Hotel "Zacisze" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-03, 17:16   #1
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555

Hotel "Zacisze"


Z okazji wakacji TVP funduje nam powtórki różnych seriali. Zazwyczaj to jest irytujące Jednak tym razem pojawiła się prawdziwa perełka
"Hotel Zacisze" i niesamowity John Cleese z Monty Pythona -dla wielbicieli angielskiego poczucia humoru prawdziwy rarytasik! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Szkoda, że TVP nie robi częściej takich prezentów.
No i oczywiście na koniec mam dla was pytanie: jakie seriale (i inne programy telewizyjne) byłyby na waszej liście życzeń nie tylko powtórkowych?
Moja lista życzeń to:
1. Wszelkiego rodzaju klasyki filmowe (wczoraj np. było "Śniadanie u Tiffany'ego" ) i więcej produkcji nie-amerykańskich
2. Chciałabym, żeby puścili "Rękopis znaleziony w Saragossie" o rozsądnej porze
3. Oczywiście "Latający cyrk Monty Pythona"
4. Seriale "Ja Klaudiusz", "Opowieści z Narnii"
5. Seriale komediowe "Allo, allo" "Co ludzie powiedzą?"
i wiele, wiele innych...
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 17:19   #2
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Hotel "Zacisze"

Podpisuję się pod tym wszystkim [ach, te "Opowieśni z Narni" mój ukochany serial z dzieciństwa] W ogóle Monty Python, Co ludzie powiedzą, tez mi tego brakuje
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 17:22   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Hotel "Zacisze"

Aha, jeszcze "Daleko od szosy" jest o 19:55 na dwójce również, stary dobry serial, bardzo go lubię i na pewno obejrzę. Polecam
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 18:12   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Hotel "Zacisze"

Ja bym chciała, że jeśli już szanowna TVPDworak robi powtórkę to niechże ją do o jakiejś rozsądnej porze! Podobno są nadawane powtórki Zmienników, ale kiedy? Inne seriale też miały być powtórzone, ale jakoś cisza na ten temat. Ogólnie to robi TVP co im się podoba i w głębokim poważaniu mają widza. Ważny jest abonament.

Teraz to mam pobożną listę życzeń, albo TV powtórzyła polskie seriale, filmy...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 19:55   #5
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

O, to ja też się dopisuję pod "Monty Pythonem"
"Co ludzie powiedzą" lubię bardzo i oglądam na BBC Prime (a niektóre odcinki na płytkach) wątpię, by tv powtórzyła Tak samo "Czarna Żmija" z Rowanem Atkinsonem
Jako wielbicielka angielskiego humoru, cieszę się, że wznawiają "Hotel Zacisze" KTOŚ MI POWIE, GDZIE I KIEDY?

Fajnie byłoby, gdyby któraś stacja zakupiła i wyemitowała brytyjski serial, który również oglądałam na BBC- "Rescue Me" (extended version Brydzi Jones ).

"Przystanek Alaska" to dla mnie uczta, którą zafundował TVN No, ale to nie "nasza koffana TVP"...
Hmm... mogliby też przypomnieć "Twin Peaks", które wciągnęło mnie w LO
I "Robin Hooda" z Michaelem Praedem (ale tu pewnie zerknęłabym na kilka odcinków i koniec, ot tak, żeby sobie przypomnieć ale muzyka na 100 % fajna )

Tylko się nie śmiejcie- chciałabym zobaczyć "Arabellę" W dzieciństwie uwielbiałam to i chciałabym porównać wrażenia
Z tego samego powodu chciałabym zobaczyć chińskie lub japońskie bajeczki- leciała kiedyś taka wieczorynka Kojarzy to ktoś? Pamiętam, że w czołówce leciał taki długi smok i że niektóre opowieści były trochę smutne...
Narnia też, jak najbardziej ach te wyspiarskie klimaty

Zawsze jestem chętna na polskie filmy z lat 50.-60.-70.-80.- np. "Ewa chce spać", "Miś", "Poszukiwany poszukiwana", "Rzeczposoplita babska", "Nie lubię poniedziałków"... również na przedwojenne komedie i filmy "z myszką"- jak wspomniane już przez Baubo "Śniadanie..." albo "Filadelfijska opowieść"...

Heh, dziewczyny, myślicie, że bywa tu ktoś z zarządu TVP i weźmie sobie do serca nasze "marzenia ściętej głowy"?


PS: Pomadko, dziś przypadkiem widziałam urywek "Zmienników" chyba przed południem
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 20:04   #6
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Hotel "Zacisze"

Proszę bardzo "Hotel Zacisze" niedziela TVP2 godz. 21.15. Czyli za 15 min.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 20:10   #7
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Baubo
Proszę bardzo "Hotel Zacisze" niedziela TVP2 godz. 21.15. Czyli za 15 min.
Yessssss!!!!! super nagram sobie, bo ktos mi okupuje tv... Dziękuję, Baubo!
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 20:13   #8
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Hotel "Zacisze"

Ależ cała przyjemność po mojej stronie
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 20:15   #9
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Baubo
Ależ cała przyjemność po mojej stronie
A jeszcze większa przyjemność zacznie się za ok. 3 minuty
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 20:19   #10
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Hotel "Zacisze"

Już moja mama pilnuje przy telewizorze. Jak się zacznie to mnie ma wołać. Pozdrawiam więc Ciebie Lazy i inne wielbicielki angielskiego humoru
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 20:37   #11
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Baubo
Już moja mama pilnuje przy telewizorze. Jak się zacznie to mnie ma wołać. Pozdrawiam więc Ciebie Lazy i inne wielbicielki angielskiego humoru
[pazdrawlaju toże]


Girlsy, a propos wyspiarzy (nawet jeśli nie do końca angielskich )- pamiętacie taki serial o angielskim młodym księdzu wysłanym na irlandzką prowincjonalną parafię? I średniowiecznego detektywa w habicie, brata Cadfaela?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 21:39   #12
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
O, to ja też się dopisuję pod "Monty Pythonem"
"Co ludzie powiedzą" lubię bardzo i oglądam na BBC Prime (a niektóre odcinki na płytkach) wątpię, by tv powtórzyła Tak samo "Czarna Żmija" z Rowanem Atkinsonem

Jako wielbicielka angielskiego humoru, cieszę się, że wznawiają "Hotel Zacisze" KTOŚ MI POWIE, GDZIE I KIEDY?

Fajnie byłoby, gdyby któraś stacja zakupiła i wyemitowała brytyjski serial, który również oglądałam na BBC- "Rescue Me" (extended version Brydzi Jones ).

"Przystanek Alaska" to dla mnie uczta, którą zafundował TVN No, ale to nie "nasza koffana TVP"...
Hmm... mogliby też przypomnieć "Twin Peaks", które wciągnęło mnie w LO
I "Robin Hooda" z Michaelem Praedem (ale tu pewnie zerknęłabym na kilka odcinków i koniec, ot tak, żeby sobie przypomnieć ale muzyka na 100 % fajna )

Tylko się nie śmiejcie- chciałabym zobaczyć "Arabellę" W dzieciństwie uwielbiałam to i chciałabym porównać wrażenia
Z tego samego powodu chciałabym zobaczyć chińskie lub japońskie bajeczki- leciała kiedyś taka wieczorynka Kojarzy to ktoś? Pamiętam, że w czołówce leciał taki długi smok i że niektóre opowieści były trochę smutne...
Narnia też, jak najbardziej ach te wyspiarskie klimaty

Zawsze jestem chętna na polskie filmy z lat 50.-60.-70.-80.- np. "Ewa chce spać", "Miś", "Poszukiwany poszukiwana", "Rzeczposoplita babska", "Nie lubię poniedziałków"... również na przedwojenne komedie i filmy "z myszką"- jak wspomniane już przez Baubo "Śniadanie..." albo "Filadelfijska opowieść"...

Heh, dziewczyny, myślicie, że bywa tu ktoś z zarządu TVP i weźmie sobie do serca nasze "marzenia ściętej głowy"?
Ke?! Króliczku mój drogi nic dodać nic ująć
Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 21:40   #13
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Hotel "Zacisze"

brata cadfaela uwielbiam!!! och ale nie ma co liczyć na powtórki, to chyba za bardzo niszowa rozrywka trza sie ratować książkowymi orginałami
ja bym jeszcze obejrzała powtórkę innego księdza-detektywa, księdza browna. pamięta go ktoś jeszcze
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 21:45   #14
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Hotel "Zacisze"

"Twin Peaks" i "The Fast Show" - świetny angielski serial, kiedyś leciał na regionalnej, rewelacja!
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:14   #15
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Nefretete
Ke?! Króliczku mój drogi nic dodać nic ująć
Ke? Nefcia ma takie same "tv-marzenia ściętej głowy"?
BTW, delektuję się właśnie lodami a la Nef- P Y C H A !! Chciałam tym razem dodać krokant, ale- oczywiście- zapomniałam kupić, a w sklepie obok nie było I mam waniliowo-kokosowe- mniammmm



Shachownica chodzi Ci o księdza z taką ładniutką młodą wszędobylską zakonnicą?



A "The Fast Show" nie znam, brzmi ciekawie O czym to bylo?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:28   #16
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Hotel "Zacisze"

mozecie sie śmiać ale ja chciałabym powtórki "Przyjaciela Wesołego Diabła","Pięcioro dzieci i coś","Wakacje z duchami" to filmy mojego dzieciństwa i chętnie bym do nich wróciła.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:32   #17
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Zawsze jestem chętna na polskie filmy z lat 50.-60.-70.-80.- np. "Ewa chce spać", "Miś", "Poszukiwany poszukiwana", "Rzeczposoplita babska", "Nie lubię poniedziałków"... również na przedwojenne komedie i filmy "z myszką"- jak wspomniane już przez Baubo "Śniadanie..." albo "Filadelfijska opowieść"...

Heh, dziewczyny, myślicie, że bywa tu ktoś z zarządu TVP i weźmie sobie do serca nasze "marzenia ściętej głowy"?


PS: Pomadko, dziś przypadkiem widziałam urywek "Zmienników" chyba przed południem
Serio?? A o której była emisja? Byle nie przed południem o 7 rano Kurcze przegapiłam, znowu.
MISia uwielbiam i te teksty typu "NIe ma takiego miasta Londyn..."
Poszukiwany Poszukiwana... I rewelacyjny Wojciech Poroka w roli Marysi
Ah żeby tylko ktos nas "wysłuchał" i wyświetlił listę fajnych filmów.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:38   #18
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Hotel "Zacisze"

Ja też kocham "Misia"
[-"Kto to zrobił?
--Ja.
- Pan?!
--To ja się pytam kto!"]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:40   #19
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Hotel "Zacisze"

Komputer? E on się tak pomyli przy dodawaniu.

MIŚ
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 22:43   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Hotel "Zacisze"

Chciałabym strasznie zobaczyć obie serie Twin Peaks, wspomnianą tu już Arabellę - matko, to film mojego dzieciństwa, uwielbiałam i jedną z moich wielkich serialowych milości - Six Feet Under (Sześć stóp pod ziemią) - od jakiegoś czasu jest u mnie w Empiku, cała seria na DVD za koszmarną cenę (5 albo 6 stów, więcej niż Matrixy, wołałam TŻ na świadka, bo myślałam że mi się w oczach mieni).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:46   #21
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Hotel "Zacisze"

Lazy >> można powiedzieć, że Fast Show jest czymś w stylu Pythona, też takie krótkie, śmieszne i absurdalne historyjki. W Anglii zrobili niezłą furorę, mieli nawet tourne po kraju. U nas niestety przeszli bez echa na tej regionalnej, można ściągnąć wszystkie odcinki w eMule, ale niestety napisów nie ma
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:50   #22
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Hotel "Zacisze"

[QUOTE=Lazy_Morning]


Shachownica chodzi Ci o księdza z taką ładniutką młodą wszędobylską zakonnicą?


QUOTE]


tak o tego, tyle że tytułu serialu nie mogę sobie przypomnieć, pamiętam że strasznie mi się podobał i chętnie bym go sobie odświeżyła ale nie narzekam, bo nie taki zły jest ten wakacyjny wysyp serialowy, tvn szczególnie się postarał, uwielbiam monka
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:51   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Hotel "Zacisze"

O rany zapomniałam o kluczowym elemencie!!! Moja ukochana dobranocka, czeska chyba - Sąsiedzi - dwaj chłopaki, które robiły zawsze z domu totalną demolkę... uwielbialam ich ach jakbym chciała jeszcze to kiedyś zobaczyć...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:54   #24
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O rany zapomniałam o kluczowym elemencie!!! Moja ukochana dobranocka, czeska chyba - Sąsiedzi - dwaj chłopaki, które robiły zawsze z domu totalną demolkę... uwielbialam ich ach jakbym chciała jeszcze to kiedyś zobaczyć...
O boże! Ta bajka to moja trauma! Potwornie sie bałam tych dwóch sąsiadów Już na sam dźwięk tej muzyczki na wstepie bajki, uciekałam z krzykiem z pokoju.
"Six feet under" też bardzo lubiłam, a do tego jeszcze "Without a trace" [nowa seria się zaczęła w poniedziałek, bodajże]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 23:32   #25
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lovisa
O boże! Ta bajka to moja trauma! Potwornie sie bałam tych dwóch sąsiadów Już na sam dźwięk tej muzyczki na wstepie bajki, uciekałam z krzykiem z pokoju.
"Six feet under" też bardzo lubiłam, a do tego jeszcze "Without a trace" [nowa seria się zaczęła w poniedziałek, bodajże]
Lovisa A ja z bratem darłam się i gwizdałam na tę melodyjkę


Kiya "Wakacje z duchami" fajne są i tez fajna muzyczka


Pomadko, aż w szoku jestem Sprawdziłam program i jak wół napisane, że "Zmiennicy" byli dziś na "2" od 7.20 do 8.20 To ja wtedy już nie spałam??



Laura a ja tego nie widziałam... Ale dzięki Tobie wiem, czego poszukać ma muliku Ciekawe jak wypadnie przy Pythonach



Shachownico, to był "Detektyw w sutannie"



Hmmm... "Wakacje z duchami" Kiyi skojarzyły mi się z Panem Samochodzikiem Obejrzałabym to, co z Mikulskim (bo te inne Samochodziki takie... nie takie )



A! A "Sąsiedzi" przypomnieli mi taki czeski serial o dwóch skłóconych upierdliwych dziadkach- jeden ze wsi, drugi z miasta Ciągle chodzili łowić karpie Tytuł- "Pod jednym dachem" Pamięta ktoś?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 23:41   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Pomadko, aż w szoku jestem Sprawdziłam program i jak wół napisane, że "Zmiennicy" byli dziś na "2" od 7.20 do 8.20 To ja wtedy już nie spałam??

A! A "Sąsiedzi" przypomnieli mi taki czeski serial o dwóch skłóconych upierdliwych dziadkach- jeden ze wsi, drugi z miasta Ciągle chodzili łowić karpie Tytuł- "Pod jednym dachem" Pamięta ktoś?
A nich mnie szlag... Dobrze podejrzewałam TVP , że wyemituje serial kiedy chce, a nie kiedy powinna!
Lazy... Czy TY, KOchana cierpisz na bezsenność? 7 rano...

TAK, tak "POd jednym dachem" CzeskoSlovencki serial. Mogliby powtórzyć W sumie to w ogóle nie pamiętam o co tam chodziło.

No i bajka "Sąsiedzi" Bomba. Uwielbiam tę muzyczkę z Sąsiadów Tara ra ta rara tararararaaa...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 23:53   #27
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Hotel "Zacisze"

Lazy, przy Pythonach na pewno nieco gorzej, ale jestem wielką fanką i mój kumpel też.
Powstała nawet niedawno polska strona o serialu: http://gomes1.fm.interia.pl/7.html . Miałam okazję się tam udzielić (wpis z 13.9.04r.), ale niestety TV Okey wydało inny serial na płytach. No cóż, może kiedyś...

Jak szukałam teraz tego linku for You, znalazłam też napisy, pewnie nowiutkie i nie wszystkie, ale nareszcie są! Gdybyś nie spytała, żyłabym w nieświadomości
http://napisy.info/Katalog_fa_10.html
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 00:00   #28
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A nich mnie szlag... Dobrze podejrzewałam TVP , że wyemituje serial kiedy chce, a nie kiedy powinna!
Lazy... Czy TY, KOchana cierpisz na bezsenność? 7 rano... ...
Yyyy... Pomadko, to całkiem możliwe Czasem
Czas emisji niektórych programów woła o pomstę do nieba Niedawno jakiś brutalny film leciał zaraz po wiadomościach, za to fajny, mądry i dający do myślenia itepe- około północy

Cytat:
Napisane przez Pomadka
TAK, tak "POd jednym dachem" CzeskoSlovencki serial. Mogliby powtórzyć W sumie to w ogóle nie pamiętam o co tam chodziło.

No i bajka "Sąsiedzi" Bomba. Uwielbiam tę muzyczkę z Sąsiadów Tara ra ta rara tararararaaa...
Haha W "Pod jednym dachem" chodziło najpierw o to, że rodzinka miastowa chciała "kulturalnie" pozbyć się dziadka, który w końcu wylądował w chacie z innym, wiejskim dziadkiem O wszystko się kłócili, chyba nawet do jednej babki startowali... no i te karpie!



Laura! Dziękuję za info i linki Jutro pogrzebię się w tym z dziką rozkoszą! Czuję się, jakbym miała odkryć nowy smak
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:30   #29
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Ke? Nefcia ma takie same "tv-marzenia ściętej głowy"?
ehem

a Kłóliczek myśli, że kto siedział z wywieszonym jezorem i wpatrywał sie jak w bóstwo w Robina[ Michaela Preda]? bo ten blondyn Jason Connery z trzeciej części fajny był, ale miałam już ukształtowany typ faceta LOL
Nastepnie kto latał z 'łukiem" i polował na burżujów? na ogrodzie z siostrą, braciszkiem oraz kuzynkami i kuzynem?
a muzyka... Clannadu... cudo

Żmijka- Kłóliku gdzieś mam na płytkach wszystkie części, tylko nie wiem czy dvd czy zwykłe, więć jakbyś chciała nie ma problemu

Hotel Zacisze- poezja Wiesz, wczoraj doszłam do tych samych wniosków co mój bardzo dawno temu, że Cleese wizualnie cholernie przypomina mojego tatusia LOL

Przystanek Alaska- nagrywam dla mojego na VHS, niestety bidulek w tym czasie siedzi w pracy i kolekcja jest coraz większa.


Cytat:
BTW, delektuję się właśnie lodami a la Nef- P Y C H A !! Chciałam tym razem dodać krokant, ale- oczywiście- zapomniałam kupić, a w sklepie obok nie było I mam waniliowo-kokosowe- mniammmm
fajne są, prawda? tanio wychodzi i są bardzo dobre ah ta skromność

Cytat:
Shachownica chodzi Ci o księdza z taką ładniutką młodą wszędobylską zakonnicą?
A nie chodzi o serial "Detektyw w sutannie" ? on dość częśto leci na TV siedem czy jakoś tak [ ja mam urodzaj kanałów( TVP1, TVP2, TVP3, TVN, Polsat, Puls, TV4) więc nie powiem czy nadal leci czy też nie ]

Dobra, lecę się ubrać, "goście goście" będą

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:50   #30
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Hotel "Zacisze"

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning

Kiya "Wakacje z duchami" fajne są i tez fajna muzyczka
i serial "Janka"
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.