Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 20:30   #1081
Diva7
Przyczajenie
 
Avatar Diva7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Dzięki dziewczyny !
Diva7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:24   #1082
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniałam brąz i mam zmasakrowane włosy.. Teraz już się przestały łamać, ale po tym co przeszłam jestem na ten rozjaśniacz zdecydowanie uczulona to stąd taka reakcja, także wybaczcie moje wzburzenie. Może do jaśniejszych włosów (ciemny blond) jest ok, ale do brązowych zdecydowanie nie!
A te które z Was mają zniszczone włosy stosowałyście go na farbowane włosy?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:37   #1083
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
A te które z Was mają zniszczone włosy stosowałyście go na farbowane włosy?
Ja tak. Ehh :/
Mimo ostrzeżenia na opakowaniu efekt? We wtorek skróciłam włosy o 10cm, ale dalej nie jest dobrze Jednak miód, cytryna i słońce to najlepsze sposoby na rozjaśnienie włosów! Ja wracam do naturalnych i już nic z nimi nie robię.
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:42   #1084
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja tak. Ehh :/
Mimo ostrzeżenia na opakowaniu efekt? We wtorek skróciłam włosy o 10cm, ale dalej nie jest dobrze Jednak miód, cytryna i słońce to najlepsze sposoby na rozjaśnienie włosów! Ja wracam do naturalnych i już nic z nimi nie robię.
Tylko po rozjaśnianiu cytryną musisz też silnie nawilżać.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 08:35   #1085
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Co do cytryny, ja mam czarne farbowane włosy i płuczę włosy wyciągiem z rumianku, do tego dodaję cytrynę, oczywiście wcześniej dokładnie je nawilżam odżywką i zauważyłam, że schodzi mi farba, nie mam tylko odrostów ale też cienkie pasma na których widać mój naturalny kolor, nie wiem czy to efekt tych zabiegów (stosuję go raz na tydzień nie częściej ! bo to strasznie wysusza włosy) czy może farba była słaba, ale myślę że to niemozliwe gdyż nigdy mi się tak nie działo. Jednak cieszę się bo może nie bd musiała ścinać aż tak bardzo włosów
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:44   #1086
Carolla007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Kupiłam ten sprey i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Mam swoje naturalne włosy w odcieniu ciemny, popielaty blond, chciałabym zrobić sobie tylko delikatne refleksy na włosach, żeby trochę rozjaśnić kolor. Nigdy nie farbowałam ani rozjaśniałam włosów sam. Może któraś z was poradzi mi czy lepiej byłoby kupić krem, zawinąć w folię i potrzymać do rozjaśnienia, czy tak samo mogłabym zrobić pryskając tym rozjaśniaczem na wybrane pasemka i zawinąć folią na trochę?
Carolla007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 14:36   #1087
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

.
jajun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 02:16   #1088
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

heh, wlasnie niedawno pisalam post na bloga na temat tego rozjaśniacza.
Ja mam z nim jak najgorsze doswiadczenia. uwazam, ze baaaardzo niszczy wlosy.
Szczegolnie jesli ktos ma suche wlosy, albo zniszczone - nie radze.. zafundujecie sobie koszmar juz po jednym uzyciu siano gwarantowane

jest informacja zeby nie stosowac na farbowane wlosy i tego sie trzymajcie

aa i nie masz szansy zeby rozjasnil wlosy ciemniejsze od brazowych.
takze ciemno brazowe i czarne - zapomnijcie
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 22:15   #1089
paulina9000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

hej dziewczyny może wiecie czy po tym rozjaśnianiu sprayem normalnie można farbować włosy ? ja po używaniu tego specyfiku, z naturalnego nigdy niefarbowanego ciemnego blondu doszłam do trochę jasniejszego koloru, z takim rudym połyskiem. Pojawiły się już odrosty, a nie chcę więcej się w to bawić bo włosy się okropnie zniszczyły. Osobiście nie polecam nikomu tego produktu !! no i teraz mam dylemat, bo chcę przyciemnić włosy i nie wiem czy bez obaw moge je farbowac (w domu, drogeryjna farba). Naczytałam sie o zielonych włosach i teraz troche sie boje jak zareaguje farba na wlosach rozjasnionym tym sprayem.. może ktoś coś wie ?
paulina9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:12   #1090
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja miałam farbowane włosy na ciemny brąz, używałam tego sprayu, zeszłam do średniego brązu i jakieś 2 tygodnie temu farbowałam całe włoski na brąz. Wszystkie ładnie złapały kolor, więc chyba o ile nie są zniszczone, nie powinno być problemu.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 00:54   #1091
Flafi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Dobra dziewczyny, tyle juz obserwuje ten watek, a jeszcze nic nie napisalam o tym rozjasniaczu
Wiec tak - moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Ponad rok temum, nawet juz chyba dwa, nie pamietam, przefarbowalam sie na kolor rudy, bardziej pod miedziany. Po roku farbowania chcialam znow wrocic do blondu i przeczytalam o tym rozjasniaczu. Fakt, dlugo juz wlosow nie farbowalam i kolor troche sie wyplukal. Ale po rozjasniaczu z joanny.. isnte cudo na czubku glowy mam piekne kosmyki blond, na tych wlosach krotszych, grzywka itp bardzo jasny blond, a tak to reszta wlosow wpadajacych w sredni blond. Przyznam, ze rozjasniacz bardzo zniszczyl mi wlosy. Nie moglam przez jakis czas doprowadzic ich do porzadku, ale teraz juz w miare ok jest, po stosowaniu tony odzywek , jedwabiow itp Ktos moze wam powiedziec, ze rozjasniacz w sprayu nie niszczy tak wlosow - a ja powiem z wlasnego doswiadczenia, ze niszczy i to bardzo. Jesli chcecie cale wlosy rozjasnic to polecam uzycie tego sprayu, a pozniej jak wlosy sie rozjasnia troche to uzyc farby zwyklej. A jesli chcecie wlasnie tylko piekne sloneczne pasemka to kupcie ten spray i to juz Ja jestem bardzo zadowolona mimo tych szkod jakie wyrzadzil moim wlosom. Jak macie jakies pytania to piszcie, postaram sie tu zagladnac jeszcze buziaki
Flafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 21:37   #1092
paulina9000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fluy Pokaż wiadomość
Ja miałam farbowane włosy na ciemny brąz, używałam tego sprayu, zeszłam do średniego brązu i jakieś 2 tygodnie temu farbowałam całe włoski na brąz. Wszystkie ładnie złapały kolor, więc chyba o ile nie są zniszczone, nie powinno być problemu.
dziękuję bardzo za odpowiedź i jestem już po farbowaniu na ciemny blond, wszytko ładnie wyszło, rozjaśnione włosy i odrosty załapały taki sam kolor no i w końcu wróciłam do koloru jaki miałam przed rozjaśnianiem ;D tak na koniec ode mnie - nigdy wiecej tego paskudztwa w sprayu ;p przyjamniej na moich włosach
paulina9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:28   #1093
mojitos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

http://twobeautiesblog.blogspot.com/...ay-opinie.html
fotki :P
mojitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:19   #1094
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cześć

Kupiłam dziś to cudeńko. I mam zamiar stosować. Bo problem mam taki: iż farbowałam włosy ciemne blond mocno sprane do złota, Castingiem Satynowym Blondem. I oto czubek głowy mi rozjaśniło ładnie do średniego blondu a końcówki nie ruszyło w ogóle. Mimo, że trzymałam dłużej niż zalecane.
i wpadłam na pomysł żeby rozjaśnić delikatnie włosy od połowy do końcówek(tam gdzie są ciemniejsze-jest to naprawdę widoczne, stąd moje radykalne pomysły). i oto moje pytanie: Czy faktycznie może mi pomóc ten rozjaśniacz w spray'u? żeby tej różnicy nie było aż tak widać. Teraz jak świeci słoneczko to różnica jest o jeden ton w kolorze włosów. także nie wygląda to ładnie jak sobie wyobrazicie
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:43   #1095
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Powiem szczerze: odradzam. Naprawdę. Już lepiej kupić farbę niż się z tym dziadostwem męczyć.

Gdzieś w tym wątki pisałam chyba o tym, jak to zadziałało u mnie, ale powtórzę.

Zaczęłam stosować i początkowo wydawało mi się, że trafiłam na żyłę złota. Piękne refleksy, cudeńko. Problem zaczął się po paru miesiącach. Trochę słońca i zamiast blond refleksów miałam refleksy w kolorze jajka, żółte. Inny efekt uboczny - suche jak siano, plątały się strasznie.

Musiałam czekać aż mi kolor jajca z głowy sam zejdzie i to było dość nieprzyjemne. Farby stosować nie chciałam, ale do końca schodzenia koloru przetrwałam i mówię z czystym sercem: nigdy więcej.

Pomijam już fakt zapachu. Niby dają jakiś rumianek, ale to smrodu amoniaku nie zabije. Raz mi pająk wszedł w plamkę sprayu na parapecie (lusterko stawiam przy świetle naturalnym, a więc na parapecie) i zdechł od razu.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 11:14   #1096
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

hehe trochę za późno piszesz
generalnie to 3x psikałam na te ciemniejsze końce włosów- efekt minimalny a mam włosy w kolorze średni blond. tak czy siak zostało mi tego spray na jeszcze 1 użycie.
Fakt włosy są suche... a w dotyku jak po lakierze do włosów. Nie stosuje tego po każdym umyciu włosów- boje się wysuszenia które czuć już po 1 razie.
Włosy będę rozjaśniać jeszcze farbą niebawem, więc żółtego koloru się nie boję.-u mnie takowy jeszcze nie wystąpił

Zapach- fuu śmierdzący rumianek skisły i spleśnięty.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:00   #1097
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Mnie ten kolor jajka wyszedł po wakacjach, dużo słońca. Zużyłam w sumie półtorej butelki, z tego co pamiętam. Połowę ostatniej po wakacjach wywaliłam
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:14   #1098
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja jestem wierna Joannie juz 3 lata
Kolorem zachwyca sie niemal kazdy. Kazdy nowy fryzjer pytal jak osiagnelam taki bardzo naturalnie wygladajacy kolor nie niszczac przy tym wlosow.
Ciagle tez jakies klientki u fryzjera prosza o taki sam kolor jak ja mam.
Pamietam, ze na samym poczatku stosowania joanny wpadlam w ten etap 'jajca' . Wystarczylo zastosowac Joanne jeszcze raz i niepozadany kolor zniknal
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 08:41   #1099
iniodid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

ja stosowalam go dwa lata temu, bylam bardzo zadowolona i znow do niego wrocilam
moja fryzjerka stwierdzila ze nie polozy mi utleniacza na moje wlosy - sa do pasa - i nie bedzie ich palic. Zapytalam czy spray warto - od razu bez zadnych watpliosci przytaknela. Pomimo ze farbowanych nie powinno sie robic jestem bardzo zadowolona. Kilka lat farbuje wlosy i wiem co farby robia z wlosami i jak sie niszcza. Nie powiem, sa bardziej suche niz przed psikaniem, ale gorsze wlosy mialam uzywajac farb niezawierajacych utleniacza. Podstawa jest tylko uzywanie szamponu z fioletowym pigmentem i maseczki z czarnej porzeczki - chcialam miec naturalny blond, nie zlocisty (czyt, zolty).
POLECAM!
iniodid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 12:34   #1100
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cześć Wizażystki jestem tu nowa . znalazłam wątek i mam parę pytań a mianowicie chodzi mi o rozjaśniacz w sprayu z Joanny.
Wczoraj zakupiłam ten produkt. Z miesiąc temu rozjaśniłam włosy z ciemnego na rudy - karmel z bursztynem, bo chce stopniowo rozjaśnić włosy. Jak wspomniałam wyżej wczoraj zakupiłam rozjaśniacz w sprayu i chciałam zapytać czy któraś z was używała go na rude farbowane włosy ?
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 08:01   #1101
iniodid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

ale jak rude? bo moje byly takie zlocisto rudawe i bez problemu z nich wyszlam. Wazne tylko zeby to nie byly farby metaliczne (czyli garnier i pallete - na nie nie wolno tego stosowac bo cos tam)
iniodid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 15:57   #1102
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
Cześć Wizażystki jestem tu nowa . znalazłam wątek i mam parę pytań a mianowicie chodzi mi o rozjaśniacz w sprayu z Joanny.
Wczoraj zakupiłam ten produkt. Z miesiąc temu rozjaśniłam włosy z ciemnego na rudy - karmel z bursztynem, bo chce stopniowo rozjaśnić włosy. Jak wspomniałam wyżej wczoraj zakupiłam rozjaśniacz w sprayu i chciałam zapytać czy któraś z was używała go na rude farbowane włosy ?
Wydaje mi się, że odpowiedź na to pytanie jest w tym wątku kilka stron wcześniej


Moja historia z tym rozjaśniałm jest bardzo pozytowna
Rozjaśniałam naturalny ciemny blond.
Efekt był bardzo widoczny. Niestety miałam jajecznicę na głowie...
Postanowiłam zrobić eksperyment i zafarbowałam się szamponetką z Joanny porzeczkowa czerwień. Z początku miałam różowe włosy (zdjęcia są w KWC). Ale po kolejnych myciach moje włosy przybierały coraz ładniejszy odcień blondu. Jestem teraz bardzo zadowolona z koloru moich włosów (średni blond z połyskiem ni to rudym ni to różowym, może lekko złowaty, ale na pewno nie żółty ani szary jak mój naturalny)
A ponieważ kolor prawie nie odbiega od moich naturalnych włosów odrosty są prawie niewidoczne ( ale i tak co kilka myć psikam je delikatnie Reflex blondem)

__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 22:18   #1103
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja używałam go już kilka razy, z włosami nic się nie dzieję, choć efekt jest na razie minimalny
Tylko nie wiem czy dobrze go używam, powinnam go użyć kilka godzin przed myciem i spłukać czy po myciu i zostawić do następnego?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 22:23   #1104
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja używałam go już kilka razy, z włosami nic się nie dzieję, choć efekt jest na razie minimalny
Tylko nie wiem czy dobrze go używam, powinnam go użyć kilka godzin przed myciem i spłukać czy po myciu i zostawić do następnego?
powinnaś spryskać włosy i wysuszyć suszarką albo wyjść na słońce
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 23:00   #1105
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
powinnaś spryskać włosy i wysuszyć suszarką albo wyjść na słońce
Niestety ze słońcem u mnie teraz ciężko, a suszarki unikam jak ognia, bo robi spustoszenie na moich włosach
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 05:23   #1106
iniodid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

to tylko psiknac i juz ja ich tez nie susze po spryskaniu bo nie chce zeby sie az tak niszczyly i tez sie rozjasniaja))))
iniodid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 11:05   #1107
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Właśnie na KWC niektóre dziewczyny pisały, żeby nie zostawiać tego na noc tylko po kilku h umyć włosy, a ja czasami psikam jednego dnia i myję dopiero na drugi, wiec zaczęłam się zastanawiać
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:07   #1108
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja nim psikałam po umyciu, jeszcze na całkiem mokre włosy. Kiedy włosy były suche smrodku już nie było czuć.
Poza lekkim przesuszeniem nic złego się włosom nie stało. A myję je co 3 dni, więc tyle ten rozjaśniacz na nich był

A suszarki wcale nie używam.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:22   #1109
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Postanowiłam rozświetlić trochę mój blond na lato lecz zamist Johna kupiłam Balea More Blond Aufhellungs spray, dostępny w drogeriach DM koszt prawie 3euro i musze powiedzieć, że bardzo fajnie rozświetla. Nie jest to efekt spektakularny ale ładny i naturalny (nie psikam bardzo dużo), oczywiście używam odżywek jak zwykle i muszę powiedzieć że nawet mi włosów nie przesuszyło

Dla zainteresowanych tu lita składników: AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, PANTHENOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHYTANTRIOL, VP/VA COPOLYMER, COCOGLUCOSIDE, PARFUM, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, GLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL EXTRACT, SALICYLIC ACID, LAURTRIMONIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:22   #1110
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Kicia mogłabyś bardziej opisać ten sposób z miodem, cytryną i słoneczkiem? jak go stosować, jak długo itp. byłabym wdzięczna
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.