Do wizażystek- o pracy wizażysty/charakteryzatora. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 16:29   #1
Mtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4

Do wizażystek- o pracy wizażysty/charakteryzatora.


cześć. Jestem w 1 klasie lo i już zastanawiam się nad swoją przyszłością. Otóż chciałabym zajmować się wizażem i charakteryzacją, ale nie wiem jak jest ze znalezieniem pracy w takim zawodzie?
Po skończeniu lo chciałabym iść na jakieś studium czy kurs dla wizażystów a następnie lub w tym samym czasie dla charakteryzatorów (bo z tego co przeglądałam najczęściej są to osobne kursy) i później chciałabym pracować w teatrze, telewizji, prasie czy gdziekolwiek, byleby wykonywać mój wymarzony zawód.
I tu pytanie, czy lepiej skończyć jakieś studia o innym kierunku i później zająć się szkołą wizażu? Fundusze raczej nie pozwolą mi zająć się 1 i 2 w tym samym czasie, a boję się że jeśli zrezygnuję ze studiów i będę chciała kształcić się jako wizażystka to później nie znajdę pracy... Z drugiej strony, jak pisałam wizaż to moje wymarzone zajęcie, już od najmłodszych lat przejawiałam zainteresowanie do prac manualnych i nie chciałabym pracować w innym zawodzie.
No i jak z pieniędzmi, jeśli miałabym stałą pracę wizażysty to czy zarobię wystarczająco na utrzymanie, czy mam potratować to jako zajęcie dodatkowe?
Czy trudno znaleźć stałą pracę?

Liczę na odpowiedzi
Mtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:42   #2
Mtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Do wizażystek- o pracy wizażysty/charakteryzatora.

up?
Mtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:29   #3
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Do wizażystek- o pracy wizażysty/charakteryzatora.

z wizazem jest tak ze trzeba naprawde wierzyc w to co sie potrafi, poniewaz moim zdaniem trudno jest sie wybic. Jezeli "wybijesz sie" i staniesz sie zawodowym wizazysta to jak najbardziej zdołasz sie utrzymac. Jezeli chodzi o szkołe charakteryzacji czy wizaz, proponuje poszperac w necie. Jest wiele szkol ktore lacza te dwa kierunki ze soba.
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.