszczowego i na dwór on mały jeszcze to nie powinien protwestować jak mu folię na wózek założysz... przy Hance to już nie przechodzi ja am łaziłam i do teraz łażę z nią po dworze ile się da - robię to dla własnego zdrowia psychicznego, bo w domu to z takim ADHD jak Hania to ciężko jest pamiętam, że zimą to do -15 z nią w wózku wychodziłam też. zobaczymy jak teraz będzie.
a czas leci... najbardziej to po dzieciach właśnie widać

Arnamo
ja wiem co bym chciała-55-60 m, trzy pokoje maks. ale mój mąż ma średnio raz w tygodniu inną wizję i się nie może zdecydować... jeszcze raz gratki. to teraz czeka Was urządzanie??? mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego??

poniżej - dla przypomnienia - ja z Haneczką.
śliczne dziewczyny z Was

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziękuję za komplement... co do włosów to właśnie muszę iść do fryzjera, bo już mi odrosty wyłażą, aż wstyd

a co do mieszkania to my tez w niedużym mieście mieszkamy, ale wybór jest nawet. jesteśmy pewnie, że nie chcemy w wieżowcu, ani w bloku poniżej 90 roku budowy. i kamienice odpadają. w tych kwestiach jesteśmy zgodni. tylko Tż raz chce takie mniejsze właśnie 55-60 m a innym razem chodzi mu po głowie mieszkanie poziomowe, ok. 80 m. raz koniecznie z piwnicą innym, razem już niekoniecznie...a mówią, że to baby są niezdecydowane
no dokładnie, fajnie się tak czyta, że inni faceci też tacy są ;-)

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej hej żonki ja tez powracam do watku jakos szzesliwa mamusia 3 miesiecznego Jasia pozdrawiam
pochwal się synusiem

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Mój brzdąc przeziębiony, wczoraj miał katarek a w nocy zaczął już tak kaszleć, że tak mi go żal. O dziwo nie budził się, może to też przez to, że zrobiłam mu herbatkę meliskę z sokiem malinowym (domowej roboty) i spokojniej mu się spało Teraz buszuje w łózeczku, wypił mlenio i pewnie za niedługo znowu zaśnie na krótką drzemkę

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Dziewczyny doradźcie : co kupić facetowi na urodziny?? tak w rozsądnej cenie. Nie chcę czegoś wygórowanego bo po urodzinach za 2 tyg są święta i znowu muszę myśleć
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:10   #2222
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Żonki 2010 :) Zapraszam Was Wszystkie :)

Ale cisza tutaj.......
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 22:35   #2223
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Żonki 2010 :) Zapraszam Was Wszystkie :)

wątek umarł
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:38   #2224
Anetka_1988_
Raczkowanie
 
Avatar Anetka_1988_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
GG do Anetka_1988_
Dot.: Żonki 2010 :) Zapraszam Was Wszystkie :)

A jestem tutaj nowa Chciałam się pochwalić, że też jestem mężatką od kwietnia 2010 roku Za kilkanaście tygodni będziemy obchodzić naszą 3 rocznicę ślubu ....
Anetka_1988_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.